Uitslagen en standen na 36e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Sander BerkhoutPeter Boel0-1 (Interne Beker)
Jacques BoonstraBart de Kort1-0
Barth PlompEdwin Peters1-0
Ruud WilleWerner Passchier1-0
Wisse WitmansBob Kooij1-0
Jan VermeerHendrik van Buren0-1
Lion de KokRob van Belle0-1
Kazem MollahosseiniHenk Schunck0-1
Bram HamersKees van Keulen0-1
Jan ZuidemaHans Meijer1-0
Theo van LotringenCesar Eisma0-1
Peter HamersPhilip Stibbe0-1
Werner GubbelsBob Hartogh Heijs0-1
Bert MaasRaymond Hendriks0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22627,5177,0150,52WZ 0-71
3Michiel Blok A22308,0124,573,55WZW 123
4Eelco de Vries A22273,583,580,0   0-12
5Peter Boel A221217,5285,01112,517WZZ-377
6Jaap Vogel A21933,583,580,0   010
7Wouter van Rijn A218617,0278,0149,013ZWW 1-9
8Frank Schleipfenbauer A21805,585,580,0   026
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Dirk Hoogland A213515,0277,0138,014WWZ 0-27
11Tom Bus A21347,0174,0113,06ZZW 0-12
12Pieter Verhoef A21205,5144,0101,54WWZ 0-25
13Otto Wilgenhof A21048,0206,0142,06ZWZ-2-46
14Sjoerd van Roosmalen A208911,51511,5150,0   048
15Laurens Storms A20655,070,0 5,07WWZ-140
16Theo Jurrius A20620,520,520,0   0-28
17Sander Berkhout A20579,5175,094,58ZWW 25
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Jan van de Linde A204513,5245,098,515ZZW-1-19
20Linus Bohlsen A20425,5102,563,04WWZ 215
21Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
22Pascal Losekoot A20273,573,570,0   0-1
23Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
24Wouter Abrahamse A20083,063,060,0   03
25Mick Van Randtwijk A20076,086,080,0   058
26Richard van der Wel A20065,595,590,0   00
27Jan Knuiman A199311,0204,067,014WZZ 04
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A195720,5341,0519,529WWZ-171
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Reinier Janssen A19413,562,531,03WZW 10
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19276,0145,5120,52ZW 0-29
34Anne Paul Taal A19037,0157,0150,0   07
35Daan Holtackers A19013,593,590,0   0-19
36Bent Schleipfenbauer A18971,051,050,0   0-17
37Ruud Verhoef A18976,0115,091,02ZW 044
38Barth Plomp A189012,5295,5157,014WZW 023
39Paul de Freytas A18717,5187,5180,0   049
40René van Alfen A18636,0106,0100,0   020
41Ruud Wille A186323,0436,0917,034WZW 00
42Jeroen van Ginneken B186211,01510,0131,02ZZ-270
43Coen Mekers A18602,552,550,0   0-9
44Gerben Hendriks A185918,5387,01711,521ZWZ-1-57
45Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
46Toon Janssen A183816,0314,01112,020WZZ-215
47Jeroen Kersten A18364,584,570,01Z-12
48Quirine Naber A18306,5165,0101,56WZW 01
49Bert Duijker A18256,0146,0140,0   0-6
50Désiré Fassaert B181816,5376,01610,521WZW 152
51Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
52Jacques Boonstra B181319,0318,51410,517ZZW-165
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
55Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
56Marco Braam B17954,564,560,0   032
57Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
58Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Ivo van der Gouw A17761,571,570,0   0-47
61Siert Huizinga A177313,5312,0711,524WZW 2-70
62Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
63Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
64Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
65Ronnie Eggink B175412,5244,568,018ZZW 0-6
66Piet de Mol B175415,0295,589,521ZZW 1-15
67Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
68Steven Braun B174710,0217,0163,05WZZ-10
69Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
72Albert Marks B170011,0234,087,015ZWZ-1-48
73Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
74Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
75Edwin Peters B169018,0326,0912,023ZWZ 1-23
76Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
77Werner Passchier B166513,5254,079,518ZWZ 035
78Vadim van Kuijk B16569,0178,5140,53ZZW-148
79Wisse Witmans B165515,5324,51111,021ZZW 1-38
80Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
81Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
82Rob van Belle B161717,5373,5914,028WWZ 03
83Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
84Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
85Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
86Horst Eder B160017,5315,5912,022WZZ 035
87Jan Vermeer B159221,0434,51416,529WZW 1-11
88Bob Kooij B158812,5273,079,520ZWZ 0-39
89Lex van Hattum B15758,0231,057,018ZWZ 0-80
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Hendrik van Buren C153919,5334,0715,526WZZ-248
92Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
93Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
94Danny Hageman C15265,565,560,0   080
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Theo Koeweiden B150710,0242,058,019ZZW 1-78
97Lion de Kok C149711,0154,057,010ZWW 288
98Henk Schunck C147517,5352,5615,029WZZ-116
99Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
100Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
101Andre van Kuijk C146110,5187,5123,06WZW 056
102Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
103Peter van Deursen C144410,5222,568,016WZZ 0-41
104Ko Kooman C143717,5316,0811,523ZZW 157
105Tom Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
106Kees van Keulen C143119,5365,0714,529ZWZ 19
107Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
108John Bijlsma C141414,0322,0912,023ZZW-111
109Herman de Munnik C14094,0102,032,07ZWW 1-25
110Jan Zuidema C140517,5293,5614,023WZW 167
111Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
112Hans Derendorp C139113,5294,069,523WZZ-1-35
113Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
114Kazem Mollahosseini C137618,0385,0913,029ZWW 1-16
115Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
116Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
117André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
118Cesar Eisma C134726,0404,0822,032WZZ 0188
119Theo van Lotringen C131217,5382,5815,030ZWW 2-32
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Bram Hamers C13076,0223,0123,010WZW 0-88
122Hans Meijer C128814,5313,0711,524WWZ 0-17
123Abdullah Al Temimi C12870,010,0 0,01Z-1-13
124Peter Hamers C12603,0202,0121,08ZZW 0-157
125Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
126Jan Sanders C124614,0271,0213,025ZWZ 115
127Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
128Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
129Bob Hartogh Heijs C120018,5340,0 18,534ZWZ 0-8
130Pim Rijmer C119812,5250,0 12,525WWZ 1-11
131Ahmad Samman C11807,5120,0 7,512ZWW 249
132Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
133Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
134Wolter van den Ham C11623,090,0 3,09ZWZ-1-38
135Meindert Rudolphi C11535,590,0 5,59ZWW 146
136Werner Gubbels C112313,0270,0 13,027WZW 16
137Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
138Joost Gresnigt C11111,050,0 1,05ZWW 1-49
139Jan Diekema C109710,5250,0710,518ZWZ 010
140Raymond Hendriks C105412,5270,0 12,527ZWZ-158
141Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
142Frans Berben C10519,0250,518,524ZWW 2-88
143Bert Maas C105011,0232,578,516WZW 224
144Suzanne Verhaar C10438,5150,0 8,515WZW 143
145Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
146Philip Stibbe C102513,5360,0 13,536ZWZ-2-67
147Bart van Etten C10038,5190,0 8,519ZWZ-132
148Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
149Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
150Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
151Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
152Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
153Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
154Ali Alkhotib C9900,010,0 0,01Z-1-10
155Martin Slanican C9852,060,0 2,06WWZ 0-15
156John van Brink C9857,0180,0 7,018ZWZ-223
157Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
158Victor Droop C9632,0130,0 2,013ZZW-1-112
159Guido Burger C8000,0150,0 0,015WZZ 1-108

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A23052,5322411,5224321,01422268
