Uitslagen en standen na 22e ronde intern + OSBO-cup

In de OSBO-cup versloeg ASV 1 de Elster Toren met 3-1. Peter Boel en Dirk Hoogland wonnen hun witpartijen. Tom Bus en Barth Plomp remiseerden met zwart. In de interne competitie won Sander Berkhout van Otto Wilgenhof en won Jan van de Linde van Wouter Abrahamse.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Otto WilgenhofSander Berkhout0-1
Jan van de LindeWouter Abrahamse1-0
Ruud WilleJacques Boonstra1-0
Wisse WitmansJan Vermeer1-0
Rob van BelleHorst Eder1-0
Andre van KuijkKazem Mollahosseini0-1
Kees van KeulenPeter van Deursen1-0
Cesar EismaHans Derendorp1-0
Theo van LotringenGwénaël Paris0-1
Jan SandersPim Rijmer0-1
Meindert RudolphiRaymond Hendriks1-0
Bert MaasVictor Droop1-0
Philip StibbeGuido Burger1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter Boelextern1-0 (OSBO-cup ASV 1 – Elster Toren)
externTom Bus½-½ (OSBO-cup ASV 1 – Elster Toren)
Dirk Hooglandextern1-0 (OSBO-cup ASV 1 – Elster Toren)
externBarth Plomp½-½ (OSBO-cup ASV 1 – Elster Toren)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22524,054,050,0   025
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Wouter van Rijn A221512,0176,5105,57ZWW 129
5Ilya Razdolski A22146,0116,090,02ZW 0-68
6Peter Boel A221011,0177,094,08WZW 0-2
7Michiel Blok A21907,0127,0100,02ZZ-2-40
8Dirk Hoogland A218814,51810,5124,06ZZW 053
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Otto Wilgenhof A215612,5187,0105,58WZW 052
11Jaap Vogel A21411,051,050,0   0-52
12Pieter Verhoef A21365,585,580,0   016
13Tom Bus A211811,0187,0114,07ZZW-1-16
14Frank Schleipfenbauer A21185,595,590,0   0-62
15Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
16Sander Berkhout A21105,564,551,01Z-153
17William Shakhverdian A20824,044,040,0   040
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Richard van der Wel A20664,042,022,02WW 260
20Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
21Pascal Losekoot A20557,097,090,0   028
22Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
23Jan van de Linde A20364,592,032,56WZW 0-9
24Kevin Verfuerth A20229,0109,0100,0   055
25Johan Wolbers A20172,032,030,0   0-1
26Theo Jurrius A20152,052,040,01W 1-47
27Mick Van Randtwijk A20123,053,050,0   05
28Koen Maassen van den Brink A20108,0136,591,54WZW 027
29Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
30Bart de Kort A198210,0181,538,515WWZ 125
31Remco Gerlich A19735,063,541,52WZ 037
32Fred Reulink A19465,5104,081,52WW 219
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
35Toon Janssen A193712,0148,5103,54WZW 099
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A18932,552,550,0   0-8
38Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
39Paul de Freytas A18817,0107,0100,0   010
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Ruud Wille A187314,5284,0810,520WZW 010
42Barth Plomp A18668,0166,0112,05ZZW 1-24
43Gerben Hendriks A185611,5235,0116,512WWZ 0-3
44Ruud Verhoef A18533,093,070,02WZ 0-44
45Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
46Désiré Fassaert A185111,0185,585,510WZZ-233
47Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
48Sander van Vucht A18435,0113,052,06WZW 0-19
49Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
50Quirine Naber A18371,011,010,0   07
51Jeroen van Ginneken A18302,571,561,01W 1-32
52René van Alfen A18264,0104,0100,0   0-37
53Bert Duijker A18173,083,080,0   0-8
54Hans van Capelleveen B18143,033,030,0   021
55Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
56Nico Schoenmakers A18042,042,040,0   02
57Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
58Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
59Erik Wille B17992,042,040,0   02
60Ronnie Eggink B17949,0143,555,59ZZW 140
61Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
62Jan Willem van Willigen B17797,0124,582,54WZW 2-11
63Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
64Steven Braun B17697,5116,081,53WWW 322
65Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
66Ivo van der Gouw B17471,541,540,0   0-29
67Vadim van Kuijk B174313,5217,5126,09ZZZ-387
68Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
69Patrick van Waardenburg B17343,553,550,0   01
70Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
71Jacques Boonstra A17184,0173,5110,56ZWZ 0-95
72Albert Marks B17069,0144,075,07ZWZ 16
73Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
74Roy Vink B16832,580,542,04ZWZ 0-17
75Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
76Edwin Peters B167613,0237,0126,011ZWZ-1-14
77Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
78Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
79Jan Groen B16451,041,040,0   0-32
80Ron Brachten B16432,042,040,0   023
81Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
84Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
85Zekria Amani B16163,063,060,0   09
86Bob Kooij B16079,0152,546,511ZWW 119
87Rob van Belle B160312,5243,059,519ZZW-1-14
88Wisse Witmans B160014,0284,599,519ZZW 1-55
89Jan Vermeer B159414,0294,01110,018WWZ 02
90Lex van Hattum B15909,5173,056,512ZZW 015
91Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
92Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
93Horst Eder B15809,5183,566,012ZWZ-2-20
94Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
95Erik Gort C15604,054,050,0   034
96Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
97Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
98Kazem Mollahosseini C149912,5195,067,513WWZ 1123
99Andre van Kuijk C14869,5173,576,010ZWW 225
100Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
101Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
102Christian Simon C14711,021,020,0   019
103Theo Koeweiden C14675,0161,583,58WWZ 0-40
104Henk Schunck C14625,0140,574,57ZZW-1-13
105Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
106Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
107Peter van Deursen C14005,5142,073,57ZWZ-1-44
108John Bijlsma C13996,0151,075,08ZWZ 0-15
109Kees van Keulen C13939,0202,047,016ZWW 0-38
110Cesar Eisma C138813,5262,0611,520WZW 041
111Gerrie Arends C13846,0160,525,514ZZW 0-35
112Ko Kooman C13796,0190,555,514WWZ 0-58
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
115Bram Hamers C13677,0122,564,56ZWW 060
116Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
117André de Groot C13672,542,540,0   01
118Hans Derendorp C13588,0181,057,013ZWZ-1-33
119Jan Zuidema C13507,0193,054,014WZW 0-55
120Peter Hamers C13157,0124,572,55WZZ-155
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Rik Twilhaar C13011,020,0 1,02WZ 01
123Gwénaël Paris C12911,030,0 1,03WZZ-1-9
124Theo van Lotringen C127710,5221,049,518WZW 0-35
125Pim Rijmer C12679,0140,019,013WZZ-169
126Thijs Stomphorst C12616,0112,044,07WZW 126
127Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
128Hans Meijer C12265,0140,025,012ZWZ-2-62
129Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
130Constant Nieuwenstein C11951,041,030,01Z-120
131Jan Sanders C11826,5170,026,515ZZW 1-64
132Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
133Raymond Hendriks C117012,5200,5212,018ZWZ 0116
134Cor van der Jagt C11702,0101,051,05ZWZ-1-66
135Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
136Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
137Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
138Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
139Bob Hartogh Heijs C10952,5140,0 2,514ZWW 2-105
140Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
141Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
142Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
143Bert Maas C10595,5110,045,57WZW 19
144Werner Gubbels C10361,080,0 1,08ZWW 2-87
145Philip Stibbe C10338,0190,0 8,019ZZW 18
146Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
149Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Victor Droop C9533,590,0 3,59WZZ-1-10
152Guido Burger C7550,090,0 0,09WWZ 1-45

