Uitslagen en standen na 11e ronde intern en 4e ronde extern (KNSB)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Jan ZuidemaEdwin Peters0-1 (Interne Beker)
John BijlsmaBram Hamers1-0 (Interne Beker)
Siert HuizingaPiet de Mol0-1 (Interne Beker)
Kazem MollahosseiniBob Kooij0-1 (Interne Beker)
Wouter van RijnToon Janssen1-0
Hub KustersGerben Hendriks½-½
Ronnie EgginkBart de Kort0-1
Rob van BelleRuud Wille0-1
Benjamin BrandtJan Vermeer½-½
Oscar MercanTheo Koeweiden1-0
Peter HamersErik Gort0-1
Hans MeijerHenk Schunck½-½
Wolter van den HamThijs Stomphorst0-1
Jan SandersBob Hartogh Heijs½-½
Pim RijmerAhmad Samman½-½
Cor van der JagtMartin Slanican1-0
Henk Jan PerebolteSuzanne Verhaar1-0
Ramsay DahnPhilip Stibbe0-1
Raymond HendriksGuido Burger1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
externJacques Boonstra1-0
externBarth Plomp½-½
externTom Bus1-0
externSander Berkhout0-1
externRuud Verhoef½-½
Paul de Freytasextern½-½
Jan Knuimanextern0-1
Werner Passchierextern1-0
Eelco de Vriesextern½-½
Sjoerd van Roosmalenextern0-1
externJan van de Linde0-1
externJaap Vogel0-1
externJan Vermeer1-0
externBert Duijker½-½
externAnne Paul Taal1-0
Gerben Hendriksextern0-1
Pieter Verhoefextern½-½
Johan Wolbersextern1-0
Fred Reulinkextern1-0
Ron Brachtenextern0-1
externMurat Duman½-½
externDaan Holtackers½-½
externDésiré Fassaert1-0
externWouter van Rijn1-0
externWisse Witmans1-0
Linus Bohlsenextern1-0
Otto Wilgenhofextern0-1
Quirine Naberextern1-0
Vadim van Kuijkextern1-0
Andre van Kuijkextern½-½
externRichard van der Wel0-1
externAndré de Groot1-0
externIvo van der Gouw1-0
externKoen van Keulen1-0
externBob Beeke0-1
Ruud Willeextern1-0
Mick Van Randtwijkextern1-0
Steven Braunextern0-1
Constant Nieuwensteinextern0-1
Dirk Hooglandextern½-½
externPeter Boel1-0
Frank Schleipfenbauerextern0-1
Pascal Losekootextern½-½
externHenny Haggeman1-0
Jeroen van Ginnekenextern½-½
Dick Vliekextern½-½
externPeter Hamers1-0
Bram Hamersextern0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
2Bob Beeke A22602,582,060,52WZ 0-73
3Eelco de Vries A22362,042,040,0   0-3
4Michiel Blok A22212,541,531,01W 114
5Jaap Vogel A22062,032,030,0   023
6Wouter van Rijn A21914,072,052,02WW 2-4
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Frank Schleipfenbauer A21662,032,030,0   012
9Tom Bus A21475,5112,553,06ZZW 01
10Dirk Hoogland A21434,082,052,03ZZW-1-19
11Otto Wilgenhof A21343,583,060,52WZ 0-16
12Pieter Verhoef A21122,071,550,52ZW 0-33
13Peter Boel A20974,0100,553,55ZWZ-1-38
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sjoerd van Roosmalen A20453,053,050,0   04
16Ruben Hogenhout A20445,572,023,55WWZ-154
17Jan van de Linde A20433,572,541,03ZWZ-1-21
18Sander Berkhout A20433,572,541,03WWZ 1-9
19Linus Bohlsen A20393,042,031,01W 112
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20250,000,0 0,0   00
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
24Jan Knuiman A20198,0132,046,09WWZ 130
25Koen Maassen van den Brink A20053,562,541,02WW 2-13
26Richard van der Wel A19992,542,540,0   0-7
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Murat Duman A19691,021,020,0   0-7
29Mick Van Randtwijk A19642,032,030,0   015
30Fred Reulink A19372,052,050,0   0-19
31Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
