Bekercompetitie

Bekercompetitie

2018/2019

2017/2018

Bekercompetitie 2019/2020

1e ronde Kroongroep (uiterlijk 19 december)Uitslag
Bart de Kort – Linus Bohlsen
Ruud Verhoef – Tom Bus
0-1
Jan Knuiman – Peter Boel
1-0
Ruud Wille – Wouter Abrahamse½-½, ½-½, 0-1
Gerben Hendriks – Otto Wilgenhof
0-1
Theo Jurrius – Toon Janssen
0-1
Fred Reulink – Barth Plomp
1-0
Désiré Fassaert – Sander Berkhout
1-0R
Dirk Hoogland – Michiel Blok
1-0
Richard van der Wel – Sander van Vucht
1-0
Jacques Boonstra – Wouter van Rijn
0-1
Jeroen van Ginneken – Jeroen Kersten
1-0
Jan van de Linde – Pieter Verhoef
Rob Huberts – Koen Maassen van den Brink
1-0
2e ronde Kroongroep (uiterlijk 27 februari)
Otto Wilgenhof – Jan Knuiman
1-0R
Fred Reulink – Désiré Fassaert
Wouter van Rijn – Jeroen van Ginneken
Toon Janssen – Tom Bus
Jan vd Linde / Pieter Verhoef – Bart de Kort / Linus Bohlsen
Rob Huberts – Dirk Hoogland
Richard van der Wel – Wouter Abrahamse
Kwartfinale Kroongroep (uiterlijk 16 april)
Halve finale Kroongroep (uiterlijk 28 mei)
Finale Kroongroep (uiterlijk 2 juli)

1e ronde Bekergroep (uiterlijk 17 oktober)Uitslag
Tijs van Dijk – Robert Naasz
0-1R
Ronnie Eggink – Jan Vermeer
1-0
Albert Marks – Ko Kooman
1-0
Wisse Witmans – Vadim van Kuijk
½-½, 0-1
Theo van Amerongen – Bram Hamers
1-0
Frans Berben – Bryan Hieltjes
0-1
Edwin Peters – Hendrik van Buren
0-1
Jan Willem van Willigen – John Bijlsma
1-0
André van Kuijk – Herman de Munnik
0-1
Theo Koeweiden – Hub Kusters
½-½, 1-0
Constant Nieuwenstein – Hedser Dijkstra
1-0R
Bob Hartogh Heijs – Marco Braam
0-1
Cesar Eisma – Jan Zuidema
0-1
Peter Hamers – Theo van Lotringen
0-1
Bob Kooij – Kazem Mollahosseini
1-0
Steven Braun – Kees van Keulen
1-0
2e ronde Bekergroep (uiterlijk 19 december )
Jan Willem van Willigen – Constant Nieuwenstein1-0
Albert Marks – Jan Zuidema1-0
Hendrik van Buren – Theo van Lotringen1-0
Ronnie Eggink – Herman de Munnik1-0
Steven Braun – Robert Naasz½-½
Bob Kooij – Bryan Hieltjes1-0
Theo Koeweiden – Marco Braam0-1
Theo van Amerongen – Vadim van Kuijk0-1
Kwartfinale Bekergroep (uiterlijk 23 januari)
Hendrik van Buren – Steven Braun / Robert Naasz
Ronnie Eggink – Vadim van Kuijk
Albert Marks – Bob Kooij
Marco Braam – Jan Willem van Willigen
Halve finale Bekergroep (uiterlijk 27 februari)
Finale Bekergroep (uiterlijk 19 maart)

Scroll naar top