Uitslagen en standen na 29e ronde intern

Dirk Hoogland behield gisteravond na zijn zege op de degelijke Barth Plomp de leiding. Achtervolger Wouter van Rijn wist ook te winnen, maar dat zal niet genoeg zijn. In de groepen B en C lijkt de winnaar ook vast te staan: in groep B won Ronnie Eggink (links op de voorgrond) met zwart van Martin Weijsenfeld en in groep C kan André van Kuijk (achter Ronnie) de titel zo goed als zeker niet meer ontgaan door een remise tegen Horst Eder.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Barth PlompDirk Hoogland0-1
Marc GroenhuisWouter van Rijn0-1
Ruud WilleSasa Albers0-1
Martin WeijsenfeldRonnie Eggink0-1
Edwin PetersGerben Hendriks½-½
Manar AlkwatlyBob Kooij½-½
Horst EderAndre van Kuijk½-½
Kazem MollahosseiniRob van Belle0-1
Ko KoomanHenk Schunck1-0
Cesar EismaHans Meijer½-½
André de GrootHans Derendorp½-½
Theo van LotringenJan Zuidema0-1
Pim RijmerRens Nuwenhoud½-½
Werner GubbelsGwénaël Paris1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
4Peter Boel A223015,5239,0116,512ZWW 218
5Dirk Hoogland A222320,02412,0148,010WWZ 088
6Ilya Razdolski A22187,5137,0100,53ZWZ-1-64
7Wouter van Rijn A220517,0248,0129,012WZZ 019
8Michiel Blok A21968,5148,5120,02ZZ-2-34
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Sasa Albers A21674,560,0 4,56ZWZ 031
11Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
12Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
13Otto Wilgenhof A213014,5227,0127,510WWZ 026
14Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
15Frank Schleipfenbauer A21127,0117,0110,0   0-68
16Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
17Tom Bus A210612,5218,5134,08ZWZ-2-28
18William Shakhverdian A20875,575,050,52WZ 045
19Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
20Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
21Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
22Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
23Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
24Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
25Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
26Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
27Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
28Koen Maassen van den Brink A20139,0157,5111,54WZW 030
29Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
30Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
31Remco Gerlich A19676,094,551,54ZZW 031
32Bart de Kort A195110,5211,539,018ZWZ 0-6
33Toon Janssen A194513,51610,0123,54WZW 0107
34Jan Knuiman A19376,5161,035,513ZWW 1-56
35Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
36Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
37Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
38Barth Plomp A188911,0226,0115,011WZW 1-1
39Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
40Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
41Marc Groenhuis A18821,050,0 1,05ZWW 1-34
42Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
43Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
44Martin Weijsenfeld A18653,560,0 3,56ZZW 017
45Désiré Fassaert A186313,0217,0106,011ZZW-145
46Gerben Hendriks A185614,5286,0128,516WZZ 0-3
47Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
48Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
49Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
50René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
51Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
52Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
53Quirine Naber A18371,011,010,0   07
54Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
55Ruud Wille A183017,0364,0913,027ZWW 1-33
56Ronnie Eggink B181812,5193,559,014ZWZ 064
57Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
58Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
59Hans van Capelleveen B18103,043,040,0   017
60Nico Schoenmakers A18083,062,041,02ZW 06
61Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
62Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
63Erik Wille B17992,042,040,0   02
64Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
65Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
66Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
67Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
68Jacques Boonstra A17598,0223,5124,510WWZ 0-54
69Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
70Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
71Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
72Patrick van Waardenburg B17394,564,560,0   06
73Albert Marks B172211,5184,087,510ZWZ 022
74Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
75Vadim van Kuijk B171216,5298,5148,015WWZ-156
76Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
77Edwin Peters B169314,5258,0136,512WZW 03
78Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
79Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
80Manar Alkwatly B16711,540,0 1,54WZW 0-29
81Jo Engels B16520,000,0 0,0   00
82Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
83Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
84Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
85Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
86Ron Brachten B16372,052,050,0   017
87Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
88Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
89Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
90Zekria Amani B16163,063,060,0   09
91Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
92Bob Kooij B159410,5202,548,016WZZ-26
93Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
94Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
95Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