2Michiel Blok A22778,01223194,5722173,55702230
3Frank Schleipfenbauer A22495,5822495,5821800,0 952180
4Remco Gerlich A22311,0119360,0 22311,013091936
5Jaap Vogel A22273,5822273,5821930,0 442193
6Peter Boel A220317,52821585,011223212,517682212
7Wouter van Rijn A220017,02722288,01421709,01352186
8Eelco de Vries A21963,5821963,5822270,0 -432227
9Laurens Storms A21835,0720650,0 21835,071582065
10Bob Beeke A21797,51722127,01519310,52-1542262
11Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
12Ruben Hogenhout A21698,01122343,0421325,071792050
13Mick Van Randtwijk A21586,0821586,0820070,0 2092007
14Sjoerd van Roosmalen A214311,515214311,51520890,0 1022089
15Tom Bus A21367,01721184,01121683,06-102134
16Dirk Hoogland A213415,02722087,01320658,014-282135
17Otto Wilgenhof A20758,02021116,01419902,06-752104
18Linus Bohlsen A20735,51020102,5621673,04462042
19Pieter Verhoef A20705,51420854,01020341,54-752120
20Sander Berkhout A20649,51720415,0920904,58122057
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan van de Linde A203113,52420305,0920318,515-332045
23Jan Knuiman A203011,02020194,0620357,014411993
24Wouter Abrahamse A20163,0620163,0620080,0 112008
25Pascal Losekoot A20163,5720163,5720270,0 -122027
26Richard van der Wel A19935,5919935,5920060,0 -132006
27Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
28Ruud Verhoef A19856,01119755,0920301,021321897
29Jeroen van Ginneken B196411,015198110,01318541,021721862
30Reinier Janssen A19633,5620472,5318791,03221941
31Koen Maassen van den Brink A195810,01819827,01119203,07-601983
32Bart de Kort A194720,53415961,05200819,529611957
33Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
34René van Alfen A19166,01019166,01018630,0 731863
35Anne Paul Taal A19167,01519167,01519030,0 201903
36Paul de Freytas A19107,51819107,51818710,0 881871
37Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
38Rob Huberts A19022,0320721,0118161,02481855
39Barth Plomp A189412,52918965,51518917,014271890
40Fred Reulink A18846,01419245,51216480,52-721927
41Toon Janssen A187516,03116994,011197212,020521838
42Daan Holtackers A18543,5918543,5919010,0 -661901
43Gerben Hendriks A185018,53817827,017190511,521-661859
44Ruud Wille A184923,04320546,09179417,034-141863
45Jeroen Kersten A18364,5818614,5716590,0121836
46Bent Schleipfenbauer A18291,0518291,0518970,0 -851897
47Jacques Boonstra B182719,03118078,514184410,517791813
48Hedser Dijkstra B18216,0918605,5815030,51921754
49Koen van Keulen A18206,51218595,5917031,0391814
50Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
51Jan Willem van Willigen B18187,51718347,01417470,53571790
52Quirine Naber A18186,51618755,01017231,56-111830
53Désiré Fassaert B181716,53717946,016183310,521511818
54Coen Mekers A18162,5518162,5518600,0 -531860
55Bert Duijker A18126,01418126,01418250,0 -191825
56Benjamin Brandt B179813,52216243,07187910,515981762
57Ronnie Eggink B177212,52418244,5617558,018121754
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Steven Braun B174510,02117527,01617213,05-21747
60Piet de Mol B174515,02917585,5817409,521-241754
61Theo Jurrius A17270,5217270,5220620,0 -3632062
62Siert Huizinga A172513,53116122,07175811,524-1181773
63Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
64Erik Wille A17161,5416741,0318400,51-921797
65Vadim van Kuijk B17129,01717698,51414460,531041656
66Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
67Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
68Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
69Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
70Hub Kusters B168711,52415653,5817418,016-481694
71Edwin Peters B168618,03217046,09167812,023-271690
72Albert Marks B167611,02317074,0816607,015-721700
73Werner Passchier B167513,52516614,0716819,518451665
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16524,0812700,0217794,06-791709
77Jan Groen B16454,0816213,0718121,01-431677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Ivo van der Gouw A16321,5716321,5717760,0 -1911776
80Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
