Uitslagen en standen na 34e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Sander BerkhoutLinus Bohlsen1-0 (Interne Beker)
Wouter van RijnMichiel Blok0-1
Ruud WilleDirk Hoogland0-1
Siert HuizingaLaurens Storms0-1
Bart de KortRonnie Eggink1-0
Jan VermeerPiet de Mol0-1
Lion de KokHorst Eder1-0
Rob van BelleKo Kooman1-0
Henk SchunckLex van Hattum½-½
Theo KoeweidenKees van Keulen1-0
John BijlsmaKazem Mollahosseini0-1
Cesar EismaHans Derendorp½-½
Jan SandersJan Zuidema0-1
Hans MeijerTheo van Lotringen0-1
Pim RijmerBert Maas1-0
Werner GubbelsWolter van den Ham1-0
Bob Hartogh HeijsJohn van Brink1-0
Ahmad SammanPhilip Stibbe1-0
Victor DroopBart van Etten0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22627,5177,0150,52WZ 0-71
3Michiel Blok A22488,0114,573,54ZWZ 041
4Eelco de Vries A22273,583,580,0   0-12
5Wouter van Rijn A219716,5268,0148,512ZZW 02
6Jaap Vogel A21933,583,580,0   010
7Peter Boel A218515,5265,01110,515ZZW-150
8Frank Schleipfenbauer A21805,585,580,0   026
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Dirk Hoogland A213515,0277,0138,014WWZ 0-27
11Tom Bus A21347,0174,0113,06ZZW 0-12
12Pieter Verhoef A21205,5144,0101,54WWZ 0-25
13Otto Wilgenhof A21048,0206,0142,06ZWZ-2-46
14Sjoerd van Roosmalen A208911,51511,5150,0   048
15Sander Berkhout A20669,5165,094,57WZW 114
16Laurens Storms A20655,070,0 5,07WWZ-140
17Theo Jurrius A20620,520,520,0   0-28
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Jan van de Linde A204513,5245,098,515ZZW-1-19
20Linus Bohlsen A20425,5102,563,04WWZ 215
21Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
22Pascal Losekoot A20273,573,570,0   0-1
23Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
24Wouter Abrahamse A20083,063,060,0   03
25Mick Van Randtwijk A20076,086,080,0   058
26Richard van der Wel A20065,595,590,0   00
27Jan Knuiman A199311,0204,067,014WZZ 04
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A197920,5331,0519,528ZWW 093
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Reinier Janssen A19413,562,531,03WZW 10
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19276,0145,5120,52ZW 0-29
34Anne Paul Taal A19037,0157,0150,0   07
35Daan Holtackers A19013,593,590,0   0-19
36Bent Schleipfenbauer A18971,051,050,0   0-17
37Ruud Verhoef A18976,0115,091,02ZW 044
38Paul de Freytas A18717,5187,5180,0   049
39Barth Plomp A187111,0275,5155,512WZW 04
40René van Alfen A18636,0106,0100,0   020
41Jeroen van Ginneken B186211,01510,0131,02ZZ-270
42Coen Mekers A18602,552,550,0   0-9
43Gerben Hendriks A185918,5387,01711,521ZWZ-1-57
44Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
45Ruud Wille A184321,0416,0915,032ZWW 0-20
46Toon Janssen A183816,0314,01112,020WZZ-215
47Jeroen Kersten A18364,584,570,01Z-12
48Quirine Naber A18306,5165,0101,56WZW 01
49Bert Duijker A18256,0146,0140,0   0-6
50Désiré Fassaert B181816,5376,01610,521WZW 152
51Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
52Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
53Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
54Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
55Marco Braam B17954,564,560,0   032
56Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
57Jacques Boonstra B179118,0308,5149,516WZZ-243
58Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Ivo van der Gouw A17761,571,570,0   0-47
61Siert Huizinga A177313,5312,0711,524WZW 2-70
62Ronnie Eggink B176612,5234,568,017WZZ-16
63Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
64Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
65Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
66Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
67Steven Braun B174710,0217,0163,05WZZ-10
68Piet de Mol B174014,0285,588,520WZZ 0-29
69Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Edwin Peters B171718,0306,0912,021ZWZ 14
72Albert Marks B171411,0224,087,014ZZW 0-34
73Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
74Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
75Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
76Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
