Uitslagen en standen na 31e ronde Intern en 9e ronde KNSB + dubbelleden

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Linus BohlsenDésiré Fassaert1-0 (Interne Beker)
Dirk HooglandBarth Plomp1-0
Bart de KortPiet de Mol1-0
Siert HuizingaRuud Wille0-1
Wisse WitmansAlbert Marks1-0
Rob van BelleJan Vermeer0-1
Horst EderLex van Hattum1-0
Andre van KuijkHenk Schunck1-0
Kees van KeulenHans Meijer½-½
Hans DerendorpJohn Bijlsma0-1
Cesar EismaJan Zuidema1-0
Theo van LotringenKazem Mollahosseini1-0
Wolter van den HamJan Sanders0-1
Bob Hartogh HeijsPim Rijmer1-0
Werner GubbelsHendrik van Buren0-1
Bert MaasBart van Etten1-0
Raymond HendriksJohn van Brink0-1
Philip StibbeMartin Slanican0-1
Guido BurgerVictor Droop0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
Ruud Verhoefextern½-½
Fred Reulinkextern½-½
externMick Van Randtwijk0-1
externTom Bus1-0
Frank Schleipfenbauerextern1-0
externWouter Abrahamse½-½
Bob Beekeextern0-1
externPaul de Freytas½-½
Bert Duijkerextern1-0
externSander Berkhout1-0
Bent Schleipfenbauerextern0-1
externEelco de Vries½-½
Jaap Vogelextern0-1
Jan van de Lindeextern½-½
externDésiré Fassaert0-1
externBarth Plomp0-1
Anne Paul Taalextern½-½
externOtto Wilgenhof½-½
Vadim van Kuijkextern0-1
externRichard van der Wel0-1
Wouter van Rijnextern0-1
externRuud Wille½-½
externRené van Alfen0-1
Sjoerd van Roosmalenextern1-0
Daan Holtackersextern½-½
externTheo Jurrius½-½
externPieter Verhoef1-0
Ivo van der Gouwextern0-1
Dirk Hooglandextern½-½
Jan Knuimanextern1-0
externCoen Mekers½-½
externSteven Braun0-1
externLinus Bohlsen½-½
Peter Boelextern1-0
Pascal Losekootextern1-0
externJeroen van Ginneken0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22627,5177,0150,52WZ 0-71
3Michiel Blok A22347,0104,572,53WZW 127
4Wouter van Rijn A223416,5248,0148,510ZWZ 039
5Eelco de Vries A22273,583,580,0   0-12
6Jaap Vogel A21933,583,580,0   010
7Peter Boel A218214,5255,0119,514WZZ-247
8Frank Schleipfenbauer A21805,585,580,0   026
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Dirk Hoogland A214714,0257,0137,012WZW 0-15
11Tom Bus A21347,0174,0113,06ZZW 0-12
12Otto Wilgenhof A21048,0206,0142,06ZWZ-2-46
13Pieter Verhoef A21034,5134,0100,53ZWW 1-42
14Sjoerd van Roosmalen A208911,51511,5150,0   048
15Theo Jurrius A20620,520,520,0   0-28
16Linus Bohlsen A20575,592,563,03WWW 330
17Sander Berkhout A20518,5155,093,56ZWZ 0-1
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
20Laurens Storms A20373,050,0 3,05WZW-112
21Jan van de Linde A203111,5225,096,513WWZ-1-33
22Pascal Losekoot A20273,573,570,0   0-1
23Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
24Jan Knuiman A201011,0194,067,013WWZ 121
25Wouter Abrahamse A20083,063,060,0   03
26Mick Van Randtwijk A20076,086,080,0   058
27Richard van der Wel A20065,595,590,0   00
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A194517,5301,0516,525ZZW-159
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Reinier Janssen A19413,562,531,03WZW 10
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19276,0145,5120,52ZW 0-29
34Anne Paul Taal A19037,0157,0150,0   07
35Daan Holtackers A19013,593,590,0   0-19
36Bent Schleipfenbauer A18971,051,050,0   0-17
37Ruud Verhoef A18976,0115,091,02ZW 044
38Barth Plomp A188011,0265,5155,511WWZ-113
39Paul de Freytas A18717,5187,5180,0   049
40René van Alfen A18636,0106,0100,0   020
41Jeroen van Ginneken B186211,01510,0131,02ZZ-270
42Coen Mekers A18602,552,550,0   0-9
43Gerben Hendriks A186018,0377,01711,020ZZW 0-56
44Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
45Ruud Wille A184720,5396,0914,530WZZ-2-16
46Toon Janssen A183816,0314,01112,020WZZ-215
47Jeroen Kersten A18364,584,570,01Z-12
48Quirine Naber A18306,5165,0101,56WZW 01
49Désiré Fassaert B182816,5366,01610,520ZWZ 062
50Bert Duijker A18256,0146,0140,0   0-6
51Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
52Jacques Boonstra B181118,0288,5149,514ZWW 063
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
55Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
56Marco Braam B17954,564,560,0   032
57Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
58Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Ronnie Eggink B178112,0204,567,514ZZW 021
