Uitslagen en standen na 5e ronde SOS + dubbelleden

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
externWilfred Jansz0-1
Zekria Amaniextern½-½
externMichiel Blok0-1
Jan Vermeerextern0-1
Anne Paul Taalextern½-½
externDanny Hageman½-½
Lex van Hattumextern0-1
externJohn Bijlsma1-0
externErik Gort1-0
externErik Wille½-½
Horst Ederextern1-0
Ronnie Egginkextern½-½
Kazem Mollahosseiniextern½-½
externJonathan van der Krogt½-½
Theo Koeweidenextern½-½
externHendrik van Buren0-1
externHans Rigter1-0
Coen Mekersextern0-1
Tom Busextern1-0
externJeroen van Ginneken1-0
Herman de Munnikextern1-0
externDirk Hoogland0-1
Hedser Dijkstraextern0-1
externJan Zuidema0-1
externBryan Hieltjes1-0
Henk Schunckextern0-1
Jeroen Kerstenextern½-½
externJan Willem van Willigen1-0
externEdwin Peters½-½
Jacques Boonstraextern0-1
Otto Wilgenhofextern1-0
externLion de Kok1-0
externRené van Alfen½-½
Bram Hamersextern1-0
Cesar Eismaextern1-0
Albert Marksextern1-0
Gerben Hendriksextern0-1
externAndré de Groot½-½
Ko Koomanextern0-1
externPeter Hamers0-1
externKoen Maassen van den Brink0-1
externHenk Gerdsen1-0
Cor van der Jagtextern0-1
externNico Schoenmakers1-0
Jan Groenextern0-1
Fred Reulinkextern1-0
externHans Derendorp½-½
Theo van Lotringenextern1-0
externRob van Belle0-1
externBarth Plomp0-1
externJan Diekema1-0
Wisse Witmansextern0-1
Toon Janssenextern1-0
externThijs Stomphorst0-1
Kees van Keulenextern½-½
Theo van Amerongenextern½-½
Remco Gerlichextern1-0
externBob Kooij½-½
Frans Berbenextern1-0
Bert Maasextern0-1
externRaymond Hendriks½-½
externKoen van Keulen1-0
externWouter van Rijn½-½ (dubbellid)
Sjoerd van Roosmalenextern½-½ (dubbellid)
Vadim van Kuijkextern1-0 (dubbellid)
externBart de Kort1-0 (dubbellid)
externBert Duijker½-½ (dubbellid)
externIlya Razdolski½-½ (dubbellid)
externDésiré Fassaert½-½ (dubbellid)
externHans Corbeel1-0 (dubbellid)
externKevin Verfuerth0-1 (dubbellid)
Pascal Losekootextern1-0 (dubbellid)
Steven Braunextern0-1 (dubbellid)
Frank Schleipfenbauerextern1-0 (dubbellid)
Patrick van Waardenburgextern1-0 (dubbellid)
externPaul de Freytas½-½ (dubbellid)
Hans van Capelleveenextern1-0 (dubbellid)
Andre van Kuijkextern½-½ (dubbellid)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22524,054,050,0   025
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Wouter van Rijn A221512,0176,5105,57ZWW 129
5Ilya Razdolski A22146,0116,090,02ZW 0-68
6Peter Boel A220710,0166,084,08WZW 0-5
7Michiel Blok A21907,0127,0100,02ZZ-2-40
8Dirk Hoogland A218313,5179,5114,06ZZW 048
9Otto Wilgenhof A217412,5177,0105,57ZWZ-170
10Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
11Jaap Vogel A21411,051,050,0   0-52
12Pieter Verhoef A21365,585,580,0   016
13Tom Bus A212610,5176,5104,07ZZW-1-8
14Frank Schleipfenbauer A21185,595,590,0   0-62
15Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
16Sander Berkhout A20924,554,550,0   035
17William Shakhverdian A20824,044,040,0   040
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Richard van der Wel A20664,042,022,02WW 260
20Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
21Pascal Losekoot A20557,097,090,0   028
22Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
23Kevin Verfuerth A20229,0109,0100,0   055
24Jan van de Linde A20213,582,031,55ZWZ-1-24
25Wouter Abrahamse A20208,0125,073,05WWZ 112
26Johan Wolbers A20172,032,030,0   0-1
27Theo Jurrius A20152,052,040,01W 1-47
28Mick Van Randtwijk A20123,053,050,0   05
29Koen Maassen van den Brink A20108,0136,591,54WZW 027
30Bart de Kort A198210,0181,538,515WWZ 125
31Remco Gerlich A19735,063,541,52WZ 037
32Fred Reulink A19465,5104,081,52WW 219
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
35Toon Janssen A193712,0148,5103,54WZW 099
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A18932,552,550,0   0-8
38Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
39Paul de Freytas A18817,0107,0100,0   010
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Barth Plomp A18717,5155,5102,05ZZW 1-19
42Ruud Wille A186313,5274,089,519ZWZ-10
43Gerben Hendriks A185611,5235,0116,512WWZ 0-3
44Ruud Verhoef A18533,093,070,02WZ 0-44
45Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
46Désiré Fassaert A185111,0185,585,510WZZ-233
47Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
