Uitslagen en standen na 35e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Michiel BlokPeter Boel0-1 (Interne Beker)
Wouter van RijnBarth Plomp½-½
Ronnie EgginkRuud Wille0-1
Piet de MolAlbert Marks1-0
Edwin PetersWisse Witmans0-1
Bob KooijHenk Schunck½-½
Herman de MunnikJan Vermeer0-1
Rob van BelleHendrik van Buren1-0
Ko KoomanHorst Eder0-1
Kees van KeulenJan Sanders1-0
Kazem MollahosseiniHans Derendorp1-0
Philip StibbeCesar Eisma0-1
Theo van LotringenWerner Gubbels1-0
Raymond HendriksPim Rijmer1-0
Suzanne VerhaarGuido Burger1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22627,5177,0150,52WZ 0-71
3Michiel Blok A22308,0124,573,55WZW 123
4Eelco de Vries A22273,583,580,0   0-12
5Peter Boel A220316,5275,01111,516ZWZ-268
6Jaap Vogel A21933,583,580,0   010
7Wouter van Rijn A218617,0278,0149,013ZWW 1-9
8Frank Schleipfenbauer A21805,585,580,0   026
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Dirk Hoogland A213515,0277,0138,014WWZ 0-27
11Tom Bus A21347,0174,0113,06ZZW 0-12
12Pieter Verhoef A21205,5144,0101,54WWZ 0-25
13Otto Wilgenhof A21048,0206,0142,06ZWZ-2-46
14Sjoerd van Roosmalen A208911,51511,5150,0   048
15Sander Berkhout A20669,5165,094,57WZW 114
16Laurens Storms A20655,070,0 5,07WWZ-140
17Theo Jurrius A20620,520,520,0   0-28
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Jan van de Linde A204513,5245,098,515ZZW-1-19
20Linus Bohlsen A20425,5102,563,04WWZ 215
21Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
22Pascal Losekoot A20273,573,570,0   0-1
23Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
24Wouter Abrahamse A20083,063,060,0   03
25Mick Van Randtwijk A20076,086,080,0   058
26Richard van der Wel A20065,595,590,0   00
27Jan Knuiman A199311,0204,067,014WZZ 04
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A197920,5331,0519,528ZWW 093
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Reinier Janssen A19413,562,531,03WZW 10
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19276,0145,5120,52ZW 0-29
34Anne Paul Taal A19037,0157,0150,0   07
35Daan Holtackers A19013,593,590,0   0-19
36Bent Schleipfenbauer A18971,051,050,0   0-17
37Ruud Verhoef A18976,0115,091,02ZW 044
38Barth Plomp A188211,5285,5156,013ZWZ-115
39Paul de Freytas A18717,5187,5180,0   049
40René van Alfen A18636,0106,0100,0   020
41Jeroen van Ginneken B186211,01510,0131,02ZZ-270
42Coen Mekers A18602,552,550,0   0-9
43Gerben Hendriks A185918,5387,01711,521ZWZ-1-57
44Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
45Ruud Wille A185522,0426,0916,033WWZ-1-8
46Toon Janssen A183816,0314,01112,020WZZ-215
47Jeroen Kersten A18364,584,570,01Z-12
48Quirine Naber A18306,5165,0101,56WZW 01
49Bert Duijker A18256,0146,0140,0   0-6
50Désiré Fassaert B181816,5376,01610,521WZW 152
51Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
52Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
53Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
54Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
55Marco Braam B17954,564,560,0   032
56Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
57Jacques Boonstra B179118,0308,5149,516WZZ-243
58Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Ivo van der Gouw A17761,571,570,0   0-47
61Siert Huizinga A177313,5312,0711,524WZW 2-70
62Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
63Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
64Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
65Ronnie Eggink B175412,5244,568,018ZZW 0-6
66Piet de Mol B175415,0295,589,521ZZW 1-15
67Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
68Steven Braun B174710,0217,0163,05WZZ-10
69Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
72Albert Marks B170011,0234,087,015ZWZ-1-48
73Edwin Peters B169818,0316,0912,022WZW 2-15
74Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
75Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
76Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
77Werner Passchier B167313,5244,079,517WZW 143
78Vadim van Kuijk B16569,0178,5140,53ZZW-148