81Wisse Witmans B161015,53215264,511165411,021-831655
82Rob van Belle B160517,53715823,59161314,028-91617
83Horst Eder B160417,53116465,59158712,022391600
84Ivan Roberts C15961,0215100,0 15961,02961510
85Jan Vermeer B158621,04314954,514163016,529-171592
86Lion de Kok C158511,01515564,0516007,0101761497
87Bob Kooij B157312,52715303,0715899,520-541588
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Erik Gort C15489,01417485,0613994,08701526
90Christian Simon C15277,01216533,0514384,071271452
91Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
92Hendrik van Buren C152219,53314654,07153715,526311539
93Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
94Ko Kooman C150017,53116066,08146411,5231201437
95Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
96Andre van Kuijk C148710,51815257,51214093,06821461
97Lex van Hattum B14858,02313901,0515117,018-1701575
98Henk Schunck C146817,53513742,56148815,02991475
99Oscar Mercan C14671,0215340,0 14671,02-661534
100Theo Koeweiden B146710,02414202,0514808,019-1181507
101Kees van Keulen C145919,53614995,07144914,529371431
102Bryan Hieltjes C14533,0714512,0614691,01761396
103John Bijlsma C144914,03213392,09149312,023461414
104Gerrie Arends C143111,52115245,0613946,515181419
105Hans Derendorp C142913,52914924,0614139,52331391
106Jan Zuidema C141117,52913483,56142714,023731405
107Peter van Deursen C140410,52213072,5614408,016-811444
108Henk Jan Perebolte C13933,0310510,0 13933,033931051
109Tijs van Dijk B13912,0615311,0312511,03-2891615
110Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
111Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
112André de Groot C13887,51513783,51014074,05351366
113Kazem Mollahosseini C138318,03814305,09136913,029-91376
114Herman de Munnik C13774,01015252,0313142,07-571409
115Clemens Wijman C13768,01313670,0 13768,013131367
116Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
117Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
118Cesar Eisma C134926,04013474,08135022,0321901347
119Theo van Lotringen C133417,53813232,58133715,030-101312
120Hans Meijer C131414,53112413,07133511,52491288
121Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
122Meindert Rudolphi C12785,5911530,0 12785,591711153
123Thijs Stomphorst C126910,02114134,0711976,014411235
124Christian Wendrich C12612,0311140,0 12612,031611114
125Ahmad Samman C12447,51211800,0 12447,5121131180
126Jan Sanders C124314,02711741,02124913,025121246
127Cor van der Jagt C124311,02312352,0612459,017431236
128Bram Hamers C12316,02212483,01212123,010-1641307
129Pim Rijmer C121712,52511980,0 121712,52581198
130Bob Hartogh Heijs C117418,53412000,0 117418,534-341200
131Constant Nieuwenstein C11642,5812132,0610170,52-71175
132Peter Hamers C11573,02012162,01210701,08-2601260
133Werner Gubbels C112413,02711230,0 112413,02771123
134Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
135Wolter van den Ham C11143,0911620,0 11143,09-861162
136Quoc My Tran C11111,599800,0412161,55-891166
137Suzanne Verhaar C11038,51510430,0 11038,5151031043
138Bert Maas C109811,02311732,5710658,516721050
139Jan Diekema C109410,5259440,07115210,51871097
140Raymond Hendriks C105412,52710540,0 105412,527581054
141Bart van Etten C10438,51910030,0 10438,519721003
142Frans Berben C10259,02513670,5110118,524-1141051
143Tom Hendriks C10140,0114350,0 10140,01-4361435
144Philip Stibbe C101213,53610250,0 101213,536-801025
145Abdullah Al Temimi C10040,0112870,0 10040,01-2961287
146Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
149Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
150John van Brink C9867,0189850,0 9867,01824985
151Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
152Joost Gresnigt C9581,0511110,0 9581,05-2021111
153Martin Slanican C9542,069850,0 9542,06-46985
154Rabea Haj Kasem C9110,019920,0 9110,01-89992
155Akim Yemets C9010,529940,0 9010,52-99994
156Ramsay Dahn C8981,039840,0 8981,03-102984
157Victor Droop C8052,0139630,0 8052,013-270963
158Ali Alkhotib C7490,019900,0 7490,01-251990
159Guido Burger C6690,0158000,0 6690,015-239800

Scroll naar top