Uitslagen en standen na 19e ronde intern + KNSB-beker

Helaas viel, net als vorig jaar, het doek voor ASV in de landelijke beker tegen HMC. Met dezelfde cijfers en zonder overwinning. Het enige verschil is dat er toen uit gespeeld werd. ASV was zeker niet kansloos, maar de gasten uit Den Bosch waren de terechte winnaars. In de interne beker waren er maar liefst 4 partijen: 

In de Kroongroep zette Bart de Kort 
met wit Linus Bohlsen van het bord.
Iets vroeger op de avond had Richard van der Wel
tegen Wouter Abrahamse het betere van het spel.
In de Bekergroep wist Marco Braam
in de rematch Jan Willem van Willigen te verslaan.
In een achterstallige partij was Robert Naasz (links op de foto)
Steven Braun dit keer wél de baasz.
In de hogere regionen van de interne hield Dirk Hoogland
tegen Koen Maassen van de Brink geen stand.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Richard van der WelWouter Abrahamse1-0 (Interne Beker)
Steven BraunRobert Naasz0-1 (Interne Beker)
Jan Willem van WilligenMarco Braam0-1 (Interne Beker)
Bart de KortLinus Bohlsen1-0 (Interne Beker)
Hendrik van BurenRobert Naasz½-½ (Interne Beker)
Koen Maassen van den BrinkDirk Hoogland1-0
Toon JanssenGerben Hendriks1-0
Rob van BelleRuud Wille0-1
Jan VermeerDésiré Fassaert½-½
Wisse WitmansTheo Koeweiden0-1
Horst EderHans Derendorp1-0
Ko KoomanKees van Keulen1-0
Jan ZuidemaCesar Eisma0-1
Jan SandersHans Meijer1-0
Ahmad SammanPim Rijmer0-1
Meindert RudolphiBob Hartogh Heijs½-½
Victor DroopPhilip Stibbe0-1
Rik TwilhaarTheo van Lotringen1-0
Aisha PieplenboschRaymond Hendriks0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
externMichiel Blok1-0 (KNSB-beker ASV 1 – HMC 1)
Otto Wilgenhofextern0-1 (KNSB-beker ASV 1 – HMC 1)
externPeter Boel½-½ (KNSB-beker ASV 1 – HMC 1)
Tom Busextern½-½ (KNSB-beker ASV 1 – HMC 1)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Ilya Razdolski A22475,595,570,02ZW 0-35
3Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
4Eelco de Vries A22413,043,040,0   014
5Wouter van Rijn A222911,0155,585,57ZWW 143
6Peter Boel A21919,0155,074,08WZW 0-21
7Michiel Blok A21866,0116,090,02ZZ-2-44
8Dirk Hoogland A218011,0148,093,05WZZ-145
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Jaap Vogel A21490,540,540,0   0-44
11Pieter Verhoef A21485,075,070,0   028
12Otto Wilgenhof A214810,5155,085,57ZWZ-144
13Frank Schleipfenbauer A21454,574,570,0   0-35
14Tom Bus A21239,0155,084,07ZZW-1-11
15Sjoerd van Roosmalen A21216,086,080,0   032
16Sander Berkhout A20813,543,540,0   024
17William Shakhverdian A20753,033,030,0   033
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Richard van der Wel A20664,042,022,02WW 260
20Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
21Pascal Losekoot A20385,075,070,0   011
22Linus Bohlsen A20361,021,010,01Z-1-6
23Theo Jurrius A20241,541,530,01W 1-38
24Jan van de Linde A20142,061,021,04ZZW 0-31
25Johan Wolbers A20141,021,020,0   0-4
26Mick Van Randtwijk A20132,542,540,0   06
27Kevin Verfuerth A20107,087,080,0   043
28Wouter Abrahamse A20077,0114,063,05WWZ 1-1
29Koen Maassen van den Brink A20026,5115,071,54WZW 019
30Bart de Kort A19999,0161,527,514ZWW 242
31Remco Gerlich A19684,052,531,52WZ 032
32Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
33Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
34Toon Janssen A192710,0126,583,54WZW 089
35Fred Reulink A19253,072,061,01W 1-2
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A19062,542,540,0   05
38Anne Paul Taal A18922,062,060,0   0-11
39Gerben Hendriks A187711,0214,596,512WWZ 018
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Paul de Freytas A18734,574,570,0   02
42Ruud Verhoef A18693,083,060,02WZ 0-28
43Jeroen van Ginneken A18682,551,541,01W 16
44Ruud Wille A186812,5243,579,017WWZ-15
45Henk Gerdsen A18594,591,523,07ZWW 1-12
46Coen Mekers A18581,031,030,0   0-2
47Jeroen Kersten A18522,552,540,01Z-116
48Barth Plomp A18465,5133,582,05ZZW 1-44
49Sander van Vucht A18434,0102,042,06WZW 0-19
50Désiré Fassaert A18439,0154,065,09ZWZ-125
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52René van Alfen A18232,582,580,0   0-40