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23944,0424842,0223042,023882066
3Rob Huberts A23861,0118750,0 23861,015311875
4Eelco de Vries A23594,0523594,0522520,0 1322252
5William Shakhverdian A23094,0423094,0420820,0 2672082
6Sander Berkhout A22955,5622474,5525331,012382110
7Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
8Dirk Hoogland A225014,518226810,51222134,061152188
9Wouter van Rijn A224712,01721956,51023215,57612215
10Otto Wilgenhof A220712,51822157,01021985,581032156
11Peter Boel A218011,01722427,0921104,08-322210
12Pieter Verhoef A21715,5821715,5821360,0 512136
13Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
14Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
15Kevin Verfuerth A21419,01021419,01020220,0 1742022
16Ilya Razdolski A21346,01122006,0918370,02-1482214
17Michiel Blok A21277,01221967,01017770,02-1032190
18Remco Gerlich A21145,0620363,5422681,521781973
19Pascal Losekoot A21117,0921117,0920550,0 842055
20Tom Bus A210011,01820927,01121124,07-342118
21Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
22Linus Bohlsen A20892,0323322,0216050,01472048
23Laurens Storms A20861,5320650,0 20861,53212065
24Toon Janssen A207812,01420388,51021793,542401937
25Koen Maassen van den Brink A20298,01320866,5919001,54462010
26Mick Van Randtwijk A20243,0520243,0520120,0 172012
27Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
28Bart de Kort A201010,01819171,5320298,515531982
29Jan van de Linde A20084,5921232,0319502,56-372036
30Wouter Abrahamse A20088,01320635,0719433,0602005
31Johan Wolbers A20042,0320042,0320170,0 -142017
32Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
33Hans van Capelleveen B19793,0319793,0318140,0 1861814
34Fred Reulink A19795,51019634,0820431,52521946
35Frank Schleipfenbauer A19705,5919705,5921180,0 -2102118
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Jaap Vogel A19111,0519111,0521410,0 -2822141
38Paul de Freytas A19017,01019017,01018810,0 301881
39Jeroen Kersten A18963,0619843,0514540,01601852
40Gerben Hendriks A188611,52318275,01119466,512271856
41Désiré Fassaert A187811,01819165,5818435,510601851
42Piet de Mol B18693,0417800,0 18693,041151780
43Daan Holtackers A18632,5518632,5518930,0 -381893
44Ruud Wille A185714,52818344,08186610,520-61873
45Jan Knuiman A18534,51116341,0319353,58-1401939
46Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
47Barth Plomp A18438,01618576,01118112,05-471866
48Ronnie Eggink B18329,01419013,5517935,59781794
49Marco Braam B18206,51117602,0518704,56251812
50Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
51Nico Schoenmakers A18192,0418192,0418040,0 171804
52Steven Braun B18187,51118946,0816151,53711769
53Vadim van Kuijk B181413,52118077,51218236,091581743
54Sander van Vucht A18125,01118223,0518042,06-501843
55Theo Jurrius A18112,0518742,0415590,01-2512015
56Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
57Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
58Henk Gerdsen A17914,51017591,5318053,07-801846
59Bert Duijker A17913,0817913,0818170,0 -341817
60Ron Brachten B17822,0417822,0416430,0 1621643
61Jan Willem van Willigen B17737,01217984,5817242,54-171779
62Koen van Keulen A17604,0716793,0622441,01-541799
63Ruud Verhoef A17533,0917843,0716420,02-1441853
64Jeroen van Ginneken A17472,5716661,5622281,01-1151830
65Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
66René van Alfen A17404,01017404,01018260,0 -1231826
67Patrick van Waardenburg B17353,5517353,5517340,0 21734
68Albert Marks B17229,01416304,0718145,07221706
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
71Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
72Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
73Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
74Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
75Ton van Eck B16762,5415890,0 16762,541051589
76Edwin Peters B167613,02317047,01216466,011-141676
77Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
