Uitslagen en standen na 33e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelJacques Boonstra1-0 (Interne Beker)
Dirk HooglandPieter Verhoef0-1
Jan van de LindeRonnie Eggink1-0
Bart de KortJan Knuiman1-0
Jan VermeerSiert Huizinga0-1
Werner PasschierRob van Belle½-½
Lex van HattumWisse Witmans1-0
Hendrik van BurenBob Kooij½-½
Hans DerendorpKo Kooman1-0
Jan ZuidemaHenk Schunck½-½
Kazem MollahosseiniBram Hamers½-½
Cesar EismaPeter Hamers1-0
Hans MeijerJan Sanders1-0
Theo van LotringenPhilip Stibbe1-0
Meindert RudolphiRaymond Hendriks1-0
Bert MaasGuido Burger1-0
Frans BerbenBob Hartogh Heijs0-1
Werner GubbelsAli Alkhotib1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22627,5177,0150,52WZ 0-71
3Michiel Blok A22347,0104,572,53WZW 127
4Eelco de Vries A22273,583,580,0   0-12
5Wouter van Rijn A221116,5258,0148,511WZZ-116
6Jaap Vogel A21933,583,580,0   010
7Peter Boel A218515,5265,01110,515ZZW-150
8Frank Schleipfenbauer A21805,585,580,0   026
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Tom Bus A21347,0174,0113,06ZZW 0-12
11Dirk Hoogland A213014,0267,0137,013ZWW 1-32
12Pieter Verhoef A21205,5144,0101,54WWZ 0-25
13Otto Wilgenhof A21048,0206,0142,06ZWZ-2-46
14Sjoerd van Roosmalen A208911,51511,5150,0   048
15Theo Jurrius A20620,520,520,0   0-28
16Laurens Storms A20604,060,0 4,06ZWW 035
17Linus Bohlsen A20575,592,563,03WWW 330
18Sander Berkhout A20518,5155,093,56ZWZ 0-1
19Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
20Jan van de Linde A204513,5245,098,515ZZW-1-19
21Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
22Pascal Losekoot A20273,573,570,0   0-1
23Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
24Wouter Abrahamse A20083,063,060,0   03
25Mick Van Randtwijk A20076,086,080,0   058
26Richard van der Wel A20065,595,590,0   00
27Jan Knuiman A199311,0204,067,014WZZ 04
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A197219,5321,0518,527WZW-186
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Reinier Janssen A19413,562,531,03WZW 10
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19276,0145,5120,52ZW 0-29
34Anne Paul Taal A19037,0157,0150,0   07
35Daan Holtackers A19013,593,590,0   0-19
36Bent Schleipfenbauer A18971,051,050,0   0-17
37Ruud Verhoef A18976,0115,091,02ZW 044
38Paul de Freytas A18717,5187,5180,0   049
39Barth Plomp A187111,0275,5155,512WZW 04
40René van Alfen A18636,0106,0100,0   020
41Jeroen van Ginneken B186211,01510,0131,02ZZ-270
42Coen Mekers A18602,552,550,0   0-9
43Gerben Hendriks A185918,5387,01711,521ZWZ-1-57
44Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
45Ruud Wille A184821,0406,0915,031ZZW-1-15
46Toon Janssen A183816,0314,01112,020WZZ-215
47Jeroen Kersten A18364,584,570,01Z-12
48Quirine Naber A18306,5165,0101,56WZW 01
49Bert Duijker A18256,0146,0140,0   0-6
50Désiré Fassaert B181816,5376,01610,521WZW 152
51Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
52Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
53Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
54Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
55Marco Braam B17954,564,560,0   032
56Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
57Jacques Boonstra B179118,0308,5149,516WZZ-243
58Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Siert Huizinga A177813,5302,0711,523WWZ 1-65
61Ivo van der Gouw A17761,571,570,0   0-47
62Ronnie Eggink B177312,5224,568,016WWZ 013
63Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
64Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
65Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
66Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
67Steven Braun B174710,0217,0163,05WZZ-10
68Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
69Piet de Mol B173013,0275,587,519WWZ 1-39
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Edwin Peters B171718,0306,0912,021ZWZ 14
72Albert Marks B171411,0224,087,014ZZW 0-34
73Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
74Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
75Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
76Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
77Werner Passchier B167313,5244,079,517WZW 143
78Vadim van Kuijk B16569,0178,5140,53ZZW-148
79Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
80Wisse Witmans B162313,5304,5119,019WWZ 1-70
81Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
82Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
83Jan Vermeer B161320,0404,51415,526ZZW 010
84Horst Eder B161116,5295,5911,020ZWW 246
85Bob Kooij B160712,0253,079,018WWZ 0-20
86Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
87Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
88Rob van Belle B158314,5343,5911,025WZZ-1-31
89Lex van Hattum B15807,5221,056,517ZZW 1-75
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Hendrik van Buren C153318,5314,0714,524ZWW 042
93Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
94Danny Hageman C15265,565,560,0   080
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Theo Koeweiden B14959,0232,057,018WZZ 0-90
97Lion de Kok C148810,0134,056,08ZWZ 079
98Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
99Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
100Andre van Kuijk C146110,5187,5123,06WZW 056
101Ko Kooman C145617,5296,0811,521ZWZ 176
102Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
103Henk Schunck C145215,5322,5613,026ZWZ 0-7
104Peter van Deursen C144410,5222,568,016WZZ 0-41
105Jente Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
106John Bijlsma C143214,0312,0912,022WZZ-229
107Kees van Keulen C142317,5335,0712,526ZWW 21
108Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
109Herman de Munnik C14174,092,032,06WZW 0-17
110Hans Derendorp C141213,0274,069,021ZWW 1-14
111Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
112Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
113Jan Zuidema C138415,5273,5612,021ZWW 146
114Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
115Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
116André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
117Kazem Mollahosseini C135316,0355,0911,026ZWW 0-39
118Cesar Eisma C132423,5374,0819,529WZW 1165
119Bram Hamers C13186,0213,0123,09ZWZ-1-77
120Hans Meijer C131414,5293,0711,522ZZW 09
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Theo van Lotringen C130415,5352,5813,027WZW 1-40
123Abdullah Al Temimi C12870,010,0 0,01Z-1-13
124Peter Hamers C12853,0192,0121,07WZZ-1-132
125Jan Sanders C126514,0251,0213,023ZWZ 134
126Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
127Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
128Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
129Pim Rijmer C121111,5230,0 11,523WZW 12
130Wolter van den Ham C11793,080,0 3,08WZW 0-21
131Bob Hartogh Heijs C117916,5320,0 16,532WZZ 0-29
132Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
133Ahmad Samman C11716,5110,0 6,511WZW 140
134Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
135Meindert Rudolphi C11535,590,0 5,59ZWW 146
136Werner Gubbels C112712,0240,0 12,024WZW 010
137Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
138Joost Gresnigt C11111,050,0 1,05ZWW 1-49
139Jan Diekema C109710,5250,0710,518ZWZ 010
140Bert Maas C107611,0212,578,514WZW 250
141Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
142Frans Berben C10519,0250,518,524ZWW 2-88
143Suzanne Verhaar C10377,5140,0 7,514ZWZ 037
144Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
145Raymond Hendriks C101510,5250,0 10,525ZWZ-119
146Philip Stibbe C101312,5330,0 12,533WWZ-1-79
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
149Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
150Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152John van Brink C9937,0170,0 7,017ZZW-131
153Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
154Ali Alkhotib C9900,010,0 0,01Z-1-10
155Bart van Etten C9887,5180,0 7,518ZZW 017
156Martin Slanican C9852,060,0 2,06WWZ 0-15
157Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
158Victor Droop C9782,0120,0 2,012WZZ-2-97
159Guido Burger C8060,0140,0 0,014WWZ 2-102

