Interne competitie

 

 

Uitslagen Interne competitie 2017 – 2018
Ronde 32 gespeeld op 24-05-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelDirk Hoogland½-½
Ruud WillePieter Verhoef0-1
Jan KnuimanSiert Huizinga1-0
Ronny EgginkPiet de Mol0-1
Koen van KeulenDésiré Fassaert1-0
Jacques BoonstraAlbert Marks1-0
Wisse WitmansLex van Hattum1-0
Hub KustersRob van Belle1-0
Hendrik van BurenJan Vermeer0-1
Erik GortBob Kooij0-1
Jan ZuidemaHans Derendorp0-1
Kazem MollahosseiniPeter Hamers1-0
Phillip StibbeKo Kooman0-1
Bram HamersTheo van Lotringen½-½
Hans MeijerCesar Eisma1-0
Guido BurgerConstant Nieuwenstein0-1
Werner GubbelsJohn van Brink1-0
Jan DiekemaBart van Etten1-0

 

Ratinglijst
Ratinglijst Interne competitie 2017 – 2018
Na ronde 32 seizoen 17/18
Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A23335,095,090,0   03
2Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
3Eelco de Vries A22392,582,580,0   0-23
4Jaap Amesz A22311,540,521,02ZW 0-44
5Michiel Blok A22077,5154,5103,05ZZW 1-14
6Jaap Vogel A21831,021,020,0   01
7Dirk Hoogland A217716,5254,0812,517WWZ-133
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Wouter van Rijn A21675,0111,573,54ZWZ-2-21
10Pieter Verhoef A215813,0224,5118,511WWZ-169
11Frank Schleipfenbauer A21546,0105,590,51W 11
12Otto Wilgenhof A21529,0203,0116,09WZW 1-43
13Tom Bus A21464,0124,0100,02WZ 0-48
14Peter Boel A211711,5224,097,513ZZW-1-9
15Theo Jurrius A20905,585,580,0   040
16Jan van de Linde A206412,5226,096,513ZWW 125
17Sander Berkhout A20527,0192,584,511WWZ-1-62
18Sjoerd van Roosmalen A20414,594,590,0   0-20
19Pascal Losekoot A20282,572,570,0   00
20Johan Wolbers A20274,564,560,0   037
21Laurens Storms A20250,510,0 0,51Z-16
22Koen Maassen van den Brink A20184,084,070,01W 1-6
23Richard van der Wel A20064,5103,581,02WW 2-15
24Wouter Abrahamse A20054,094,080,01Z-1-6
25Jan Knuiman A198014,0262,0412,022WZW 0-12
26Murat Duman A19762,542,540,0   020
27Fred Reulink A19655,5123,592,03WZW 1-42
28Mick Van Randtwijk A19495,095,090,0   014
29John Sloots A19336,5126,5120,0   0-8
30Remco Gerlich A192211,5195,086,511ZWZ-146
31Daan Holtackers A19201,581,580,0   0-111
32Gerben Hendriks A191616,0325,51310,519WWZ 1-27
33Bent Schleipfenbauer A19141,021,020,0   018
34Anne Paul Taal A18961,580,561,02WZ 0-48
35Bart de Kort A18959,0222,067,016WZW 2-79
36Coen Mekers A18692,572,570,0   0-1
37Barth Plomp A18676,0173,083,09WZZ-1-53
38Henny Haggeman A18594,594,590,0   0-12
39Rob Huberts A18542,572,560,01Z-1-48
40Ruud Verhoef A18535,5144,091,55ZWZ 1-20
41Freek Hooning A18464,5122,072,55ZWZ-1-4
42Ruud Wille A184517,5346,01211,522WZW 227
43René van Alfen A18430,000,0 0,0   00
44Quirine Naber B18387,5152,565,09WZW 141
45Jeroen Kersten A18344,5133,091,54ZZW 0-31
46Bert Duijker A18316,0106,0100,0   023
47Hans van Capelleveen A18284,084,080,0   0-24
48Ivo van der Gouw A18233,583,580,0   013
49Paul de Freytas A18223,593,590,0   0-13
50Nurzhan Khamiyev A18132,032,020,01W 113
51Paul Schoenmakers A18090,520,520,0   0-9
52Erik Wille A18082,062,060,0   0-41
53Siert Huizinga B180317,0316,0911,022ZWZ 038
54Piet de Mol B179417,5294,0913,520ZWZ 057
55Jeroen van Ginneken B17923,092,061,03ZZW-1-6
56Ronny Eggink A17903,070,0 3,07ZZW 1-10
57Hans Rigter B17803,073,070,0   01
58Robert Naasz B17795,585,580,0   018
59Jan Willem van Willigen B17749,0201,577,513WZW 1-8
60Koen van Keulen B177324,0349,01115,023ZZW-1149
61Jacques Boonstra B176612,5243,5109,014ZWW 258
62Nico Schoenmakers A17651,561,560,0   0-37
63Marco Braam B17637,095,561,53ZWZ-151
64Désiré Fassaert A175611,5303,5118,019WZZ-1-102
65Edwin Peters B174813,5255,5118,014ZZW 08
66Steven Braun A17474,0142,591,55ZWZ-1-79
67Babak Zahmat B17431,021,020,0   0-3
68Patrick van Waardenburg B17410,000,0 0,0   00
69Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
70Albert Marks B173610,5224,096,513ZWZ-10
71Theo van Amerongen B17315,0103,571,53WZW 1-28
72Hedser Dijkstra B17296,5104,072,53ZZZ-322
73Dick Vliek B17257,5115,572,04WWZ 041
74Hub Kusters B169519,5355,0914,526WZW 02
75Jan Groen B16883,072,540,53WWZ 1-44
76Tijs van Dijk B16807,5152,065,59WWZ 1-17
77Lex van Hattum B166714,0255,079,018ZWZ 017
78Wisse Witmans B165417,0353,51013,525WZW 115
79Zekria Amani B16533,063,060,0   0-2
80Xadya van Bruxvoort B16322,052,050,0   010
81Rob van Belle B163215,0272,5312,524WZZ-2-38
82Werner Passchier B163010,0223,047,018ZWZ-2-80
83Ron Brachten B16273,553,550,0   02
84Jan Vermeer B161916,5354,01012,525ZWZ-115
85Bob Kooij B161212,0195,067,013WZZ-113
86Esther Wolbers B15950,020,020,0   0-9
87Vadim van Kuijk B15927,0162,065,010ZWW 0-8
88Theo Koeweiden B15847,0102,534,57ZWZ 134
89Walter Manschot B15821,520,0 1,52WZ 019
90Horst Eder C158015,0264,5710,519WWZ-157
91Tom Katoen B15750,040,040,0   0-45
92Ruslan Bosch B15691,010,0 1,01Z-119
93Wilfred Jansz B15633,082,051,03WZW 1-62
94Oscar Mercan B15336,5241,575,017ZWW 1-171
95Frans Veerman C151311,5221,0210,520ZZW 032
