Uitslagen en standen na 18e ronde intern

In de bekercompetitie werden er 3 partijen gespeeld: Albert Marks versloeg Bob Kooij en Ronnie Eggink bleef het jeugdtalent Vadim van Kuijk de baas. De toppers in deze groep, Marco Braam (links) en Jan-Willen van Willigen mogen op herhaling. In de interne won Dirk Hoogland van Peter Boel in de strijd om het clubkampioenschap.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Albert MarksBob Kooij1-0 (Interne Beker)
Ronnie EgginkVadim van Kuijk1-0 (Interne Beker)
Marco BraamJan Willem van Willigen½-½ (Interne Beker)
Peter BoelDirk Hoogland0-1
Jan van de LindeOtto Wilgenhof0-1
Ruud WilleJan Vermeer1-0
Henk GerdsenRoy Vink1-0
Désiré FassaertWisse Witmans1-0
Herman de MunnikLex van Hattum0-1
Rob van BelleKazem Mollahosseini1-0
Hendrik van BurenHorst Eder½-½
Henk SchunckHans Derendorp1-0
Ko KoomanGerrie Arends½-½
Meindert RudolphiKees van Keulen0-1
Jan SandersJan Zuidema0-1
Cesar EismaWerner Gubbels1-0
Philip StibbeTheo van Lotringen0-1
Raymond HendriksHans Meijer0-1
Bob Hartogh HeijsJan Diekema0-1
Evy KalkerBert Maas0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Ilya Razdolski A22475,595,570,02ZW 0-35
3Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
4Eelco de Vries A22413,043,040,0   014
5Wouter van Rijn A222911,0155,585,57ZWW 143
6Dirk Hoogland A220411,0138,093,04WWZ 069
7Michiel Blok A22036,0106,080,02ZZ-2-27
8Peter Boel A21828,5144,564,08WZW 0-30
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Otto Wilgenhof A215110,5145,075,57ZWZ-147
11Jaap Vogel A21490,540,540,0   0-44
12Pieter Verhoef A21485,075,070,0   028
13Frank Schleipfenbauer A21454,574,570,0   0-35
14Sjoerd van Roosmalen A21216,086,080,0   032
15Tom Bus A21168,5144,574,07ZZW-1-18
16Sander Berkhout A20813,543,540,0   024
17William Shakhverdian A20753,033,030,0   033
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Linus Bohlsen A20541,011,010,0   012
21Richard van der Wel A20523,032,021,01W 146
22Pascal Losekoot A20385,075,070,0   011
23Theo Jurrius A20241,541,530,01W 1-38
24Wouter Abrahamse A20217,0104,063,04ZWW 213
25Jan van de Linde A20142,061,021,04ZZW 0-31
26Johan Wolbers A20141,021,020,0   0-4
27Mick Van Randtwijk A20132,542,540,0   06
28Kevin Verfuerth A20107,087,080,0   043
29Bart de Kort A19818,0151,526,513WZW 124
30Koen Maassen van den Brink A19785,5105,070,53ZWZ-1-5
31Remco Gerlich A19684,052,531,52WZ 032
32Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
33Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
34Fred Reulink A19253,072,061,01W 1-2
35Toon Janssen A19139,0116,582,53ZWZ-175
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A19062,542,540,0   05
38Anne Paul Taal A18922,062,060,0   0-11
39Gerben Hendriks A189111,0204,596,511ZWW 132
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Paul de Freytas A18734,574,570,0   02
42Ruud Verhoef A18693,083,060,02WZ 0-28
43Jeroen van Ginneken A18682,551,541,01W 16
44Ruud Wille A186311,5233,578,016ZWW 00
45Henk Gerdsen A18594,591,523,07ZWW 1-12
46Coen Mekers A18581,031,030,0   0-2
47Jeroen Kersten A18522,552,540,01Z-116
48Désiré Fassaert A18528,5144,064,58WZW 034
49Barth Plomp A18465,5133,582,05ZZW 1-44
50Sander van Vucht A18434,0102,042,06WZW 0-19
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52René van Alfen A18232,582,580,0   0-40
53Koen van Keulen A18224,063,051,01Z-18
54Nico Schoenmakers A18202,032,030,0   018
55Bert Duijker A18102,572,570,0   0-15
56Hans van Capelleveen B18102,022,020,0   017
57Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
58Steven Braun B17986,585,061,52WW 251
59Jan Willem van Willigen B17946,093,562,53WWZ 14
60Ronnie Eggink B17908,5133,045,59ZZW 136
61Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
62Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
63Marco Braam B17764,081,542,54ZZW-2-19
64Benjamin Brandt B17611,531,530,0   0-1