32Bent Schleipfenbauer A19120,520,520,0   0-2
33Anne Paul Taal A19053,563,560,0   09
34Daan Holtackers A18971,041,040,0   0-23
35Toon Janssen A18916,5101,525,08ZWZ 068
36Bart de Kort A18806,5130,536,010WWZ 0-6
37Ruud Verhoef A18783,052,540,51Z-125
38Barth Plomp A18715,0112,053,06WZW 04
39René van Alfen A18682,532,530,0   025
40Gerben Hendriks A18646,0142,064,08WWZ 0-52
41Ruud Wille A18648,0152,545,511ZWZ-11
42Rob Huberts A18540,000,0 0,0   00
43Coen Mekers A18470,010,010,0   0-22
44Paul de Freytas A18293,083,080,0   07
45Jeroen van Ginneken B18264,563,551,01Z-134
46Quirine Naber A18244,092,561,53ZWZ-1-5
47Bert Duijker A18222,562,560,0   0-9
48Jeroen Kersten A18120,020,010,01Z-1-22
49Koen van Keulen A18103,072,041,03ZWW 1-1
50Siert Huizinga A18072,570,012,56ZZW 0-36
51Hans van Capelleveen A18060,520,520,0   0-22
52Ivo van der Gouw A18050,520,520,0   0-18
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Erik Wille A17940,010,010,0   0-14
55Robert Naasz B17921,011,010,0   013
56Nico Schoenmakers B17862,022,020,0   021
57Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
58Ronnie Eggink B17735,5102,023,58ZWW 213
59Jan Willem van Willigen B17723,082,550,53ZWZ-111
60Désiré Fassaert B17645,0112,053,06WZW 0-2
61Hans Rigter B17620,520,520,0   0-18
62Marco Braam B17610,510,510,0   0-2
63Piet de Mol B17544,0100,523,58WZZ 0-15
64Steven Braun B17472,551,541,01Z-10
65Hub Kusters B17426,0101,025,08ZWW 27
66Albert Marks B17424,572,032,54ZWZ 0-6
67Hedser Dijkstra B17392,031,520,51Z-110
68Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
69Jacques Boonstra B17315,0112,063,05WWZ-1-17
70Patrick van Waardenburg B17261,021,020,0   0-15
71Edwin Peters B17217,0101,545,56ZWZ-28
72Theo van Amerongen B17201,530,011,52ZW 0-11
73Jan Groen B16941,021,020,0   06
74Dick Vliek B16911,541,540,0   0-21
75Wisse Witmans B16700,530,520,01Z-1-23
76Tijs van Dijk B16600,010,0 0,01Z-1-20
77Vadim van Kuijk B16414,574,050,52ZZ-233
78Werner Passchier B16347,0132,045,09WZW 14
79Zekria Amani B16311,031,030,0   0-22
80Ron Brachten B16272,552,550,0   00
81Xadya van Bruxvoort B16220,520,520,0   0-10
82Bob Kooij B16185,091,024,07WWZ 1-9
83Rob van Belle B15904,5111,023,59ZWW 1-24
84Lex van Hattum B15871,060,510,55ZWZ-1-68
85Jan Vermeer B15745,5131,044,59WZZ-1-29
86Wilfred Jansz B15711,021,020,0   08
87Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
88Horst Eder B15684,591,523,07WZZ-13
89Benjamin Brandt B15671,520,0 1,52ZW 017
90Theo Koeweiden B15402,580,012,57ZWZ-1-45
91Oscar Mercan C15331,020,0 1,02ZW 00
92Kees van Keulen C15098,5111,527,09ZWW 187
93Ko Kooman C14929,0103,036,07WZW 1112
94John Bijlsma C14907,091,016,08ZZW 087
95Danny Hageman C14822,022,020,0   036
96Hans Derendorp C14804,551,013,54WZZ 054
97Hans Corbeel C14741,021,020,0   010
98Hendrik van Buren C14724,090,024,07ZWW 1-19
99Erik Gort C14693,071,022,05WZZ-1-9
100Peter van Deursen C14652,570,022,55ZWW 1-20
101Jonathan van der Krogt C14521,021,020,0   05
102Henk Schunck C14504,5110,514,010WZZ 0-9
103Herman de Munnik C14391,531,010,52ZZ-25
104Gerrie Arends C14303,562,021,54WZZ 017
105Lion de Kok C14184,071,023,05ZWZ 19
106Andre van Kuijk C14094,083,051,03ZZW-14
107Christian Simon C14004,070,014,06WWW 20
108Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
109Peter Hamers C13882,571,531,04WZW 0-29