96Hendrik van Buren C148812,0272,569,521ZWW 1-24
97Peter van Deursen C14852,532,530,0   027
98Hans Corbeel C14641,551,550,0   0-15
99Erik Gort C14516,080,0 6,08WZW 051
100Kees van Keulen C144812,0271,5610,521WWW 3-17
101Jonathan van der Krogt C14474,092,052,04ZWW 07
102Danny Hageman C14467,0133,583,55ZWW 171
103Henk Schunck C143710,5242,558,019ZWW 1-56
104Herman de Munnik C14341,051,050,0   0-69
105Hans Derendorp C142813,5262,0411,522ZWZ 022
106Lion de Kok C14223,0151,072,08WWZ 0-82
107Kazem Mollahosseini C141414,5283,0711,521ZZW 19
108Gerrie Arends C14139,0192,556,514ZWW 0-9
109Remco Bakker C14061,010,0 1,01W 16
110Clemens Wijman C139714,5250,0 14,525ZWZ-147
111Ko Kooman C139312,0271,5610,521ZWZ-120
112Bob Sanders C13905,0121,034,09ZWW 1-29
113Remco Menger C13813,040,013,03WWZ 150
114Peter Hamers C13806,5153,043,511ZWZ-1-17
115Bram Hamers C137910,5193,577,012ZZW 029
116André de Groot C13797,0172,065,011WWZ-117
117Bryan Hieltjes C13771,031,030,0   0-5
118Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
119Geert Stradmeijer C13641,010,0 1,01W 114
120Jan Ringoir C13580,540,0 0,54WZW 0-42
121Guido van Kleef C13410,010,0 0,01W 1-9
122Edward Kuster C13350,000,0 0,0   00
123Theo van Lotringen C132419,0372,0917,028ZWZ 075
124Jan Zuidema C13198,0220,527,520ZZW 0-73
125Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
126Hans Meijer C129913,5292,5711,022ZZW-2-29
127Jelle Noordhuis C12972,562,050,51Z-110
128Jan Sanders C127015,0281,0314,025ZZW-120
129Rob Helmink C12360,010,0 0,01W 1-14
130Thijs Stomphorst C12317,0172,554,512ZWW 0-50
131Pim Rijmer C121512,0260,5611,520WWZ 021
132Arjan Hoenselaar C11960,040,040,0   0-28
133Bob Hartogh Heys C119012,5280,0 12,528ZWW 0-43
134Joost Gresnigt C11706,580,0 6,58WZW 070
135Constant Nieuwenstein C11686,5160,536,013ZWZ 1-17
136Jelmer Visser C11623,030,0 3,03WZZ-137
137Werner Gubbels C11439,5220,519,021ZZW-1-45
138Cesar Eisma C11426,0100,0 6,010ZWZ-242
139Ahmed Samman C11314,050,0 4,05ZWW 136
140Frans Berben C11282,0100,0 2,010WZZ-2-72
141Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
142Phillip Stibbe C109710,5250,0 10,525ZZW-1-31
143Jan Diekema C10878,0251,057,020ZWW 0-90
144David Mashkour C10860,010,0 0,01W 1-14
145Victor Droop C10498,5200,0 8,520ZWZ-249
146Hanna Wierts C10264,090,024,07ZWW 126
147Bert Maas C10163,0181,062,012WZW 0-63
148Raymond Hendriks C10040,510,0 0,51W 14
149Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
150Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
151Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
152Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
153Teun Gal C10000,000,0 0,0   00
154John van Brink C9900,010,0 0,01Z-1-10
155Bart van Etten C9880,010,0 0,01Z-1-12
156John Staring C9850,010,0 0,01W 1-15
157Guido Burger C9080,0130,0 0,013ZZW 1-92
   
TPR lijst Interne competitie 2017 – 2018
Na ronde 32 seizoen 17/18
Nr Naam Subgrp TPR PntIntExt IntExt TPR ext Ext. n TPR int Intern n Stij Rating
1 Bob Beeke A 2338 5,0 9 2338 5,0 9 2333 0,0 8 2333
2 Léon van Tol A 2263 0,0 0 2263 0,0 2263 0,0 0 2263
3 Pieter Verhoef A 2206 13,0 22 2169 4,5 11 2243 8,5 11 117 2158
4 Jaap Vogel A 2196 1,0 2 2196 1,0 2 2183 0,0 14 2183
5 Theo Jurrius A 2186 5,5 8 2186 5,5 8 2090 0,0 136 2090
6 Michiel Blok A 2185 7,5 15 2192 4,5 10 2170 3,0 5 -36 2207
7 Eelco de Vries A 2183 2,5 8 2183 2,5 8 2239 0,0 -79 2239
8 Remco de Leeuw A 2171 0,0 0 2171 0,0 2171 0,0 0 2171
9 Johan Wolbers A 2168 4,5 6 2168 4,5 6 2027 0,0 178 2027
10 Dirk Hoogland A 2167 16,5 25 2050 4,0 8 2214 12,5 17 23 2177
11 Frank Schleipfenbauer A 2163 6,0 10 2179 5,5 9 2023 0,5 1 10 2154
12 Laurens Storms A 2156 0,5 1 2025 0,0 2156 0,5 1 137 2025
13 Wouter van Rijn A 2119 5,0 11 2001 1,5 7 2324 3,5 4 -69 2167
14 Otto Wilgenhof A 2116 9,0 20 2090 3,0 11 2147 6,0 9 -79 2152
15 Bent Schleipfenbauer A 2113 1,0 2 2113 1,0 2 1914 0,0 217 1914
16 Peter Boel A 2104 11,5 22 2109 4,0 9 2100 7,5 13 -22 2117
17 Tom Bus A 2097 4,0 12 2193 4,0 10 1618 0,0 2 -97 2146
18 Jan van de Linde A 2091 12,5 22 2123 6,0 9 2069 6,5 13 52 2064
19 Murat Duman A 2086 2,5 4 2086 2,5 4 1976 0,0 130 1976
20 Ruslan Bosch B 2032 1,0 1 1569 0,0 2032 1,0 1 482 1569
21 Pascal Losekoot A 2013 2,5 7 2013 2,5 7 2028 0,0 -15 2028
22 Sander Berkhout A 2010 7,0 19 1934 2,5 8 2065 4,5 11 -104 2052
23 Koen Maassen van den Brink A 2001 4,0 8 2038 4,0 7 1745 0,0 1 -23 2018
24 Sjoerd van Roosmalen A 1986 4,5 9 1986 4,5 9 2041 0,0 -75 2041
25 Jan Knuiman A 1985 14,0 26 1898 2,0 4 2001 12,0 22 -7 1980
26 Mick Van Randtwijk A 1980 5,0 9 1980 5,0 9 1949 0,0 45 1949
27 Wouter Abrahamse A 1976 4,0 9 2011 4,0 8 1691 0,0 1 -35 2005
28 Jaap Amesz A 1975 1,5 4 1836 0,5 2 2115 1,0 2 -300 2231
29 Richard van der Wel A 1973 4,5 10 1928 3,5 8 2152 1,0 2 -48 2006
30 Remco Gerlich A 1971 11,5 19 2003 5,0 8 1950 6,5 11 95 1922
31 Nurzhan Khamiyev A 1932 2,0 3 2190 2,0 2 1416 0,0 1 132 1813
32 John Sloots A 1927 6,5 12 1927 6,5 12 1933 0,0 -14 1933
