Uitslagen en standen na 25e ronde intern

Donderdagavond was het qua aantal deelnemers hetzelfde als vorige week. Het ging er gisteravond beduidend vredelievender aan toe: Een derde van de partijen eindigde maar liefst in remise. In de top verloor Peter Boel van het jeugdtalent Saša Albers. Wouter van Rijn (links) speelde tegen het andere jeugdtalent, William Shakhverdian, en kwamen remise overeen.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Sasa AlbersPeter Boel1-0
William ShakhverdianWouter van Rijn½-½
Bart de KortMarc Groenhuis0-1
Jan KnuimanBarth Plomp½-½
Gerben HendriksMartin Weijsenfeld½-½
Nico SchoenmakersRuud Wille½-½
Jacques BoonstraRonnie Eggink1-0
Albert MarksVadim van Kuijk1-0
Rob van BelleAndre van Kuijk½-½
Theo KoeweidenHenk Schunck1-0
Cesar EismaKo Kooman1-0
Hans MeijerJan Zuidema1-0
Pim RijmerTheo van Lotringen0-1
Gwénaël ParisJan Sanders0-1
Bob Hartogh HeijsRaymond Hendriks0-1
André de GrootKazem Mollahosseini1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Peter Boel A222014,0219,0115,010WWZ 08
5Ilya Razdolski A22187,0127,0100,02ZW 0-64
6Wouter van Rijn A221215,0218,0127,09WWZ 126
7Dirk Hoogland A220618,02212,0146,08WZW 071
8Michiel Blok A21968,5148,5120,02ZZ-2-34
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Sasa Albers A21692,020,0 2,02WW 233
11Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
12Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
13Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
14Frank Schleipfenbauer A21127,0117,0110,0   0-68
15Otto Wilgenhof A211212,5207,0125,58WZW 08
16Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
17Tom Bus A210612,5218,5134,08ZWZ-2-28
18William Shakhverdian A20975,565,050,51W 155
19Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
20Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
21Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
22Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
23Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
24Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
25Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
26Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
27Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
28Koen Maassen van den Brink A20139,0157,5111,54WZW 030
29Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
30Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
31Remco Gerlich A19766,084,551,53WZZ-140
32Bart de Kort A196010,5201,539,017ZZW 13
33Toon Janssen A194513,51610,0123,54WZW 0107
34Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
35Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
36Jan Knuiman A19325,0131,034,010ZZW 0-61
37Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
38Marc Groenhuis A19171,020,0 1,02WZ 01
39Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
40Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
41Barth Plomp A18859,5186,0113,57WZZ-1-5
42Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
43Gerben Hendriks A187814,0266,0128,014ZWW 219
44Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
45Désiré Fassaert A186313,0217,0106,011ZZW-145
46Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
47Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
48Ruud Wille A184715,5324,0911,523WZZ-1-16
49Martin Weijsenfeld A18471,020,0 1,02WZ 0-1
50Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
51René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
52Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
53Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
54Quirine Naber A18371,011,010,0   07
55Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
56Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
57Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
58Hans van Capelleveen B18103,043,040,0   017
59Nico Schoenmakers A18083,062,041,02ZW 06
60Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
61Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
62Erik Wille B17992,042,040,0   02
63Ronnie Eggink B178410,0163,556,511WWZ 130
64Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
65Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
66Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
67Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
68Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
69Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
70Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
71Patrick van Waardenburg B17394,564,560,0   06
72Jacques Boonstra A17376,0203,5122,58ZZW 0-76
73Vadim van Kuijk B172515,5268,5147,012WWZ-269
74Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
75Albert Marks B170110,5174,086,59ZZW 11
76Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
77Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
78Edwin Peters B168614,0248,0136,011ZWZ-1-4
79Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
80Jo Engels B16520,000,0 0,0   00
81Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
82Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
83Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
84Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
85Ron Brachten B16372,052,050,0   017
86Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
87Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
88Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
89Zekria Amani B16163,063,060,0   09
90Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
91Bob Kooij B15999,0162,546,512WWZ 011
92Rob van Belle B159413,5273,0510,522ZWW 0-23
93Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
94Horst Eder B159010,5193,567,013WZW-1-10
95Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
96Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
97Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
98Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
99Erik Gort C15604,054,050,0   034
100Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
101Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
102Andre van Kuijk C150111,0203,587,512WZZ 040
103Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
104Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
105Christian Simon C14711,031,030,0   019
106Theo Koeweiden C14636,0191,594,510ZZW 0-44
107Kazem Mollahosseini C145012,5225,067,516ZWZ 074
108Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
109Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
110Henk Schunck C14335,0160,574,59WWZ-1-42
111Cesar Eisma C143016,5302,0714,523ZZW-183
112John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
113Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
114Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
115André de Groot C13823,562,551,01W 116
116Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
117Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
118Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
119Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
120Ko Kooman C13666,0200,555,515WZZ-1-71
121Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
122Jan Zuidema C13428,0223,065,016WWZ 0-63
123Hans Derendorp C13398,0201,067,014WZZ-2-52
124Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
125Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
126Theo van Lotringen C130012,5251,0511,520WWZ 0-12
127Rik Twilhaar C12901,030,0 1,03WZW 1-10
128Hans Meijer C12627,0170,037,014ZWW 0-26
129Pim Rijmer C126110,5170,0110,516WZW 063
130Thijs Stomphorst C12546,0122,054,07WZW 119
131Gwénaël Paris C12451,060,0 1,06WZW 0-55
132Jelle Noordhuis C12270,030,030,0   0-26
133Jan Sanders C12139,5200,029,518WZZ 0-33
134Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
135Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
136Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
137Cor van der Jagt C11652,0111,061,05ZWZ-1-71
138Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
139Raymond Hendriks C115313,5230,5213,021WZZ-199
140Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
141Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
142Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
143Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
144Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
145Bob Hartogh Heijs C10712,5160,0 2,516WZW 2-129
146Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
147Bert Maas C10595,5110,045,57WZW 19
148Werner Gubbels C10562,090,0 2,09WWZ 1-67
149Philip Stibbe C10338,0190,0 8,019ZZW 18
150Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
151Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
152Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
153Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
154John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
155Victor Droop C9493,5100,0 3,510ZZW 0-14
156Guido Burger C7530,0100,0 0,010WZW 2-47

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Sasa Albers A25382,0221690,0 25382,024022169
2Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
3Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
4William Shakhverdian A22985,5623145,0522140,512562097
5Sander Berkhout A22886,5722555,5624871,012312117
6Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
7Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
8Dirk Hoogland A226418,022227812,01422416,081292206
9Wouter van Rijn A223515,02121968,01222877,09492212
10Peter Boel A220014,02122919,01120995,010-122220
11Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Ilya Razdolski A21497,01222117,01018410,02-1332218
15Michiel Blok A21488,51422098,51217800,02-822196
16Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
17Otto Wilgenhof A213912,52021027,01221955,58352112
18Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Tom Bus A208812,52120998,51320704,08-462106
21Remco Gerlich A20886,0820694,5521181,531521976
22Rob Huberts A20841,0218710,0 20841,022291871
23Linus Bohlsen A20822,0323322,0215820,01402048
24Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
25Toon Janssen A207413,516203910,01221773,542361945
26Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
27Laurens Storms A20601,5320650,0 20601,53-52065
28Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
29Koen Maassen van den Brink A20309,01520797,51118961,54472013
30Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
31Wouter Abrahamse A20008,01320635,0719273,06-82005
32Jan van de Linde A19874,51020622,0419362,56-582030
33Frank Schleipfenbauer A19827,01119827,01121120,0 -1982112
34Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
35Bart de Kort A197510,52019161,5319859,017181960
36Fred Reulink A19566,01219444,0919932,03291936
37Marc Groenhuis A19231,0219170,0 19231,0271917
38Hans van Capelleveen B19113,0419113,0418100,0 1181810
39Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
40Gerben Hendriks A190114,02618466,01219528,014421878
41Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
42Désiré Fassaert A188913,02119277,01018526,011711863
43Piet de Mol B18773,0417800,0 18773,041231780
44Barth Plomp A18759,51818616,01118963,57-151885
45Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
46Jan Knuiman A18465,01316331,0319104,010-1471932
47Martin Weijsenfeld A18431,0218470,0 18431,02-51847
48Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
