Uitslagen en standen na 32e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Laurens StormsWouter van Rijn1-0
Barth PlompJan van de Linde0-1
Désiré FassaertBart de Kort0-1
Ruud WilleGerben Hendriks½-½
Siert HuizingaJacques Boonstra1-0
Ronnie EgginkEdwin Peters½-½
Albert MarksWerner Passchier1-0
Ko KoomanJan Vermeer0-1
Horst EderRob van Belle1-0
Hendrik van BurenTheo Koeweiden½-½
Jan ZuidemaJohn Bijlsma1-0
Henk SchunckHans Meijer1-0
Kees van KeulenCesar Eisma0-1
Jan SandersWerner Gubbels1-0
Pim RijmerJan Diekema½-½
Bart van EttenBob Hartogh Heijs0-1
John van BrinkBert Maas1-0
Philip StibbeVictor Droop1-0
Wisse WitmansTheo van Lotringen1-0
Kazem MollahosseiniAbdullah Al Timimi1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22627,5177,0150,52WZ 0-71
3Michiel Blok A22347,0104,572,53WZW 127
4Eelco de Vries A22273,583,580,0   0-12
5Wouter van Rijn A221116,5258,0148,511WZZ-116
6Jaap Vogel A21933,583,580,0   010
7Peter Boel A218214,5255,0119,514WZZ-247
8Frank Schleipfenbauer A21805,585,580,0   026
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Dirk Hoogland A214714,0257,0137,012WZW 0-15
11Tom Bus A21347,0174,0113,06ZZW 0-12
12Otto Wilgenhof A21048,0206,0142,06ZWZ-2-46
13Pieter Verhoef A21034,5134,0100,53ZWW 1-42
14Sjoerd van Roosmalen A208911,51511,5150,0   048
15Theo Jurrius A20620,520,520,0   0-28
16Laurens Storms A20604,060,0 4,06ZWW 035
17Linus Bohlsen A20575,592,563,03WWW 330
18Sander Berkhout A20518,5155,093,56ZWZ 0-1
19Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
20Jan van de Linde A204012,5235,097,514WZZ-2-24
21Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
22Pascal Losekoot A20273,573,570,0   0-1
23Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
24Jan Knuiman A201011,0194,067,013WWZ 121
25Wouter Abrahamse A20083,063,060,0   03
26Mick Van Randtwijk A20076,086,080,0   058
27Richard van der Wel A20065,595,590,0   00
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A195518,5311,0517,526ZWZ-269
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Reinier Janssen A19413,562,531,03WZW 10
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19276,0145,5120,52ZW 0-29
34Anne Paul Taal A19037,0157,0150,0   07
35Daan Holtackers A19013,593,590,0   0-19
36Bent Schleipfenbauer A18971,051,050,0   0-17
37Ruud Verhoef A18976,0115,091,02ZW 044
38Paul de Freytas A18717,5187,5180,0   049
39Barth Plomp A187111,0275,5155,512WZW 04
40René van Alfen A18636,0106,0100,0   020
41Jeroen van Ginneken B186211,01510,0131,02ZZ-270
42Coen Mekers A18602,552,550,0   0-9
43Gerben Hendriks A185918,5387,01711,521ZWZ-1-57
44Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
45Ruud Wille A184821,0406,0915,031ZZW-1-15
46Toon Janssen A183816,0314,01112,020WZZ-215
47Jeroen Kersten A18364,584,570,01Z-12
48Quirine Naber A18306,5165,0101,56WZW 01
49Bert Duijker A18256,0146,0140,0   0-6
50Désiré Fassaert B181816,5376,01610,521WZW 152
51Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
52Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
53Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
54Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
55Marco Braam B17954,564,560,0   032
56Jacques Boonstra B179418,0298,5149,515WWZ-146
57Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
58Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Ronnie Eggink B177812,5214,568,015ZWW 118
61Ivo van der Gouw A17761,571,570,0   0-47
62Siert Huizinga A176912,5292,0710,522ZWW 2-74
63Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
64Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
65Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
66Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
67Steven Braun B174710,0217,0163,05WZZ-10
68Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
69Piet de Mol B173013,0275,587,519WWZ 1-39
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Edwin Peters B171718,0306,0912,021ZWZ 14
72Albert Marks B171411,0224,087,014ZZW 0-34
73Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
74Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
75Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
76Werner Passchier B167713,0234,079,016ZWZ 047
77Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
78Vadim van Kuijk B16569,0178,5140,53ZZW-148
79Wisse Witmans B164113,5294,5119,018ZWW 2-52
80Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
81Jan Vermeer B162220,0394,51415,525WZZ-119
82Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
83Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
84Horst Eder B161116,5295,5911,020ZWW 246
85Bob Kooij B161011,5243,078,517ZWW 1-17
86Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
87Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
88Rob van Belle B157914,0333,5910,524ZWZ 0-35
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Lex van Hattum B15626,5211,055,516WZZ 0-93
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Hendrik van Buren C153018,0304,0714,023WZW-139
93Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
94Danny Hageman C15265,565,560,0   080
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Theo Koeweiden B14959,0232,057,018WZZ 0-90
97Lion de Kok C148810,0134,056,08ZWZ 079
98Ko Kooman C147417,5286,0811,520WZW 294
99Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
100Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
101Andre van Kuijk C146110,5187,5123,06WZW 056
102Henk Schunck C145515,0312,5612,525ZZW 1-4
103Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
104Peter van Deursen C144410,5222,568,016WZZ 0-41
105Jente Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
106John Bijlsma C143214,0312,0912,022WZZ-229
107Kees van Keulen C142317,5335,0712,526ZWW 21
108Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
109Herman de Munnik C14174,092,032,06WZW 0-17
110Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
111Hans Derendorp C139412,0264,068,020WZW 0-32
112Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
113Jan Zuidema C138115,0263,5611,520WZW 043
114Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
115Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
116André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
117Kazem Mollahosseini C135515,5345,0910,525ZZW-1-37
118Bram Hamers C13165,5203,0122,58WZW 0-79
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Cesar Eisma C130922,5364,0818,528WWZ 0150
121Peter Hamers C13003,0182,0121,06WWZ 0-117
122Hans Meijer C130013,5283,0710,521WZZ-1-5
123Theo van Lotringen C129914,5342,5812,026ZWZ 0-45
124Abdullah Al Timimi C12870,010,0 0,01Z-1-13
125Jan Sanders C127914,0241,0213,022WZW 248
126Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
127Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
128Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
129Pim Rijmer C121111,5230,0 11,523WZW 12
130Wolter van den Ham C11793,080,0 3,08WZW 0-21
131Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
132Ahmad Samman C11716,5110,0 6,511WZW 140
133Bob Hartogh Heijs C116815,5310,0 15,531ZWZ 1-40
134Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
135Meindert Rudolphi C11434,580,0 4,58ZZW 036
136Werner Gubbels C111711,0230,0 11,023ZWZ-10
137Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
138Joost Gresnigt C11111,050,0 1,05ZWW 1-49
139Jan Diekema C109710,5250,0710,518ZWZ 010
140Bert Maas C107010,0202,577,513ZWZ 144
141Frans Berben C10629,0240,518,523WZW 1-77
142Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
143Suzanne Verhaar C10377,5140,0 7,514ZWZ 037
144Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
145Raymond Hendriks C102510,5240,0 10,524ZZW 029
146Philip Stibbe C101812,5320,0 12,532ZWW 0-74
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
149Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
150Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152John van Brink C9937,0170,0 7,017ZZW-131
153Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
154Bart van Etten C9887,5180,0 7,518ZZW 017
155Martin Slanican C9852,060,0 2,06WWZ 0-15
156Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
