Uitslagen en standen na 27e ronde intern

Zonder in actie te komen heeft Dirk Hoogland zich vrijwel verzekerd van het clubkampioenschap. Naaste concurrent Wouter van Rijn verloor van Saša Albers. Dirk moet van de laatste 3 ronden er nog minimaal 2 spelen. Vadim van Kuijk had de kans om dichterbij Ronnie Eggink te komen in de strijd om groep B, maar verloor van Ruud Wille. Ronnie moet echter nog wel de resterende 3 ronden spelen. Vader André van Kuijk (rechts) won van Theo Koeweiden en deed goede zaken voor de titel in groep C.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Wouter van RijnSasa Albers0-1
Remco GerlichOtto Wilgenhof0-1
Jan KnuimanMarc Groenhuis1-0
Barth PlompMartin Weijsenfeld0-1
Vadim van KuijkRuud Wille0-1
Bob KooijJacques Boonstra0-1
Manar AlkwatlyRob van Belle½-½
Andre van KuijkTheo Koeweiden1-0
Kazem MollahosseiniTheo van Lotringen0-1
Cesar EismaHenk Schunck0-1
Hans DerendorpKo Kooman0-1
Hans MeijerRobert Ratering1-0
Gwénaël ParisPim Rijmer1-0
Jan SandersBert Maas0-1
Philip StibbeRaymond Hendriks0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Peter Boel A222014,5229,0115,511WZW 18
5Dirk Hoogland A221919,02312,0147,09ZWW 184
6Ilya Razdolski A22187,5137,0100,53ZWZ-1-64
7Michiel Blok A21968,5148,5120,02ZZ-2-34
8Wouter van Rijn A219515,0228,0127,010WZW 29
9Sasa Albers A21733,040,0 3,04WZZ 037
10Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
11Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
12Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
13Otto Wilgenhof A213014,5227,0127,510WWZ 026
14Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
15Frank Schleipfenbauer A21127,0117,0110,0   0-68
16Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
17Tom Bus A210612,5218,5134,08ZWZ-2-28
18William Shakhverdian A20975,565,050,51W 155
19Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
20Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
21Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
22Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
23Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
24Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
25Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
26Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
27Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
28Koen Maassen van den Brink A20139,0157,5111,54WZW 030
29Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
30Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
31Remco Gerlich A19676,094,551,54ZZW 031
32Bart de Kort A195110,5211,539,018ZWZ 0-6
33Toon Janssen A194513,51610,0123,54WZW 0107
34Jan Knuiman A19436,5151,035,512WZW 0-50
35Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
36Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
37Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
38Marc Groenhuis A19021,030,0 1,03WZZ-1-14
39Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
40Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
41Barth Plomp A188310,5206,0114,59ZWW 1-7
42Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
43Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
44Martin Weijsenfeld A18682,540,0 2,54ZWZ 020
45Désiré Fassaert A186313,0217,0106,011ZZW-145
46Gerben Hendriks A186314,0276,0128,015WWZ 14
47Ruud Wille A185517,0344,0913,025ZWZ-1-8
48Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
49Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
50Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
51René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
52Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
53Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
54Quirine Naber A18371,011,010,0   07
55Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
56Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
57Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
58Hans van Capelleveen B18103,043,040,0   017
59Nico Schoenmakers A18083,062,041,02ZW 06
60Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
61Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
62Erik Wille B17992,042,040,0   02
63Ronnie Eggink B178710,5173,557,012WZZ 033
64Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
65Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
66Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
67Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
68Jacques Boonstra A17598,0223,5124,510WWZ 0-54
69Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
70Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
71Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
72Patrick van Waardenburg B17394,564,560,0   06
73Vadim van Kuijk B172416,5288,5148,014ZWW 068
74Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
75Albert Marks B170110,5174,086,59ZZW 11
76Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
77Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
78Edwin Peters B168614,0248,0136,011ZWZ-1-4
79Manar Alkwatly B16820,520,0 0,52ZW 0-18
80Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
81Jo Engels B16520,000,0 0,0   00
82Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
83Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
84Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
85Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
86Ron Brachten B16372,052,050,0   017
87Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
88Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
89Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
90Zekria Amani B16163,063,060,0   09
91Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
92Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
93Horst Eder B159010,5193,567,013WZW-1-10
94Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
95Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
96Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
97Bob Kooij B15809,0182,546,514ZZW 0-8
98Rob van Belle B157814,0293,0511,024WZZ-2-39
99Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
100Erik Gort C15604,054,050,0   034
101Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
102Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
103Andre van Kuijk C151412,0213,588,513ZZW 153
104Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
105Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
106Christian Simon C14711,031,030,0   019
107Henk Schunck C14677,0180,576,511ZWZ-1-8
108Theo Koeweiden C14506,0201,594,511ZWZ-1-57
109Kazem Mollahosseini C144013,5245,068,518ZZW 064
110Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
111Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
112John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
113Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
114Cesar Eisma C139716,5322,0714,525WZW-150
115Ko Kooman C13908,0220,557,517ZWZ-1-47
116Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
117André de Groot C13823,562,551,01W 116
118Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
119Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
120Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
121Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
122Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
123Theo van Lotringen C134114,5271,0513,522ZWZ 029
124Jan Zuidema C13318,0233,065,017WZW 1-74
125Hans Derendorp C13268,0211,067,015ZZW-1-65
126Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
127Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
128Rik Twilhaar C13022,040,0 2,04ZWZ 02
129Robert Ratering C12830,010,0 0,01Z-1-17
130Hans Meijer C12688,0190,038,016WZW 0-20
131Thijs Stomphorst C12546,0122,054,07WZW 119
132Pim Rijmer C124511,5190,0111,518WWZ 047
133Gwénaël Paris C12432,080,0 2,08WZW 0-57
134Jelle Noordhuis C12270,030,030,0   0-26
135Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
136Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
137Raymond Hendriks C118115,5250,5215,023ZWZ-1127
138Jan Sanders C11809,5220,029,520ZWW 2-66
139Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
140Cor van der Jagt C11652,0111,061,05ZWZ-1-71
141Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
142Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
143Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
144Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
145Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
146Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
147Bert Maas C10806,5120,046,58ZWZ 030
148Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
149Werner Gubbels C10562,090,0 2,09WWZ 1-67
150Bob Hartogh Heijs C10512,5170,0 2,517ZWZ 1-149
151Philip Stibbe C10248,0200,0 8,020ZWW 2-1
152Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
153Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
154Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
155Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
156John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
157Victor Droop C9694,5110,0 4,511ZWW 16
158Guido Burger C7520,0110,0 0,011ZWZ 1-48

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
2Sasa Albers A23733,0421730,0 23733,042372173
3Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
4William Shakhverdian A22955,5623145,0521980,512532097
5Sander Berkhout A22916,5722555,5625061,012342117
6Dirk Hoogland A227919,023228112,01422767,091442219
7Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
8Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
9Wouter van Rijn A221415,02221938,01222397,010282195
10Peter Boel A220114,52222919,01121115,511-112220
11Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Otto Wilgenhof A215814,52221057,01222217,510542130
15Ilya Razdolski A21537,51322117,01019610,53-1292218
16Michiel Blok A21498,51422098,51217870,02-812196
17Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
18Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Rob Huberts A20881,0218710,0 20881,022331871
21Tom Bus A208712,52120998,51320674,08-472106
22Linus Bohlsen A20792,0323322,0215730,01372048
23Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
24Toon Janssen A207313,516203910,01221753,542351945
25Laurens Storms A20631,5320650,0 20631,53-22065
26Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
27Remco Gerlich A20496,0920664,5520261,541131967
28Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
29Koen Maassen van den Brink A20319,01520797,51118991,54482013
30Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
31Wouter Abrahamse A20038,01320635,0719333,06-52005
32Jan van de Linde A19884,51020622,0419392,56-572030
33Frank Schleipfenbauer A19827,01119827,01121120,0 -1982112
34Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
35Martin Weijsenfeld A19682,5418680,0 19682,541201868
36Bart de Kort A196310,52119151,5319719,01861951
37Fred Reulink A19566,01219444,0919922,03291936
38Hans van Capelleveen B19113,0419113,0418100,0 1181810
39Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
40Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
41Désiré Fassaert A189113,02119277,01018556,011731863
42Gerben Hendriks A188814,02718466,01219248,015291863
43Piet de Mol B18833,0417800,0 18833,041291780
44Jan Knuiman A18776,51516351,0319385,512-1161943
45Barth Plomp A187210,52018616,01118864,59-181883
46Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
47Ruud Wille A184317,03418014,09185813,025-201855
48Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