53Koen van Keulen A18224,063,051,01Z-18
54Nico Schoenmakers A18202,032,030,0   018
55Bert Duijker A18102,572,570,0   0-15
56Hans van Capelleveen B18102,022,020,0   017
57Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
58Marco Braam B17925,091,543,55ZWZ-3-3
59Ronnie Eggink B17908,5133,045,59ZZW 136
60Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
61Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
62Steven Braun B17796,595,061,53WWW 332
63Jan Willem van Willigen B17786,0103,562,54WZW 2-12
64Benjamin Brandt B17611,531,530,0   0-1
65Hans Rigter B17602,552,550,0   0-4
66Hedser Dijkstra B17592,532,530,0   05
67Ivo van der Gouw B17511,031,030,0   0-25
68Vadim van Kuijk B173912,0196,0106,09ZZZ-383
69Patrick van Waardenburg B17312,542,540,0   0-2
70Jacques Boonstra A17283,0142,590,55WZW 1-85
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Robert Naasz B17183,0100,552,55WZZ-1-39
73Albert Marks B17038,0123,065,06WZW 23
74Edwin Peters B169811,5196,095,510ZZW 08
75Roy Vink B16832,580,542,04ZWZ 0-17
76Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
77Ron Brachten B16602,032,030,0   040
78Jan Groen B16571,031,030,0   0-20
79Theo van Amerongen B16573,090,532,56WWZ 0-52
80Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
81Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
82Wisse Witmans B162812,0234,577,516WZW 2-27
83Zekria Amani B16222,552,550,0   015
84Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
85Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
86Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
87Jan Vermeer B161112,5253,099,516WZW 019
88Lex van Hattum B16079,5153,046,511WZZ-132
89Bob Kooij B15957,0122,035,09ZWZ-17
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Rob van Belle B158410,0202,048,016ZWW 0-33
92Horst Eder B15778,5162,556,011WZW-1-23
93Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
94Wilfred Jansz B15680,540,540,0   0-32
95Erik Gort C15674,044,040,0   041
96Danny Hageman C15101,541,540,0   0-16
97Andre van Kuijk C14968,0132,555,58ZWZ 035
98Hendrik van Buren C14924,5150,044,511ZZW-1-47
99Henk Schunck C14765,0130,564,57ZZW-11
100Theo Koeweiden C14764,5141,063,58WWZ 0-31
101Christian Simon C14711,021,020,0   019
102Jonathan van der Krogt C14682,552,550,0   04
103Herman de Munnik C14676,5121,025,510WZW 058
104Hans Corbeel C14630,510,510,0   0-10
105Kazem Mollahosseini C14478,5144,044,510WWZ 071
106Lion de Kok C14470,060,040,02ZW 0-50
107Peter van Deursen C14415,5122,063,56WZW 0-3
108John Bijlsma C14066,0141,065,08ZWZ 0-8
109Ko Kooman C14026,0170,545,513ZWW 1-35
110Gerrie Arends C13975,5140,525,012ZWZ 0-22
111Hans Derendorp C13937,0140,536,511WZZ-12
112Bryan Hieltjes C13864,091,532,56WZZ-2-10
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114André de Groot C13701,021,020,0   04
115Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
116Kees van Keulen C13616,5171,535,014WZZ-2-70
117Bram Hamers C13565,5101,044,56ZWW 049
118Jan Zuidema C13515,0162,043,012WZW 0-54
119Cesar Eisma C134610,0221,059,017ZWZ-1-1
120Rik Twilhaar C13141,010,0 1,01W 114
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Peter Hamers C13116,0103,552,55WZZ-151
123Theo van Lotringen C12678,0180,038,015WZZ-1-45
124Thijs Stomphorst C12555,0101,034,07WZW 120
125Hans Meijer C12324,0120,024,010WZZ-2-56
126Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
127Jan Sanders C12246,5140,026,512ZWW 2-22
128Ahmad Samman C12224,050,0 4,05ZWW 142
129Pim Rijmer C12075,5110,015,510ZWZ 09
130Cor van der Jagt C11832,091,041,05ZWZ-1-53
131Constant Nieuwenstein C11690,030,020,01Z-1-6
132Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
133Raymond Hendriks C116111,0170,0111,016ZWZ 0107
134Meindert Rudolphi C11574,590,0 4,59ZWW 14
135Jan Diekema C11337,5141,036,511ZWZ-136
136Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
137Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
138Bob Hartogh Heijs C10921,5120,0 1,512ZWZ 0-108
139Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
140Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
141Werner Gubbels C10651,060,0 1,06WZZ 0-58