79Wisse Witmans B164214,5314,51110,020WZZ 0-51
80Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
81Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
82Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
83Jan Vermeer B161121,0424,51416,528WWZ 08
84Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
85Rob van Belle B160616,5363,5913,027ZWW 1-8
86Bob Kooij B160112,5263,079,519WZW 1-26
87Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
88Horst Eder B160017,5315,5912,022WZZ 035
89Lex van Hattum B15758,0231,057,018ZWZ 0-80
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
93Danny Hageman C15265,565,560,0   080
94Hendrik van Buren C152018,5324,0714,525WWZ-129
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Lion de Kok C150811,0144,057,09WZW 199
97Theo Koeweiden B150710,0242,058,019ZZW 1-78
98Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
99Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
100Henk Schunck C146316,5342,5614,028ZWZ 04
101Andre van Kuijk C146110,5187,5123,06WZW 056
102Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
103Peter van Deursen C144410,5222,568,016WZZ 0-41
104Ko Kooman C143717,5316,0811,523ZZW 157
105Tom Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
106Kees van Keulen C142018,5355,0713,528WZW 2-2
107Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
108John Bijlsma C141414,0322,0912,023ZZW-111
109Herman de Munnik C14094,0102,032,07ZWW 1-25
110Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
111Jan Zuidema C139416,5283,5613,022WWZ 056
112Hans Derendorp C139113,5294,069,523WZZ-1-35
113Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
114Kazem Mollahosseini C138818,0375,0913,028WZW 0-4
115Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
116Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
117André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
118Cesar Eisma C133225,0394,0821,031WWZ 1173
119Theo van Lotringen C132717,5372,5815,029WZW 1-17
120Bram Hamers C13186,0213,0123,09ZWZ-1-77
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Hans Meijer C129914,5303,0711,523ZWW 1-6
123Abdullah Al Temimi C12870,010,0 0,01Z-1-13
124Peter Hamers C12853,0192,0121,07WZZ-1-132
125Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
126Jan Sanders C124614,0271,0213,025ZWZ 115
127Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
128Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
129Pim Rijmer C119812,5250,0 12,525WWZ 1-11
130Bob Hartogh Heijs C118717,5330,0 17,533ZZW 1-21
131Ahmad Samman C11807,5120,0 7,512ZWW 249
132Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
133Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
134Wolter van den Ham C11623,090,0 3,09ZWZ-1-38
135Meindert Rudolphi C11535,590,0 5,59ZWW 146
136Werner Gubbels C113613,0260,0 13,026WWZ 019
137Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
138Joost Gresnigt C11111,050,0 1,05ZWW 1-49
139Jan Diekema C109710,5250,0710,518ZWZ 010
140Bert Maas C106611,0222,578,515ZWZ 140
141Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
142Frans Berben C10519,0250,518,524ZWW 2-88
143Suzanne Verhaar C10438,5150,0 8,515WZW 143
144Raymond Hendriks C103811,5260,0 11,526WZW 042
145Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
146Bart van Etten C10038,5190,0 8,519ZWZ-132
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
149Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
150Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
151Philip Stibbe C100012,5350,0 12,535ZZW-1-92
152Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
153Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
154Ali Alkhotib C9900,010,0 0,01Z-1-10
155Martin Slanican C9852,060,0 2,06WWZ 0-15
156John van Brink C9857,0180,0 7,018ZWZ-223
157Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
158Victor Droop C9632,0130,0 2,013ZZW-1-112
159Guido Burger C8000,0150,0 0,015WZZ 1-108

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A23052,5322411,5224321,01422268
2Michiel Blok A22768,01223194,5722153,55692230
