Uitslagen en standen na 26e ronde intern

Dirk Hoogland heeft goede zaken gedaan in de race om het clubkampioenschap. Dirk won met wit van het jeugdige talent Saša Albers, terwijl achtervolger Peter Boel (rechts) remiseerde tegen de sterke Ilya Razdolski.  

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelIlya Razdolski½-½
Dirk HooglandSasa Albers1-0
Otto WilgenhofBart de Kort1-0
Martin WeijsenfeldJan Knuiman½-½
Barth PlompGerben Hendriks1-0
Ruud WilleRonnie Eggink½-½
Jacques BoonstraManar Alkwatly1-0
Vadim van KuijkBob Kooij1-0
Henk SchunckRob van Belle1-0
Jan ZuidemaKazem Mollahosseini0-1
Theo van LotringenCesar Eisma1-0
Ko KoomanHans Meijer1-0
Jan SandersRik Twilhaar0-1
Pim RijmerGuido Burger1-0
Raymond HendriksGwénaël Paris1-0
Victor DroopBob Hartogh Heijs1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Peter Boel A222014,5229,0115,511WZW 18
5Dirk Hoogland A221919,02312,0147,09ZWW 184
6Ilya Razdolski A22187,5137,0100,53ZWZ-1-64
7Wouter van Rijn A221215,0218,0127,09WWZ 126
8Michiel Blok A21968,5148,5120,02ZZ-2-34
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Sasa Albers A21562,030,0 2,03WWZ 120
11Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
12Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
13Otto Wilgenhof A212113,5217,0126,59ZWW 117
14Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
15Frank Schleipfenbauer A21127,0117,0110,0   0-68
16Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
17Tom Bus A210612,5218,5134,08ZWZ-2-28
18William Shakhverdian A20975,565,050,51W 155
19Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
20Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
21Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
22Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
23Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
24Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
25Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
26Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
27Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
28Koen Maassen van den Brink A20139,0157,5111,54WZW 030
29Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
30Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
31Remco Gerlich A19766,084,551,53WZZ-140
32Bart de Kort A195110,5211,539,018ZWZ 0-6
33Toon Janssen A194513,51610,0123,54WZW 0107
34Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
35Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
36Jan Knuiman A19285,5141,034,511ZWZ-1-65
37Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
38Marc Groenhuis A19171,020,0 1,02WZ 01
39Barth Plomp A190010,5196,0114,58ZZW 010
40Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
41Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
42Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
43Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
44Désiré Fassaert A186313,0217,0106,011ZZW-145
45Gerben Hendriks A186314,0276,0128,015WWZ 14
46Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
47Martin Weijsenfeld A18511,530,0 1,53WZW 13
48Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
49Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
50René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
51Ruud Wille A184416,0334,0912,024ZZW 0-19
52Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
53Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
54Quirine Naber A18371,011,010,0   07
55Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
56Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
57Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
58Hans van Capelleveen B18103,043,040,0   017
59Nico Schoenmakers A18083,062,041,02ZW 06
60Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
61Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
62Erik Wille B17992,042,040,0   02
63Ronnie Eggink B178710,5173,557,012WZZ 033
64Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
65Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
66Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
67Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
68Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
69Jacques Boonstra A17507,0213,5123,59ZWW 1-63
70Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
71Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
72Patrick van Waardenburg B17394,564,560,0   06
73Vadim van Kuijk B173516,5278,5148,013WZW-179
74Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
75Albert Marks B170110,5174,086,59ZZW 11
76Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
77Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
78Manar Alkwatly B16870,010,0 0,01Z-1-13
79Edwin Peters B168614,0248,0136,011ZWZ-1-4
80Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
81Jo Engels B16520,000,0 0,0   00
82Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
83Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
84Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
85Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
86Ron Brachten B16372,052,050,0   017
87Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
88Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
89Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
90Zekria Amani B16163,063,060,0   09
91Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
92Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
93Horst Eder B159010,5193,567,013WZW-1-10
94Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
95Bob Kooij B15899,0172,546,513WZZ-11
96Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
97Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
98Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
99Rob van Belle B157313,5283,0510,523WWZ-1-44
100Erik Gort C15604,054,050,0   034
101Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
102Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
103Andre van Kuijk C150111,0203,587,512WZZ 040
104Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
105Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
106Christian Simon C14711,031,030,0   019
107Theo Koeweiden C14636,0191,594,510ZZW 0-44
108Kazem Mollahosseini C146113,5235,068,517WZZ-185
109Henk Schunck C14546,0170,575,510WZW 0-21
110Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
111Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
112John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
113Cesar Eisma C141016,5312,0714,524ZWZ-263
114Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
115Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
116André de Groot C13823,562,551,01W 116
117Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
118Ko Kooman C13777,0210,556,516ZZW 0-60
119Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
120Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
121Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
122Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
123Hans Derendorp C13398,0201,067,014WZZ-2-52
124Jan Zuidema C13318,0233,065,017WZW 1-74
125Theo van Lotringen C132013,5261,0512,521WZW 18
126Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
127Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
128Rik Twilhaar C13022,040,0 2,04ZWZ 02
129Robert Ratering C13000,000,0 0,0   00
130Pim Rijmer C126211,5180,0111,517ZWW 164
131Thijs Stomphorst C12546,0122,054,07WZW 119
132Hans Meijer C12517,0180,037,015WWZ-1-37
133Jelle Noordhuis C12270,030,030,0   0-26
134Gwénaël Paris C12261,070,0 1,07ZWZ-1-74
135Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
136Jan Sanders C12019,5210,029,519ZZW 1-45
137Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
138Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
139Raymond Hendriks C117214,5240,5214,022ZZW 0118
140Cor van der Jagt C11652,0111,061,05ZWZ-1-71
141Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
142Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
143Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
144Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
145Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
146Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
147Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
148Bert Maas C10595,5110,045,57WZW 19
149Werner Gubbels C10562,090,0 2,09WWZ 1-67
150Bob Hartogh Heijs C10512,5170,0 2,517ZWZ 1-149
151Philip Stibbe C10338,0190,0 8,019ZZW 18
152Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
153Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
154Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
155Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
156John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
157Victor Droop C9694,5110,0 4,511ZWW 16
158Guido Burger C7520,0110,0 0,011ZWZ 1-48

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
2Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
3Sasa Albers A23082,0321560,0 23082,031722156
4William Shakhverdian A22985,5623145,0522140,512562097
5Sander Berkhout A22906,5722555,5624961,012332117
6Dirk Hoogland A227919,023228112,01422757,091442219
7Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
8Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
9Wouter van Rijn A223615,02121968,01222907,09502212
10Peter Boel A220014,52222919,01121105,511-122220
11Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Ilya Razdolski A21557,51322117,01019670,53-1272218
15Michiel Blok A21498,51422098,51217870,02-812196
16Otto Wilgenhof A214813,52121047,01222086,59442121
17Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
18Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Rob Huberts A20881,0218710,0 20881,022331871
21Remco Gerlich A20886,0820694,5521181,531521976
22Tom Bus A208712,52120998,51320674,08-472106
23Linus Bohlsen A20792,0323322,0215730,01372048
24Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
25Toon Janssen A207313,516203910,01221723,542351945
26Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
27Laurens Storms A20601,5320650,0 20601,53-52065
28Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
29Koen Maassen van den Brink A20309,01520797,51118951,54472013
30Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
31Wouter Abrahamse A19998,01320635,0719253,06-92005
32Jan van de Linde A19864,51020622,0419362,56-592030
33Frank Schleipfenbauer A19827,01119827,01121120,0 -1982112
34Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
35Bart de Kort A196310,52119151,5319719,01861951
36Fred Reulink A19576,01219444,0919982,03301936
37Marc Groenhuis A19261,0219170,0 19261,02101917
38Hans van Capelleveen B19113,0419113,0418100,0 1181810
39Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
40Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
41Barth Plomp A189410,51918646,01119344,5841900
42Désiré Fassaert A189013,02119277,01018536,011721863
43Gerben Hendriks A188714,02718466,01219238,015281863
44Piet de Mol B18803,0417800,0 18803,041261780
45Martin Weijsenfeld A18671,5318510,0 18671,53191851
46Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
47Jan Knuiman A18465,51416331,0319054,511-1471928
48Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
49Theo Jurrius A18392,5618932,5515670,01-2232013
50Ruud Wille A183316,03318004,09184612,024-301844