65Hans Rigter B17602,552,550,0   0-4
66Hedser Dijkstra B17592,532,530,0   05
67Ivo van der Gouw B17511,031,030,0   0-25
68Vadim van Kuijk B173912,0196,0106,09ZZZ-383
69Patrick van Waardenburg B17312,542,540,0   0-2
70Jacques Boonstra A17283,0142,590,55WZW 1-85
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Albert Marks B17038,0123,065,06WZW 23
73Robert Naasz B16992,090,551,54WWZ 0-58
74Edwin Peters B169811,5196,095,510ZZW 08
75Roy Vink B16832,580,542,04ZWZ 0-17
76Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
77Ron Brachten B16602,032,030,0   040
78Jan Groen B16571,031,030,0   0-20
79Theo van Amerongen B16573,090,532,56WWZ 0-52
80Wisse Witmans B165112,0224,577,515WWZ 1-4
81Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Zekria Amani B16222,552,550,0   015
84Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
85Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
86Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
87Lex van Hattum B16079,5153,046,511WZZ-132
88Jan Vermeer B160212,0243,099,015ZWZ-110
89Bob Kooij B15957,0122,035,09ZWZ-17
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Rob van Belle B158910,0192,048,015ZZW-1-28
92Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
93Horst Eder B15697,5152,555,010ZWZ-2-31
94Wilfred Jansz B15680,540,540,0   0-32
95Erik Gort C15674,044,040,0   041
96Danny Hageman C15101,541,540,0   0-16
97Andre van Kuijk C14968,0132,555,58ZWZ 035
98Hendrik van Buren C14924,5150,044,511ZZW-1-47
99Henk Schunck C14765,0130,564,57ZZW-11
100Christian Simon C14711,021,020,0   019
101Jonathan van der Krogt C14682,552,550,0   04
102Herman de Munnik C14676,5121,025,510WZW 058
103Hans Corbeel C14630,510,510,0   0-10
104Theo Koeweiden C14533,5131,062,57WWW 1-54
105Kazem Mollahosseini C14478,5144,044,510WWZ 071
106Lion de Kok C14470,060,040,02ZW 0-50
107Peter van Deursen C14415,5122,063,56WZW 0-3
108John Bijlsma C14066,0141,065,08ZWZ 0-8
109Hans Derendorp C14017,0130,536,510ZWZ 010
110Gerrie Arends C13975,5140,525,012ZWZ 0-22
111Ko Kooman C13885,0160,544,512WZW 0-49
112Bryan Hieltjes C13864,091,532,56WZZ-2-10
113Kees van Keulen C13756,5161,535,013ZWZ-1-56
114Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
115André de Groot C13701,021,020,0   04
116Jan Zuidema C13685,0152,043,011WWZ-1-37
117Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
118Bram Hamers C13565,5101,044,56ZWW 049
119Cesar Eisma C13299,0211,058,016ZZW 0-18
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Peter Hamers C13116,0103,552,55WZZ-151
122Theo van Lotringen C12818,0170,038,014WWZ 0-31
123Thijs Stomphorst C12555,0101,034,07WZW 120
124Hans Meijer C12494,0110,024,09ZWZ-1-39
125Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
126Pim Rijmer C12235,5100,015,59WZW 125
127Jan Sanders C12075,5130,025,511WZW 1-39
128Ahmad Samman C12063,040,0 3,04WZW 026
129Cor van der Jagt C11832,091,041,05ZWZ-1-53
130Constant Nieuwenstein C11690,030,020,01Z-1-6
131Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
132Meindert Rudolphi C11604,080,0 4,08WZW 07
133Raymond Hendriks C114810,0160,0110,015WZW 194
134Jan Diekema C11337,5141,036,511ZWZ-136
135Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
136Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
137Bob Hartogh Heijs C10891,0110,0 1,011ZZW 1-111
138Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
139Werner Gubbels C10651,060,0 1,06WZZ 0-58
140Frans Berben C10560,530,520,01W 15
141Bert Maas C10564,590,034,56ZWZ 06
142Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
143Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
144Philip Stibbe C9975,0160,0 5,016ZWW 2-28
145Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
146Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
147John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
148Victor Droop C9712,560,0 2,56WZZ 08