33 Marco Braam B 1916 7,0 9 2032 5,5 6 1682 1,5 3 204 1763
34 Bert Duijker A 1882 6,0 10 1882 6,0 10 1831 0,0 74 1831
35 Coen Mekers A 1875 2,5 7 1875 2,5 7 1869 0,0 5 1869
36 Gerben Hendriks A 1875 16,0 32 1793 5,5 13 1931 10,5 19 -68 1916
37 Robert Naasz B 1864 5,5 8 1864 5,5 8 1779 0,0 103 1779
38 Fred Reulink A 1862 5,5 12 1795 3,5 9 2063 2,0 3 -145 1965
39 Ruud Wille A 1862 17,5 34 1871 6,0 12 1857 11,5 22 44 1845
40 Quirine Naber B 1857 7,5 15 1821 2,5 6 1881 5,0 9 60 1838
41 Ruud Verhoef A 1849 5,5 14 1878 4,0 9 1796 1,5 5 -24 1853
42 René van Alfen A 1843 0,0 0 1843 0,0 1843 0,0 0 1843
43 Ivo van der Gouw A 1843 3,5 8 1843 3,5 8 1823 0,0 33 1823
44 Freek Hooning A 1830 4,5 12 1797 2,0 7 1877 2,5 5 -20 1846
45 Walter Manschot B 1826 1,5 2 1582 0,0 1826 1,5 2 263 1582
46 Koen van Keulen B 1824 24,0 34 1843 9,0 11 1814 15,0 23 200 1773
47 Henny Haggeman A 1821 4,5 9 1821 4,5 9 1859 0,0 -50 1859
48 Bart de Kort A 1819 9,0 22 1765 2,0 6 1839 7,0 16 -155 1895
49 Siert Huizinga B 1811 17,0 31 1840 6,0 9 1800 11,0 22 46 1803
50 Paul de Freytas A 1807 3,5 9 1807 3,5 9 1822 0,0 -28 1822
51 Dick Vliek B 1807 7,5 11 1867 5,5 7 1701 2,0 4 123 1725
52 Barth Plomp A 1805 6,0 17 1801 3,0 8 1808 3,0 9 -115 1867
53 Hans Rigter B 1793 3,0 7 1793 3,0 7 1780 0,0 14 1780
54 Jacques Boonstra B 1790 12,5 24 1711 3,5 10 1841 9,0 14 82 1766
55 Piet de Mol B 1787 17,5 29 1640 4,0 9 1853 13,5 20 50 1794
56 Jeroen Kersten A 1784 4,5 13 1778 3,0 9 1796 1,5 4 -81 1834
57 Hedser Dijkstra B 1773 6,5 10 1749 4,0 7 1829 2,5 3 66 1729
58 Jeroen van Ginneken B 1772 3,0 9 1747 2,0 6 1821 1,0 3 -26 1792
59 Ronny Eggink A 1769 3,0 7 1790 0,0 1769 3,0 7 -31 1790
60 Edwin Peters B 1764 13,5 25 1731 5,5 11 1790 8,0 14 24 1748
61 Jan Willem van Willigen B 1757 9,0 20 1592 1,5 7 1847 7,5 13 -25 1774
62 Hans van Capelleveen A 1756 4,0 8 1756 4,0 8 1828 0,0 -96 1828
63 Anne Paul Taal A 1754 1,5 8 1653 0,5 6 2057 1,0 2 -190 1896
64 Albert Marks B 1743 10,5 22 1800 4,0 9 1708 6,5 13 7 1736
65 Patrick van Waardenburg B 1741 0,0 0 1741 0,0 1741 0,0 0 1741
66 Désiré Fassaert A 1738 11,5 30 1712 3,5 11 1753 8,0 19 -120 1756
67 Rik de Lange B 1737 0,0 0 1737 0,0 1737 0,0 0 1737
68 Rob Huberts A 1715 2,5 7 1735 2,5 6 1592 0,0 1 -187 1854
69 Babak Zahmat B 1711 1,0 2 1711 1,0 2 1743 0,0 -35 1743
70 Paul Schoenmakers A 1708 0,5 2 1708 0,5 2 1809 0,0 -110 1809
71 Peter van Deursen C 1700 2,5 3 1700 2,5 3 1485 0,0 242 1485
72 Geert Stradmeijer C 1692 1,0 1 1364 0,0 1692 1,0 1 342 1364
73 Hub Kusters B 1691 19,5 35 1632 5,0 9 1712 14,5 26 -2 1695
74 Lex van Hattum B 1688 14,0 25 1785 5,0 7 1650 9,0 18 38 1667
75 Xadya van Bruxvoort B 1677 2,0 5 1677 2,0 5 1632 0,0 55 1632
76 Erik Wille A 1660 2,0 6 1660 2,0 6 1808 0,0 -189 1808
77 Wisse Witmans B 1659 17,0 35 1674 3,5 10 1653 13,5 25 20 1654
78 Theo van Amerongen B 1657 5,0 10 1665 3,5 7 1637 1,5 3 -102 1731
79 Remco Menger C 1644 3,0 4 1124 0,0 1 1818 3,0 3 313 1381
80 Theo Koeweiden B 1644 7,0 10 1596 2,5 3 1664 4,5 7 94 1584
81 Steven Braun A 1642 4,0 14 1627 2,5 9 1669 1,5 5 -184 1747
82 Tijs van Dijk B 1639 7,5 15 1523 2,0 6 1703 5,5 9 -58 1680
83 Zekria Amani B 1631 3,0 6 1631 3,0 6 1653 0,0 -24 1653
84 Nico Schoenmakers A 1628 1,5 6 1628 1,5 6 1765 0,0 -174 1765
85 Ron Brachten B 1626 3,5 5 1626 3,5 5 1627 0,0 1 1627
86 Bob Kooij B 1626 12,0 19 1600 5,0 6 1638 7,0 13 27 1612
87 Werner Passchier B 1619 10,0 22 1792 3,0 4 1581 7,0 18 -91 1630
88 Daan Holtackers A 1616 1,5 8 1616 1,5 8 1920 0,0 -415 1920
89 Rob van Belle B 1611 15,0 27 1700 2,5 3 1600 12,5 24 -59 1632
90 Jan Vermeer B 1607 16,5 35 1569 4,0 10 1620 12,5 25 3 1619
91 Erik Gort C 1593 6,0 8 1451 0,0 1593 6,0 8 193 1451
92 Horst Eder C 1591 15,0 26 1576 4,5 7 1596 10,5 19 68 1580
93 Vadim van Kuijk B 1590 7,0 16 1523 2,0 6 1630 5,0 10 -10 1592
94 Jan Groen B 1586 3,0 7 1783 2,5 4 1324 0,5 3 -146 1688
95 Danny Hageman C 1553 7,0 13 1455 3,5 8 1689 3,5 5 178 1446
96 Frans Veerman C 1537 11,5 22 1562 1,0 2 1534 10,5 20 56 1513
97 Remco Bakker C 1506 1,0 1 1406 0,0 1506 1,0 1 106 1406
98 Hendrik van Buren C 1481 12,0 27 1384 2,5 6 1509 9,5 21 -31 1488
99 Esther Wolbers B 1477 0,0 2 1477 0,0 2 1595 0,0 -127 1595
100 Henk Schunck C 1456 10,5 24 1554 2,5 5 1431 8,0 19 -37 1437
101 Jonathan van der Krogt C 1454 4,0 9 1430 2,0 5 1483 2,0 4 14 1447
102 Hans Derendorp C 1440 13,5 26 1492 2,0 4 1431 11,5 22 34 1428
103 Jelmer Visser C 1427 3,0 3 1162 0,0 1427 3,0 3 302 1162
104 Bram Hamers C 1421 10,5 19 1422 3,5 7 1421 7,0 12 71 1379
105 Clemens Wijman C 1416 14,5 25 1397 0,0 1416 14,5 25 66 1397
106 Gerrie Arends C 1415 9,0 19 1564 2,5 5 1372 6,5 14 -7 1413
107 Peter Hamers C 1403 6,5 15 1689 3,0 4 1298 3,5 11 6 1380
108 Kees van Keulen C 1403 12,0 27 1225 1,5 6 1454 10,5 21 -62 1448
109 Wilfred Jansz B 1401 3,0 8 1382 2,0 5 1434 1,0 3 -224 1563
110 Ko Kooman C 1396 12,0 27 1334 1,5 6 1414 10,5 21 23 1393