78Roy Vink B16462,5814820,5418092,04-541683
79Bob Kooij B16349,01515842,5416526,511461607
80Jacques Boonstra A16244,01716743,51115330,56-1891718
81Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
82Wisse Witmans B160914,02815434,5916409,519-461600
83Volker Schleputz B16080,5115750,0 16080,51341575
84Robert Naasz B16054,01315321,0616683,07-1521693
85Lex van Hattum B15879,51716343,0515676,512121590
86Rob van Belle B158712,52416213,0515789,519-301603
87Ivo van der Gouw B15831,5415831,5417470,0 -1931747
88Jan Vermeer B158314,02915194,011162210,018-91594
89Herman de Munnik C15817,51317412,0315335,5101721486
90Kazem Mollahosseini C157812,51918015,0614747,5132021499
91Horst Eder B15649,51815953,5615496,012-361580
92Theo van Amerongen B15533,51114871,0516082,56-1561650
93Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
94Andre van Kuijk C15219,51714713,5715566,010601486
95Hendrik van Buren C15127,01814611,0515316,013-271538
96Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
97Werner Passchier B14941,0316460,0 14941,03-1711646
98Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
99Bram Hamers C14717,01213852,5615574,561641367
100Jan Groen B14681,0414681,0416450,0 -2091645
101Henk Schunck C14435,01412900,5715974,57-321462
102Theo Koeweiden C14305,01613101,5815513,58-771467
103John Bijlsma C13926,01512181,0715445,08-221399
104Peter Hamers C13887,01214374,5713202,551281315
105Cesar Eisma C137413,52613622,06137811,520271388
106Peter van Deursen C13745,51412702,0714773,57-701400
107Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
108André de Groot C13742,5413742,5413670,0 81367
109Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
110Gerrie Arends C13586,01613130,5213655,514-611384
111Hans Derendorp C13548,01812571,0513917,013-371358
112Pim Rijmer C13499,0146390,0114049,0131511267
113Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
114Kees van Keulen C13379,02014772,0413027,016-941393
115Rik Twilhaar C13331,0213010,0 13331,02331301
116Ko Kooman C13296,01912720,5513505,514-1081379
117Bryan Hieltjes C13194,01013701,5412852,56-771370
118Jan Zuidema C13177,01915303,0512414,014-881350
119Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
120Constant Nieuwenstein C13041,0413461,0311780,011291195
121Thijs Stomphorst C13046,01113232,0412934,07691261
122Ahmad Samman C12974,0612090,0 12974,061171209
123Hub Kusters B12860,5416390,0 12860,54-4081639
124Raymond Hendriks C126712,52012190,52127312,0182131170
125Theo van Lotringen C126510,52211381,0412939,518-471277
126Suzanne Verhaar C12563,5510800,0 12563,552131080
127Lion de Kok C12540,0712700,0512160,02-2431436
128Jan Smallenbroek B12270,0116190,0 12270,01-4081619
129Gwénaël Paris C12161,0312910,0 12161,03-841291
130Meindert Rudolphi C12066,01111760,0 12066,011531176
131Jan Diekema C11878,51610371,0412367,512901138
132Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
133Hans Meijer C11375,01410270,0211555,012-1511226
134Frans Berben C11361,5513331,538400,02851066
135Jan Sanders C11256,5179180,0211536,515-1211182
136Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
137Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
138Bert Maas C10715,5118300,0412095,57211059
139Cor van der Jagt C10482,01011181,059781,05-1881170
140Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
141John van Brink C10350,519870,0 10350,5150987
142Philip Stibbe C10318,01910330,0 10318,01961033
143Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
144Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Bob Hartogh Heijs C9642,51410950,0 9642,514-2361095
146Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
147Victor Droop C9373,599530,0 9373,59-26953
148Werner Gubbels C8251,0810360,0 8251,08-2981036
149Aisha Pieplenbosch C7980,0110870,0 7980,01-3021087
150Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
151Evy Kalker C6870,019870,0 6870,01-313987
152Guido Burger C6470,097550,0 6470,09-153755

Scroll naar top