Spannende slotdag KNSB-competitie

ASV 1 – Paul Keres 1 3-7
1. Tom Bus (2138) – Niels Ondersteijn (2360) 0-1
2. Bob Beeke (2289) – Hugo ten Hertog (2489) 0-1
3. Eelco de Vries (2227) – Jan Breukelman (2369) 0,5-0,5
4. Jaap Vogel (2119) – Xander Wemmers (2416) 0-1
5. Otto Wilgenhof (2113) – Evert Rademakers (2253) 0,5-0,5
6. Wouter van Rijn (2160) – Paul Hommerson (2235) 0-1
7. Pieter Verhoef (2191) – John Cornelisse (2184) 0-1
8. Dirk Hoogland (2097) – Willem van de Fliert (2117) 0,5-0,5
9. Linus Bohlsen (2022) -Marijn Otte (2163) 0,5-0,5
10. Peter Boel (2108) – Wesley Vermeulen (2263) 1-0

ASV 1 is door deze nederlaag gedegradeerd naar de tweede klasse.

ASV 2 – ASA 2 6-2
1. Mick van Randtwijk (2093) – Ron Engelen (1853) 1-0
2. Frank Schleipfenbauer (2150) – Leo Hovestadt (2008) 1-0
3. Sander Berkhout (2068) – Catheleijne Sanders (1883) 0-1
4. Jan van de Linde (2086) – Rein Visée (1837) 0,5-0,5
5. Richard van der Wel (1992) – Arnout Karssenberg (1804) 1-0
6. Sjoerd van Roosmalen (2073) – Jorick Laan (1825) 1-0
7. Theo Jurrius (2068) – Steven Glasbeek (1863) 0,5-0,5
8. Jan Knuiman (1967) – Ben McNab (1817) 1-0

Concurrent DSG Pallas won hun wedstrijd en werd kampioen. ASV 2 eindigt als nummer 2.

HMC Den Bosch 2 – ASV 3 4-4
1. Frits Obers (2146) – Fred Reulink (1963) 0,5-0,5
2. Jeroen van den Bersselaar (2141) – Wouter Abrahamse (2001) 0,5-0,5
3. Piet van Eijndhoven (2069) – Bent Schleipfenbauer (1905) 1-0
4. Tom Verhoeven (2165) – Barth Plomp (1911) 0-1
5. Pierre Smeets (1998) – Anne Paul Taal (1890) 0,5-0,5
6. Gert de Rooij (1954) – Ruud Wille (1868) 0,5-0,5
7. Matthijs Dijkstra (1915) – Daan Holtackers (1878) 0,5-0,5
8. Léon ter Beek (1790) – Coen Mekers (1863) 0,5-0,5

Het vijfde gelijkspel van dit seizoen is voldoende voor handhaving in de derde klasse.

Oud Zuylen Utrecht 3 – ASV 4 3-5
1. Ed van Eeden (2091) – Ruud Verhoef (1842) 0,5-0,5
2. Hans de Lange (1639) – Paul de Freytas (1929) 0,5-0,5
3. Erik van Dijk (1876) – Bert Duijker (1891) 0-1
4. Freek Busstra (1841) – Désiré Fassaert (1847) 0-1
5. Jan Willem Lubbers (1644) – Vadim van Kuijk (1790)  1-0
6. Jan Ackerman (1683) – René van Alfen (1811) 0-1
7. Bart de Vries (1545) – Ivo van der Gouw (1806) 1-0
8. Pascal Boittin (1838) – Steven Braun (1731) 0-1

Deze zege betekent dat ASV 4 ook volgend seizoen in de vierde klasse speelt.