3Frank Schleipfenbauer A22495,5822495,5821800,0 952180
4Remco Gerlich A22311,0119360,0 22311,013091936
5Jaap Vogel A22273,5822273,5821930,0 442193
6Wouter van Rijn A220017,02722288,01421709,01352186
7Eelco de Vries A21963,5821963,5822270,0 -432227
8Peter Boel A219316,52721575,011221811,516582203
9Laurens Storms A21845,0720650,0 21845,071592065
10Bob Beeke A21797,51722127,01519310,52-1542262
11Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
12Ruben Hogenhout A21708,01122343,0421335,071802050
13Mick Van Randtwijk A21586,0821586,0820070,0 2092007
14Sjoerd van Roosmalen A214311,515214311,51520890,0 1022089
15Tom Bus A21357,01721184,01121673,06-112134
16Dirk Hoogland A213315,02722087,01320648,014-292135
17Sander Berkhout A20799,51620425,0921254,57272066
18Otto Wilgenhof A20758,02021116,01419902,06-752104
19Linus Bohlsen A20745,51020102,5621693,04472042
20Pieter Verhoef A20705,51420854,01020341,54-752120
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan van de Linde A203113,52420305,0920328,515-332045
23Jan Knuiman A203111,02020194,0620367,014421993
24Wouter Abrahamse A20163,0620163,0620080,0 112008
25Pascal Losekoot A20163,5720163,5720270,0 -122027
26Richard van der Wel A19935,5919935,5920060,0 -132006
27Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
28Ruud Verhoef A19836,01119755,0920231,021301897
29Reinier Janssen A19683,5620472,5318901,03271941
30Bart de Kort A196420,53315991,05202919,528781979
31Jeroen van Ginneken B196311,015198110,01318501,021711862
32Koen Maassen van den Brink A195910,01819827,01119233,07-591983
33Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
34René van Alfen A19166,01019166,01018630,0 731863
35Anne Paul Taal A19167,01519167,01519030,0 201903
36Paul de Freytas A19107,51819107,51818710,0 881871
37Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
38Rob Huberts A19022,0320721,0118161,02481855
39Barth Plomp A188711,52818965,51518786,013201882
40Fred Reulink A18846,01419245,51216480,52-721927
41Toon Janssen A187616,03116994,011197312,020531838
42Daan Holtackers A18543,5918543,5919010,0 -661901
43Gerben Hendriks A185018,53817827,017190511,521-661859
44Ruud Wille A184422,04220546,09178716,033-191855
45Jeroen Kersten A18364,5818614,5716590,0121836
46Bent Schleipfenbauer A18291,0518291,0518970,0 -851897
47Hedser Dijkstra B18206,0918605,5814950,51911754
48Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
49Koen van Keulen A18196,51218595,5917001,0381814
50Jan Willem van Willigen B18187,51718347,01417470,53571790
51Quirine Naber A18186,51618755,01017221,56-111830
52Désiré Fassaert B181716,53717946,016183410,521511818
53Coen Mekers A18162,5518162,5518600,0 -531860
54Bert Duijker A18126,01418126,01418250,0 -191825
55Jacques Boonstra B180818,03018068,51418109,516601791
56Benjamin Brandt B179913,52216243,07188010,515991762
57Ronnie Eggink B177412,52418244,5617578,018141754
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Piet de Mol B174515,02917585,5817409,521-241754
60Steven Braun B174410,02117527,01617183,05-31747
61Theo Jurrius A17270,5217270,5220620,0 -3632062
62Siert Huizinga A172413,53116122,07175711,524-1191773
63Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
64Erik Wille A17161,5416741,0318400,51-921797
65Vadim van Kuijk B17129,01717698,51414470,531041656
66Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
67Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
68Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
69Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
70Edwin Peters B169318,03117056,09168812,022-201698
71Hub Kusters B168711,52415653,5817408,016-481694
72Werner Passchier B168413,52416614,0716949,517541673
73Albert Marks B167611,02317074,0816597,015-721700
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16534,0812700,0217804,06-781709
77Jan Groen B16454,0816213,0718121,01-431677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Ivo van der Gouw A16321,5716321,5717760,0 -1911776
80Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
