Uitslagen en standen na 6e ronde KNSB

Goede resultaten voor ASV 1, 2 en 4. Ze wonnen alle 3. Het eerste staat nu op bordpunten eerste. Het tweede staat op de 2e plek met een matchpunt minder dan de koploper. Onderling was deze wedstrijd al gelijk, dus ze hebben het niet in eigen hand. Het 4e won een zeer belangrijke wedstrijd van koploper MuConsult Apeldoorn 3 en nu staan er 3 teams op 10 matchpunten. Apeldoorn is nog steeds favoriet vanwege de voorsprong in bordpunten en het feit dat ze nog tegen de 3 laagst geklasseerde teams moeten spelen. De spanning is in elk geval weer helemaal terug en je weet het maar nooit!

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Gerben Hendriksextern1-0
externJan van de Linde1-0
externEelco de Vries0-1
externWilliam Shakhverdian0-1
externSander van Vucht1-0
Ron Brachtenextern0-1
Otto Wilgenhofextern0-1
Paul de Freytasextern½-½
Fred Reulinkextern0-1
externIvo van der Gouw½-½
Peter Boelextern1-0
externJan Vermeer½-½
externRené van Alfen0-1
externRichard van der Wel1-0
Jacques Boonstraextern0-1
externDirk Hoogland½-½
externTom Bus½-½
Andre van Kuijkextern0-1
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
externTheo Koeweiden1-0
Sander Berkhoutextern1-0
Michiel Blokextern½-½
externSteven Braun0-1
Bert Duijkerextern½-½
externWouter van Rijn½-½
Hans Derendorpextern0-1
externFrank Schleipfenbauer½-½
externDésiré Fassaert½-½
externMurat Duman1-0
Edwin Petersextern1-0
Theo Jurriusextern½-½
Bent Schleipfenbauerextern1-0
Pieter Verhoefextern1-0
externAlbert Marks1-0
externAndré de Groot1-0
Ruud Verhoefextern½-½
externJaap Vogel0-1
externJohan Wolbers0-1
externRuud Wille1-0
externToon Janssen0-1
Jan Groenextern0-1
Kees van Keulenextern0-1
Roy Vinkextern1-0
Mick Van Randtwijkextern1-0
externConstant Nieuwenstein1-0
Vadim van Kuijkextern1-0
externWisse Witmans1-0
Daan Holtackersextern0-1
Ilya Razdolskiextern1-0 (dubbellid)
externJeroen van Ginneken½-½ (dubbellid)
externJan Willem van Willigen½-½ (dubbellid)
externDick Vliek½-½ (dubbellid)
Kevin Verfuerthextern½-½ (dubbellid)
externPascal Losekoot0-1 (dubbellid)
Ruben Hogenhoutextern½-½ (dubbellid)
Bram Hamersextern0-1 (dubbellid)
externPeter Hamers1-0 (dubbellid)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Peter Boel A222212,0188,0104,08WZW 010
5Ilya Razdolski A22187,0127,0100,02ZW 0-64
6Wouter van Rijn A221513,5197,0116,58WWW 229
7Dirk Hoogland A219316,02011,0135,07ZWZ-158
8Michiel Blok A21827,5137,5110,02ZZ-2-48
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
11Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
12Otto Wilgenhof A213412,5197,0115,58WZW 030
13Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
14Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
15Tom Bus A211111,5197,5124,07ZZW-1-23
16Frank Schleipfenbauer A21096,0106,0100,0   0-71
17William Shakhverdian A20925,055,050,0   050
18Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
19Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
20Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
21Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
22Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
23Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
24Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
25Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
26Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
27Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
28Koen Maassen van den Brink A20128,5147,0101,54WZW 029
29Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
30Bart de Kort A197810,5191,539,016WZZ 021
31Remco Gerlich A19735,063,541,52WZ 037
32Toon Janssen A194613,0159,5113,54WZW 0108
33Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
34Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
35Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
36Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
37Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
38Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
39Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
40Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
41Barth Plomp A18668,0166,0112,05ZZW 1-24
42Gerben Hendriks A186412,5246,0126,512WWZ 05
43Ruud Wille A186415,0304,0911,021ZWW 11
44Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
45Désiré Fassaert A185212,0206,096,011ZZW-134
46Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
47Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
48René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
49Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
50Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
53Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
54Hans van Capelleveen B18143,033,030,0   021
55Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
56Nico Schoenmakers A18042,042,040,0   02
57Ronnie Eggink B180210,0153,556,510ZWW 248
58Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
59Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
60Erik Wille B17992,042,040,0   02
61Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
62Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
63Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
64Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
65Vadim van Kuijk B176815,5238,5137,010ZZW-2112
66Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
67Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
68Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
69Patrick van Waardenburg B17343,553,550,0   01
70Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
71Jacques Boonstra A17024,0183,5120,56ZWZ 0-111
72Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
73Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
74Albert Marks B16889,0154,085,07ZWZ 1-12
75Edwin Peters B168614,0248,0136,011ZWZ-1-4
76Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
77Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
78Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
79Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
80Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
81Ron Brachten B16372,052,050,0   017
82Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
83Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
84Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
85Zekria Amani B16163,063,060,0   09
86Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
87Bob Kooij B15999,0162,546,512WWZ 011
88Rob van Belle B159412,5253,059,520ZWZ-2-23
89Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
90Horst Eder B159010,5193,567,013WZW-1-10
91Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
92Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
93Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
94Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
95Erik Gort C15604,054,050,0   034
96Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
97Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
98Kazem Mollahosseini C148812,5205,067,514WZZ 0112
99Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
100Andre van Kuijk C14839,5183,586,010ZWW 222
101Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
102Christian Simon C14711,021,020,0   019
103Henk Schunck C14625,0140,574,57ZZW-1-13
104Theo Koeweiden C14485,0181,593,59WZZ-1-59
105Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
106Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
107John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
108Cesar Eisma C139914,5272,0612,521ZWZ-152
109Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
110Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
111Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
112Ko Kooman C13796,0190,555,514WWZ 0-58
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
115Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
116André de Groot C13632,552,550,0   0-3
117Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
118Hans Derendorp C13548,0191,067,013ZWZ-1-37
119Jan Zuidema C13507,0193,054,014WZW 0-55
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
122Rik Twilhaar C12901,030,0 1,03WZW 1-10
123Gwénaël Paris C12801,040,0 1,04ZZW 0-20
124Theo van Lotringen C127710,5221,049,518WZW 0-35
125Pim Rijmer C12729,5150,019,514ZZW 074
126Thijs Stomphorst C12616,0112,044,07WZW 126
127Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
128Hans Meijer C12265,0140,025,012ZWZ-2-62
129Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
130Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
131Jan Sanders C11937,5180,027,516ZWW 2-53
132Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
133Cor van der Jagt C11702,0101,051,05ZWZ-1-66
134Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
135Raymond Hendriks C115012,5210,5212,019WZW 196
136Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
137Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
138Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
139Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
140Bob Hartogh Heijs C10842,5150,0 2,515WWZ 1-116
141Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
142Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
143Bert Maas C10595,5110,045,57WZW 19
144Werner Gubbels C10562,090,0 2,09WWZ 1-67
145Philip Stibbe C10338,0190,0 8,019ZZW 18
146Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
149Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Victor Droop C9533,590,0 3,59WZZ-1-10
152Guido Burger C7550,090,0 0,09WWZ 1-45

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
2Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
3William Shakhverdian A23135,0523135,0520920,0 2712092
4Sander Berkhout A22916,5722555,5625101,012342117
5Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
6Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
7Dirk Hoogland A225216,020226611,01322255,071172193
8Wouter van Rijn A224313,51921907,01123156,58572215
9Peter Boel A219912,01822728,01021084,08-132222
10Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
11Otto Wilgenhof A217312,51921547,01121985,58692134
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Ilya Razdolski A21507,01222117,01018440,02-1322218
15Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
16Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
17Michiel Blok A21167,51321777,51117760,02-1142182
18Remco Gerlich A21145,0620363,5422681,521781973
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Tom Bus A209111,51920797,51221104,07-432111
21Linus Bohlsen A20882,0323322,0216000,01462048
22Toon Janssen A208413,01520519,51121783,542461946
23Rob Huberts A20801,0218710,0 20801,022251871
24Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
25Laurens Storms A20751,5320650,0 20751,53102065
26Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
27Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
28Koen Maassen van den Brink A20318,51420847,01018991,54482012
29Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
30Wouter Abrahamse A20048,01320635,0719363,06-42005
31Bart de Kort A200110,51919171,5320179,016441978
32Jan van de Linde A19924,51020622,0419462,56-532030
33Hans van Capelleveen B19793,0319793,0318140,0 1861814
34Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
35Frank Schleipfenbauer A19596,01019596,01021090,0 -2212109
36Fred Reulink A19526,01219444,0919792,03251936
37Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
38Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
39Gerben Hendriks A189312,52418466,01219456,512341864
40Désiré Fassaert A187512,02019026,0918506,011571852
41Piet de Mol B18683,0417800,0 18683,041141780
42Jan Knuiman A18524,51116341,0319343,58-1411939