61Ivo van der Gouw A17761,571,570,0   0-47
62Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
63Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
64Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
65Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
66Siert Huizinga A175211,5282,079,521WZW 1-91
67Steven Braun B174710,0217,0163,05WZZ-10
68Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
69Piet de Mol B173013,0275,587,519WWZ 1-39
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Edwin Peters B171417,5296,0911,520WZW 21
72Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
73Albert Marks B169910,0214,086,013WZZ-1-49
74Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
75Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
76Werner Passchier B169213,0224,079,015WZW 162
77Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
78Vadim van Kuijk B16569,0178,5140,53ZZW-148
79Wisse Witmans B163712,5284,5118,017WZW 1-56
80Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
81Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
82Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
83Jan Vermeer B161219,0384,51414,524WWZ 09
84Bob Kooij B161011,5243,078,517ZWW 1-17
85Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
86Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
87Horst Eder B159615,5285,5910,019WZW 131
88Rob van Belle B159414,0323,5910,523ZZW 1-20
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Lex van Hattum B15626,5211,055,516WZZ 0-93
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Hendrik van Buren C153217,5294,0713,522ZWZ-241
93Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
94Danny Hageman C15265,565,560,0   080
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Theo Koeweiden B14938,5222,056,517WWZ 1-92
97Lion de Kok C148810,0134,056,08ZWZ 079
98Ko Kooman C148417,5276,0811,519WWZ 1104
99Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
100Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
101Andre van Kuijk C146110,5187,5123,06WZW 056
102Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
103John Bijlsma C145114,0302,0912,021ZWZ-148
104Henk Schunck C144514,0302,5611,524WZZ 0-14
105Kees van Keulen C144417,5325,0712,525WZW 122
106Peter van Deursen C144410,5222,568,016WZZ 0-41
107Jente Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
108Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
109Herman de Munnik C14174,092,032,06WZW 0-17
110Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
111Hans Derendorp C139412,0264,068,020WZW 0-32
112Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
115André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
116Jan Zuidema C136214,0253,5610,519ZWZ-124
117Kazem Mollahosseini C134214,5335,099,524WZZ-2-50
118Bram Hamers C13165,5203,0122,58WZW 0-79
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Hans Meijer C131013,5273,0710,520ZWZ 05
121Theo van Lotringen C130314,5332,5812,025WZW 1-41
122Peter Hamers C13003,0182,0121,06WWZ 0-117
123Cesar Eisma C128821,5354,0817,527ZWW 1129
124Jan Sanders C127013,0231,0212,021WWZ 139
125Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
126Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
127Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
128Pim Rijmer C121611,0220,0 11,022ZWZ 07
129Wolter van den Ham C11793,080,0 3,08WZW 0-21
130Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
131Ahmad Samman C11716,5110,0 6,511WZW 140
132Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
133Bob Hartogh Heijs C116014,5300,0 14,530ZZW 2-48
134Meindert Rudolphi C11434,580,0 4,58ZZW 036
135Werner Gubbels C112611,0220,0 11,022ZZW 09
136Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
137Joost Gresnigt C11111,050,0 1,05ZWW 1-49
138Jan Diekema C109210,0240,0710,017WZW 15
139Bert Maas C109010,0192,577,512WZW 264
140Frans Berben C10629,0240,518,523WZW 1-77
141Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
142Suzanne Verhaar C10377,5140,0 7,514ZWZ 037
143Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
144Raymond Hendriks C102510,5240,0 10,524ZZW 029
145Philip Stibbe C100311,5310,0 11,531WZW-1-89
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Bart van Etten C9967,5170,0 7,517WZZ-125