157Victor Droop C9782,0120,0 2,012WZZ-2-97
158Guido Burger C8120,0130,0 0,013WWW 3-96

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A23032,5322411,5224281,01402268
2Michiel Blok A22937,01023194,5722302,53862234
3Frank Schleipfenbauer A22495,5822495,5821800,0 952180
4Remco Gerlich A22311,0119360,0 22311,013091936
5Jaap Vogel A22273,5822273,5821930,0 442193
6Wouter van Rijn A222716,52522308,01422248,511322211
7Eelco de Vries A21963,5821963,5822270,0 -432227
8Laurens Storms A21854,0620600,0 21854,061602060
9Bob Beeke A21797,51722127,01519310,52-1542262
10Peter Boel A217414,52521555,01121909,514392182
11Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
12Ruben Hogenhout A21678,01122343,0421285,071772050
13Mick Van Randtwijk A21586,0821586,0820070,0 2092007
14Sjoerd van Roosmalen A214311,515214311,51520890,0 1022089
15Dirk Hoogland A214314,02522097,01320717,012-192147
16Tom Bus A21367,01721184,01121683,06-102134
17Linus Bohlsen A21225,5920142,5623393,03952057
18Otto Wilgenhof A20738,02021116,01419842,06-772104
19Sander Berkhout A20558,51520415,0920763,5632051
20Jan Knuiman A205011,01920204,0620647,013612010
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Pieter Verhoef A20354,51320824,01018790,53-1102103
23Jan van de Linde A202512,52320305,0920227,514-392040
24Wouter Abrahamse A20163,0620163,0620080,0 112008
25Pascal Losekoot A20163,5720163,5720270,0 -122027
26Richard van der Wel A19935,5919935,5920060,0 -132006
27Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
28Ruud Verhoef A19816,01119755,0920111,021281897
29Reinier Janssen A19653,5620472,5318821,03241941
30Jeroen van Ginneken B196211,015198110,01318441,021701862
31Koen Maassen van den Brink A195610,01819827,01119163,07-621983
32Bart de Kort A194218,53115961,05200917,526561955
33Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
34René van Alfen A19166,01019166,01018630,0 731863
35Anne Paul Taal A19167,01519167,01519030,0 201903
36Paul de Freytas A19107,51819107,51818710,0 881871
37Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
38Rob Huberts A19022,0320721,0118161,02481855
39Fred Reulink A18846,01419245,51216480,52-721927
40Barth Plomp A187611,02718955,51518545,51291871
41Toon Janssen A187416,03116994,011197012,020511838
42Daan Holtackers A18543,5918543,5919010,0 -661901
43Gerben Hendriks A184718,53817827,017190011,521-691859
44Ruud Wille A183921,04020546,09177615,031-241848
45Jeroen Kersten A18384,5818614,5716710,0141836
46Bent Schleipfenbauer A18291,0518291,0518970,0 -851897
47Jan Willem van Willigen B18197,51718347,01417510,53581790
48Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
49Hedser Dijkstra B18196,0918605,5814900,51901754
50Quirine Naber A18186,51618755,01017231,56-111830
51Koen van Keulen A18176,51218595,5916881,0361814
52Coen Mekers A18162,5518162,5518600,0 -531860
53Désiré Fassaert B181516,53717946,016183010,521491818
54Bert Duijker A18126,01418126,01418250,0 -191825
55Jacques Boonstra B181018,02918068,51418149,515621794
56Ronnie Eggink B180412,52118284,5617948,015441778
57Benjamin Brandt B179813,52216243,07187910,515981762
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Steven Braun B174410,02117527,01617183,05-31747
60Theo Jurrius A17270,5217270,5220620,0 -3632062
61Piet de Mol B172013,02717535,5817077,519-491730
62Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
63Siert Huizinga A171612,52916122,07174910,522-1271769
64Erik Wille A17161,5416741,0318400,51-921797
65Vadim van Kuijk B17149,01717698,51414570,531061656
66Edwin Peters B171018,03017086,09171112,021-31717
67Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
68Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
69Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
70Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
71Albert Marks B169411,02217094,0816857,014-541714
72Werner Passchier B169013,02316614,0717039,016601677
73Hub Kusters B168511,52415653,5817388,016-501694
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16554,0812700,0217834,06-761709
