Uitslagen en standen na 28e ronde intern

Peter Boel en Wouter van Rijn wonnen beiden met moeite hun partijen in de race om het kampioenschap. Dit gebeurde tegen respectievelijk William Shakhverdian en Jan Knuiman. In groep B won Ronnie Eggink van concurrent Vadim van Kuijk, maar hij moet zijn laatste 2 partijen nog wel spelen om het benodigde minimum aantal partijen te halen. In groep C behaalde André van Kuijk een knappe remise tegen het jeugtalent Manar Alkwatly en lijkt nu genoeg voorsprong te hebben op zijn achtervolgers Hendrik van Buren en Kazem Mollahosseini.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelWilliam Shakhverdian1-0
Jan KnuimanWouter van Rijn0-1
Sasa AlbersBarth Plomp½-½
Marc GroenhuisMartin Weijsenfeld0-1
Ruud WilleAlbert Marks0-1
Ronnie EgginkVadim van Kuijk1-0
Andre van KuijkManar Alkwatly½-½
Henk SchunckBob Kooij0-1
Rob van BelleCesar Eisma½-½
Hans DerendorpKazem Mollahosseini1-0
Ko KoomanTheo van Lotringen1-0
Rik TwilhaarJan Zuidema½-½
Hans MeijerRaymond Hendriks½-½
Gwénaël ParisGuido Burger1-0
Bryan HieltjesVictor Droop1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Peter Boel A223015,5239,0116,512ZWW 218
5Dirk Hoogland A221919,02312,0147,09ZWW 184
6Ilya Razdolski A22187,5137,0100,53ZWZ-1-64
7Wouter van Rijn A220116,0238,0128,011ZWZ 115
8Michiel Blok A21968,5148,5120,02ZZ-2-34
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Sasa Albers A21633,550,0 3,55ZZW 127
11Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
12Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
13Otto Wilgenhof A213014,5227,0127,510WWZ 026
14Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
15Frank Schleipfenbauer A21127,0117,0110,0   0-68
16Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
17Tom Bus A210612,5218,5134,08ZWZ-2-28
18William Shakhverdian A20875,575,050,52WZ 045
19Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
20Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
21Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
22Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
23Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
24Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
25Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
26Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
27Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
28Koen Maassen van den Brink A20139,0157,5111,54WZW 030
29Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
30Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
31Remco Gerlich A19676,094,551,54ZZW 031
32Bart de Kort A195110,5211,539,018ZWZ 0-6
33Toon Janssen A194513,51610,0123,54WZW 0107
34Jan Knuiman A19376,5161,035,513ZWW 1-56
35Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
36Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
37Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
38Barth Plomp A189311,0216,0115,010WWZ 03
39Marc Groenhuis A18861,040,0 1,04ZZW 0-30
40Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
41Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
42Martin Weijsenfeld A18843,550,0 3,55WZZ-136
43Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
44Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
45Désiré Fassaert A186313,0217,0106,011ZZW-145
46Gerben Hendriks A186314,0276,0128,015WWZ 14
47Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
48Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
49Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
50René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
51Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
52Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
53Quirine Naber A18371,011,010,0   07
54Ruud Wille A183417,0354,0913,026WZW 0-29
55Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
56Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
57Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
58Hans van Capelleveen B18103,043,040,0   017
59Nico Schoenmakers A18083,062,041,02ZW 06
60Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
61Ronnie Eggink B179911,5183,558,013ZZW 145
62Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
63Erik Wille B17992,042,040,0   02
64Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
65Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
66Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
67Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
68Jacques Boonstra A17598,0223,5124,510WWZ 0-54
69Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
70Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
71Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
72Patrick van Waardenburg B17394,564,560,0   06
73Albert Marks B172211,5184,087,510ZWZ 022
74Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
75Vadim van Kuijk B171216,5298,5148,015WWZ-156
76Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
77Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
78Edwin Peters B168614,0248,0136,011ZWZ-1-4
79Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
80Manar Alkwatly B16751,030,0 1,03ZWZ-1-25
81Jo Engels B16520,000,0 0,0   00
82Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
83Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
84Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
85Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
86Ron Brachten B16372,052,050,0   017
87Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
88Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
89Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
90Zekria Amani B16163,063,060,0   09
91Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
92Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
93Bob Kooij B159010,0192,547,515ZWZ-12
