Uitslagen en standen na 5e ronde KNSB

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Otto Wilgenhofextern1-0
Ruud Verhoefextern0-1
externGerben Hendriks½-½
Eelco de Vriesextern1-0
externRon Brachten1-0
Jan van de Lindeextern1-0
Ruud Willeextern½-½
Jan Vermeerextern1-0
externPieter Verhoef½-½
externRené van Alfen0-1
externTom Bus½-½
externWouter Abrahamse0-1
William Shakhverdianextern1-0
externIvo van der Gouw½-½
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
Dirk Hooglandextern½-½
externAndre van Kuijk½-½
Paul de Freytasextern1-0
externBarth Plomp0-1
Jacques Boonstraextern1-0
Theo Koeweidenextern0-1
externLinus Bohlsen0-1
externDésiré Fassaert0-1
externPeter Boel0-1
externBenjamin Brandt0-1
Frank Schleipfenbauerextern0-1
Sander van Vuchtextern1-0
Fred Reulinkextern1-0
externAndré de Groot0-1
Jaap Vogelextern½-½
externSander Berkhout0-1
externDaan Holtackers1-0
Hans Derendorpextern0-1
externToon Janssen0-1
Edwin Petersextern0-1
externSjoerd van Roosmalen½-½
externPeter van Deursen1-0
externSteven Braun0-1
Vadim van Kuijkextern½-½
Anne Paul Taalextern0-1
Wouter van Rijnextern½-½
Johan Wolbersextern1-0
externCoen Mekers1-0
externHans Rigter0-1
Wisse Witmansextern0-1
externTheo Jurrius½-½
externMick Van Randtwijk½-½
Constant Nieuwensteinextern1-0
Bob Beekeextern½-½ (dubbellid)
externIlya Razdolski1-0 (dubbellid)
externJeroen van Ginneken1-0 (dubbellid)
externKevin Verfuerth0-1 (dubbellid)
Pascal Losekootextern1-0 (dubbellid)
externJan Willem van Willigen0-1 (dubbellid)
Peter Hamersextern0-1 (dubbellid)
Bram Hamersextern½-½ (dubbellid)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22524,054,050,0   025
3Ilya Razdolski A22475,595,570,02ZW 0-35
4Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
5Wouter van Rijn A221911,5166,095,57ZWW 133
6Peter Boel A220710,0166,084,08WZW 0-5
7Michiel Blok A21866,0116,090,02ZZ-2-44
8Dirk Hoogland A217511,5158,5103,05WZZ-140
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Otto Wilgenhof A216911,5166,095,57ZWZ-165
11Jaap Vogel A21411,051,050,0   0-52
12Pieter Verhoef A21365,585,580,0   016
13Tom Bus A21199,5165,594,07ZZW-1-15
14Frank Schleipfenbauer A21184,584,580,0   0-62
15Sjoerd van Roosmalen A21096,596,590,0   020
16Sander Berkhout A20924,554,550,0   035
17William Shakhverdian A20824,044,040,0   040
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Richard van der Wel A20664,042,022,02WW 260
20Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
21Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
22Pascal Losekoot A20385,075,070,0   011
23Jan van de Linde A20283,072,031,04ZZW 0-17
24Wouter Abrahamse A20208,0125,073,05WWZ 112
25Johan Wolbers A20172,032,030,0   0-1
26Theo Jurrius A20152,052,040,01W 1-47
27Mick Van Randtwijk A20123,053,050,0   05
28Kevin Verfuerth A20107,087,080,0   043
29Koen Maassen van den Brink A20017,0125,581,54WZW 018
30Bart de Kort A19999,0161,527,514ZWW 242
31Remco Gerlich A19684,052,531,52WZ 032
32Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
33Fred Reulink A19404,083,071,01W 113
34Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
35Toon Janssen A192811,0137,593,54WZW 090
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A18932,552,550,0   0-8
38Paul de Freytas A18845,585,580,0   013
39Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
40Gerben Hendriks A187511,5225,0106,512WWZ 016
41Anne Paul Taal A18732,072,070,0   0-30
42Jeroen van Ginneken A18682,551,541,01W 16
43Barth Plomp A18636,5144,592,05ZZW 1-27
44Ruud Wille A186013,0254,089,017WWZ-1-3
45Henk Gerdsen A18594,591,523,07ZWW 1-12
46Ruud Verhoef A18533,093,070,02WZ 0-44
47Jeroen Kersten A18522,552,540,01Z-116
48Coen Mekers A18481,041,040,0   0-12
49Désiré Fassaert A184410,0165,075,09ZWZ-126
50Sander van Vucht A18435,0113,052,06WZW 0-19
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52René van Alfen A18283,593,590,0   0-35
53Koen van Keulen A18224,063,051,01Z-18
54Nico Schoenmakers A18202,032,030,0   018
55Bert Duijker A18102,572,570,0   0-15
56Hans van Capelleveen B18102,022,020,0   017
57Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
58Marco Braam B17925,091,543,55ZWZ-3-3
59Ronnie Eggink B17908,5133,045,59ZZW 136
60Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
61Steven Braun B17857,5106,071,53WWW 338
62Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
63Jan Willem van Willigen B17786,0103,562,54WZW 2-12
64Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
65Hans Rigter B17663,563,560,0   02
66Hedser Dijkstra B17592,532,530,0   05
67Ivo van der Gouw B17471,541,540,0   0-29
68Jacques Boonstra A17404,0153,5100,55WZW 1-73
69Patrick van Waardenburg B17312,542,540,0   0-2
70Vadim van Kuijk B172712,5206,5116,09ZZZ-371
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Robert Naasz B17103,5110,553,06ZZZ-2-47
73Albert Marks B17038,0123,065,06WZW 23
74Roy Vink B16832,580,542,04ZWZ 0-17
75Edwin Peters B168211,5206,0105,510ZZW 0-8
76Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
77Jan Groen B16571,031,030,0   0-20
78Theo van Amerongen B16573,090,532,56WWZ 0-52
79Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
80Ron Brachten B16432,042,040,0   023
81Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
82Jan Vermeer B162413,5264,0109,516WZW 032
83Zekria Amani B16222,552,550,0   015
84Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
85Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
86Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
87Wisse Witmans B161112,0244,587,516WZW 2-44
88Lex van Hattum B16079,5153,046,511WZZ-132
89Bob Kooij B15957,0122,035,09ZWZ-17
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Rob van Belle B158410,0202,048,016ZWW 0-33
92Horst Eder B15788,5162,556,011WZW-1-22
93Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
94Wilfred Jansz B15680,540,540,0   0-32
95Erik Gort C15674,044,040,0   041
96Danny Hageman C15101,541,540,0   0-16
97Hendrik van Buren C14995,0160,045,012ZWW 0-40
98Andre van Kuijk C14978,5143,065,58ZWZ 036
99Henk Schunck C14765,0130,564,57ZZW-11
100Christian Simon C14711,021,020,0   019
101Jonathan van der Krogt C14682,552,550,0   04
102Herman de Munnik C14676,5121,025,510WZW 058
103Hans Corbeel C14630,510,510,0   0-10
104Theo Koeweiden C14634,5151,073,58WWZ 0-44
105Kazem Mollahosseini C14478,5144,044,510WWZ 071
106Lion de Kok C14470,060,040,02ZW 0-50
107Peter van Deursen C14175,5132,073,56WZW 0-27
108John Bijlsma C14066,0141,065,08ZWZ 0-8
109Ko Kooman C14026,0170,545,513ZWW 1-35
110Gerrie Arends C13975,5140,525,012ZWZ 0-22
111Bryan Hieltjes C13864,091,532,56WZZ-2-10
112Hans Derendorp C13757,0150,546,511WZZ-1-16
113André de Groot C13752,032,030,0   09
114Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
115Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
116Kees van Keulen C13616,5171,535,014WZZ-2-70
117Bram Hamers C13565,5101,044,56ZWW 049
118Jan Zuidema C13515,0162,043,012WZW 0-54
119Cesar Eisma C134610,0221,059,017ZWZ-1-1
120Rik Twilhaar C13141,010,0 1,01W 114
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Peter Hamers C13116,0103,552,55WZZ-151
123Theo van Lotringen C12678,0180,038,015WZZ-1-45
124Thijs Stomphorst C12555,0101,034,07WZW 120
125Pim Rijmer C12376,5110,016,510ZWZ 039
126Hans Meijer C12324,0120,024,010WZZ-2-56
127Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
128Jan Sanders C12246,5140,026,512ZWW 2-22
129Constant Nieuwenstein C11951,041,030,01Z-120
130Ahmad Samman C11923,050,0 3,05ZWW 112
131Cor van der Jagt C11832,091,041,05ZWZ-1-53
132Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
133Raymond Hendriks C116111,0170,0111,016ZWZ 0107
134Meindert Rudolphi C11574,590,0 4,59ZWW 14
135Jan Diekema C11337,5141,036,511ZWZ-136
136Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
137Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
138Bob Hartogh Heijs C10921,5120,0 1,512ZWZ 0-108
139Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
140Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
141Werner Gubbels C10651,060,0 1,06WZZ 0-58
142Frans Berben C10560,530,520,01W 15
143Bert Maas C10564,590,034,56ZWZ 06
144Philip Stibbe C10116,0170,0 6,017WWZ 1-14