49Theo Jurrius A18392,5618932,5515670,01-2232013
50Ruud Wille A183615,53218004,09185111,523-271847
51Nico Schoenmakers A18293,0618192,0418491,02271808
52Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
53Marco Braam B18176,51117602,0518644,56221812
54Ronnie Eggink B181410,01619013,5517746,511601784
55Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
56Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
57Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
58René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
59Henk Gerdsen A17934,51017591,5318083,07-781846
60Sander van Vucht A17915,01217803,0618022,06-711832
61Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
62Jeroen van Ginneken A17873,0917282,0719971,02-751837
63Vadim van Kuijk B178115,52618108,51417487,0121251725
64Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
65Koen van Keulen A17634,0716793,0622631,01-511799
66Patrick van Waardenburg B17554,5617554,5617390,0 221739
67Ruud Verhoef A17543,51017833,5816420,02-1431850
68Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
71Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
72Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
73Albert Marks B170910,51715834,0818216,5991701
74Roy Vink B16903,5915941,5518102,04-101697
75Edwin Peters B168614,02417228,01316456,011-41686
76Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
77Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
78Ton van Eck B16692,5415890,0 16692,54981589
79Jacques Boonstra A16596,02016453,51216802,58-1541737
80Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
81Jo Engels B16520,0016520,0 16520,0 01652
82Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
83Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
84Bob Kooij B16159,01615832,5416256,512271599
85Christian Simon C16121,0316121,0314710,0 1601471
86Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
87Robert Naasz B16074,01315321,0616713,07-1501693
88Volker Schleputz B16000,5115750,0 16000,51261575
89Jan Vermeer B159715,53115464,512162911,01951614
90Wisse Witmans B159014,53015004,510163510,020-651581
91Lex van Hattum B158510,01816343,0515667,013101590
92Herman de Munnik C15797,51317412,0315305,5101701486
93Horst Eder B157910,51915963,5615717,013-211590
94Rob van Belle B157913,52716203,05156910,522-381594
95Theo van Amerongen B15473,51114871,0515972,56-1621650
96Andre van Kuijk C152611,02014653,5815677,512651501
97Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
98Hendrik van Buren C15137,01814611,0515336,013-261538
99Kazem Mollahosseini C150912,52218015,0614007,5161331450
100Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
101Werner Passchier B14771,0316460,0 14771,03-1881646
102Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
103Bram Hamers C14507,01313452,5715724,561431357
104Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
105André de Groot C14323,5613532,5518281,01661382
106Theo Koeweiden C14286,01913031,5915404,510-791463
107Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
108John Bijlsma C14117,01612211,0715586,09-31414
109Cesar Eisma C141116,53013722,07142314,523641430
110Henk Schunck C13955,01612840,5714814,59-801433
111Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
112Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
113Peter Hamers C13657,01313874,5813312,551051304
114Gerrie Arends C13506,51713130,5213556,015-691379
115Peter van Deursen C13505,51512692,0714203,58-941385
116Kees van Keulen C134810,02214322,0513238,017-831398
117Pim Rijmer C133510,5176370,01137910,5161371261
118Hans Derendorp C13328,02012531,0613667,014-591339
119Bryan Hieltjes C13204,01013701,5412882,56-761370
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Jan Zuidema C13128,02214863,0612475,016-931342
122Ko Kooman C13116,02012690,5513255,515-1261366
123Ahmad Samman C13104,0612090,0 13104,061301209
124Theo van Lotringen C128912,52511621,05132111,520-231300
125Hub Kusters B12860,5416390,0 12860,54-4081639
126Thijs Stomphorst C12846,01212742,0512914,07491254
127Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
128Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
129Rik Twilhaar C12521,0312900,0 12521,03-481290
130Suzanne Verhaar C12473,5510800,0 12473,552041080
131Raymond Hendriks C123813,52312140,52124113,0211841153
132Jan Smallenbroek B12180,0116190,0 12180,01-4171619
133Hans Meijer C12077,01710970,0312307,014-811262
134Meindert Rudolphi C12066,01111760,0 12066,011531176
135Jan Diekema C11868,51610371,0412357,512891138
136Jan Sanders C11789,5209230,0212069,518-681213
137Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
138Frans Berben C11311,5513331,538270,02801066
139Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
140Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
141Gwénaël Paris C10741,0612450,0 10741,06-2261245
142Bert Maas C10695,5118300,0412055,57191059
143Cor van der Jagt C10482,01111041,069811,05-1881165
144Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
145John van Brink C10350,519870,0 10350,5150987
146Philip Stibbe C10328,01910330,0 10328,01971033
147Jelle Noordhuis C10260,0310260,0312270,0 -2271227
148Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
149Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
150Bob Hartogh Heijs C9472,51610710,0 9472,516-2531071
151Victor Droop C9283,5109490,0 9283,510-35949
152Werner Gubbels C9092,0910560,0 9092,09-2141056
153Aisha Pieplenbosch C7800,0110870,0 7800,01-3201087
154Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
155Evy Kalker C6870,019870,0 6870,01-313987
156Guido Burger C6530,0107530,0 6530,010-147753

Scroll naar top