142Frans Berben C10560,530,520,01W 15
143Bert Maas C10564,590,034,56ZWZ 06
144Philip Stibbe C10116,0170,0 6,017WWZ 1-14
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
147Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
148Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
149John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
150Victor Droop C9572,570,0 2,57ZZW 1-6
151Guido Burger C7680,070,0 0,07WZW 1-32

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23944,0424842,0223052,023882066
3Rob Huberts A23791,0118750,0 23791,015241875
4William Shakhverdian A23303,0323303,0320750,0 2882075
5Eelco de Vries A23203,0423203,0422410,0 932241
6Wouter van Rijn A227811,01522365,5823255,57922229
7Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
8Dirk Hoogland A225211,01422858,0921933,051172180
9Pieter Verhoef A22195,0722195,0721480,0 992148
10Sander Berkhout A22193,5422193,5420810,0 1622081
11Sjoerd van Roosmalen A22046,0822046,0821210,0 1152121
12Ilya Razdolski A22035,5923095,5718330,02-792247
13Otto Wilgenhof A220210,51521475,0822645,57982148
14Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
15Peter Boel A21449,01521795,0721134,08-682191
16Kevin Verfuerth A21317,0821317,0820100,0 1642010
17Remco Gerlich A21174,0520132,5322731,521811968
18Michiel Blok A21126,01121876,0917750,02-1182186
19Tom Bus A21069,01520975,0821154,07-282123
20Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
21Laurens Storms A20911,5320650,0 20911,53262065
22Toon Janssen A208510,01220336,5821903,542471927
23Pascal Losekoot A20665,0720665,0720380,0 392038
24Bart de Kort A20389,01621291,5220257,514811999
25Mick Van Randtwijk A20352,5420352,5420130,0 282013
26Frank Schleipfenbauer A20294,5720294,5721450,0 -1512145
27Koen Maassen van den Brink A20166,51120815,0719031,54332002
28Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
29Hans van Capelleveen B20132,0220132,0218100,0 2201810
30Wouter Abrahamse A20087,01120184,0619963,0502007
31Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
32Linus Bohlsen A19791,0223361,0116220,01-632036
33Ron Brachten B19722,0319722,0316600,0 3521660
34Johan Wolbers A19631,0219631,0220140,0 -552014
35Nico Schoenmakers A19542,0319542,0318200,0 1521820
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Daan Holtackers A19382,5419382,5419060,0 371906
38Fred Reulink A19193,0718702,0622181,01-81925
39Gerben Hendriks A191211,02118734,5919446,512531877
40Jeroen Kersten A19112,5520152,5414940,01751852
41Jan van de Linde A19082,0620021,0218611,04-1372014
42Jaap Vogel A19010,5419010,5421490,0 -2922149
43Jeroen van Ginneken A18962,5518141,5422261,01341868
44Piet de Mol B18853,0417800,0 18853,041311780
45Paul de Freytas A18784,5718784,5718730,0 71873
46Désiré Fassaert A18759,01519234,0618395,09571843
47Steven Braun B18596,5919745,0616301,531121779
48Anne Paul Taal A18562,0618562,0618920,0 -471892
49Jan Knuiman A18534,51116341,0319353,58-1401939
50Ruud Wille A185212,52418573,5718519,017-111868
51Koen van Keulen A18454,0617693,0522221,01311822
52Coen Mekers A18441,0318441,0318580,0 -161858
53Ronnie Eggink B18328,51319013,0418025,59781790
54Vadim van Kuijk B182112,01918136,01018316,091651739
55Henk Gerdsen A18184,5918791,5218003,07-531859
56Sander van Vucht A18124,01018172,0418082,06-501843
57Theo Jurrius A18121,5418991,5315490,01-2502024
58Barth Plomp A18035,51317913,5818222,05-871846
59Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
60Erik Gort C18004,0418004,0415670,0 2741567
61Ruud Verhoef A17893,0818383,0616410,02-1081869
62Hedser Dijkstra B17892,5317892,5317590,0 351759
63Jan Willem van Willigen B17706,01018083,5617132,54-201778
64Marco Braam B17655,0916941,5418223,55-301792
65Bert Duijker A17642,5717642,5718100,0 -611810
66Benjamin Brandt B17471,5317471,5317610,0 -151761
67Hans Rigter B17402,5517402,5517600,0 -241760
68Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
69Albert Marks B17198,01215573,0618815,06191703
70Patrick van Waardenburg B17162,5417162,5417310,0 -171731
71René van Alfen A17102,5817102,5818230,0 -1531823
72Edwin Peters B170111,51917616,0916475,510111698