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
147Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
148Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
149John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
150Victor Droop C9572,570,0 2,57ZZW 1-6
151Guido Burger C7680,070,0 0,07WZW 1-32

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23974,0424842,0223112,023912066
3Rob Huberts A23781,0118750,0 23781,015231875
4Eelco de Vries A23594,0523594,0522520,0 1322252
5William Shakhverdian A23094,0423094,0420820,0 2672082
6Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
7Wouter van Rijn A225911,51622056,0923285,57732219
8Sander Berkhout A22454,5522454,5520920,0 1882092
9Dirk Hoogland A223911,51522618,51021943,051042175
10Otto Wilgenhof A223611,51622106,0922695,571322169
11Ilya Razdolski A22045,5923095,5718360,02-782247
12Peter Boel A217610,01622356,0821164,08-362207
13Pieter Verhoef A21715,5821715,5821360,0 512136
14Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
15Sjoerd van Roosmalen A21616,5921616,5921090,0 722109
16Kevin Verfuerth A21317,0821317,0820100,0 1642010
17Remco Gerlich A21164,0520132,5322711,521801968
18Michiel Blok A21116,01121876,0917700,02-1192186
19Tom Bus A21009,51620895,5921144,07-342119
20Laurens Storms A20961,5320650,0 20961,53312065
21Linus Bohlsen A20952,0323322,0216220,01532048
22Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
23Toon Janssen A207211,01320237,5921813,542341928
24Pascal Losekoot A20665,0720665,0720380,0 392038
25Bart de Kort A20429,01621291,5220297,514851999
26Wouter Abrahamse A20358,01220655,0719923,05272020
27Mick Van Randtwijk A20243,0520243,0520120,0 172012
28Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
29Hans van Capelleveen B20132,0220132,0218100,0 2201810
30Koen Maassen van den Brink A20127,01220675,5819021,54292001
31Johan Wolbers A20042,0320042,0320170,0 -142017
32Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
33Jan van de Linde A19783,0721222,0318711,04-672028
34Fred Reulink A19694,0819313,0722351,01421940
35Nico Schoenmakers A19542,0319542,0318200,0 1521820
36Frank Schleipfenbauer A19504,5819504,5821180,0 -2302118
37Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
38Paul de Freytas A19145,5819145,5818840,0 431884
39Jeroen Kersten A19112,5520152,5414940,01751852
40Jaap Vogel A19111,0519111,0521410,0 -2822141
41Gerben Hendriks A190911,52218695,01019456,512501875
42Jeroen van Ginneken A18962,5518141,5422261,01341868
43Piet de Mol B18833,0417800,0 18833,041291780
44Désiré Fassaert A187410,01619165,0718385,09561844
45Steven Braun B18647,51019676,0716251,531171785
46Daan Holtackers A18632,5518632,5518930,0 -381893
47Jan Knuiman A18564,51116341,0319393,58-1371939
48Koen van Keulen A18484,0617693,0522401,01341822
49Ruud Wille A184513,02518334,0818519,017-181860
50Barth Plomp A18396,51418484,5918242,05-511863
51Ronnie Eggink B18318,51319013,0418005,59771790
52Henk Gerdsen A18204,5918791,5218033,07-511859
53Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
54Sander van Vucht A18145,01118223,0518062,06-481843
55Theo Jurrius A18102,0518742,0415500,01-2522015
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57Erik Gort C18004,0418004,0415670,0 2741567
58Vadim van Kuijk B179812,52017766,51118246,091421727
59Anne Paul Taal A17932,0717932,0718730,0 -1101873
60Hedser Dijkstra B17892,5317892,5317590,0 351759
61Ron Brachten B17822,0417822,0416430,0 1621643
62Coen Mekers A17821,0417821,0418480,0 -781848
63Jan Willem van Willigen B17706,01018083,5617142,54-201778
64Hans Rigter B17693,5617693,5617660,0 51766
65Bert Duijker A17642,5717642,5718100,0 -611810
66Marco Braam B17635,0916941,5418193,55-321792
67Ruud Verhoef A17523,0917843,0716380,02-1451853
68René van Alfen A17363,5917363,5918280,0 -1271828
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Albert Marks B17198,01215573,0618815,06191703
71Patrick van Waardenburg B17162,5417162,5417310,0 -171731
72Zekria Amani B16912,5516912,5516220,0 841622
73Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
74Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
75Edwin Peters B167911,52017146,01016445,510-111682
76Ton van Eck B16692,5415890,0 16692,54981589
77Roy Vink B16462,5814820,5418092,04-541683
78Jacques Boonstra A16464,01516983,51015410,55-1671740
79Rik Twilhaar C16401,0113140,0 16401,013401314
80Robert Naasz B16203,51114630,5517513,06-1371710
81Wisse Witmans B161912,02416074,5816257,516-361611
82Bob Kooij B16167,01216042,0316205,09281595
83Lex van Hattum B16139,51517273,0415726,511381607
84Jan Vermeer B160913,52615464,01016499,516171624
85Volker Schleputz B15960,5115750,0 15960,51221575
86Tijs van Dijk B15941,0216140,0 15941,02-211614
87Ivo van der Gouw B15831,5415831,5417470,0 -1931747
88Herman de Munnik C15586,51216421,0215425,5101491467
89Rob van Belle B155710,02015112,0415698,016-601584
90Horst Eder B15568,51615122,5515766,011-441578
91Theo van Amerongen B15463,0914280,5316052,56-1631657
92Andre van Kuijk C15378,51414643,0615915,58761497
93Kazem Mollahosseini C15298,51419034,0413794,5101531447
94Jan Groen B15051,0315051,0316570,0 -1721657
95Werner Passchier B15011,0316460,0 15011,03-1641646
96Jonathan van der Krogt C14822,5514822,5514680,0 181468
97Henk Schunck C14685,01313210,5615944,57-71476
98Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
99Bram Hamers C14585,51013311,0415434,561511356
100Hendrik van Buren C14535,01613430,0414905,012-861499
101André de Groot C14392,0314392,0313750,0 731375
102Theo Koeweiden C14234,51512731,0715553,58-841463
103Danny Hageman C14171,5414171,5415100,0 -1091510
104John Bijlsma C14036,01412201,0615415,08-111406
105Peter van Deursen C14015,51312722,0715523,56-431417
106Peter Hamers C13876,01014703,5513032,551271311
107Gerrie Arends C13815,51413130,5213925,012-381397
108Wilfred Jansz B13790,5413790,5415680,0 -2211568
109Hans Derendorp C13747,01512150,5414336,511-171375
110Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
111Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
112Bryan Hieltjes C13504,0915021,5312742,56-461386
113Ko Kooman C13456,01713170,5413545,513-921402
114Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
115Cesar Eisma C132410,02212931,0513349,017-231346
116Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
117Pim Rijmer C13086,5116290,0113766,5101101237
118Jan Zuidema C13055,01615312,0412293,012-1001351
119Constant Nieuwenstein C13041,0413461,0311770,011291195
120Hub Kusters B12870,5416390,0 12870,54-4071639
121Kees van Keulen C12876,51714891,5312445,014-1441361
122Thijs Stomphorst C12845,01012901,0312814,07491255
123Lion de Kok C12780,0612970,0412380,02-2191447
124Raymond Hendriks C127111,01710780,01128311,0162171161
125Suzanne Verhaar C12513,5510800,0 12513,552081080
126Theo van Lotringen C12408,01810170,0312848,015-721267
127Ahmad Samman C12353,0511920,0 12353,05551192
128Hans Corbeel C12230,5112230,5114630,0 -2501463
129Jan Smallenbroek B12070,0116190,0 12070,01-4281619
130Jan Sanders C11796,5149250,0212226,512-671224
131Jan Diekema C11787,51410591,0312116,511811133
132Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
133Meindert Rudolphi C11584,5911570,0 11584,5951157
134Hans Meijer C11314,01210280,0211524,010-1571232
135Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
136Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
137Frans Berben C10990,5311670,529620,01481056
138Cor van der Jagt C10742,0911901,049811,05-1621183
139Bert Maas C10684,598320,0311864,56181056
140John van Brink C10120,519870,0 10120,5127987
141Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
142Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
143Philip Stibbe C9996,01710110,0 9996,017-261011
144Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
145Victor Droop C9422,579570,0 9422,57-21957
146Bob Hartogh Heijs C9221,51210920,0 9221,512-2781092
147Werner Gubbels C8631,0610650,0 8631,06-2601065
148Aisha Pieplenbosch C7890,0110870,0 7890,01-3111087
149Marga Bles C7580,019890,0 7580,01-242989
150Evy Kalker C6840,019870,0 6840,01-316987
151Guido Burger C6670,077680,0 6670,07-133768

Scroll naar top