81Lion de Kok C161111,01415584,0516417,092021508
82Horst Eder B160417,53116465,59158712,022391600
83Wisse Witmans B159814,53115254,511163810,020-951642
84Rob van Belle B159716,53615813,59160313,027-171606
85Jan Vermeer B159621,04214964,514164616,528-71611
86Ivan Roberts C15941,0215100,0 15941,02941510
87Bob Kooij B158612,52615313,0716069,519-411601
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Erik Gort C15489,01417485,0613984,08701526
90Christian Simon C15287,01216533,0514404,071281452
91Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
92Hendrik van Buren C150718,53214604,07152014,525161520
93Ko Kooman C150117,53116066,08146411,5231211437
94Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
95Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
96Andre van Kuijk C148710,51815257,51214113,06821461
97Lex van Hattum B14848,02313901,0515107,018-1711575
98Theo Koeweiden B146710,02414202,0514798,019-1181507
99Oscar Mercan C14621,0215340,0 14621,02-711534
100Henk Schunck C146016,53413732,56147914,02811463
101Bryan Hieltjes C14523,0714512,0614581,01751396
102Kees van Keulen C145118,53514975,07143913,528291420
103John Bijlsma C144814,03213392,09149112,023451414
104Gerrie Arends C143211,52115245,0613956,515191419
105Hans Derendorp C142813,52914924,0614119,52321391
106Peter van Deursen C140210,52213072,5614378,016-831444
107Jan Zuidema C140216,52813463,56141713,022641394
108Henk Jan Perebolte C13983,0310510,0 13983,033981051
109Kazem Mollahosseini C139118,03714325,09137813,028-11388
110Tijs van Dijk B13912,0615311,0312511,03-2891615
111Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
112Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
113André de Groot C13877,51513783,51014064,05341366
114Clemens Wijman C13778,01313670,0 13778,013141367
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Herman de Munnik C13744,01015252,0313102,07-601409
117Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
118Theo van Lotringen C134617,53713282,58135115,02921327
119Cesar Eisma C133925,03913454,08133721,0311801332
120Hans Meijer C132314,53012423,07134811,523181299
121Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
122Meindert Rudolphi C12735,5911530,0 12735,591661153
123Thijs Stomphorst C126910,02114134,0711976,014411235
124Christian Wendrich C12522,0311140,0 12522,031521114
125Bram Hamers C12436,02112503,01212343,09-1521318
126Jan Sanders C124214,02711741,02124813,025111246
127Cor van der Jagt C124211,02312352,0612449,017421236
128Ahmad Samman C12397,51211800,0 12397,5121081180
129Pim Rijmer C121412,52511980,0 121412,52551198
130Peter Hamers C11923,01912252,01211361,07-2251285
131Constant Nieuwenstein C11642,5812132,0610170,52-71175
132Bob Hartogh Heijs C116217,53311870,0 116217,533-461187
133Werner Gubbels C113413,02611360,0 113413,026171136
134Bert Maas C111511,02211792,5710868,515891066
135Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
136Wolter van den Ham C11113,0911620,0 11113,09-891162
137Quoc My Tran C11101,599800,0412131,55-901166
138Suzanne Verhaar C11018,51510430,0 11018,5151011043
139Jan Diekema C109110,5259440,07114810,51841097
140Bart van Etten C10408,51910030,0 10408,519691003
141Raymond Hendriks C103711,52610380,0 103711,526411038
142Frans Berben C10239,02513670,5110098,524-1161051
143Abdullah Al Temimi C10160,0112870,0 10160,01-2841287
144Tom Hendriks C10140,0114350,0 10140,01-4361435
145Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
149Philip Stibbe C99212,53510000,0 99212,535-1001000
150John van Brink C9847,0189850,0 9847,01822985
151Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
152Joost Gresnigt C9501,0511110,0 9501,05-2101111
153Martin Slanican C9422,069850,0 9422,06-58985
154Akim Yemets C9070,529940,0 9070,52-93994
155Rabea Haj Kasem C9040,019920,0 9040,01-96992
156Ramsay Dahn C8841,039840,0 8841,03-116984
157Victor Droop C8012,0139630,0 8012,013-274963
158Ali Alkhotib C7610,019900,0 7610,01-239990
159Guido Burger C6650,0158000,0 6650,015-243800

Scroll naar top