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A23052,5322411,5224321,01422268
2Michiel Blok A22937,01023194,5722302,53862234
3Frank Schleipfenbauer A22495,5822495,5821800,0 952180
4Remco Gerlich A22311,0119360,0 22311,013091936
5Jaap Vogel A22273,5822273,5821930,0 442193
6Wouter van Rijn A222716,52522308,01422248,511322211
7Eelco de Vries A21963,5821963,5822270,0 -432227
8Laurens Storms A21834,0620600,0 21834,061582060
9Bob Beeke A21797,51722127,01519310,52-1542262
10Peter Boel A217515,52621555,011219010,515402185
11Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
12Ruben Hogenhout A21678,01122343,0421295,071772050
13Mick Van Randtwijk A21586,0821586,0820070,0 2092007
14Sjoerd van Roosmalen A214311,515214311,51520890,0 1022089
15Tom Bus A21367,01721184,01121693,06-102134
16Dirk Hoogland A212714,02622077,01320467,013-352130
17Linus Bohlsen A21225,5920142,5623393,03952057
18Otto Wilgenhof A20738,02021116,01419842,06-772104
19Pieter Verhoef A20695,51420854,01020311,54-762120
20Sander Berkhout A20548,51520415,0920743,5622051
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan van de Linde A203113,52420305,0920328,515-332045
23Jan Knuiman A202811,02020194,0620327,014391993
24Wouter Abrahamse A20163,0620163,0620080,0 112008
25Pascal Losekoot A20163,5720163,5720270,0 -122027
26Richard van der Wel A19935,5919935,5920060,0 -132006
27Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
28Ruud Verhoef A19816,01119755,0920121,021281897
29Reinier Janssen A19653,5620472,5318821,03241941
30Jeroen van Ginneken B196211,015198110,01318441,021701862
31Bart de Kort A195719,53215981,05202418,527711972
32Koen Maassen van den Brink A195610,01819827,01119163,07-621983
33Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
34René van Alfen A19166,01019166,01018630,0 731863
35Anne Paul Taal A19167,01519167,01519030,0 201903
36Paul de Freytas A19107,51819107,51818710,0 881871
37Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
38Rob Huberts A19022,0320721,0118161,02481855
39Fred Reulink A18846,01419245,51216480,52-721927
40Barth Plomp A187711,02718955,51518555,512101871
41Toon Janssen A187516,03116994,011197212,020521838
42Daan Holtackers A18543,5918543,5919010,0 -661901
43Gerben Hendriks A184818,53817827,017190111,521-681859
44Ruud Wille A183921,04020546,09177715,031-241848
45Jeroen Kersten A18384,5818614,5716710,0141836
46Bent Schleipfenbauer A18291,0518291,0518970,0 -851897
47Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
48Hedser Dijkstra B18196,0918605,5814880,51901754
49Jan Willem van Willigen B18187,51718347,01417450,53571790
50Quirine Naber A18186,51618755,01017231,56-111830
51Koen van Keulen A18176,51218595,5916881,0361814
52Coen Mekers A18162,5518162,5518600,0 -531860
53Désiré Fassaert B181616,53717946,016183210,521501818
54Bert Duijker A18126,01418126,01418250,0 -191825
55Jacques Boonstra B180818,03018068,51418109,516601791
56Benjamin Brandt B179813,52216243,07188010,515981762
57Ronnie Eggink B179712,52218274,5617858,016371773
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Steven Braun B174510,02117527,01617213,05-21747
60Theo Jurrius A17270,5217270,5220620,0 -3632062
61Siert Huizinga A172513,53016122,07175911,523-1181778
62Piet de Mol B172113,02717535,5817087,519-481730
63Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
64Erik Wille A17161,5416741,0318400,51-921797
65Vadim van Kuijk B17149,01717698,51414550,531061656
66Edwin Peters B171118,03017086,09171212,021-21717
67Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
68Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
69Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
70Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
71Albert Marks B169311,02217094,0816837,014-551714
72Werner Passchier B168513,52416614,0716949,517551673
73Hub Kusters B168511,52415653,5817388,016-501694
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16544,0812700,0217824,06-771709
77Jan Groen B16464,0816213,0718241,01-421677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Ivo van der Gouw A16321,5716321,5717760,0 -1911776