73Zekria Amani B16912,5516912,5516220,0 841622
74Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
75Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
76Ton van Eck B16712,5415890,0 16712,541001589
77Roy Vink B16492,5814820,5418152,04-511683
78Rik Twilhaar C16401,0113140,0 16401,013401314
79Wisse Witmans B164012,02316654,5716297,516-151628
80Robert Naasz B16303,01014630,5517972,55-1271718
81Bob Kooij B16177,01216042,0316225,09291595
82Jacques Boonstra A16173,01416602,5915390,55-1961728
83Lex van Hattum B16149,51517273,0415736,511391607
84Tijs van Dijk B16021,0216140,0 16021,02-131614
85Volker Schleputz B15960,5115750,0 15960,51221575
86Jan Vermeer B159612,52515023,0916489,51641611
87Herman de Munnik C15606,51216421,0215445,5101511467
88Rob van Belle B155910,02015112,0415718,016-581584
89Ivo van der Gouw B15581,0315581,0317510,0 -2181751
90Horst Eder B15588,51615122,5515796,011-421577
91Theo van Amerongen B15503,0914280,5316112,56-1591657
92Andre van Kuijk C15398,01314542,5515925,58781496
93Kazem Mollahosseini C15318,51419034,0413824,5101551447
94Werner Passchier B15071,0316460,0 15071,03-1581646
95Jan Groen B15051,0315051,0316570,0 -1721657
96Jonathan van der Krogt C14822,5514822,5514680,0 181468
97Henk Schunck C14705,01313210,5615974,57-51476
98Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
99Bram Hamers C14585,51013311,0415434,561511356
100Peter van Deursen C14485,51213462,0615513,5641441
101Theo Koeweiden C14434,51412931,0615563,58-641476
102Hendrik van Buren C14374,51513410,0414724,511-1021492
103Danny Hageman C14171,5414171,5415100,0 -1091510
104Hans Derendorp C14077,01413090,5314346,511161393
105André de Groot C14071,0214071,0213700,0 411370
106John Bijlsma C14066,01412201,0615465,08-81406
107Peter Hamers C13876,01014703,5513032,551271311
108Gerrie Arends C13835,51413130,5213955,012-361397
109Ahmad Samman C13804,0512220,0 13804,052001222
110Wilfred Jansz B13790,5413790,5415680,0 -2211568
111Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
112Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
113Bryan Hieltjes C13474,0915021,5312702,56-491386
114Ko Kooman C13466,01713170,5413555,513-911402
115Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
116Cesar Eisma C132410,02212931,0513339,017-231346
117Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
118Jan Zuidema C13065,01615312,0412313,012-991351
119Hub Kusters B12970,5416390,0 12970,54-3971639
120Kees van Keulen C12886,51714891,5312455,014-1431361
121Thijs Stomphorst C12815,01012901,0312774,07461255
122Lion de Kok C12760,0612970,0412330,02-2211447
123Raymond Hendriks C126911,01710780,01128111,0162151161
124Suzanne Verhaar C12513,5510800,0 12513,552081080
125Pim Rijmer C12395,5116210,0113015,510411207
126Theo van Lotringen C12388,01810170,0312828,015-741267
127Hans Corbeel C12230,5112230,5114630,0 -2501463
128Jan Smallenbroek B12070,0116190,0 12070,01-4281619
129Jan Diekema C11797,51410591,0312126,511821133
130Jan Sanders C11796,5149250,0212226,512-671224
131Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
132Meindert Rudolphi C11584,5911570,0 11584,5951157
133Hans Meijer C11314,01210280,0211524,010-1571232
134Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
135Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
136Constant Nieuwenstein C11100,0310880,0211550,01-651169
137Frans Berben C10990,5311670,529620,01481056
138Cor van der Jagt C10742,0911901,049811,05-1621183
139Bert Maas C10684,598320,0311864,56181056
140John van Brink C10120,519870,0 10120,5127987
141Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
142Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
143Philip Stibbe C10006,01710110,0 10006,017-251011
144Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
145Victor Droop C9422,579570,0 9422,57-21957
146Bob Hartogh Heijs C9251,51210920,0 9251,512-2751092
147Werner Gubbels C8631,0610650,0 8631,06-2601065
148Aisha Pieplenbosch C7890,0110870,0 7890,01-3111087
149Marga Bles C7580,019890,0 7580,01-242989
150Evy Kalker C6840,019870,0 6840,01-316987
151Guido Burger C6670,077680,0 6670,07-133768

Scroll naar top