96Horst Eder B158711,0203,567,514ZWW 0-13
97Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
98Rob van Belle B158015,5313,0512,526ZWZ-2-37
99Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
100Erik Gort C15604,054,050,0   034
101Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
102Andre van Kuijk C152413,0233,589,515WWZ 163
103Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
104Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
105Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
106Christian Simon C14711,031,030,0   019
107Theo Koeweiden C14506,0201,594,511ZWZ-1-57
108Henk Schunck C14407,0200,576,513ZWZ-1-35
109Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
110Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
111Ko Kooman C142010,0240,559,519ZWW 1-17
112John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
113Kazem Mollahosseini C141113,5265,068,520WZW 035
114Cesar Eisma C139817,5342,0715,527WZW-151
115Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
116Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
117André de Groot C13804,072,551,52WW 214
118Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
119Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
120Bryan Hieltjes C13725,0111,543,57ZZW-1-24
121Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
122Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
123Hans Derendorp C13489,5231,068,517WWZ-1-43
124Jan Zuidema C13459,5253,066,519WZZ-1-60
125Theo van Lotringen C131314,5291,0513,524ZZW 01
126Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
127Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
128Rik Twilhaar C13032,550,0 2,55WZW 13
129Robert Ratering C12830,010,0 0,01Z-1-17
130Hans Meijer C12709,0210,039,018WWZ 0-18
131Thijs Stomphorst C12546,0122,054,07WZW 119
132Pim Rijmer C123912,0200,0112,019WZW 141
133Jelle Noordhuis C12270,030,030,0   0-26
134Gwénaël Paris C12223,0100,0 3,010WWZ 0-78
135Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
136Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
137Raymond Hendriks C118516,0260,5215,524WZZ-2131
138Jan Sanders C11809,5220,029,520ZWW 2-66
139Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
140Cor van der Jagt C11652,0111,061,05ZWZ-1-71
141Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
142Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
143Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
144Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
145Rens Nuwenhoud C11060,510,0 0,51Z-16
146Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
147Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
148Bert Maas C10806,5120,046,58ZWZ 030
149Werner Gubbels C10783,0100,0 3,010WZW 2-45
150Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
151Bob Hartogh Heijs C10512,5170,0 2,517ZWZ 1-149
152Philip Stibbe C10248,0200,0 8,020ZWW 2-1
153Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
154Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
155Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
156Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
157John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
158Victor Droop C9674,5120,0 4,512WWZ 04
159Guido Burger C7510,0120,0 0,012WZZ 0-49

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
2Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
3Sander Berkhout A22916,5722555,5625061,012342117
4Sasa Albers A22824,5621670,0 22824,561462167
5Dirk Hoogland A228220,024228312,01422808,0101472223
6Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
7Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
8William Shakhverdian A22325,5723135,0520310,521902087
9Wouter van Rijn A222417,02421958,01222549,012382205
10Peter Boel A221415,52322949,01121416,51222230
11Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Otto Wilgenhof A215914,52221057,01222227,510552130
15Ilya Razdolski A21567,51322117,01019720,53-1262218
16Michiel Blok A21498,51422098,51217890,02-812196
17Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
18Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Rob Huberts A20891,0218710,0 20891,022341871
21Tom Bus A208712,52120998,51320694,08-472106
22Linus Bohlsen A20792,0323322,0215730,01372048
23Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
24Toon Janssen A207113,516203910,01221673,542331945
25Laurens Storms A20631,5320650,0 20631,53-22065
26Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
27Remco Gerlich A20506,0920664,5520281,541141967
28Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
29Koen Maassen van den Brink A20319,01520797,51118981,54482013
30Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
31Wouter Abrahamse A19978,01320635,0719213,06-112005
32Jan van de Linde A19874,51020622,0419372,56-582030
33Frank Schleipfenbauer A19827,01119827,01121120,0 -1982112
34Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
35Bart de Kort A196010,52119151,5319679,01831951
36Fred Reulink A19566,01219444,0919942,03291936
37Martin Weijsenfeld A19273,5618650,0 19273,56791865
38Hans van Capelleveen B19113,0419113,0418100,0 1181810
39Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
40Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
41Désiré Fassaert A189013,02119277,01018526,011721863
42Piet de Mol B18843,0417800,0 18843,041301780
43Gerben Hendriks A188014,52818466,01219088,516211856
44Barth Plomp A187911,02218626,01118975,011-111889
45Jan Knuiman A18726,51616341,0319275,513-1211937
46Ronnie Eggink B185412,51919033,5518379,0141001818
47Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
48Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
49Theo Jurrius A18392,5618932,5515670,01-2232013