111 André de Groot C 1394 7,0 17 1450 2,0 6 1363 5,0 11 32 1379
112 Oscar Mercan B 1392 6,5 24 1270 1,5 7 1442 5,0 17 -312 1533
113 Kazem Mollahosseini C 1390 14,5 28 1411 3,0 7 1383 11,5 21 -15 1414
114 Hans Corbeel C 1381 1,5 5 1381 1,5 5 1464 0,0 -98 1464
115 Ernst Singendonk C 1374 0,0 0 1374 0,0 1374 0,0 0 1374
116 Bob Sanders C 1354 5,0 12 1254 1,0 3 1387 4,0 9 -65 1390
117 Bryan Hieltjes C 1350 1,0 3 1350 1,0 3 1377 0,0 -32 1377
118 Joost Gresnigt C 1348 6,5 8 1170 0,0 1348 6,5 8 248 1170
119 Theo van Lotringen C 1338 19,0 37 1234 2,0 9 1371 17,0 28 89 1324
120 Edward Kuster C 1335 0,0 0 1335 0,0 1335 0,0 0 1335
121 Tom Katoen B 1325 0,0 4 1325 0,0 4 1575 0,0 -295 1575
122 Jelle Noordhuis C 1325 2,5 6 1344 2,0 5 1229 0,5 1 38 1297
123 Nedzat Sulejmani C 1312 0,0 0 1312 0,0 1312 0,0 0 1312
124 Jan Sanders C 1309 15,0 28 1339 1,0 3 1305 14,0 25 59 1270
125 Lion de Kok C 1307 3,0 15 1290 1,0 7 1322 2,0 8 -197 1422
126 Ahmed Samman C 1280 4,0 5 1131 0,0 1280 4,0 5 185 1131
127 Hans Meijer C 1269 13,5 29 1331 2,5 7 1249 11,0 22 -59 1299
128 Jan Zuidema C 1268 8,0 22 1290 0,5 2 1265 7,5 20 -124 1319
129 Cesar Eisma C 1233 6,0 10 1142 0,0 1233 6,0 10 133 1142
130 Thijs Stomphorst C 1210 7,0 17 1283 2,5 5 1186 4,5 12 -71 1231
131 Pim Rijmer C 1188 12,0 26 1115 0,5 6 1210 11,5 20 -6 1215
132 Bob Hartogh Heys C 1162 12,5 28 1190 0,0 1162 12,5 28 -71 1190
133 Constant Nieuwenstein C 1142 6,5 16 1154 0,5 3 1139 6,0 13 -43 1168
134 Jan Ringoir C 1125 0,5 4 1358 0,0 1125 0,5 4 -275 1358
135 Werner Gubbels C 1119 9,5 22 1392 0,5 1 1106 9,0 21 -69 1143
136 Herman de Munnik C 1110 1,0 5 1110 1,0 5 1434 0,0 -393 1434
137 Meindert Rudolphi C 1107 0,0 0 1107 0,0 1107 0,0 0 1107
138 Hanna Wierts C 1091 4,0 9 844 0,0 2 1161 4,0 7 91 1026
139 Raymond Hendriks C 1090 0,5 1 1004 0,0 1090 0,5 1 90 1004
140 Phillip Stibbe C 1089 10,5 25 1097 0,0 1089 10,5 25 -39 1097
141 Victor Droop C 1083 8,5 20 1049 0,0 1083 8,5 20 83 1049
142 Guido van Kleef C 1065 0,0 1 1341 0,0 1065 0,0 1 -285 1341
143 Jan Diekema C 1039 8,0 25 1028 1,0 5 1041 7,0 20 -138 1087
144 Arjan Hoenselaar C 1035 0,0 4 1035 0,0 4 1196 0,0 -189 1196
145 Peter Bronsveld C 1000 0,0 0 1000 0,0 1000 0,0 0 1000
146 Berke Bulgurcu C 1000 0,0 0 1000 0,0 1000 0,0 0 1000
147 Jane Blaset C 1000 0,0 0 1000 0,0 1000 0,0 0 1000
148 Peter van Bruxvoort C 1000 0,0 0 1000 0,0 1000 0,0 0 1000
149 Teun Gal C 1000 0,0 0 1000 0,0 1000 0,0 0 1000
150 Frans Berben C 981 2,0 10 1128 0,0 981 2,0 10 -219 1128
151 Bert Maas C 958 3,0 18 1062 1,0 6 907 2,0 12 -121 1016
152 Rob Helmink C 897 0,0 1 1236 0,0 897 0,0 1 -353 1236
153 David Mashkour C 770 0,0 1 1086 0,0 770 0,0 1 -330 1086
154 John van Brink C 768 0,0 1 990 0,0 768 0,0 1 -232 990
155 Guido Burger C 768 0,0 13 908 0,0 768 0,0 13 -232 908
156 Bart van Etten C 715 0,0 1 988 0,0 715 0,0 1 -285 988
157 John Staring C 653 0,0 1 985 0,0 653 0,0 1 -347 985
 

<

Jan van de LindeWouter Abrahamse1-0
Jan KnuimanRonny Eggink0-1
Jan Willem van WilligenBart de Kort½-½
Ruud WilleSiert Huizinga½-½
Albert MarksKoen van Keulen1-0
Horst EderDésiré Fassaert½-½
Hub KustersPiet de Mol0-1
Edwin PetersJan Vermeer1-0
Rob van BelleHendrik van Buren1-0
Kees van KeulenErik Gort0-1
Clemens WijmanKazem Mollahosseini0-1
Gerrie ArendsHans Derendorp½-½
Peter HamersBram Hamers0-1
Victor DroopTheo van Lotringen0-1
Thijs StomphorstHans Meijer0-1
Pim RijmerPhillip Stibbe1-0
Bert MaasFrans Berben1-0
Bob Hartogh HeysCesar Eisma1-0
Rob HelminkJan Sanders0-1
Joost GresnigtWerner Gubbels1-0
Raymond HendriksJan Diekema½-½
 BekerJacques BoonstraWouter van Rijn0-1
1Koen van KeulenB23,032729,0118214,0216717721816
2Theo van LotringenC18,535532,092216,5266313381387
3Hub KustersB18,533565,095613,5245616981719
4Ruud WilleA17,532556,0125011,5205818631875
5Dirk HooglandA16,024674,085012,0167521802222
6Gerben HendriksA16,032505,5134210,5195519161934
7Siert HuizingaB16,029556,096710,0205017961795
8Piet de MolB15,527574,094411,5186417631821
9Jan VermeerB15,533474,0104011,5235016241624
10Jan SandersC15,027561,033314,0245812851318
11Wisse WitmansB15,033453,5103511,5235016231622
12Clemens WijmanC14,524600,0 14,5246014121430
13Horst EderC14,525584,576410,0185615841604
14Rob van BelleB14,025562,538311,5225216301594
15Edwin PetersB13,525545,511508,0145717481786
16Kazem MollahosseiniC13,026503,074310,0195313991362
17Lex van HattumB13,023575,07718,0165016681643
18Jan KnuimanA12,524522,045010,5205319671989
19Pieter VerhoefA12,021574,511417,5107521542239
20Jan van de LindeA12,021576,09676,0125020682075
21Jacques BoonstraB11,523503,510358,0136217511818
22Remco GerlichA11,519615,08636,5115919221948
23Frans VeermanC11,522521,025010,5205315131534
24Hans DerendorpC11,524482,04509,5204814021401
25Hendrik van BurenC11,525462,56429,0194714941518
26Phillip StibbeC11,523460,0 10,5234611161104
27Hans MeijerC11,527432,57369,0204512751217
28Désiré FassaertA11,529403,511328,0184417721772