80Horst Eder B161416,52916475,59159911,020491611
81Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
82Ivan Roberts C16031,0215100,0 16031,021031510
83Jan Vermeer B159820,04014974,514165215,526-51613
84Bob Kooij B159112,02515313,0716149,018-361607
85Rob van Belle B158014,53415793,59158111,025-341583
86Wisse Witmans B157913,53015244,51116109,019-1141623
87Lion de Kok C157810,01315544,0515936,081691488
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Erik Gort C15499,01417485,0614014,08711526
90Christian Simon C15277,01216533,0514384,071271452
91Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
92Ko Kooman C151917,52916096,08148511,5211391456
93Hendrik van Buren C151518,53114644,07153014,524241533
94Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
95Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
96Lex van Hattum B14867,52213901,0515146,517-1691580
97Andre van Kuijk C148110,51815257,51213933,06761461
98John Bijlsma C146514,03113432,09151412,022621432
99Oscar Mercan C14571,0215340,0 14571,02-761534
100Kees van Keulen C145617,53314985,07144512,526341423
101Theo Koeweiden B14569,02314192,0514667,018-1291495
102Bryan Hieltjes C14533,0714512,0614641,01761396
103Henk Schunck C145215,53213732,56147013,026-71452
104Hans Derendorp C145113,02714964,0614389,021251412
105Gerrie Arends C143411,52115245,0613986,515211419
106Henk Jan Perebolte C14053,0310510,0 14053,034051051
107Peter van Deursen C140410,52213072,5614418,016-811444
108Herman de Munnik C13974,0915272,0313322,06-371417
109Jan Zuidema C139215,52713443,56140612,021541384
110Tijs van Dijk B13922,0615311,0312531,03-2881615
111Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
112Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
113André de Groot C13877,51513783,51014054,05341366
114Clemens Wijman C13798,01313670,0 13798,013161367
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
117Kazem Mollahosseini C136516,03514255,09134411,026-271353
118Cesar Eisma C133423,53713454,08133119,5291751324
119Hans Meijer C133314,52912433,07136111,522281314
120Theo van Lotringen C132915,53513202,58133113,027-151304
121Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
122Thijs Stomphorst C127010,02114134,0711986,014421235
123Meindert Rudolphi C12695,5911530,0 12695,591621153
124Jan Sanders C125914,02511821,02126613,023281265
125Christian Wendrich C12412,0311140,0 12412,031411114
126Cor van der Jagt C124011,02312352,0612429,017401236
127Bram Hamers C12396,02112503,01212253,09-1561318
128Ahmad Samman C12286,51111710,0 12286,511971171
129Pim Rijmer C122711,52312110,0 122711,523181211
130Peter Hamers C11923,01912252,01211341,07-2251285
131Constant Nieuwenstein C11642,5812132,0610170,52-71175
132Wolter van den Ham C11583,0811790,0 11583,08-421179
133Bob Hartogh Heijs C115516,53211790,0 115516,532-531179
134Bert Maas C112911,02111822,5711038,5141031076
135Werner Gubbels C112512,02411270,0 112512,02481127
136Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
137Quoc My Tran C11121,599800,0412181,55-881166
138Suzanne Verhaar C10927,51410370,0 10927,514921037
139Jan Diekema C108910,5259440,07114510,51821097
140Jente Hendriks C10360,0114350,0 10360,01-4141435
141Frans Berben C10269,02513670,5110128,524-1131051
142Bart van Etten C10227,5189880,0 10227,51851988
143Raymond Hendriks C101410,52510150,0 101410,525181015
144Philip Stibbe C100112,53310130,0 100112,533-911013
145Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
149John van Brink C9937,0179930,0 9937,01731993
150Abdullah Al Temimi C9800,0112870,0 9800,01-3201287
151Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
152Martin Slanican C9422,069850,0 9422,06-58985
153Joost Gresnigt C9391,0511110,0 9391,05-2211111
154Akim Yemets C9030,529940,0 9030,52-97994
155Rabea Haj Kasem C9000,019920,0 9000,01-100992
156Ramsay Dahn C8831,039840,0 8831,03-117984
157Victor Droop C8172,0129780,0 8172,012-258978
158Ali Alkhotib C7530,019900,0 7530,01-247990
159Guido Burger C6670,0148060,0 6670,014-241806