48Sander van Vucht A18435,0113,052,06WZW 0-19
49Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
50Quirine Naber A18371,011,010,0   07
51Jeroen van Ginneken A18302,571,561,01W 1-32
52René van Alfen A18264,0104,0100,0   0-37
53Bert Duijker A18173,083,080,0   0-8
54Hans van Capelleveen B18143,033,030,0   021
55Marco Braam B18046,0101,544,56WZW-29
56Nico Schoenmakers A18042,042,040,0   02
57Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
58Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
59Erik Wille B17992,042,040,0   02
60Ronnie Eggink B17949,0143,555,59ZZW 140
61Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
62Jan Willem van Willigen B17777,0124,582,54WZW 2-13
63Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
64Steven Braun B17697,5116,081,53WWW 322
65Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
66Ivo van der Gouw B17471,541,540,0   0-29
67Vadim van Kuijk B174313,5217,5126,09ZZZ-387
68Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
69Patrick van Waardenburg B17343,553,550,0   01
70Jacques Boonstra A17284,0163,5110,55WZW 1-85
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Albert Marks B17069,0144,075,07ZWZ 16
73Robert Naasz B16873,5120,553,07ZZW-1-70
74Roy Vink B16832,580,542,04ZWZ 0-17
75Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
76Edwin Peters B167613,0237,0126,011ZWZ-1-14
77Theo van Amerongen B16563,5101,042,56WWZ 0-53
78Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
79Jan Groen B16451,041,040,0   0-32
80Ron Brachten B16432,042,040,0   023
81Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
82Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
83Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
84Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
85Zekria Amani B16163,063,060,0   09
86Jan Vermeer B161014,0284,01110,017ZWW 118
87Bob Kooij B16079,0152,546,511ZWW 119
88Horst Eder B15959,5173,566,011WZW-1-5
89Lex van Hattum B15909,5173,056,512ZZW 015
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
92Rob van Belle B158811,5233,058,518WZZ-2-29
93Wisse Witmans B158413,0274,598,518WZZ 0-71
94Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
95Erik Gort C15604,054,050,0   034
96Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
97Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
98Andre van Kuijk C15029,5163,576,09WZW 141
99Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
100Kazem Mollahosseini C148311,5185,066,512ZWW 2107
101Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
102Christian Simon C14711,021,020,0   019
103Theo Koeweiden C14675,0161,583,58WWZ 0-40
104Henk Schunck C14625,0140,574,57ZZW-1-13
105Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
106Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
107Peter van Deursen C14175,5132,073,56WZW 0-27
108John Bijlsma C13996,0151,075,08ZWZ 0-15
109Gerrie Arends C13846,0160,525,514ZZW 0-35
110Ko Kooman C13796,0190,555,514WWZ 0-58
111Kees van Keulen C13768,0192,046,015ZZW-1-55
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113Cesar Eisma C137312,5252,0610,519ZWZ-126
114Hans Derendorp C13738,0171,057,012ZZW 0-18
115Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
116Bram Hamers C13677,0122,564,56ZWW 060
117Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
118André de Groot C13672,542,540,0   01
119Jan Zuidema C13507,0193,054,014WZW 0-55
120Peter Hamers C13157,0124,572,55WZZ-155
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Rik Twilhaar C13011,020,0 1,02WZ 01
123Theo van Lotringen C129310,5211,049,517ZWZ-1-19
124Gwénaël Paris C12750,020,0 0,02WZ 0-25
125Thijs Stomphorst C12616,0112,044,07WZW 126
126Pim Rijmer C12558,0130,018,012ZWZ 057
127Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
128Hans Meijer C12265,0140,025,012ZWZ-2-62
129Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
130Constant Nieuwenstein C11951,041,030,01Z-120
131Jan Sanders C11946,5160,026,514WZZ 0-52
132Raymond Hendriks C118612,5190,5212,017WZW 1132
133Cor van der Jagt C11702,0101,051,05ZWZ-1-66
134Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
135Meindert Rudolphi C11605,0100,0 5,010WWZ 07
136Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
137Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
138Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
139Bob Hartogh Heijs C10952,5140,0 2,514ZWW 2-105
140Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
141Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
142Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
143Bert Maas C10474,5100,044,56ZWZ 0-3
144Werner Gubbels C10361,080,0 1,08ZWW 2-87
145Philip Stibbe C10287,0180,0 7,018WZZ 03
146Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
149Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Victor Droop C9653,580,0 3,58ZWZ 02
152Guido Burger C7600,080,0 0,08ZWW 2-40

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23974,0424842,0223112,023912066
3Rob Huberts A23861,0118750,0 23861,015311875
4Eelco de Vries A23594,0523594,0522520,0 1322252
5William Shakhverdian A23094,0423094,0420820,0 2672082
6Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
7Wouter van Rijn A224812,01721956,51023245,57622215
8Dirk Hoogland A224513,51722649,51122114,061102183
9Sander Berkhout A22454,5522454,5520920,0 1882092
10Otto Wilgenhof A223812,51722197,01022645,571342174
11Peter Boel A217310,01622356,0821114,08-392207
12Pieter Verhoef A21715,5821715,5821360,0 512136
13Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
14Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
15Kevin Verfuerth A21419,01021419,01020220,0 1742022
16Ilya Razdolski A21346,01122006,0918360,02-1482214
17Michiel Blok A21277,01221967,01017780,02-1032190
18Remco Gerlich A21135,0620363,5422661,521771973
19Tom Bus A211110,51721096,51021134,07-232126
20Pascal Losekoot A21117,0921117,0920550,0 842055
21Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
22Laurens Storms A20951,5320650,0 20951,53302065
23Linus Bohlsen A20892,0323322,0216050,01472048
24Toon Janssen A207812,01420388,51021773,542401937
25Wouter Abrahamse A20358,01220655,0719943,05272020
26Koen Maassen van den Brink A20288,01320866,5918991,54452010
27Mick Van Randtwijk A20243,0520243,0520120,0 172012
28Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
29Bart de Kort A201010,01819171,5320298,515531982
30Johan Wolbers A20042,0320042,0320170,0 -142017
31Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
32Fred Reulink A19805,51019634,0820461,52531946
33Hans van Capelleveen B19793,0319793,0318140,0 1861814
34Frank Schleipfenbauer A19705,5919705,5921180,0 -2102118
35Jan van de Linde A19613,5821222,0318641,55-842021
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Jaap Vogel A19111,0519111,0521410,0 -2822141
38Paul de Freytas A19017,01019017,01018810,0 301881
39Jeroen Kersten A18963,0619843,0514540,01601852
40Gerben Hendriks A188611,52318275,01119466,512271856
41Désiré Fassaert A187711,01819165,5818435,510591851
42Piet de Mol B18723,0417800,0 18723,041181780
43Daan Holtackers A18632,5518632,5518930,0 -381893
44Jan Knuiman A18544,51116341,0319373,58-1391939
45Barth Plomp A18507,51518705,51018112,05-401871
46Ruud Wille A184813,52718334,0818549,519-151863
47Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
48Ronnie Eggink B18339,01419013,5517955,59791794
49Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
50Nico Schoenmakers A18192,0418192,0418040,0 171804
51Steven Braun B18177,51118946,0816091,53701769
52Sander van Vucht A18125,01118223,0518032,06-501843
53Vadim van Kuijk B181113,52118077,51218166,091551743
54Theo Jurrius A18112,0518742,0415590,01-2512015
55Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57Marco Braam B17976,01016941,5418664,5621804
58Bert Duijker A17913,0817913,0818170,0 -341817
59Henk Gerdsen A17894,51017591,5318023,07-821846
60Ron Brachten B17822,0417822,0416430,0 1621643
61Jan Willem van Willigen B17727,01217984,5817192,54-181777
62Koen van Keulen A17614,0716793,0622491,01-531799
63Ruud Verhoef A17533,0917843,0716450,02-1441853
64Jeroen van Ginneken A17472,5716661,5622281,01-1151830
65Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
66René van Alfen A17404,01017404,01018260,0 -1231826
67Patrick van Waardenburg B17353,5517353,5517340,0 21734
68Albert Marks B17229,01416304,0718155,07221706
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
71Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
72Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
73Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
74Edwin Peters B167613,02317047,01216456,011-141676
75Ton van Eck B16682,5415890,0 16682,54971589
76Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
77Roy Vink B16452,5814820,5418072,04-551683
78Jacques Boonstra A16334,01616753,51115420,55-1801728
79Bob Kooij B16309,01515842,5416476,511421607
80Tijs van Dijk B16181,5316170,0 16181,5331617
81Volker Schleputz B16080,5115750,0 16080,51341575
82Jan Vermeer B159714,02815214,011164710,01751610
83Wisse Witmans B159613,02715434,5916228,518-591584
84Lex van Hattum B15889,51716343,0515686,512131590
85Herman de Munnik C15867,51317412,0315405,5101771486
86Horst Eder B15849,51715963,5615776,011-161595
87Ivo van der Gouw B15831,5415831,5417470,0 -1931747
88Robert Naasz B15823,51214630,5516683,07-1751687
89Rob van Belle B157111,52316203,0515578,518-461588
90Kazem Mollahosseini C156311,51818025,0614446,5121871483
91Theo van Amerongen B15553,51014811,0416042,56-1541656
92Andre van Kuijk C15439,51614733,5715986,09821502
93Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
94Hendrik van Buren C15137,01814611,0515326,013-261538
95Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
96Werner Passchier B14891,0316460,0 14891,03-1761646
97Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
98Bram Hamers C14707,01213852,5615554,561631367
99Jan Groen B14681,0414681,0416450,0 -2091645
100Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
101Henk Schunck C14445,01412900,5715994,57-311462
102Theo Koeweiden C14305,01613101,5815503,58-771467
103Peter van Deursen C14025,51312722,0715543,56-421417
104John Bijlsma C13926,01512181,0715445,08-221399
105Peter Hamers C13877,01214374,5713172,551271315
106Hans Derendorp C13758,01712581,0514237,012-161373
107Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
108André de Groot C13742,5413742,5413670,0 81367
109Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
110Gerrie Arends C13606,01613130,5213665,514-591384
111Cesar Eisma C135912,52513602,06135910,519121373
112Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
113Rik Twilhaar C13341,0213010,0 13341,02341301
114Pim Rijmer C13348,0136350,0113928,0121361255
115Ko Kooman C13276,01912720,5513475,514-1101379
116Bryan Hieltjes C13164,01013701,5412802,56-801370
117Jan Zuidema C13147,01915303,0512364,014-911350
118Kees van Keulen C13138,01914772,0412696,015-1181376
119Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
120Constant Nieuwenstein C13041,0413461,0311770,011291195
121Thijs Stomphorst C13036,01113232,0412914,07681261
122Ahmad Samman C12964,0612090,0 12964,061161209
123Raymond Hendriks C129412,51912240,52130212,0172401186
124Hub Kusters B12870,5416390,0 12870,54-4071639
125Theo van Lotringen C128210,52111401,0413159,517-301293
126Suzanne Verhaar C12563,5510800,0 12563,552131080
127Lion de Kok C12560,0712700,0512230,02-2411436
128Jan Smallenbroek B12120,0116190,0 12120,01-4231619
129Jan Diekema C11888,51610371,0412387,512911138
130Meindert Rudolphi C11705,01011600,0 11705,010171160
131Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
132Jan Sanders C11436,5169200,0211756,514-1031194
133Hans Meijer C11385,01410270,0211565,012-1501226
134Frans Berben C11361,5513331,538400,02851066
135Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
136Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
137Cor van der Jagt C10482,01011181,059771,05-1881170
138Bert Maas C10474,5108290,0411934,56-31047
139Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
140John van Brink C10300,519870,0 10300,5145987
141Philip Stibbe C10257,01810280,0 10257,01801028
142Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
143Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Gwénaël Paris C9910,0212750,0 9910,02-3091275
145Victor Droop C9703,589650,0 9703,587965
146Bob Hartogh Heijs C9632,51410950,0 9632,514-2371095
147Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
148Werner Gubbels C8241,0810360,0 8241,08-2991036
149Aisha Pieplenbosch C8140,0110870,0 8140,01-2861087
150Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
151Evy Kalker C6740,019870,0 6740,01-326987
152Guido Burger C6540,087600,0 6540,08-146760

Scroll naar top