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152Victor Droop C9932,0110,0 2,011ZWZ-1-82
153Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
154Martin Slanican C9852,060,0 2,06WWZ 0-15
155Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
156John van Brink C9736,0160,0 6,016WZZ-211
157Guido Burger C8120,0130,0 0,013WWW 3-96

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A23012,5322411,5224211,01382268
2Michiel Blok A22937,01023194,5722302,53862234
3Wouter van Rijn A225316,52422318,01422848,510582234
4Frank Schleipfenbauer A22495,5822495,5821800,0 952180
5Remco Gerlich A22321,0119360,0 22321,013101936
6Jaap Vogel A22273,5822273,5821930,0 442193
7Eelco de Vries A21963,5821963,5822270,0 -432227
8Bob Beeke A21797,51722127,01519310,52-1542262
9Peter Boel A217414,52521555,01121899,514392182
10Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
11Ruben Hogenhout A21668,01122343,0421275,071762050
12Mick Van Randtwijk A21586,0821586,0820070,0 2092007
13Sjoerd van Roosmalen A214311,515214311,51520890,0 1022089
14Dirk Hoogland A214214,02522097,01320707,012-202147
15Tom Bus A21377,01721184,01121723,06-92134
16Linus Bohlsen A21255,5920142,5623483,03982057
17Laurens Storms A21023,0520370,0 21023,05772037
18Otto Wilgenhof A20738,02021116,01419842,06-772104
19Sander Berkhout A20558,51520415,0920763,5632051
20Jan Knuiman A204811,01920204,0620617,013592010
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Pieter Verhoef A20354,51320824,01018790,53-1102103
23Wouter Abrahamse A20163,0620163,0620080,0 112008
24Pascal Losekoot A20163,5720163,5720270,0 -122027
25Jan van de Linde A201511,52220305,0920056,513-492031
26Richard van der Wel A19935,5919935,5920060,0 -132006
27Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
28Ruud Verhoef A19826,01119755,0920161,021291897
29Jeroen van Ginneken B196411,015198110,01318541,021721862
30Reinier Janssen A19633,5620472,5318791,03221941
31Koen Maassen van den Brink A195510,01819827,01119133,07-631983
32Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
33Bart de Kort A193317,53015941,05200016,525471945
34René van Alfen A19166,01019166,01018630,0 731863
35Anne Paul Taal A19167,01519167,01519030,0 201903
36Paul de Freytas A19107,51819107,51818710,0 881871
37Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
38Rob Huberts A19082,0320721,0118271,02541855
39Fred Reulink A18846,01419245,51216480,52-721927
40Barth Plomp A188411,02618955,51518695,511171880
41Toon Janssen A187316,03116994,011196812,020501838
42Daan Holtackers A18543,5918543,5919010,0 -661901
43Gerben Hendriks A184618,03717827,017190111,020-701860
44Jeroen Kersten A18384,5818614,5716710,0141836
45Ruud Wille A183820,53920546,09177314,530-251847
46Bent Schleipfenbauer A18291,0518291,0518970,0 -851897
47Jacques Boonstra B182718,02818078,51418469,514791811
48Désiré Fassaert B182116,53617956,016184210,520551828
49Jan Willem van Willigen B18197,51718347,01417510,53581790
50Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
51Hedser Dijkstra B18196,0918605,5814840,51901754
52Quirine Naber A18186,51618755,01017231,56-111830
53Koen van Keulen A18176,51218595,5916911,0361814
54Coen Mekers A18162,5518162,5518600,0 -531860
55Bert Duijker A18126,01418126,01418250,0 -191825
56Ronnie Eggink B180812,02018284,5618007,514481781
57Benjamin Brandt B179713,52216243,07187810,515971762
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Steven Braun B174410,02117527,01617183,05-31747
60Theo Jurrius A17270,5217270,5220620,0 -3632062
61Piet de Mol B172113,02717535,5817077,519-481730
62Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
63Erik Wille A17161,5416741,0318400,51-921797
64Vadim van Kuijk B17159,01717698,51414620,531071656
65Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
66Edwin Peters B170617,52917086,09170511,520-71714
67Werner Passchier B170413,02216614,0717249,015741692
68Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
69Siert Huizinga A170011,52816122,0717309,521-1431752
70Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
71Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
72Hub Kusters B168611,52415653,5817398,016-491694