29Bob Hartogh HeysC11,527430,0 11,5274311771147
30Peter BoelA11,021524,09447,0125821142091
31Pim RijmerC11,025440,56810,5195511981187
32Bob KooijB11,018615,06836,0125016031622
33Kees van KeulenC11,026421,56259,5204814331435
34Albert MarksB10,521504,09446,5125417511728
35Ko KoomanC10,525421,56259,0194713881407
36Henk SchunckC10,524442,55508,0194214371429
37Bram HamersC10,018563,57506,5115913811425
38Werner PasschierB10,022453,04757,0183916301579
39Otto WilgenhofA9,020453,011276,096721522147
40Jan Willem van WilligenB9,020451,57217,5135817741845
41Gerrie ArendsC9,019472,55506,5144614131372
42Bart de KortA8,021382,06336,0154018811814
43Tijs van DijkB7,515502,06335,596116801700
44Michiel BlokA7,515504,510453,056022072167
45Quirine NaberB7,515502,56425,095618381885
46Dick VliekB7,511685,57792,045017251705
47Victor DroopC7,519390,0 7,5193910311061
48Werner GubbelsC7,520380,51507,0193711191071
49Danny HagemanC7,013543,58443,557014461683
50Theo KoeweidenB7,010702,53834,576415841656
51Vadim van KuijkB7,015472,06335,095616061668
52Marco BraamB7,09785,56921,535017631660
53André de GrootC7,017412,06335,0114513791366
54Sander BerkhoutA7,019372,58314,5114120522065
55Thijs StomphorstC7,016442,55504,5114112481213
56Jan ZuidemaC7,020350,52256,5183613141248
57Jan DiekemaC7,023301,05206,0183310931040
58Hedser DijkstraB6,510654,07572,538317291813
59Joost GresnigtC6,58810,0 6,588111701342
60Peter HamersC6,514463,04753,5103513951325
61Oscar MercanB6,524271,57215,0172915331438
62John SlootsA6,512546,512540,0 19331933
63Erik GortC6,07860,0 6,078614601647
64Frank SchleipfenbauerA6,010605,59610,515021542023
65Barth PlompA6,017353,08383,093318671803
66Bert DuijkerA6,010606,010600,0 18311831
67Fred ReulinkA5,512463,59392,036719652054
68Constant NieuwensteinC5,515370,53175,0124211621121
69Ruud VerhoefA5,514394,09441,553018531789
70Theo JurriusA5,58695,58690,0 20902090
71Robert NaaszB5,58695,58690,0 17791779
72Wouter van RijnA5,011451,57213,548821672324
73Cesar EismaC5,08630,0 5,086311371238
74Theo van AmerongenB5,010503,57501,535017311643
75Bob SandersC5,012421,03334,094413901384
76Bob BeekeA5,09565,09560,0 23332333
77Mick Van RandtwijkA5,09565,09560,0 19491949
78Richard van der WelA4,510453,58441,025020062150
79Freek HooningA4,512382,07292,555018461876
80Jeroen KerstenA4,513353,09331,543818341800
81Sjoerd van RoosmalenA4,59504,59500,0 20412041
82Johan WolbersA4,56754,56750,0 20272027
83Henny HaggemanA4,59504,59500,0 18591859
84Ahmed SammanC4,05800,0 4,058011311279
85Hanna WiertsC4,09440,0204,075710261159
86Jonathan van der KrogtC4,09442,05402,045014471483
87Steven BraunA4,014292,59281,553017471666
88Tom BusA4,012334,010400,02021461613
89Koen Maassen van den BrinkA4,08504,07570,01020181742
90Wouter AbrahamseA4,09444,08500,01020051695
91Hans van CapelleveenA4,08504,08500,0 18281828
92Ivo van der GouwA3,58443,58440,0 18231823
93Paul de FreytasA3,59393,59390,0 18221822
94Ron BrachtenB3,55703,55700,0 16271627
95Remco MengerC3,04750,0103,0310013811818
96Jelmer VisserC3,031000,0 3,0310011621428
97Ronny EgginkA3,05600,0 3,056018221905
98Jeroen van GinnekenB3,09332,06331,033317921821
99Wilfred JanszB3,08382,05401,033315631423
100Lion de KokC3,014211,07142,072914371359
101Jan GroenB3,07432,54630,531716881313
102Bert MaasC3,018171,06172,012171016904
103Erik WilleA3,06332,06330,0 18081808
104Hans RigterB3,07433,07430,0 17801780
105Zekria AmaniB3,06503,06500,0 16531653
106Jelle NoordhuisC2,56422,05400,515012971246
107Eelco de VriesA2,58312,58310,0 22392239
108Pascal LosekootA2,57362,57360,0 20282028
109Murat DumanA2,54632,54630,0 19761976
110Coen MekersA2,57362,57360,0 18691869
111Rob HubertsA2,57362,56420,01018541592
112Peter van DeursenC2,53832,53830,0 14851485
113Frans BerbenC2,09220,0 2,092211411002
114Nurzhan KhamiyevA2,03672,021000,01018131416
115Xadya van BruxvoortB2,05402,05400,0 16321632
116Walter ManschotB1,52750,0 1,527515821813
117Jaap AmeszA1,54380,52251,025022312117
118Anne Paul TaalA1,58190,5681,025018962051
119Daan HoltackersA1,58191,58190,0 19201920
120Nico SchoenmakersA1,56251,56250,0 17651765
121Hans CorbeelC1,55301,55300,0 14641464
122Ruslan BoschB1,011000,0 1,0110015692000
123Remco BakkerC1,011000,0 1,0110014061509
124Geert StradmeijerC1,011000,0 1,0110013641687
125Jaap VogelA1,02501,02500,0 21832183
126Bent SchleipfenbauerA1,02501,02500,0 19141914
127Babak ZahmatB1,02501,02500,0 17431743
128Herman de MunnikC1,05201,05200,0 14341434
129Bryan HieltjesC1,03331,03330,0 13771377
130Laurens StormsA0,51500,0 0,515020252156
131Raymond HendriksC0,51500,0 0,515010041096
132Jan RingoirC0,54130,0 0,541313581123
133Paul SchoenmakersA0,52250,52250,0 18091809
134Léon van TolA0,000,0 0,0 22632263
135Remco de LeeuwA0,000,0 0,0 21712171
136René van AlfenA0,000,0 0,0 18431843
137Patrick van WaardenburgB0,000,0 0,0 17411741
138Rik de LangeB0,000,0 0,0 17371737
139Esther WolbersB0,0200,0200,0 15951595
140Tom KatoenB0,0400,0400,0 15751575