110Kazem Mollahosseini C13854,5111,013,510WWW 2-7
111Clemens Wijman C13786,090,0 6,09WZW 115
112Bryan Hieltjes C13760,520,520,0   0-1
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Theo van Lotringen C13626,0110,525,59ZZW 118
115Hans Meijer C13547,0100,017,09WZW 149
116André de Groot C13390,530,530,0   0-14
117Jan Zuidema C13323,070,013,06WZW 0-6
118Bram Hamers C13150,070,030,04WZZ-2-80
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Jelle Noordhuis C12760,020,020,0   0-21
121Thijs Stomphorst C12313,070,013,06ZWZ 03
122Cesar Eisma C12067,5131,526,011WZW 147
123Bob Hartogh Heijs C11884,5100,0 4,510ZWZ 0-20
124Pim Rijmer C11833,590,0 3,59WZW 1-26
125Jan Sanders C11811,060,0 1,06ZZW 0-50
126Cor van der Jagt C11815,0110,015,010ZZW 0-19
127Wolter van den Ham C11770,020,0 0,02ZW 0-23
128Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
129Constant Nieuwenstein C11600,530,020,51Z-1-11
130Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
131Werner Gubbels C11404,060,0 4,06WWZ 023
132Ahmad Samman C11151,030,0 1,03WWZ 1-16
133Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
134Frans Berben C10964,0110,0 4,011ZWZ-1-43
135Philip Stibbe C10815,5110,0 5,511WZZ-1-11
136Jan Diekema C10732,570,022,55ZWZ-1-14
137Bert Maas C10715,080,524,56ZZW 045
138Suzanne Verhaar C10535,580,0 5,58ZWZ 053
139Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
140Hanna Wierts C10380,020,010,01Z-1-8
141Victor Droop C10050,060,0 0,06WWZ 0-70
142Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
143Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
144Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
145Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
146Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
147Martin Slanican C9931,030,0 1,03WZZ-1-7
148Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
149Raymond Hendriks C9772,570,0 2,57WZW 1-19
150Bart van Etten C9763,080,0 3,08ZWW 25
151John van Brink C9663,070,0 3,07WZW 14
152Guido Burger C8630,040,0 0,04WWZ 0-45

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Jaap Vogel A23752,0323752,0322060,0 1922206
2Michiel Blok A22932,5422181,5325191,01862221
3Frank Schleipfenbauer A22692,0322692,0321660,0 1152166
4Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
5Eelco de Vries A22192,0422192,0422360,0 -202236
6Ruben Hogenhout A22045,5724842,0220923,552142044
7Wouter van Rijn A21814,0720892,0524112,02-142191
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Tom Bus A21475,51121432,5521503,0612147
10Robert Naasz B21041,0121041,0117920,0 3251792
11Linus Bohlsen A20973,0420622,0322001,01702039
12Dirk Hoogland A20974,0821222,0520562,03-652143
13Otto Wilgenhof A20933,5821403,0619520,52-572134
14Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
15Jan Knuiman A20858,01319262,0421566,09962019
16Mick Van Randtwijk A20782,0320782,0319640,0 1291964
17Bob Beeke A20632,5821002,0619510,52-2702260
18René van Alfen A20632,5320632,5318680,0 2201868
19Sjoerd van Roosmalen A20623,0520623,0520450,0 212045
20Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
21Toon Janssen A20336,51020151,5220385,082101891
22Nico Schoenmakers B20262,0220262,0217860,0 2611786
23Laurens Storms A20250,0020250,0 20250,0 02025
24Peter Boel A20214,01018670,5521753,55-1142097