94Horst Eder B159010,5193,567,013WZW-1-10
95Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
96Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
97Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
98Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
99Rob van Belle B157114,5303,0511,525ZZW-1-46
100Erik Gort C15604,054,050,0   034
101Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
102Andre van Kuijk C152112,5223,589,014ZWW 260
103Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
104Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
105Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
106Christian Simon C14711,031,030,0   019
107Henk Schunck C14577,0190,576,512WZW 0-18
108Theo Koeweiden C14506,0201,594,511ZWZ-1-57
109Kazem Mollahosseini C144013,5245,068,518ZZW 064
110Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
111Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
112John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
113Cesar Eisma C140417,0332,0715,026ZWZ-257
114Ko Kooman C14039,0230,558,518WZW 0-34
115Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
116Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
117André de Groot C13823,562,551,01W 116
118Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
119Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
120Bryan Hieltjes C13725,0111,543,57ZZW-1-24
121Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
122Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
123Jan Zuidema C13308,5243,065,518ZWZ 0-75
124Theo van Lotringen C132814,5281,0513,523WZZ-116
125Hans Derendorp C13268,0211,067,015ZZW-1-65
126Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
127Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
128Rik Twilhaar C13032,550,0 2,55WZW 13
129Robert Ratering C12830,010,0 0,01Z-1-17
130Hans Meijer C12648,5200,038,517ZWW 1-24
131Thijs Stomphorst C12546,0122,054,07WZW 119
132Pim Rijmer C124511,5190,0111,518WWZ 047
133Gwénaël Paris C12443,090,0 3,09ZWW 1-56
134Jelle Noordhuis C12270,030,030,0   0-26
135Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
136Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
137Raymond Hendriks C118516,0260,5215,524WZZ-2131
138Jan Sanders C11809,5220,029,520ZWW 2-66
139Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
140Cor van der Jagt C11652,0111,061,05ZWZ-1-71
141Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
142Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
143Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
144Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
145Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
146Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
147Bert Maas C10806,5120,046,58ZWZ 030
148Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
149Werner Gubbels C10562,090,0 2,09WWZ 1-67
150Bob Hartogh Heijs C10512,5170,0 2,517ZWZ 1-149
151Philip Stibbe C10248,0200,0 8,020ZWW 2-1
152Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
153Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
154Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
155Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
156John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
157Victor Droop C9674,5120,0 4,512WWZ 04
158Guido Burger C7510,0120,0 0,012WZZ 0-49

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
2Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
3Sander Berkhout A22916,5722555,5625061,012342117
4Sasa Albers A22863,5521630,0 22863,551502163
5Dirk Hoogland A227919,023228112,01422757,091442219
6Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
7Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
8William Shakhverdian A22325,5723135,0520290,521902087
9Wouter van Rijn A222016,02321948,01222488,011342201
10Peter Boel A221415,52322949,01121406,51222230
11Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Otto Wilgenhof A215914,52221057,01222227,510552130
15Ilya Razdolski A21557,51322117,01019700,53-1272218
16Michiel Blok A21498,51422098,51217870,02-812196
17Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
18Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Rob Huberts A20881,0218710,0 20881,022331871
21Tom Bus A208712,52120998,51320684,08-472106
22Linus Bohlsen A20792,0323322,0215730,01372048
23Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
24Toon Janssen A207213,516203910,01221703,542341945
25Laurens Storms A20631,5320650,0 20631,53-22065
26Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
27Remco Gerlich A20496,0920664,5520281,541131967
28Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
29Koen Maassen van den Brink A20309,01520797,51118971,54472013
30Martin Weijsenfeld A20273,5518840,0 20273,551791884
31Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
32Wouter Abrahamse A19988,01320635,0719223,06-102005
33Jan van de Linde A19874,51020622,0419372,56-582030
34Frank Schleipfenbauer A19827,01119827,01121120,0 -1982112
35Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
36Bart de Kort A196110,52119151,5319689,01841951
37Fred Reulink A19576,01219444,0919962,03301936
38Hans van Capelleveen B19113,0419113,0418100,0 1181810
39Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
40Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
41Désiré Fassaert A189013,02119277,01018536,011721863
42Gerben Hendriks A188814,02718466,01219248,015291863
43Barth Plomp A188511,02118626,01119105,010-51893
44Piet de Mol B18833,0417800,0 18833,041291780
45Jan Knuiman A18736,51616341,0319285,513-1201937
46Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
47Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
48Theo Jurrius A18392,5618932,5515670,01-2232013