141Ernst SingendonkC0,000,0 0,0 13741374
142Guido van KleefC0,0100,0 0,01013411065
143Edward KusterC0,000,0 0,0 13351335
144Nedzat SulejmaniC0,000,0 0,0 13121312
145Rob HelminkC0,0100,0 0,0101236912
146Arjan HoenselaarC0,0400,0400,0 11961196
147Meindert RudolphiC0,000,0 0,0 11071107
148Jane BlasetC0,000,0 0,0 10001000
149Peter BronsveldC0,000,0 0,0 10001000
150Peter van BruxvoortC0,000,0 0,0 10001000
151Berke BulgurcuC0,000,0 0,0 10001000
152Teun GalC0,000,0 0,0 10001000
153John StaringC0,0100,0 0,010985653
154Guido BurgerC0,01200,0 0,0120914767
1Bob BeekeA23335,095,090,0  03
2Léon van TolA22630,000,0 0,0  00
3Eelco de VriesA22392,582,580,0  0-23
4Jaap AmeszA22311,540,521,02ZW0-44
5Michiel BlokA22077,5154,5103,05ZZW1-14
6Jaap VogelA21831,021,020,0  01
7Dirk HooglandA218016,0244,0812,016ZWW036
8Remco de LeeuwA21710,000,0 0,0  00
9Wouter van RijnA21675,0111,573,54ZWZ-2-21
10Pieter VerhoefA215412,0214,5117,510ZWW065
11Frank SchleipfenbauerA21546,0105,590,51W11
12Otto WilgenhofA21529,0203,0116,09WZW1-43
13Tom BusA21464,0124,0100,02WZ0-48
14Peter BoelA211411,0214,097,012WZZ-2-12
15Theo JurriusA20905,585,580,0  040
16Jan van de LindeA206412,5226,096,513ZWW125
17Sander BerkhoutA20527,0192,584,511WWZ-1-62
18Sjoerd van RoosmalenA20414,594,590,0  0-20
19Pascal LosekootA20282,572,570,0  00
20Johan WolbersA20274,564,560,0  037
21Laurens StormsA20250,510,0 0,51Z-16
22Koen Maassen van den BrinkA20184,084,070,01W1-6
23Richard van der WelA20064,5103,581,02WW2-15
24Wouter AbrahamseA20054,094,080,01Z-1-6
25Murat DumanA19762,542,540,0  020
26Jan KnuimanA197113,0252,0411,021ZWZ-1-21
27Fred ReulinkA19655,5123,592,03WZW1-42
28Mick Van RandtwijkA19495,095,090,0  014
29John SlootsA19336,5126,5120,0  0-8
30Remco GerlichA192211,5195,086,511ZWZ-146
31Daan HoltackersA19201,581,580,0  0-111
32Gerben HendriksA191616,0325,51310,519WWZ1-27
33Bent SchleipfenbauerA19141,021,020,0  018
34Anne Paul TaalA18961,580,561,02WZ0-48
35Bart de KortA18959,0222,067,016WZW2-79
36Coen MekersA18692,572,570,0  0-1
37Barth PlompA18676,0173,083,09WZZ-1-53
38Henny HaggemanA18594,594,590,0  0-12
39Rob HubertsA18542,572,560,01Z-1-48
40Ruud VerhoefA18535,5144,091,55ZWZ1-20
41Ruud WilleA184917,5336,01211,521WWZ131
42Freek HooningA18464,5122,072,55ZWZ-1-4
43René van AlfenA18430,000,0 0,0  00
44Quirine NaberB18387,5152,565,09WZW141
45Jeroen KerstenA18344,5133,091,54ZZW0-31
46Bert DuijkerA18316,0106,0100,0  023
47Hans van CapelleveenA18284,084,080,0  0-24
48Ivo van der GouwA18233,583,580,0  013
49Paul de FreytasA18223,593,590,0  0-13
50Nurzhan KhamiyevA18132,032,020,01W113
51Siert HuizingaB181217,0306,0911,021WZW147
52Paul SchoenmakersA18090,520,520,0  0-9
53Erik WilleA18082,062,060,0  0-41
54Ronny EgginkA18063,060,0 3,06WZZ06
55Jeroen van GinnekenB17923,092,061,03ZZW-1-6
56Hans RigterB17803,073,070,0  01
57Robert NaaszB17795,585,580,0  018
58Piet de MolB177816,5284,0912,519ZZW141
59Jan Willem van WilligenB17749,0201,577,513WZW1-8
60Désiré FassaertA177211,5293,5118,018WWZ0-86
61Nico SchoenmakersA17651,561,560,0  0-37
62Marco BraamB17637,095,561,53ZWZ-151
63Koen van KeulenB175723,0339,01114,022WZZ-2133
64Jacques BoonstraB175111,5233,5108,013WZW143
65Albert MarksB175110,5214,096,512ZZW015
66Edwin PetersB174813,5255,5118,014ZZW08
67Steven BraunA17474,0142,591,55ZWZ-1-79
68Babak ZahmatB17431,021,020,0  0-3
69Patrick van WaardenburgB17410,000,0 0,0  00
70Rik de LangeB17370,000,0 0,0  00
71Theo van AmerongenB17315,0103,571,53WZW1-28
72Hedser DijkstraB17296,5104,072,53ZZZ-322
73Dick VliekB17257,5115,572,04WWZ041
74Jan GroenB16883,072,540,53WWZ1-44
75Lex van HattumB168414,0245,079,017WZW134
76Hub KustersB168218,5345,0913,525ZWZ-1-11
77Tijs van DijkB16807,5152,065,59WWZ1-17
78Zekria AmaniB16533,063,060,0  0-2
79Rob van BelleB164515,0262,5312,523ZWZ-1-25
80Wisse WitmansB163716,0343,51012,524WWZ0-2
81Xadya van BruxvoortB16322,052,050,0  010
82Werner PasschierB163010,0223,047,018ZWZ-2-80
83Ron BrachtenB16273,553,550,0  02
84Jan VermeerB160915,5344,01011,524WZW05
85Bob KooijB160311,0185,066,012ZWZ04
86Esther WolbersB15950,020,020,0  0-9
87Vadim van KuijkB15927,0162,065,010ZWW0-8
88Theo KoeweidenB15847,0102,534,57ZWZ134
89Walter ManschotB15821,520,0 1,52WZ019
90Horst EderC158015,0264,5710,519WWZ-157
91Tom KatoenB15750,040,040,0  0-45
92Ruslan BoschB15691,010,0 1,01Z-119
93Wilfred JanszB15633,082,051,03WZW1-62
94Oscar MercanB15336,5241,575,017ZWW1-171
95Frans VeermanC151311,5221,0210,520ZZW032
96Hendrik van BurenC149812,0262,569,520WZW0-14
97Peter van DeursenC14852,532,530,0  027
98Hans CorbeelC14641,551,550,0  0-15
99Erik GortC14606,070,0 6,07ZWZ-160
100Kees van KeulenC144812,0271,5610,521WWW3-17
101Jonathan van der KrogtC14474,092,052,04ZWW07
102Danny HagemanC14467,0133,583,55ZWW171
103Henk SchunckC143710,5242,558,019ZWW1-56
104Herman de MunnikC14341,051,050,0  0-69
105Lion de KokC14223,0151,072,08WWZ0-82
106Hans DerendorpC141712,5252,0410,521ZZW111