51Nico Schoenmakers A18293,0618192,0418491,02271808
52Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
53Marco Braam B18176,51117602,0518644,56221812
54Ronnie Eggink B181610,51719013,5517817,012621787
55Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
56Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
57Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
58René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
59Henk Gerdsen A17934,51017591,5318083,07-781846
60Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
61Sander van Vucht A17895,01217803,0617992,06-731832
62Vadim van Kuijk B178716,52718118,51417628,0131311735
63Jeroen van Ginneken A17873,0917282,0719971,02-751837
64Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
65Koen van Keulen A17654,0716793,0622781,01-491799
66Patrick van Waardenburg B17554,5617554,5617390,0 221739
67Ruud Verhoef A17543,51017833,5816420,02-1431850
68Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
71Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
72Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
73Albert Marks B170910,51715834,0818206,5991701
74Roy Vink B16903,5915941,5518092,04-101697
75Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
76Edwin Peters B168514,02417228,01316436,011-51686
77Jacques Boonstra A16807,02116463,51217253,59-1331750
78Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
79Ton van Eck B16632,5415890,0 16632,54921589
80Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
81Jo Engels B16520,0016520,0 16520,0 01652
82Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
83Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
84Christian Simon C16121,0316121,0314710,0 1601471
85Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
86Robert Naasz B16074,01315321,0616723,07-1501693
87Bob Kooij B15989,01715832,5416036,513101589
88Jan Vermeer B159615,53115464,512162811,01941614
89Volker Schleputz B15900,5115750,0 15900,51161575
90Wisse Witmans B159014,53015004,510163510,020-651581
91Lex van Hattum B158410,01816343,0515647,01391590
92Herman de Munnik C15817,51317412,0315345,5101721486
93Horst Eder B157510,51915963,5615667,013-251590
94Rob van Belle B155913,52816203,05154610,523-581573
95Theo van Amerongen B15473,51114871,0515982,56-1621650
96Andre van Kuijk C152611,02014653,5815677,512651501
97Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
98Kazem Mollahosseini C151813,52318025,0614188,5171421461
99Hendrik van Buren C15147,01814611,0515346,013-251538
100Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
101Werner Passchier B14841,0316460,0 14841,03-1811646
102Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
103Bram Hamers C14497,01313452,5715704,561421357
104Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
105André de Groot C14343,5613532,5518391,01681382
106Henk Schunck C14306,01712880,5715305,510-451454
107Theo Koeweiden C14296,01913031,5915434,510-781463
108Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
109John Bijlsma C14127,01612211,0715606,09-21414
110Cesar Eisma C139416,53113682,07140214,524471410
111Manar Alkwatly B13770,0116870,0 13770,01-3231687
112Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
113Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
114Peter Hamers C13667,01313874,5813312,551061304
115Gerrie Arends C13516,51713130,5213566,015-681379
116Peter van Deursen C13505,51512692,0714213,58-941385
117Kees van Keulen C134710,02214322,0513228,017-841398
118Rik Twilhaar C13332,0413020,0 13332,04331302
119Pim Rijmer C133311,5186370,01137411,5171351262
120Hans Derendorp C13318,02012531,0613657,014-601339
121Ko Kooman C13267,02112720,5513446,516-1111377
122Bryan Hieltjes C13174,01013701,5412812,56-791370
123Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
124Theo van Lotringen C130913,52611661,05134312,521-31320
125Ahmad Samman C13014,0612090,0 13014,061211209
126Robert Ratering C13000,0013000,0 13000,0 01300
127Jan Zuidema C12988,02314833,0612335,017-1071331
128Hub Kusters B12860,5416390,0 12860,54-4081639
129Thijs Stomphorst C12836,01212742,0512894,07481254
130Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
131Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
132Raymond Hendriks C125414,52412200,52125714,0222001172
133Suzanne Verhaar C12463,5510800,0 12463,552031080
134Meindert Rudolphi C12056,01111760,0 12056,011521176
135Jan Smallenbroek B11960,0116190,0 11960,01-4391619
136Hans Meijer C11927,01810930,0312127,015-961251
137Jan Diekema C11878,51610371,0412377,512901138
138Jan Sanders C11669,5219210,0211929,519-801201
139Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
140Frans Berben C11271,5513331,538170,02761066
141Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
142Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
143Bert Maas C10745,5118300,0412145,57241059
144Cor van der Jagt C10472,01111041,069791,05-1891165
145Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
146John van Brink C10350,519870,0 10350,5150987
147Philip Stibbe C10348,01910330,0 10348,01991033
148Gwénaël Paris C10291,0712260,0 10291,07-2711226
149Jelle Noordhuis C10260,0310260,0312270,0 -2271227
150Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
151Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
152Victor Droop C9764,5119690,0 9764,51113969
153Bob Hartogh Heijs C9242,51710510,0 9242,517-2761051
154Werner Gubbels C9112,0910560,0 9112,09-2121056
155Aisha Pieplenbosch C8000,0110870,0 8000,01-3001087
156Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
157Evy Kalker C6870,019870,0 6870,01-313987
158Guido Burger C6620,0117520,0 6620,011-138752

Scroll naar top