Uitslagen en standen na 12e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Quirine NaberWouter van Rijn0-1 (Interne Beker)
Ruud VerhoefPeter Boel½-½ (Interne Beker)
Andre van KuijkWisse Witmans0-1 (Interne Beker)
Vadim van KuijkJacques Boonstra0-1 (Interne Beker)
Ruben HogenhoutOtto Wilgenhof½-½
Reinier JanssenSander Berkhout½-½
Toon JanssenBart de Kort½-½
Ruud WilleDésiré Fassaert½-½
Siert HuizingaRonnie Eggink0-1
Piet de MolHub Kusters½-½
Edwin PetersWerner Passchier0-1
Jan VermeerBob Kooij½-½
Ko KoomanRob van Belle0-1
Benjamin BrandtKees van Keulen1-0
Theo KoeweidenJohn Bijlsma1-0
Henk SchunckHendrik van Buren½-½
Gerrie ArendsPeter van Deursen1-0
Cesar EismaKazem Mollahosseini0-1
Bob Hartogh HeijsTheo van Lotringen0-1
Philip StibbeJan Zuidema0-1
Jan DiekemaCor van der Jagt0-1
Frans BerbenVictor Droop1-0
Bert MaasJohn van Brink1-0
Suzanne VerhaarRaymond Hendriks0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
2Bob Beeke A22602,582,060,52WZ 0-73
3Eelco de Vries A22362,042,040,0   0-3
4Michiel Blok A22212,541,531,01W 114
5Jaap Vogel A22062,032,030,0   023
6Wouter van Rijn A21945,082,053,03WWZ 1-1
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Frank Schleipfenbauer A21662,032,030,0   012
9Tom Bus A21475,5112,553,06ZZW 01
10Dirk Hoogland A21434,082,052,03ZZW-1-19
11Otto Wilgenhof A21304,093,061,03WZZ-1-20
12Pieter Verhoef A21122,071,550,52ZW 0-33
13Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
14Peter Boel A20894,5110,554,06WZZ-2-46
15Ruben Hogenhout A20486,082,024,06WZW 058
16Sjoerd van Roosmalen A20453,053,050,0   04
17Jan van de Linde A20433,572,541,03ZWZ-1-21
18Linus Bohlsen A20393,042,031,01W 112
19Sander Berkhout A20394,082,541,54WZZ 0-13
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20250,000,0 0,0   00
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
24Jan Knuiman A20198,0132,046,09WWZ 130
25Koen Maassen van den Brink A20053,562,541,02WW 2-13
26Richard van der Wel A19992,542,540,0   0-7
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Murat Duman A19691,021,020,0   0-7
29Mick Van Randtwijk A19642,032,030,0   015
30Reinier Janssen A19450,510,0 0,51W 14
31Fred Reulink A19372,052,050,0   0-19
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Bent Schleipfenbauer A19120,520,520,0   0-2
34Anne Paul Taal A19053,563,560,0   09
35Daan Holtackers A18971,041,040,0   0-23
36Toon Janssen A18917,0111,525,59WZW 168
37Ruud Verhoef A18863,562,541,02ZW 033
38Bart de Kort A18807,0140,536,511WZZ-1-6
39Barth Plomp A18715,0112,053,06WZW 04
40René van Alfen A18682,532,530,0   025
41Gerben Hendriks A18646,0142,064,08WWZ 0-52
42Ruud Wille A18608,5162,546,012WZW 0-3
43Rob Huberts A18540,000,0 0,0   00
44Coen Mekers A18470,010,010,0   0-22
45Paul de Freytas A18293,083,080,0   07
46Jeroen van Ginneken B18264,563,551,01Z-134
47Bert Duijker A18222,562,560,0   0-9
48Quirine Naber A18214,0102,561,54WZW 0-8
49Jeroen Kersten A18120,020,010,01Z-1-22
50Koen van Keulen A18103,072,041,03ZWW 1-1
51Hans van Capelleveen A18060,520,520,0   0-22
52Ivo van der Gouw A18050,520,520,0   0-18
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Erik Wille A17940,010,010,0   0-14
55Robert Naasz B17921,011,010,0   013
56Siert Huizinga A17912,580,012,57ZWW 1-52
57Ronnie Eggink B17896,5112,024,59WWZ 129
58Nico Schoenmakers B17862,022,020,0   021
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Jan Willem van Willigen B17723,082,550,53ZWZ-111
61Désiré Fassaert B17685,5122,053,57ZWZ-12
62Hans Rigter B17620,520,520,0   0-18
63Marco Braam B17610,510,510,0   0-2
64Piet de Mol B17534,5110,524,09ZZW 1-16