107Gerrie ArendsC14139,0192,556,514ZWW0-9
108Remco BakkerC14061,010,0 1,01W16
109Kazem MollahosseiniC139913,5273,0710,520WZZ0-6
110Clemens WijmanC139714,5250,0 14,525ZWZ-147
111Peter HamersC13956,5143,043,510ZZW0-2
112Bob SandersC13905,0121,034,09ZWW1-29
113Ko KoomanC138811,0261,569,520ZZW015
114Bram HamersC138110,0183,576,511WZZ-131
115Remco MengerC13813,040,013,03WWZ150
116André de GrootC13797,0172,065,011WWZ-117
117Bryan HieltjesC13771,031,030,0  0-5
118Ernst SingendonkC13740,000,0 0,0  00
119Geert StradmeijerC13641,010,0 1,01W114
120Jan RingoirC13580,540,0 0,54WZW0-42
121Guido van KleefC13410,010,0 0,01W1-9
122Edward KusterC13350,000,0 0,0  00
123Jan ZuidemaC13308,0210,527,519WZZ-1-62
124Theo van LotringenC132218,5362,0916,527WZW173
125Nedzat SulejmaniC13120,000,0 0,0  00
126Jelle NoordhuisC12972,562,050,51Z-110
127Hans MeijerC129012,5282,5710,021WZZ-3-38
128Jan SandersC127015,0281,0314,025ZZW-120
129Rob HelminkC12360,010,0 0,01W1-14
130Thijs StomphorstC12317,0172,554,512ZWW0-50
131Pim RijmerC121512,0260,5611,520WWZ021
132Arjan HoenselaarC11960,040,040,0  0-28
133Bob Hartogh HeysC119012,5280,0 12,528ZWW0-43
134Joost GresnigtC11706,580,0 6,58WZW070
135Constant NieuwensteinC11625,5150,535,012WZW2-23
136Jelmer VisserC11623,030,0 3,03WZZ-137
137Cesar EismaC11516,090,0 6,09ZZW-151
138Werner GubbelsC11338,5210,518,020WZZ-2-55
139Ahmed SammanC11314,050,0 4,05ZWW136
140Frans BerbenC11282,0100,0 2,010WZZ-2-72
141Meindert RudolphiC11070,000,0 0,0  00
142Phillip StibbeC110210,5240,0 10,524WZZ-2-26
143David MashkourC10860,010,0 0,01W1-14
144Jan DiekemaC10757,0241,056,019WZW-1-102
145Victor DroopC10498,5200,0 8,520ZWZ-249
146Hanna WiertsC10264,090,024,07ZWW126
147Bert MaasC10163,0181,062,012WZW0-63
148Raymond HendriksC10040,510,0 0,51W14
149Peter BronsveldC10000,000,0 0,0  00
150Berke BulgurcuC10000,000,0 0,0  00
151Jane BlasetC10000,000,0 0,0  00
152Peter van BruxvoortC10000,000,0 0,0  00
153Teun GalC10000,000,0 0,0  00
154John StaringC9850,010,0 0,01W1-15
155Guido BurgerC9140,0120,0 0,012WZZ0-86
1Bob BeekeA23385,0923385,0923330,0 82333
2Léon van TolA22630,0022630,0 22630,0 02263
3Pieter VerhoefA220212,02121694,51122407,5101132154
4Jaap VogelA21961,0221961,0221830,0 142183
5Theo JurriusA21865,5821865,5820900,0 1362090
6Michiel BlokA21847,51521924,51021683,05-372207
7Eelco de VriesA21832,5821832,5822390,0 -792239
8Remco de LeeuwA21710,0021710,0 21710,0 02171
9Dirk HooglandA216916,02420514,08222112,016252180
10Johan WolbersA21684,5621684,5620270,0 1782027
11Frank SchleipfenbauerA21636,01021795,5920230,51102154
12Laurens StormsA21560,5120250,0 21560,511372025
13Wouter van RijnA21185,01120011,5723233,54-702167
14Otto WilgenhofA21169,02020903,01121476,09-792152
15Bent SchleipfenbauerA21131,0221131,0219140,0 2171914
16Peter BoelA210011,02121094,0920937,012-262114
17Tom BusA20964,01221934,01016150,02-982146
18Jan van de LindeA209112,52221236,0920686,513522064
19Murat DumanA20862,5420862,5419760,0 1301976
20Ruslan BoschB20151,0115690,0 20151,014651569
21Pascal LosekootA20132,5720132,5720280,0 -152028
22Sander BerkhoutA20107,01919342,5820654,511-1042052
23Koen Maassen van den BrinkA20014,0820384,0717420,01-232018
24Sjoerd van RoosmalenA19864,5919864,5920410,0 -752041
25Mick Van RandtwijkA19805,0919805,0919490,0 451949
26Jan KnuimanA197713,02518972,04199211,021-151971
27Jaap AmeszA19761,5418360,5221171,02-2992231
28Wouter AbrahamseA19764,0920114,0816910,01-352005
29Richard van der WelA19734,51019283,5821501,02-482006
30Remco GerlichA197111,51920035,0819516,511951922
31Nurzhan KhamiyevA19322,0321902,0214160,011321813
32John SlootsA19276,51219276,51219330,0 -141933
33Marco BraamB19127,0920325,5616711,532001763
34Bert DuijkerA18826,01018826,01018310,0 741831
35Gerben HendriksA187616,03217935,513193310,519-671916
36Coen MekersA18752,5718752,5718690,0 51869
37Ruud WilleA186517,53318726,012186011,521471849
38Robert NaaszB18645,5818645,5817790,0 1031779
39Fred ReulinkA18605,51217953,5920562,03-1471965
40Quirine NaberB18597,51518212,5618845,09621838
41Ruud VerhoefA18495,51418784,0917961,55-241853
42René van AlfenA18430,0018430,0 18430,0 01843
43Ivo van der GouwA18433,5818433,5818230,0 331823
44Freek HooningA18304,51217972,0718762,55-201846
45Ronny EgginkA18283,0618060,0 18283,06281806
46Henny HaggemanA18214,5918214,5918590,0 -501859
47Siert HuizingaB182017,03018416,09181111,021551812
48Bart de KortA18189,02217652,0618377,016-1561895
49Walter ManschotB18121,5215820,0 18121,522491582
50Koen van KeulenB181223,03318389,011179814,0221881757
51Dick VliekB18107,51118675,5717092,041261725
52Paul de FreytasA18073,5918073,5918220,0 -281822
53Barth PlompA18046,01718013,0818073,09-1161867
54Hans RigterB17933,0717933,0717800,0 141780
55Jeroen KerstenA17854,51317783,0918001,54-801834
56Piet de MolB177316,52816394,09183612,519361778
57Jacques BoonstraB177311,52317093,51018188,013651751
58Jeroen van GinnekenB17723,0917472,0618211,03-261792