25Sander Berkhout A20133,5720862,5419151,03-392043
26Pieter Verhoef A20092,0720281,5519590,52-1362112
27Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
28Ruud Verhoef A19883,0520172,5418710,511351878
29Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
30Jan van de Linde A19703,5720942,5418051,03-942043
31Jeroen van Ginneken B19564,5618973,5522481,011641826
32Richard van der Wel A19512,5419512,5419990,0 -551999
33Anne Paul Taal A19433,5619433,5619050,0 471905
34Koen Maassen van den Brink A19403,5618942,5420321,02-782005
35Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
36Danny Hageman C18972,0218972,0214820,0 4511482
37Bent Schleipfenbauer A18910,5218910,5219120,0 -231912
38Barth Plomp A18875,01119232,0518583,06201871
39Murat Duman A18801,0218801,0219690,0 -961969
40Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
41Fred Reulink A18572,0518572,0519370,0 -991937
42Bart de Kort A18566,51316250,5319256,010-301880
43Rob Huberts A18540,0018540,0 18540,0 01854
44Ruud Wille A18528,01520452,5417825,511-111864
45Paul de Freytas A18513,0818513,0818290,0 291829
46Hedser Dijkstra B18302,0320041,5214810,511011739
47Koen van Keulen A18093,0718792,0417151,03-21810
48Jan Willem van Willigen B18033,0818412,5517410,53421772
49Ronnie Eggink B17985,51020612,0217333,58381773
50Gerben Hendriks A17936,01417182,0618484,08-1231864
51Quirine Naber A17904,0917952,5617791,53-391824
52Bert Duijker A17822,5617822,5618220,0 -491822
53Jan Groen B17721,0217721,0216940,0 841694
54Daan Holtackers A17661,0417661,0418970,0 -1541897
55Désiré Fassaert B17645,01117262,0517963,06-21764
56Steven Braun B17532,5516621,5421171,0161747
57Hans Derendorp C17534,5517221,0117613,543271480
58Hub Kusters B17466,01015261,0218015,08111742
59Benjamin Brandt B17441,5215670,0 17441,521941567
60Vadim van Kuijk B17414,5718444,0514830,521331641
61Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
62Edwin Peters B17267,01015241,5418615,56131721
63Piet de Mol B17224,01014630,5217863,58-471754
64Jacques Boonstra B17225,01116362,0618253,05-261731
65Siert Huizinga A17162,5714300,0117632,56-1271807
66Albert Marks B17084,5716752,0317322,54-401742
67Marco Braam B17050,5117050,5117610,0 -581761
68Ko Kooman C17059,01018103,0316606,073251492
69John Bijlsma C16767,0919991,0116356,082731490
70Wilfred Jansz B16671,0216671,0215710,0 1041571
71Paul Schoenmakers A16530,0118020,0 16530,01-1561802
72Theo van Amerongen B16461,5311880,0118751,52-851720
73Kees van Keulen C16458,51116361,5216477,092231509
74Ron Brachten B16312,5516312,5516270,0 41627
75Werner Passchier B16257,01316112,0416325,09-51634
76Hans Corbeel C15941,0215941,0214740,0 1301474
77Ivo van der Gouw A15920,5215920,5218050,0 -2311805
78Bob Kooij B15895,0914661,0216244,07-381618
79Dick Vliek B15821,5415821,5416910,0 -1301691
80Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
81Horst Eder B15694,5918031,5215023,0741568
82Jeroen Kersten A15630,0214750,0116510,01-2711812
83Hans Rigter B15590,5215590,5217620,0 -2211762
84Hans van Capelleveen A15560,5215560,5218060,0 -2721806
85Rob van Belle B15514,51115811,0215443,59-631590
86Patrick van Waardenburg B15341,0215341,0217260,0 -2071726
87Jan Vermeer B15255,51314361,0415644,59-781574
88Oscar Mercan C15241,0215330,0 15241,02-91533