77Werner Passchier B167313,5244,079,517WZW 143
78Vadim van Kuijk B16569,0178,5140,53ZZW-148
79Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
80Wisse Witmans B162313,5304,5119,019WWZ 1-70
81Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
82Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
83Bob Kooij B160712,0253,079,018WWZ 0-20
84Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
85Jan Vermeer B160320,0414,51415,527ZWW 10
86Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
87Rob van Belle B159315,5353,5912,026ZZW 0-21
88Horst Eder B159116,5305,5911,021WWZ 126
89Lex van Hattum B15758,0231,057,018ZWZ 0-80
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Hendrik van Buren C153318,5314,0714,524ZWW 042
93Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
94Danny Hageman C15265,565,560,0   080
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Lion de Kok C150811,0144,057,09WZW 199
97Theo Koeweiden B150710,0242,058,019ZZW 1-78
98Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
99Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
100Andre van Kuijk C146110,5187,5123,06WZW 056
101Henk Schunck C145716,0332,5613,527WZW 1-2
102Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
103Ko Kooman C144617,5306,0811,522WZZ 066
104Peter van Deursen C144410,5222,568,016WZZ 0-41
105Jente Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
106Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
107Herman de Munnik C14174,092,032,06WZW 0-17
108John Bijlsma C141414,0322,0912,023ZZW-111
109Kees van Keulen C141117,5345,0712,527WWZ 1-11
110Hans Derendorp C140813,5284,069,522WWZ 0-18
111Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
112Jan Zuidema C139416,5283,5613,022WWZ 056
113Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
114Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
115Kazem Mollahosseini C137117,0365,0912,027WWZ-1-21
116Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
117André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
118Cesar Eisma C132824,0384,0820,030ZWW 2169
119Theo van Lotringen C131916,5362,5814,028ZWZ 0-25
120Bram Hamers C13186,0213,0123,09ZWZ-1-77
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Hans Meijer C129914,5303,0711,523ZWW 1-6
123Abdullah Al Temimi C12870,010,0 0,01Z-1-13
124Peter Hamers C12853,0192,0121,07WZZ-1-132
125Jan Sanders C125514,0261,0213,024WZW 224
126Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
127Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
128Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
129Pim Rijmer C122112,5240,0 12,524ZWW 212
130Bob Hartogh Heijs C118717,5330,0 17,533ZZW 1-21
131Ahmad Samman C11807,5120,0 7,512ZWW 249
132Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
133Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
134Wolter van den Ham C11623,090,0 3,09ZWZ-1-38
135Meindert Rudolphi C11535,590,0 5,59ZWW 146
136Werner Gubbels C114413,0250,0 13,025ZWW 127
137Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
138Joost Gresnigt C11111,050,0 1,05ZWW 1-49
139Jan Diekema C109710,5250,0710,518ZWZ 010
140Bert Maas C106611,0222,578,515ZWZ 140
141Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
142Frans Berben C10519,0250,518,524ZWW 2-88
143Suzanne Verhaar C10377,5140,0 7,514ZWZ 037
144Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
145Raymond Hendriks C101510,5250,0 10,525ZWZ-119
146Philip Stibbe C100412,5340,0 12,534WZZ-2-88
147Bart van Etten C10038,5190,0 8,519ZWZ-132
148Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
149Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
150Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
151Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
152Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
153Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
154Ali Alkhotib C9900,010,0 0,01Z-1-10
155Martin Slanican C9852,060,0 2,06WWZ 0-15
156John van Brink C9857,0180,0 7,018ZWZ-223
157Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
158Victor Droop C9632,0130,0 2,013ZZW-1-112
