Uitstekende ronde ASV in zaterdagcompetitie

De eerste ronde van de zaterdagcompetitie in 2020 wordt op de eerste dag van februari gespeeld. De belangen zijn groot voor de teams van ASV.

Almere 1 – ASV 1 2,5-5,5
1. Ivo Knottnerus (2133) – Eelco de Vries (2240) 0-1
2. Jeroen van der Berg (1773) – Pieter Verhoef (2180) 0,5-0,5
3. Dennis van Leusden (2062) – Dirk Hoogland (2146) 0,5-0,5
4. Martijn Woudsma (2216) – Peter Boel (2137) 0-1
5. Duncan Klaren (1946) – Jaap Vogel (2148) 0,5-0,5
6. Danny Overweg (1973) – Sander Berkhout (2070) 0-1
7. Richard van ‘t Schip (1934) – Wouter van Rijn (2169) 0,5-0,5
8. Caspar Kruijff (1982) – Mick van Randtwijk (2051) 0,5-0,5

SMB 1 – ASV 2 2,5-5,5
1. Ilya Razdolski (2302) – Otto Wilgenhof (2107) 0-1
2. Paul Waenink (2024) – Tom Bus (2089) 0,5-0,5
3. Thomas Manschot (1856) – William Shakhverdian (2073) 0-1
4. Thom Rijken (1955) – Linus Bohlsen (2037) 0-1
5. Eric de Ridder (1789) – Frank Schleipfenbauer (2137) 1-0
6. Jacques Ottenheijm (1775) – Sjoerd van Roosmalen (2114) 0,5-0,5
7. Valentijn Phijffer (1635) – Johan Wolbers (2027) 0-1
8. Peter Schut (1790) – Theo Jurrius (2046) 0,5-0,5

Eindhoven 2 – ASV 3 3,5-4,5
1. Hans Bosscher (1987) – Jan van de Linde (2069) 0-1
2. Jochem Berndsen (1963) – Wouter Abrahamse (2003) 0-1
3. Bas Friesen (1970) – Koen Maassen van den Brink (2028) 0,5-0,5
4. Hans Ouwersloot (1894) – Barth Plomp (1886) 0-1
5. Rien de Böck (1914) –  Fred Reulink (1962) 0-1
6. Hans van der Hurk (1942) – Daan Holtackers (1883) 1-0
7. Jeroen Koster (1862) – Anne Paul Taal (1887) 1-0
8. Frits Schalij (1973) – Coen Mekers (1853) 1-0

Almelo 2 – ASV 4 1,5-6,5
1. Thierry Pol (1783) – Ruud Verhoef (1844) 1-0
2. George Henneberke (1547) – René van Alfen (1778) 0-1
3. Afram Malki (1757) – Paul de Freytas (1936) 0-1
4. Jan Bouwhuis (1319) – Désiré Fassaert (1831) 0-1
5. Storm Fallaux (1181) – Sander van Vucht (1863) 0-1
6. Florian Pol (1342) – Toon Janssen (1832) 0-1
7. Henri Hofsink (1358) – Vadim van Kuijk (1754) 0,5-0,5
8. Erik Mijnheer (1519) – Hans Rigter (1762) 0-1

ASV 5 – ZSG 2 4,5-3,5
1. Gerben Hendriks (1829) – Albert de Boer (1828) 0,5-0,5
2. Ruud Wille (1884) – Richard Klijnstra (1660) 0,5-0,5
3. Ivo van der Gouw (1766) – Gijs de Koning Gans (1664) 0,5-0,5
4. Jacques Boonstra (1751) – Harry ten Klooster (1658) 1-0
5. Benjamin Brandt (1715) – Henk van Schaik (1661) 1-0
6. Edwin Peters (1716) – Francis Damminga (1674) 0-1
7. Steven Braun (1757) – Martin Logtenberg (1526) 1-0
8. Wisse Witmans (1536) – Ineke Binnendijk (1580) 0-1

ASV 6 – Magnus Leidsche Rijn 2 2,5-5,5
1. Ron Brachten (1689) – Mees de Heij (1600) 0-1
2. Jan Vermeer (1584) – Matthijs Ziepzeerder (1557) 1-0
3. André van Kuijk (1490) – Mark Schoonhoven (1514)  0,5-0,5
4. Theo Koeweiden (1467) – Koen Aubel (1533) 0-1
5. André de Groot (1418) – Steven Ramdien (1129) 1-0
6. Hans Derendorp (1430) – Gertjan van Manen (1319) 0-1
7. Peter van Deursen (1288) – Daan Aubel (1195) 0-1
8. Constant Nieuwenstein (1221) – Isafara Gergin (1501) 0-1

Scroll naar top