49Theo Jurrius A18392,5618932,5515670,01-2232013
50Nico Schoenmakers A18343,0618192,0418641,02321808
51Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
52Ronnie Eggink B181810,51719013,5517837,012641787
53Marco Braam B18176,51117602,0518644,56221812
54Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
55Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
56Marc Groenhuis A18021,0319020,0 18021,03-1141902
57Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
58René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
59Henk Gerdsen A17934,51017591,5318073,07-781846
60Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
61Sander van Vucht A17905,01217803,0618012,06-721832
62Jeroen van Ginneken A17873,0917282,0719931,02-751837
63Vadim van Kuijk B177616,52818098,51417438,0141201724
64Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
65Koen van Keulen A17624,0716793,0622611,01-521799
66Patrick van Waardenburg B17554,5617554,5617390,0 221739
67Ruud Verhoef A17543,51017833,5816420,02-1431850
68Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
71Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
72Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
73Albert Marks B170810,51715834,0818196,5981701
74Jacques Boonstra A16928,02216463,51217484,510-1211759
75Roy Vink B16913,5915941,5518122,04-91697
76Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
77Edwin Peters B168514,02417228,01316426,011-51686
78Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
79Ton van Eck B16652,5415890,0 16652,54941589
80Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
81Jo Engels B16520,0016520,0 16520,0 01652
82Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
83Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
84Christian Simon C16121,0316121,0314710,0 1601471
85Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
86Robert Naasz B16074,01315321,0616723,07-1501693
87Jan Vermeer B159515,53115464,512162711,01931614
88Wisse Witmans B158914,53015004,510163310,020-661581
89Bob Kooij B15859,01815832,5415856,514-31580
90Lex van Hattum B158410,01816343,0515647,01391590
91Herman de Munnik C15837,51317412,0315365,5101741486
92Volker Schleputz B15800,5115750,0 15800,5161575
93Horst Eder B157410,51915963,5615647,013-261590
94Rob van Belle B156314,02916203,05155111,024-541578
95Theo van Amerongen B15473,51114871,0515982,56-1621650
96Andre van Kuijk C154012,02114673,5815858,513791514
97Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
98Hendrik van Buren C15167,01814611,0515376,013-231538
99Kazem Mollahosseini C149713,52418015,0613968,5181211440
100Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
101Werner Passchier B14871,0316460,0 14871,03-1781646
102Manar Alkwatly B14810,5216820,0 14810,52-2191682
103Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
104Bram Hamers C14517,01313452,5715754,561441357
105Henk Schunck C14487,01812910,5715486,511-271467
106Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
107André de Groot C14303,5613532,5518171,01641382
108Theo Koeweiden C14166,02013021,5915094,511-911450
109Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
110John Bijlsma C14117,01612211,0715586,09-31414
111Cesar Eisma C138416,53213642,07139014,525371397
112Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
113Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
114Peter Hamers C13667,01313874,5813332,551061304
115Gerrie Arends C13506,51713130,5213556,015-691379
116Kees van Keulen C134910,02214322,0513258,017-821398
117Peter van Deursen C13495,51512692,0714183,58-951385
118Ko Kooman C13428,02212750,5513627,517-951390
119Rik Twilhaar C13302,0413020,0 13302,04301302
120Theo van Lotringen C132714,52711701,05136213,522151341
121Hans Derendorp C13168,02112501,0613427,015-751326
122Bryan Hieltjes C13134,01013701,5412752,56-831370
123Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
124Pim Rijmer C130711,5196320,01134511,5181091245
125Ahmad Samman C12994,0612090,0 12994,061191209
126Jan Zuidema C12958,02314833,0612295,017-1101331
127Hub Kusters B12810,5416390,0 12810,54-4131639
128Thijs Stomphorst C12806,01212742,0512854,07451254
129Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
130Raymond Hendriks C126215,52512230,52126515,0232081181
131Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
132Suzanne Verhaar C12513,5510800,0 12513,552081080
133Hans Meijer C12188,01910980,0312408,016-701268
134Meindert Rudolphi C12076,01111760,0 12076,011541176
135Jan Smallenbroek B12010,0116190,0 12010,01-4341619
136Jan Diekema C11868,51610371,0412367,512891138
137Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
138Jan Sanders C11469,5229180,0211699,520-1001180
139Frans Berben C11271,5513331,538170,02761066
140Bert Maas C11166,5128330,0412586,58661080
141Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
142Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
143Gwénaël Paris C11052,0812430,0 11052,08-1951243
144Cor van der Jagt C10452,01111041,069741,05-1911165
145Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
146John van Brink C10260,519870,0 10260,5141987
147Jelle Noordhuis C10260,0310260,0312270,0 -2271227
148Philip Stibbe C10218,02010240,0 10218,020-41024
149Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
150Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
151Victor Droop C9774,5119690,0 9774,51114969
152Bob Hartogh Heijs C9252,51710510,0 9252,517-2751051
153Werner Gubbels C9082,0910560,0 9082,09-2151056
154Robert Ratering C8920,0112830,0 8920,01-4081283
155Aisha Pieplenbosch C8090,0110870,0 8090,01-2911087
156Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
157Evy Kalker C7080,019870,0 7080,01-292987
158Guido Burger C6620,0117520,0 6620,011-138752

Scroll naar top