149Guido Burger C7680,070,0 0,07WZW 1-32

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23983,0324842,0222271,013922052
3Rob Huberts A23561,0118750,0 23561,015011875
4Linus Bohlsen A23361,0123361,0120540,0 2942054
5William Shakhverdian A23303,0323303,0320750,0 2882075
6Eelco de Vries A23203,0423203,0422410,0 932241
7Dirk Hoogland A230511,01322928,0923373,041702204
8Wouter van Rijn A227811,01522365,5823255,57922229
9Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
10Pieter Verhoef A22195,0722195,0721480,0 992148
11Sander Berkhout A22193,5422193,5420810,0 1622081
12Otto Wilgenhof A221010,51421575,0722625,571062151
13Sjoerd van Roosmalen A22046,0822046,0821210,0 1152121
14Ilya Razdolski A22025,5923095,5718290,02-802247
15Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
16Michiel Blok A21486,01022396,0817840,02-822203
17Kevin Verfuerth A21317,0821317,0820100,0 1642010
18Peter Boel A21248,51421374,5621144,08-882182
19Remco Gerlich A21174,0520132,5322731,521811968
20Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
21Tom Bus A20918,51420694,5721144,07-432116
22Laurens Storms A20831,5320650,0 20831,53182065
23Toon Janssen A20699,01120316,5821682,532311913
24Pascal Losekoot A20665,0720665,0720380,0 392038
25Wouter Abrahamse A20407,01020204,0620693,04322021
26Mick Van Randtwijk A20352,5420352,5420130,0 282013
27Frank Schleipfenbauer A20294,5720294,5721450,0 -1512145
28Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
29Hans van Capelleveen B20132,0220132,0218100,0 2201810
30Bart de Kort A20098,01521271,5219916,513521981
31Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
32Ron Brachten B19722,0319722,0316600,0 3521660
33Johan Wolbers A19631,0219631,0220140,0 -552014
34Koen Maassen van den Brink A19605,51020805,0716800,53-231978
35Nico Schoenmakers A19542,0319542,0318200,0 1521820
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Daan Holtackers A19382,5419382,5419060,0 371906
38Gerben Hendriks A193011,02018734,5919826,511711891
39Steven Braun B19256,5819755,0617731,521781798
40Fred Reulink A19193,0718702,0622181,01-81925
41Jeroen Kersten A19112,5520152,5414940,01751852
42Jan van de Linde A19042,0620021,0218551,04-1412014
43Jaap Vogel A19010,5419010,5421490,0 -2922149
44Jeroen van Ginneken A18962,5518141,5422261,01341868
45Désiré Fassaert A18958,51419244,0618694,58771852
46Piet de Mol B18813,0417800,0 18813,041271780
47Paul de Freytas A18784,5718784,5718730,0 71873
48Anne Paul Taal A18562,0618562,0618920,0 -471892
49Jan Knuiman A18514,51116341,0319323,58-1421939
50Ruud Wille A184711,52318573,5718438,016-161863
51Koen van Keulen A18454,0617693,0522221,01311822
52Coen Mekers A18441,0318441,0318580,0 -161858
53Ronnie Eggink B18318,51319013,0418005,59771790
54Vadim van Kuijk B182612,01918136,01018406,091701739
55Henk Gerdsen A18204,5918791,5218033,07-511859
56Sander van Vucht A18124,01018172,0418092,06-501843
57Jan Willem van Willigen B18106,0918083,5618132,53201794
58Theo Jurrius A18081,5418991,5315360,01-2542024
59Barth Plomp A18035,51317913,5818222,05-871846
60Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
61Erik Gort C18004,0418004,0415670,0 2741567
62Hedser Dijkstra B17892,5317892,5317590,0 351759
63Ruud Verhoef A17873,0818383,0616320,02-1101869
64Bert Duijker A17642,5717642,5718100,0 -611810
65Benjamin Brandt B17471,5317471,5317610,0 -151761
66Hans Rigter B17402,5517402,5517600,0 -241760
67Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
68Albert Marks B17208,01215573,0618835,06201703
69Patrick van Waardenburg B17162,5417162,5417310,0 -171731
70Marco Braam B17144,0816931,5417342,54-811776
71René van Alfen A17102,5817102,5818230,0 -1531823
72Edwin Peters B170211,51917616,0916495,510121698
73Zekria Amani B16912,5516912,5516220,0 841622
74Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
75Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