49Nico Schoenmakers A18333,0618192,0418611,02311808
50Ronnie Eggink B183211,51819013,5518058,013781799
51Ruud Wille A182617,03518004,09183513,026-371834
52Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
53Marco Braam B18176,51117602,0518644,56221812
54Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
55Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
58Henk Gerdsen A17914,51017591,5318053,07-801846
59Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
60Sander van Vucht A17885,01217803,0617972,06-741832
61Jeroen van Ginneken A17873,0917282,0719941,02-751837
62Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
63Vadim van Kuijk B176416,52918088,51417228,0151081712
64Koen van Keulen A17644,0716793,0622711,01-501799
65Patrick van Waardenburg B17554,5617554,5617390,0 221739
66Ruud Verhoef A17543,51017833,5816420,02-1431850
67Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
68Albert Marks B173711,51815854,0818597,510371722
69Marc Groenhuis A17301,0418860,0 17301,04-1861886
70Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
71Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
72Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
73Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
74Jacques Boonstra A16938,02216463,51217494,510-1201759
75Roy Vink B16893,5915941,5518072,04-111697
76Edwin Peters B168614,02417228,01316446,011-41686
77Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
78Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
79Ton van Eck B16632,5415890,0 16632,54921589
80Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
81Jo Engels B16520,0016520,0 16520,0 01652
82Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
83Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
84Christian Simon C16121,0316121,0314710,0 1601471
85Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
86Robert Naasz B16084,01315321,0616733,07-1491693
87Bob Kooij B159810,01915832,5416027,515101590
88Jan Vermeer B159515,53115464,512162611,01931614
89Volker Schleputz B15910,5115750,0 15910,51171575
90Wisse Witmans B158814,53015004,510163110,020-671581
91Herman de Munnik C15857,51317412,0315385,5101761486
92Lex van Hattum B158310,01816343,0515647,01381590
93Horst Eder B157410,51915963,5615647,013-261590
94Rob van Belle B155714,53016203,05154511,525-601571
95Andre van Kuijk C154612,52214683,5815909,014851521
96Theo van Amerongen B15453,51114871,0515932,56-1641650
97Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
98Hendrik van Buren C15167,01814611,0515376,013-231538
99Kazem Mollahosseini C149813,52418015,0613978,5181221440
100Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
101Manar Alkwatly B14921,0316750,0 14921,03-2081675
102Werner Passchier B14881,0316460,0 14881,03-1771646
103Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
104Bram Hamers C14507,01313452,5715734,561431357
105Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
106Henk Schunck C14357,01912890,5715206,512-401457
107André de Groot C14303,5613532,5518171,01641382
108Theo Koeweiden C14156,02013021,5915084,511-921450
109Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
110John Bijlsma C14127,01612211,0715606,09-21414
111Cesar Eisma C139017,03313662,07139715,026431404
112Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
113Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
114Peter Hamers C13667,01313874,5813322,551061304
115Ko Kooman C13609,02312770,5513838,518-771403
116Gerrie Arends C13516,51713130,5213566,015-681379
117Kees van Keulen C135010,02214322,0513268,017-811398
118Peter van Deursen C13495,51512692,0714183,58-951385
119Rik Twilhaar C13292,5513030,0 13292,55291303
120Bryan Hieltjes C13255,01113701,5412993,57-711372
121Hans Derendorp C13178,02112501,0613437,015-741326
122Theo van Lotringen C131614,52811681,05134813,52341328
123Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
124Pim Rijmer C130611,5196320,01134411,5181081245
125Ahmad Samman C12984,0612090,0 12984,061181209
126Jan Zuidema C12978,52414823,0612355,518-1081330
127Hub Kusters B12810,5416390,0 12810,54-4131639
128Thijs Stomphorst C12816,01212742,0512864,07461254
129Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
130Raymond Hendriks C126216,02612240,52126515,5242081185
131Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
132Suzanne Verhaar C12513,5510800,0 12513,552081080
133Hans Meijer C12168,52010970,0312378,517-721264
134Meindert Rudolphi C12066,01111760,0 12066,011531176
135Jan Smallenbroek B11940,0116190,0 11940,01-4411619
136Jan Diekema C11868,51610371,0412367,512891138
137Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
138Jan Sanders C11459,5229180,0211689,520-1011180
139Frans Berben C11271,5513331,538170,02761066
140Gwénaël Paris C11233,0912440,0 11233,09-1771244
141Bert Maas C11166,5128330,0412576,58661080
142Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
143Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
144Cor van der Jagt C10452,01111041,069741,05-1911165
145Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
146John van Brink C10260,519870,0 10260,5141987
147Jelle Noordhuis C10260,0310260,0312270,0 -2271227
148Philip Stibbe C10218,02010240,0 10218,020-41024
149Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
150Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
151Victor Droop C9714,5129670,0 9714,5128967
152Bob Hartogh Heijs C9252,51710510,0 9252,517-2751051
153Werner Gubbels C9092,0910560,0 9092,09-2141056
154Robert Ratering C8880,0112830,0 8880,01-4121283
155Aisha Pieplenbosch C8130,0110870,0 8130,01-2871087
156Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
157Evy Kalker C7080,019870,0 7080,01-292987
158Guido Burger C6660,0127510,0 6660,012-134751

Scroll naar top