43Ruud Wille A185115,03018014,09187211,021-121864
44Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
45Ronnie Eggink B184510,01519023,5518176,510911802
46Barth Plomp A18428,01618576,01118102,05-481866
47Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
48Theo Jurrius A18392,5618932,5515680,01-2232013
49Vadim van Kuijk B183515,52318378,51318327,0101791768
50Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
51Nico Schoenmakers A18192,0418192,0418040,0 171804
52Marco Braam B18176,51117602,0518644,56221812
53Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
54Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
55Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
56René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
57Henk Gerdsen A17914,51017591,5318043,07-801846
58Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
59Sander van Vucht A17905,01217803,0618012,06-721832
60Jeroen van Ginneken A17883,0917282,0719971,02-741837
61Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
62Koen van Keulen A17604,0716793,0622441,01-541799
63Ruud Verhoef A17553,51017833,5816440,02-1421850
64Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
65Patrick van Waardenburg B17353,5517353,5517340,0 21734
66Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
67Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
68Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
69Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
70Roy Vink B16913,5915941,5518112,04-91697
71Albert Marks B16909,01515824,0818135,07-101688
72Edwin Peters B168714,02417228,01316476,011-31686
73Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
74Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
75Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
76Ton van Eck B16692,5415890,0 16692,54981589
77Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
78Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
79Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
80Bob Kooij B16179,01615832,5416296,512291599
81Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
82Robert Naasz B16084,01315321,0616733,07-1491693
83Jacques Boonstra A16044,01816423,51215270,56-2091702
84Volker Schleputz B16000,5115750,0 16000,51261575
85Jan Vermeer B160015,53115464,512163311,01981614
86Wisse Witmans B159314,53015004,510164010,020-621581
87Lex van Hattum B158610,01816343,0515677,013111590
88Herman de Munnik C15827,51317412,0315355,5101731486
89Rob van Belle B158012,52516203,0515709,520-371594
90Horst Eder B157810,51915963,5615697,013-221590
91Kazem Mollahosseini C155912,52018025,0614557,5141831488
92Theo van Amerongen B15523,51114871,0516062,56-1571650
93Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
94Hendrik van Buren C15127,01814611,0515326,013-271538
95Andre van Kuijk C15109,51814623,5815486,010491483
96Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
97Werner Passchier B14901,0316460,0 14901,03-1751646
98Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
99Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
100Bram Hamers C14437,01313452,5715574,561361357
101Henk Schunck C14425,01412900,5715944,57-331462
102John Bijlsma C14157,01612211,0715656,0911414
103Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
104Theo Koeweiden C14065,01813021,5915103,59-1011448
105Cesar Eisma C138414,52713642,06139012,521371399
106Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
107Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
108Peter Hamers C13627,01313874,5813212,551021304
109Gerrie Arends C13546,51713130,5213606,015-651379
110Pim Rijmer C13539,5156410,0114049,5141551272
111Peter van Deursen C13525,51512692,0714243,58-921385
112Hans Derendorp C13518,01912561,0613957,013-401354
113André de Groot C13502,5513502,5513630,0 -161363
114Kees van Keulen C134710,02214322,0513228,017-841398
115Ko Kooman C13286,01912720,5513485,514-1091379
116Bryan Hieltjes C13194,01013701,5412852,56-771370
117Jan Zuidema C13177,01915303,0512404,014-881350
118Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
119Thijs Stomphorst C13036,01113232,0412914,07681261
120Ahmad Samman C12984,0612090,0 12984,061181209
121Hub Kusters B12800,5416390,0 12800,54-4141639
122Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
123Theo van Lotringen C126310,52211381,0412919,518-491277
124Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
125Suzanne Verhaar C12503,5510800,0 12503,552071080
126Raymond Hendriks C124012,52112130,52124212,0191861150
127Rik Twilhaar C12341,0312900,0 12341,03-661290
128Jan Smallenbroek B12180,0116190,0 12180,01-4171619
129Meindert Rudolphi C12046,01111760,0 12046,011511176
130Jan Diekema C11868,51610371,0412357,512891138
131Gwénaël Paris C11701,0412800,0 11701,04-1301280
132Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
133Jan Sanders C11437,5189200,0211717,516-1031193
134Hans Meijer C11365,01410270,0211545,012-1521226
135Frans Berben C11331,5513331,538340,02821066
136Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
137Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
138Bert Maas C10705,5118300,0412065,57201059
139Cor van der Jagt C10482,01011181,059781,05-1881170
140Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
141John van Brink C10350,519870,0 10350,5150987
142Philip Stibbe C10328,01910330,0 10328,01971033
143Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
144Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
146Bob Hartogh Heijs C9522,51510840,0 9522,515-2481084
147Victor Droop C9363,599530,0 9363,59-27953
148Werner Gubbels C9052,0910560,0 9052,09-2181056
149Aisha Pieplenbosch C7770,0110870,0 7770,01-3231087
150Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
151Evy Kalker C6870,019870,0 6870,01-313987
152Guido Burger C6480,097550,0 6480,09-152755

Scroll naar top