89Gerrie Arends C15183,5617852,0213841,541051430
90Wisse Witmans B15110,5315250,5214830,01-1821670
91Xadya van Bruxvoort B15110,5215110,5216220,0 -1211622
92Jonathan van der Krogt C15111,0215111,0214520,0 641452
93Herman de Munnik C14911,5318841,0112950,52571439
94Erik Wille A14640,0114640,0117940,0 -3441794
95Zekria Amani B14541,0314541,0316310,0 -1991631
96Lion de Kok C14534,0713741,0214843,05441418
97Henk Schunck C14504,51115460,5114404,010-91450
98Theo Koeweiden B14442,5811890,0114802,57-1411540
99Hans Meijer C14407,01010050,0114887,091351354
100Hendrik van Buren C14234,0910930,0215174,07-681472
101Christian Simon C14194,0711020,0114714,06191400
102Henk Jan Perebolte C14183,0310510,0 14183,034181051
103Peter van Deursen C14132,5711690,0215112,55-721465
104Theo van Lotringen C14116,01113980,5214145,59671362
105Erik Gort C14103,0715381,0213592,05-681469
106Clemens Wijman C14046,0913780,0 14046,09411378
107Andre van Kuijk C14034,0815323,0511881,03-21409
108Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
109Kazem Mollahosseini C13884,51119081,0113363,510-41385
110Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
111Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
112Bryan Hieltjes C13660,5213660,5213760,0 -111376
113Lex van Hattum B13491,0614350,5113320,55-3061587
114Jan Zuidema C13343,079850,0113933,06-41332
115Peter Hamers C13182,5714591,5312131,04-991388
116Coen Mekers A13170,0113170,0118470,0 -5521847
117Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
118Cesar Eisma C12747,51314391,5212446,0111151206
119Thijs Stomphorst C12373,0710500,0112683,0691231
120André de Groot C12360,5312360,5313390,0 -1171339
121Werner Gubbels C12084,0611400,0 12084,06911140
122Bert Maas C12055,0810570,5212544,561791071
123Tijs van Dijk B11900,0116600,0 11900,01-4901660
124Suzanne Verhaar C11775,5810530,0 11775,581771053
125Cor van der Jagt C11375,01110250,0111485,010-631181
126Pim Rijmer C11353,5911830,0 11353,59-741183
127Bob Hartogh Heijs C11324,51011880,0 11324,510-761188
128Quoc My Tran C11161,579120,0211981,55-841176
129Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
130Akim Yenets C10990,5110040,0 10990,51991004
131Bram Hamers C10790,0711040,0310600,04-3161315
132Philip Stibbe C10685,51110810,0 10685,511-241081
133Constant Nieuwenstein C10590,5310410,0210940,51-1121160
134Frans Berben C10374,01110960,0 10374,011-1021096
135Jelle Noordhuis C10330,0210330,0212760,0 -2641276
136Jan Diekema C10112,578950,0210572,55-761073
137Jan Sanders C10051,0611810,0 10051,06-2261181
138Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
139Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
140Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
141Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
142Bart van Etten C9923,089760,0 9923,0821976
143Ahmad Samman C9921,0311150,0 9921,03-1391115
144John van Brink C9793,079660,0 9793,0717966
145Martin Slanican C9511,039930,0 9511,03-49993
146Hanna Wierts C9420,029240,019610,01-1041038
147Wolter van den Ham C9270,0211770,0 9270,02-2731177
148Raymond Hendriks C9042,579770,0 9042,57-92977
149Ramsay Dahn C8831,039840,0 8831,03-117984
150Joost Gresnigt C8150,0111450,0 8150,01-3451145
151Victor Droop C7560,0610050,0 7560,06-3191005
152Guido Burger C6180,048630,0 6180,04-290863