73Albert Marks B167610,02117074,0816576,013-721699
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16554,0812700,0217834,06-761709
77Jan Groen B16484,0816213,0718381,01-401677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Ivo van der Gouw A16321,5716321,5717760,0 -1911776
80Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
81Horst Eder B160215,52816465,59158010,019371596
82Jan Vermeer B159819,03814974,514165714,524-51612
83Ivan Roberts C15941,0215100,0 15941,02941510
84Bob Kooij B159111,52415313,0716168,517-361610
85Wisse Witmans B158912,52815254,51116318,017-1041637
86Rob van Belle B158914,03215803,59159310,523-251594
87Lion de Kok C157810,01315544,0515936,081691488
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Ko Kooman C155017,52716136,08152411,5191701484
90Erik Gort C15499,01417485,0614014,08711526
91Christian Simon C15317,01216533,0514444,071311452
92Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
93Hendrik van Buren C151217,52914634,07152813,522211532
94Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
95Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
96John Bijlsma C148214,03013482,09154012,021791451
97Andre van Kuijk C148110,51815257,51213933,06761461
98Kees van Keulen C147317,53215005,07146512,525511444
99Oscar Mercan C14661,0215340,0 14661,02-671534
100Lex van Hattum B14636,52113881,0514865,516-1921562
101Theo Koeweiden B14538,52214192,0514646,517-1321493
102Bryan Hieltjes C14523,0714512,0614591,01751396
103Henk Schunck C144814,03013722,56146611,524-111445
104Hans Derendorp C143812,02614934,0614218,020121394
105Gerrie Arends C143611,52115245,0614006,515231419
106Henk Jan Perebolte C14153,0310510,0 14153,034151051
107Peter van Deursen C140610,52213072,5614438,016-791444
108Herman de Munnik C13944,0915272,0313282,06-401417
109Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
110Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
111Tijs van Dijk B13892,0615311,0312481,03-2911615
112André de Groot C13867,51513783,51014014,05331366
113Clemens Wijman C13798,01313670,0 13798,013161367
114Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
115Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
116Jan Zuidema C136814,02513393,56137710,519301362
117Kazem Mollahosseini C135514,53314225,0913299,524-371342
118Theo van Lotringen C132914,53313202,58133112,025-151303
119Hans Meijer C132613,52712433,07135510,520211310
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Cesar Eisma C130421,53513414,08129317,5271451288
122Thijs Stomphorst C126810,02114134,0711956,014401235
123Jan Sanders C125913,02311841,02126612,021281270
124Meindert Rudolphi C12454,5811430,0 12454,581381143
125Cor van der Jagt C123611,02312352,0612369,017361236
126Christian Wendrich C12352,0311140,0 12352,031351114
127Bram Hamers C12335,52012493,01212092,58-1621316
128Pim Rijmer C122811,02212160,0 122811,022191216
129Ahmad Samman C12276,51111710,0 12276,511961171
130Peter Hamers C12113,01812302,01211721,06-2061300
131Constant Nieuwenstein C11652,5812132,0610230,52-61175
132Bert Maas C115310,01911862,5711337,5121271090
133Wolter van den Ham C11493,0811790,0 11493,08-511179
134Bob Hartogh Heijs C113714,53011600,0 113714,530-711160
135Werner Gubbels C112411,02211260,0 112411,02271126
136Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
137Quoc My Tran C11111,599800,0412151,55-891166
138Suzanne Verhaar C10907,51410370,0 10907,514901037
139Jan Diekema C108210,0249430,07113910,017-51092
140Bart van Etten C10357,5179960,0 10357,51764996
141Frans Berben C10359,02413740,5110208,523-1041062
142Raymond Hendriks C102210,52410250,0 102210,524261025
143Jente Hendriks C10170,0114350,0 10170,01-4331435
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Philip Stibbe C99211,53110030,0 99211,531-1001003
149John van Brink C9666,0169730,0 9666,0164973
150Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
151Martin Slanican C9392,069850,0 9392,06-61985
152Joost Gresnigt C9271,0511110,0 9271,05-2331111
153Akim Yemets C9080,529940,0 9080,52-92994
154Rabea Haj Kasem C8790,019920,0 8790,01-121992
155Ramsay Dahn C8761,039840,0 8761,03-124984
156Victor Droop C8322,0119930,0 8322,011-243993
157Guido Burger C6690,0138120,0 6690,013-239812