50Nico Schoenmakers A18293,0618192,0418491,02271808
51Ruud Wille A182417,03618004,09183213,027-391830
52Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
53Marco Braam B18176,51117602,0518644,56221812
54Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
55Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
58Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
59Henk Gerdsen A17904,51017591,5318033,07-811846
60Sander van Vucht A17875,01217803,0617952,06-751832
61Jeroen van Ginneken A17873,0917282,0719951,02-751837
62Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
63Vadim van Kuijk B176516,52918088,51417258,0151091712
64Koen van Keulen A17634,0716793,0622671,01-511799
65Patrick van Waardenburg B17554,5617554,5617390,0 221739
66Ruud Verhoef A17543,51017833,5816420,02-1431850
67Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
68Albert Marks B173811,51815854,0818617,510381722
69Marc Groenhuis A17361,0518820,0 17361,05-1801882
70Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
71Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
72Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
73Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
74Jacques Boonstra A16958,02216463,51217534,510-1181759
75Edwin Peters B169414,52517228,01316646,51241693
76Roy Vink B16893,5915941,5518082,04-111697
77Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
78Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
79Ton van Eck B16652,5415890,0 16652,54941589
80Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
81Jo Engels B16520,0016520,0 16520,0 01652
82Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
83Tijs van Dijk B16201,5316170,0 16201,5351617
84Christian Simon C16121,0316121,0314710,0 1601471
85Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
86Robert Naasz B16104,01315321,0616763,07-1471693
87Bob Kooij B160210,52015832,5416078,016141594
88Volker Schleputz B15950,5115750,0 15950,51211575
89Jan Vermeer B159415,53115464,512162511,01921614
90Wisse Witmans B158814,53015004,510163210,020-671581
91Herman de Munnik C15877,51317412,0315415,5101781486
92Lex van Hattum B158410,01816343,0515647,01391590
93Horst Eder B157311,02015963,5615637,514-271587
94Rob van Belle B156415,53116203,05155312,526-531580
95Andre van Kuijk C154713,02314693,5815889,515861524
96Theo van Amerongen B15443,51114871,0515922,56-1651650
97Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
98Manar Alkwatly B15201,5416710,0 15201,54-1801671
99Hendrik van Buren C15177,01814611,0515396,013-221538
100Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
101Werner Passchier B14891,0316460,0 14891,03-1761646
102Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
103Kazem Mollahosseini C146613,52617995,0613668,520901411
104Bram Hamers C14497,01313452,5715704,561421357
105Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
106Henk Schunck C14147,02012850,5714846,513-611440
107Theo Koeweiden C14146,02013021,5915064,511-931450
108André de Groot C14144,0713522,5515671,52481380
109Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
110John Bijlsma C14127,01612211,0715616,09-21414
111Cesar Eisma C138717,53413652,07139315,527401398
112Ko Kooman C137910,02412800,5514059,519-581420
113Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
114Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
115Peter Hamers C13647,01313874,5813282,551041304
116Kees van Keulen C135210,02214322,0513288,017-791398
117Gerrie Arends C13516,51713130,5213566,015-681379
118Peter van Deursen C13475,51512692,0714153,58-971385
119Hans Derendorp C13439,52312551,0613748,517-481348
120Rik Twilhaar C13282,5513030,0 13282,55281303
121Bryan Hieltjes C13265,01113701,5413003,57-701372
122Jan Zuidema C13139,52514873,0612586,519-921345
123Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
124Theo van Lotringen C130114,52911651,05132913,524-111313
125Ahmad Samman C12994,0612090,0 12994,061191209
126Pim Rijmer C129312,0206300,01132812,019951239
127Hub Kusters B12830,5416390,0 12830,54-4111639
128Thijs Stomphorst C12806,01212742,0512844,07451254
129Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
130Raymond Hendriks C126216,02612240,52126515,5242081185
131Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
132Suzanne Verhaar C12513,5510800,0 12513,552081080
133Rens Nuwenhoud C12400,5111060,0 12400,511401106
134Hans Meijer C12249,02110990,0312459,018-641270
135Meindert Rudolphi C12076,01111760,0 12076,011541176
136Jan Smallenbroek B12030,0116190,0 12030,01-4321619
137Jan Diekema C11868,51610371,0412367,512891138
138Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
139Jan Sanders C11459,5229180,0211679,520-1011180
140Frans Berben C11271,5513331,538170,02761066
141Bert Maas C11166,5128330,0412576,58661080
142Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
143Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
144Gwénaël Paris C10793,01012220,0 10793,010-2211222
145Cor van der Jagt C10452,01111041,069741,05-1911165
146Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
147John van Brink C10260,519870,0 10260,5141987
148Jelle Noordhuis C10260,0310260,0312270,0 -2271227
149Philip Stibbe C10238,02010240,0 10238,020-21024
150Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
151Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
152Werner Gubbels C9793,01010780,0 9793,010-1441078
153Victor Droop C9704,5129670,0 9704,5127967
154Bob Hartogh Heijs C9252,51710510,0 9252,517-2751051
155Robert Ratering C8940,0112830,0 8940,01-4061283
156Aisha Pieplenbosch C8130,0110870,0 8130,01-2871087
157Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
158Evy Kalker C7080,019870,0 7080,01-292987
159Guido Burger C6660,0127510,0 6660,012-134751

Scroll naar top