159Guido Burger C8060,0140,0 0,014WWZ 2-102

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23208,01123204,5723213,541132248
2Léon van Tol A23052,5322411,5224321,01422268
3Frank Schleipfenbauer A22495,5822495,5821800,0 952180
4Remco Gerlich A22311,0119360,0 22311,013091936
5Jaap Vogel A22273,5822273,5821930,0 442193
6Wouter van Rijn A221216,52622288,01421928,512172197
7Eelco de Vries A21963,5821963,5822270,0 -432227
8Laurens Storms A21825,0720650,0 21825,071572065
9Bob Beeke A21797,51722127,01519310,52-1542262
10Peter Boel A217615,52621555,011219110,515412185
11Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
12Ruben Hogenhout A21678,01122343,0421295,071772050
13Mick Van Randtwijk A21586,0821586,0820070,0 2092007
14Sjoerd van Roosmalen A214311,515214311,51520890,0 1022089
15Tom Bus A21367,01721184,01121693,06-102134
16Dirk Hoogland A213215,02722087,01320618,014-302135
17Sander Berkhout A20779,51620425,0921234,57252066
18Linus Bohlsen A20755,51020102,5621723,04482042
19Otto Wilgenhof A20748,02021116,01419872,06-762104
20Pieter Verhoef A20705,51420854,01020341,54-752120
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan van de Linde A203113,52420305,0920328,515-332045
23Jan Knuiman A202911,02020194,0620337,014401993
24Wouter Abrahamse A20163,0620163,0620080,0 112008
25Pascal Losekoot A20163,5720163,5720270,0 -122027
26Richard van der Wel A19935,5919935,5920060,0 -132006
27Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
28Ruud Verhoef A19816,01119755,0920121,021281897
29Reinier Janssen A19683,5620472,5318901,03271941
30Bart de Kort A196420,53315991,05202919,528781979
31Jeroen van Ginneken B196211,015198110,01318441,021701862
32Koen Maassen van den Brink A195710,01819827,01119193,07-611983
33Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
34René van Alfen A19166,01019166,01018630,0 731863
35Anne Paul Taal A19167,01519167,01519030,0 201903
36Paul de Freytas A19107,51819107,51818710,0 881871
37Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
38Rob Huberts A19022,0320721,0118161,02481855
39Fred Reulink A18846,01419245,51216480,52-721927
40Barth Plomp A187611,02718955,51518545,51291871
41Toon Janssen A187516,03116994,011197212,020521838
42Daan Holtackers A18543,5918543,5919010,0 -661901
43Gerben Hendriks A184818,53817827,017190211,521-681859
44Jeroen Kersten A18364,5818614,5716590,0121836
45Ruud Wille A183621,04120546,09177415,032-271843
46Bent Schleipfenbauer A18291,0518291,0518970,0 -851897
47Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
48Hedser Dijkstra B18196,0918605,5814920,51901754
49Jan Willem van Willigen B18187,51718347,01417470,53571790
50Quirine Naber A18176,51618755,01017201,56-121830
51Koen van Keulen A18176,51218595,5916921,0361814
52Coen Mekers A18162,5518162,5518600,0 -531860
53Désiré Fassaert B181516,53717946,016183110,521491818
54Bert Duijker A18126,01418126,01418250,0 -191825
55Jacques Boonstra B180818,03018068,51418109,516601791
56Benjamin Brandt B179713,52216243,07187810,515971762
57Ronnie Eggink B178712,52318264,5617748,017271766
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Steven Braun B174410,02117527,01617203,05-31747
60Piet de Mol B173114,02817555,5817228,520-381740
61Theo Jurrius A17270,5217270,5220620,0 -3632062
62Siert Huizinga A172313,53116122,07175511,524-1201773
63Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
64Erik Wille A17161,5416741,0318400,51-921797
65Vadim van Kuijk B17149,01717698,51414550,531061656
66Edwin Peters B171118,03017086,09171212,021-21717
67Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
68Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
69Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
70Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
71Albert Marks B169211,02217094,0816837,014-561714
72Hub Kusters B168511,52415653,5817388,016-501694
73Werner Passchier B168413,52416614,0716949,517541673
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16524,0812700,0217794,06-791709
77Jan Groen B16454,0816213,0718121,01-431677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Ivo van der Gouw A16321,5716321,5717760,0 -1911776
80Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
81Lion de Kok C160911,01415584,0516377,092001508
82Ivan Roberts C15991,0215100,0 15991,02991510
83Horst Eder B159516,53016465,59157311,021301591
84Jan Vermeer B159120,04114964,514164015,527-121603
85Bob Kooij B159012,02515313,0716139,018-371607
86Rob van Belle B158615,53515803,59158912,026-281593
87Wisse Witmans B157913,53015244,51116109,019-1141623
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Erik Gort C15499,01417485,0614004,08711526
90Christian Simon C15287,01216533,0514404,071281452
91Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
92Hendrik van Buren C151618,53114644,07153214,524251533
93Ko Kooman C150917,53016076,08147411,5221291446
94Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
95Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
96Andre van Kuijk C148510,51815257,51214033,06801461
97Lex van Hattum B14828,02313901,0515087,018-1731575
98Theo Koeweiden B146610,02414202,0514788,019-1191507
99Oscar Mercan C14571,0215340,0 14571,02-761534
100Henk Schunck C145416,03313732,56147213,527-51457
101Bryan Hieltjes C14523,0714512,0614601,01751396
102John Bijlsma C144814,03213392,09149012,023451414
103Hans Derendorp C144413,52814954,0614309,522181408
104Kees van Keulen C144417,53414965,07143112,527221411
105Gerrie Arends C143211,52115245,0613956,515191419
106Peter van Deursen C140310,52213072,5614408,016-821444
107Jan Zuidema C140316,52813463,56141813,022651394
108Henk Jan Perebolte C13963,0310510,0 13963,033961051
109Herman de Munnik C13964,0915272,0313302,06-381417
110Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
111Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
112Tijs van Dijk B13892,0615311,0312471,03-2911615
113André de Groot C13867,51513783,51014034,05331366
114Kazem Mollahosseini C138017,03614295,09136312,027-121371
115Clemens Wijman C13798,01313670,0 13798,013161367
116Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
117Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
118Theo van Lotringen C134116,53613252,58134514,028-31319
119Cesar Eisma C133624,03813454,08133420,0301771328
120Hans Meijer C132214,53012423,07134611,523171299
121Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
122Thijs Stomphorst C127110,02114134,0711996,014431235
123Meindert Rudolphi C12705,5911530,0 12705,591631153
124Jan Sanders C125114,02611781,02125713,024201255
125Christian Wendrich C12442,0311140,0 12442,031441114
126Ahmad Samman C12437,51211800,0 12437,5121121180
127Cor van der Jagt C124211,02312352,0612459,017421236
128Bram Hamers C12416,02112503,01212293,09-1541318
129Pim Rijmer C124012,52412210,0 124012,524311221
130Peter Hamers C11923,01912252,01211351,07-2251285
131Constant Nieuwenstein C11642,5812132,0610170,52-71175
132Bob Hartogh Heijs C116317,53311870,0 116317,533-451187
133Werner Gubbels C114213,02511440,0 114213,025251144
134Bert Maas C111611,02211792,5710878,515901066
135Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
136Wolter van den Ham C11133,0911620,0 11133,09-871162
137Quoc My Tran C11131,599800,0412191,55-871166
138Suzanne Verhaar C10937,51410370,0 10937,514931037
139Jan Diekema C109110,5259440,07114810,51841097
140Bart van Etten C10398,51910030,0 10398,519681003
141Jente Hendriks C10320,0114350,0 10320,01-4181435
142Frans Berben C10249,02513670,5110108,524-1151051
143Raymond Hendriks C101610,52510150,0 101610,525201015
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Abdullah Al Temimi C9990,0112870,0 9990,01-3011287
149Philip Stibbe C99512,53410040,0 99512,534-971004
150John van Brink C9827,0189850,0 9827,01820985
151Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
152Joost Gresnigt C9461,0511110,0 9461,05-2141111
153Martin Slanican C9392,069850,0 9392,06-61985
154Akim Yemets C9110,529940,0 9110,52-89994
155Rabea Haj Kasem C9020,019920,0 9020,01-98992
156Ramsay Dahn C8771,039840,0 8771,03-123984
157Victor Droop C8022,0139630,0 8022,013-273963
158Ali Alkhotib C7690,019900,0 7690,01-231990
159Guido Burger C6660,0148060,0 6660,014-242806