59Hedser DijkstraB17706,51017494,0718212,53631729
60Edwin PetersB176113,52517315,51117858,014211748
61Jan Willem van WilligenB17589,02015921,5718487,513-241774
62Hans van CapelleveenA17564,0817564,0818280,0 -961828
63Albert MarksB175610,52118024,0917256,512201751
64Anne Paul TaalA17531,5816530,5620531,02-1911896
65Désiré FassaertA175011,52917123,51117738,018-1081772
66Patrick van WaardenburgB17410,0017410,0 17410,0 01741
67Rik de LangeB17370,0017370,0 17370,0 01737
68Rob HubertsA17152,5717352,5615920,01-1871854
69Babak ZahmatB17111,0217111,0217430,0 -351743
70Paul SchoenmakersA17080,5217080,5218090,0 -1101809
71Geert StradmeijerC17031,0113640,0 17031,013531364
72Lex van HattumB170314,02417875,0716689,017531684
73Peter van DeursenC17002,5317002,5314850,0 2421485
74Hub KustersB168318,53416305,09170213,525-101682
75Xadya van BruxvoortB16772,0516772,0516320,0 551632
76Erik WilleA16602,0616602,0618080,0 -1891808
77Theo van AmerongenB16555,01016653,5716331,53-1041731
78Wisse WitmansB164516,03416723,510163612,52461637
79Remco MengerC16443,0411240,0118183,033131381
80Steven BraunA16424,01416272,5916691,55-1841747
81Theo KoeweidenB16427,01015962,5316624,57921584
82Erik GortC16416,0714600,0 16416,072411460
83Tijs van DijkB16367,51515232,0616995,59-611680
84Zekria AmaniB16313,0616313,0616530,0 -241653
85Nico SchoenmakersA16281,5616281,5617650,0 -1741765
86Ron BrachtenB16263,5516263,5516270,0 11627
87Rob van BelleB162215,02617032,53161212,523-481645
88Werner PasschierB161710,02217923,0415787,018-931630
89Daan HoltackersA16161,5816161,5819200,0 -4151920
90Bob KooijB161311,01815965,0616216,012141603
91Jan VermeerB159815,53415674,010161011,524-61609
92Horst EderC159415,02615764,57160010,519711580
93Vadim van KuijkB15897,01615232,0616295,010-111592
94Jan GroenB15843,0717832,5413180,53-1481688
95Danny HagemanC15527,01314553,5816883,551771446
96Frans VeermanC153511,52215621,02153210,520541513
97Remco BakkerC14991,0114060,0 14991,01991406
98Hendrik van BurenC149112,02613842,5615239,520-211498
99Esther WolbersB14770,0214770,0215950,0 -1271595
100Henk SchunckC145610,52415542,5514308,019-371437
101Jonathan van der KrogtC14554,0914302,0514862,04151447
102Peter HamersC14316,51416953,0413253,510341395
103Hans DerendorpC143012,52514922,04141810,521241417
104Jelmer VisserC14293,0311620,0 14293,033041162
105Bram HamersC142510,01814223,5714276,511751381
106Gerrie ArendsC14149,01915642,5513716,514-81413
107Clemens WijmanC141414,52513970,0 141414,525641397
108Kees van KeulenC140412,02712251,56145510,521-611448
109Wilfred JanszB14013,0813822,0514321,03-2241563
110André de GrootC13957,01714502,0613645,011331379
111Ko KoomanC139111,02613341,5614089,520181388
112Oscar MercanB13906,52412701,5714405,017-3141533
113Hans CorbeelC13811,5513811,5514640,0 -981464
114Kazem MollahosseiniC137513,52714093,07136310,520-301399
115Ernst SingendonkC13740,0013740,0 13740,0 01374
116Bob SandersC13535,01212541,0313864,09-661390
117Bryan HieltjesC13501,0313501,0313770,0 -321377
118Joost GresnigtC13466,5811700,0 13466,582461170
119Theo van LotringenC133618,53612332,09137016,527871322
120Edward KusterC13350,0013350,0 13350,0 01335
121Tom KatoenB13250,0413250,0415750,0 -2951575
122Jelle NoordhuisC13252,5613442,0512290,51381297
123Nedzat SulejmaniC13120,0013120,0 13120,0 01312
124Lion de KokC13083,01512901,0713232,08-1961422
125Jan SandersC130715,02813391,03130314,025571270
126Ahmed SammanC12824,0511310,0 12824,051871131
127Jan ZuidemaC12768,02112920,5212747,519-1161330
128Cesar EismaC12666,0911510,0 12666,091661151
129Hans MeijerC125812,52813302,57123410,021-701290
130Thijs StomphorstC12097,01712832,5511844,512-721231
131Pim RijmerC118712,02611150,56120911,520-71215
132Bob Hartogh HeysC116112,52811900,0 116112,528-721190
133Constant NieuwensteinC11285,51511510,5311225,012-571162
134Jan RingoirC11230,5413580,0 11230,54-2771358
135Herman de MunnikC11101,0511101,0514340,0 -3931434
136Meindert RudolphiC11070,0011070,0 11070,0 01107
137Werner GubbelsC11078,52113890,5110938,020-811133
138Phillip StibbeC109210,52411020,0 109210,524-361102
139Hanna WiertsC10904,098440,0211604,07901026
140Victor DroopC10828,52010490,0 10828,520821049
141Raymond HendriksC10780,5110040,0 10780,51781004
142Guido van KleefC10650,0113410,0 10650,01-2851341
143Arjan HoenselaarC10350,0410350,0411960,0 -1891196
144Jan DiekemaC10237,02410231,0510236,019-1541075
145Peter BronsveldC10000,0010000,0 10000,0 01000
146Berke BulgurcuC10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jane BlasetC10000,0010000,0 10000,0 01000
148Peter van BruxvoortC10000,0010000,0 10000,0 01000
149Teun GalC10000,0010000,0 10000,0 01000
150Frans BerbenC9822,01011280,0 9822,010-2181128
151Bert MaasC9583,01810621,069062,012-1211016
152Rob HelminkC8970,0112360,0 8970,01-3531236
153Guido BurgerC7680,0129140,0 7680,012-232914
154David MashkourC7600,0110860,0 7600,01-3401086
155John StaringC6530,019850,0 6530,01-347985