76Ton van Eck B16792,5415890,0 16792,541081589
77Wisse Witmans B166512,02216664,5716657,515101651
78Roy Vink B16492,5814820,5418162,04-511683
79Bob Kooij B16187,01216042,0316235,09301595
80Jacques Boonstra A16173,01416602,5915410,55-1961728
81Lex van Hattum B16159,51517273,0415746,511401607
82Tijs van Dijk B16101,0216140,0 16101,02-51614
83Volker Schleputz B15960,5115750,0 15960,51221575
84Jan Vermeer B158412,02415023,0916339,015-81602
85Robert Naasz B15742,0914630,5517131,54-1831699
86Rob van Belle B156310,01915112,0415778,015-541589
87Herman de Munnik C15596,51216421,0215425,5101501467
88Ivo van der Gouw B15581,0315581,0317510,0 -2181751
89Theo van Amerongen B15523,0914280,5316142,56-1571657
90Horst Eder B15447,51515112,5515605,010-561569
91Andre van Kuijk C15378,01314542,5515905,58761496
92Kazem Mollahosseini C15328,51419034,0413844,5101561447
93Werner Passchier B15151,0316460,0 15151,03-1501646
94Jan Groen B15051,0315051,0316570,0 -1721657
95Jonathan van der Krogt C14822,5514822,5514680,0 181468
96Henk Schunck C14685,01313210,5615934,57-71476
97Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
98Bram Hamers C14615,51013311,0415474,561541356
99Peter van Deursen C14485,51213462,0615493,5641441
100Hendrik van Buren C14374,51513410,0414724,511-1021492
101Hans Derendorp C14237,01313100,5314576,510321401
102Danny Hageman C14171,5414171,5415100,0 -1091510
103John Bijlsma C14076,01412201,0615485,08-71406
104André de Groot C14071,0214071,0213700,0 411370
105Theo Koeweiden C13973,51312921,0614882,57-1101453
106Peter Hamers C13886,01014703,5513052,551281311
107Gerrie Arends C13845,51413130,5213965,012-351397
108Wilfred Jansz B13790,5413790,5415680,0 -2211568
109Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
110Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
111Bryan Hieltjes C13494,0915021,5312722,56-471386
112Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
113Jan Zuidema C13295,01515352,0412543,011-761368
114Ahmad Samman C13253,0412060,0 13253,041451206
115Ko Kooman C13215,01613130,5413244,512-1161388
116Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
117Kees van Keulen C13066,51614891,5312645,013-1251375
118Cesar Eisma C13059,02112891,0513108,016-421329
119Hub Kusters B12870,5416390,0 12870,54-4071639
120Thijs Stomphorst C12785,01012901,0312734,07431255
121Pim Rijmer C12775,5106250,0113505,59791223
122Lion de Kok C12740,0612970,0412290,02-2231447
123Raymond Hendriks C125610,01610710,01126810,0152021148
124Theo van Lotringen C12568,01710180,0313068,014-561281
125Suzanne Verhaar C12453,5510800,0 12453,552021080
126Hans Corbeel C12230,5112230,5114630,0 -2501463
127Jan Smallenbroek B12130,0116190,0 12130,01-4221619
128Jan Diekema C11797,51410591,0312116,511821133
129Meindert Rudolphi C11704,0811600,0 11704,08171160
130Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
131Hans Meijer C11574,01110300,0211854,09-1311249
132Jan Sanders C11495,5139220,0211905,511-971207
133Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
134Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
135Constant Nieuwenstein C11110,0310880,0211580,01-641169
136Frans Berben C10990,5311670,529620,01481056
137Cor van der Jagt C10722,0911901,049781,05-1641183
138Bert Maas C10664,598320,0311844,56161056
139Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
140Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
141John van Brink C9970,519870,0 9970,5112987
142Victor Droop C9882,569710,0 9882,5625971
143Philip Stibbe C9775,0169970,0 9775,016-48997
144Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
145Bob Hartogh Heijs C9011,01110890,0 9011,011-2991089
146Werner Gubbels C8541,0610650,0 8541,06-2691065
147Marga Bles C7580,019890,0 7580,01-242989
148Evy Kalker C6840,019870,0 6840,01-316987
149Guido Burger C6660,077680,0 6660,07-134768

Scroll naar top