77Jan Groen B16464,0816213,0718241,01-421677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Ivo van der Gouw A16321,5716321,5717760,0 -1911776
80Horst Eder B161316,52916475,59159811,020481611
81Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
82Jan Vermeer B160520,03914974,514166515,52521622
83Ivan Roberts C15941,0215100,0 15941,02941510
84Wisse Witmans B159413,52915254,51116359,018-991641
85Bob Kooij B159311,52415313,0716188,517-341610
86Lion de Kok C157910,01315544,0515946,081701488
87Rob van Belle B157914,03315783,59157910,524-351579
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Erik Gort C15509,01417485,0614024,08721526
90Ko Kooman C153817,52816116,08150911,5201581474
91Christian Simon C15277,01216533,0514374,071271452
92Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
93Hendrik van Buren C151218,03014634,07152714,023211530
94Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
95Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
96Andre van Kuijk C148310,51815257,51213973,06781461
97John Bijlsma C146414,03113432,09151312,022611432
98Lex van Hattum B14616,52113881,0514845,516-1941562
99Oscar Mercan C14571,0215340,0 14571,02-761534
100Theo Koeweiden B14559,02314192,0514667,018-1301495
101Henk Schunck C145415,03113732,56147412,525-51455
102Kees van Keulen C145417,53314985,07144312,526321423
103Bryan Hieltjes C14533,0714512,0614661,01761396
104Hans Derendorp C143612,02614934,0614198,020101394
105Gerrie Arends C143411,52115245,0613986,515211419
106Peter van Deursen C140410,52213072,5614408,016-811444
107Henk Jan Perebolte C14033,0310510,0 14033,034031051
108Herman de Munnik C13944,0915272,0313272,06-401417
109Tijs van Dijk B13922,0615311,0312531,03-2881615
110Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
111Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
112Jan Zuidema C138715,02613433,56140011,520491381
113André de Groot C13867,51513783,51014034,05331366
114Clemens Wijman C13798,01313670,0 13798,013161367
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
117Kazem Mollahosseini C136515,53414255,09134310,525-271355
118Theo van Lotringen C132614,53413182,58132812,026-181299
119Cesar Eisma C132222,53613434,08131618,5281631309
120Hans Meijer C132013,52812423,07134610,521151300
121Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
122Jan Sanders C127114,02411881,02127813,022401279
123Thijs Stomphorst C127010,02114134,0711986,014421235
124Meindert Rudolphi C12494,5811430,0 12494,581421143
125Cor van der Jagt C123911,02312352,0612409,017391236
126Christian Wendrich C12372,0311140,0 12372,031371114
127Bram Hamers C12325,52012493,01212052,58-1631316
128Ahmad Samman C12286,51111710,0 12286,511971171
129Pim Rijmer C122511,52312110,0 122511,523161211
130Peter Hamers C12113,01812302,01211731,06-2061300
131Constant Nieuwenstein C11652,5812132,0610230,52-61175
132Wolter van den Ham C11583,0811790,0 11583,08-421179
133Bob Hartogh Heijs C114615,53111680,0 114615,531-621168
134Bert Maas C112610,02011802,5710977,5131001070
135Werner Gubbels C111511,02311170,0 111511,023-21117
136Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
137Quoc My Tran C11121,599800,0412171,55-881166
138Suzanne Verhaar C10927,51410370,0 10927,514921037
139Jan Diekema C108910,5259440,07114510,51821097
140Frans Berben C10369,02413740,5110228,523-1031062
141Raymond Hendriks C102410,52410250,0 102410,524281025
142Bart van Etten C10217,5189880,0 10217,51850988
143Jente Hendriks C10170,0114350,0 10170,01-4331435
144Philip Stibbe C100512,53210180,0 100512,532-871018
145Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
149John van Brink C9957,0179930,0 9957,01733993
150Abdullah Al Timimi C9830,0112870,0 9830,01-3171287
151Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
152Martin Slanican C9452,069850,0 9452,06-55985
153Joost Gresnigt C9321,0511110,0 9321,05-2281111
154Akim Yemets C9040,529940,0 9040,52-96994
155Rabea Haj Kasem C8910,019920,0 8910,01-109992
156Ramsay Dahn C8881,039840,0 8881,03-112984
157Victor Droop C8172,0129780,0 8172,012-258978
158Guido Burger C6710,0138120,0 6710,013-237812