65Steven Braun B17472,551,541,01Z-10
66Hub Kusters B17436,5111,025,59WWZ 18
67Jacques Boonstra B17426,0122,064,06WZZ-2-6
68Albert Marks B17424,572,032,54ZWZ 0-6
69Hedser Dijkstra B17392,031,520,51Z-110
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Patrick van Waardenburg B17261,021,020,0   0-15
72Theo van Amerongen B17201,530,011,52ZW 0-11
73Edwin Peters B17027,0111,545,57WZW-1-11
74Jan Groen B16941,021,020,0   06
75Dick Vliek B16911,541,540,0   0-21
76Wisse Witmans B16751,540,521,02ZZ-2-18
77Tijs van Dijk B16600,010,0 0,01Z-1-20
78Werner Passchier B16538,0142,046,010ZWZ 023
79Zekria Amani B16311,031,030,0   0-22
80Vadim van Kuijk B16304,584,050,53ZZW-122
81Ron Brachten B16272,552,550,0   00
82Xadya van Bruxvoort B16220,520,520,0   0-10
83Bob Kooij B16165,5101,024,58WZZ 0-11
84Rob van Belle B16015,5121,024,510WWZ 0-13
85Lex van Hattum B15871,060,510,55ZWZ-1-68
86Benjamin Brandt B15802,530,0 2,53ZWW 130
87Jan Vermeer B15766,0141,045,010ZZW 0-27
88Wilfred Jansz B15711,021,020,0   08
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Horst Eder B15684,591,523,07WZZ-13
91Theo Koeweiden B15533,590,013,58WZW 0-32
92Oscar Mercan C15331,020,0 1,02ZW 00
93Kees van Keulen C14968,5121,527,010WWZ 074
94Danny Hageman C14822,022,020,0   036
95Ko Kooman C14819,0113,036,08ZWW 2101
96Hans Derendorp C14804,551,013,54WZZ 054
97John Bijlsma C14777,0101,016,09ZWZ-174
98Hans Corbeel C14741,021,020,0   010
99Hendrik van Buren C14714,5100,024,58WWZ 0-20
100Erik Gort C14693,071,022,05WZZ-1-9
101Jonathan van der Krogt C14521,021,020,0   05
102Henk Schunck C14515,0120,514,511ZZW 1-8
103Peter van Deursen C14492,580,022,56WWZ 0-36
104Gerrie Arends C14464,572,022,55ZZW 133
105Herman de Munnik C14391,531,010,52ZZ-25
106Lion de Kok C14184,071,023,05ZWZ 19
107Andre van Kuijk C14044,093,051,04ZWW 0-1
108Christian Simon C14004,070,014,06WWW 20
109Kazem Mollahosseini C13935,5121,014,511WWZ 11
110Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
111Peter Hamers C13882,571,531,04WZW 0-29
112Clemens Wijman C13786,090,0 6,09WZW 115
113Bryan Hieltjes C13760,520,520,0   0-1
114Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
115Theo van Lotringen C13707,0120,526,510ZWZ 026
116Hans Meijer C13547,0100,017,09WZW 149
117André de Groot C13390,530,530,0   0-14
118Jan Zuidema C13384,080,014,07ZWZ-10
119Bram Hamers C13150,070,030,04WZZ-2-80
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Jelle Noordhuis C12760,020,020,0   0-21
122Thijs Stomphorst C12313,070,013,06ZWZ 03
123Cesar Eisma C11987,5141,526,012ZWW 239
124Cor van der Jagt C11926,0120,016,011ZWZ-1-8
125Pim Rijmer C11833,590,0 3,59WZW 1-26
126Jan Sanders C11811,060,0 1,06ZZW 0-50
127Bob Hartogh Heijs C11804,5110,0 4,511WZW 1-28
128Wolter van den Ham C11770,020,0 0,02ZW 0-23
129Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
130Constant Nieuwenstein C11600,530,020,51Z-1-11
131Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
132Werner Gubbels C11404,060,0 4,06WWZ 023
133Ahmad Samman C11151,030,0 1,03WWZ 1-16
134Frans Berben C11075,0120,0 5,012WZW 0-32
135Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
136Bert Maas C10826,090,525,57ZWW 156
137Philip Stibbe C10755,5120,0 5,512ZZW 0-17
138Jan Diekema C10622,580,022,56WZW 0-25
139Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
140Hanna Wierts C10380,020,010,01Z-1-8
141Suzanne Verhaar C10355,590,0 5,59WZW 135
142Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
143Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
144Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
145Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
146Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
147Raymond Hendriks C9953,580,0 3,58ZWZ 0-1
148Victor Droop C9940,070,0 0,07WZZ-1-81
149Martin Slanican C9931,030,0 1,03WZZ-1-7
150Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
151Bart van Etten C9763,080,0 3,08ZWW 25
152John van Brink C9553,080,0 3,08ZWZ 0-7
153Guido Burger C8630,040,0 0,04WWZ 0-45

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Jaap Vogel A23752,0323752,0322060,0 1922206
2Michiel Blok A22932,5422181,5325191,01862221
3Frank Schleipfenbauer A22692,0322692,0321660,0 1152166
4Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
5Eelco de Vries A22192,0422192,0422360,0 -202236
6Ruben Hogenhout A21946,0824842,0220974,062042048
7Wouter van Rijn A21925,0820892,0523633,03-32194
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Tom Bus A21475,51121432,5521493,0612147
10Robert Naasz B21041,0121041,0117920,0 3251792
11Linus Bohlsen A20973,0420622,0322001,01702039
12Dirk Hoogland A20974,0821222,0520562,03-652143
13Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
14Otto Wilgenhof A20884,0921403,0619831,03-622130
15Jan Knuiman A20848,01319262,0421546,09952019
16Mick Van Randtwijk A20782,0320782,0319640,0 1291964
17René van Alfen A20632,5320632,5318680,0 2201868
18Sjoerd van Roosmalen A20623,0520623,0520450,0 212045
19Bob Beeke A20622,5821002,0619490,52-2712260
20Reinier Janssen A20420,5119450,0 20420,511011945
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Nico Schoenmakers B20262,0220262,0217860,0 2611786
23Laurens Storms A20250,0020250,0 20250,0 02025
24Toon Janssen A20207,01120151,5220215,591971891
25Pieter Verhoef A20092,0720281,5519590,52-1362112
26Peter Boel A20094,51118660,5521284,06-1262089
27Ruud Verhoef A20043,5620172,5419761,021511886
28Sander Berkhout A20034,0820862,5419201,54-492039
29Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
30Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
31Jan van de Linde A19703,5720942,5418051,03-942043
32Jeroen van Ginneken B19564,5618973,5522481,011641826
33Richard van der Wel A19512,5419512,5419990,0 -551999
34Anne Paul Taal A19433,5619433,5619050,0 471905
35Koen Maassen van den Brink A19393,5618942,5420301,02-792005
36Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
37Danny Hageman C18972,0218972,0214820,0 4511482
38Bent Schleipfenbauer A18910,5218910,5219120,0 -231912
39Barth Plomp A18885,01119232,0518583,06211871
40Murat Duman A18801,0218801,0219690,0 -961969
41Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
42Bart de Kort A18597,01416250,5319236,511-271880
43Fred Reulink A18572,0518572,0519370,0 -991937
44Rob Huberts A18540,0018540,0 18540,0 01854
45Paul de Freytas A18513,0818513,0818290,0 291829
46Ruud Wille A18478,51620452,5417816,012-161860
47Ronnie Eggink B18346,51120612,0217844,59741789
48Hedser Dijkstra B18302,0320041,5214820,511011739
49Koen van Keulen A18083,0718792,0417141,03-31810
50Jan Willem van Willigen B18033,0818412,5517400,53421772
51Gerben Hendriks A17926,01417182,0618474,08-1241864
52Benjamin Brandt B17902,5315800,0 17902,532401580
53Quirine Naber A17844,01017952,5617691,54-451821
54Bert Duijker A17822,5617822,5618220,0 -491822
55Désiré Fassaert B17735,51217262,0518063,5771768
56Jan Groen B17721,0217721,0216940,0 841694
57Daan Holtackers A17661,0417661,0418970,0 -1541897
58Steven Braun B17532,5516621,5421181,0161747
59Hub Kusters B17486,51115261,0217985,59131743
60Hans Derendorp C17484,5517221,0117543,543221480
61Jacques Boonstra B17486,01216362,0618604,0601742
62Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
63Piet de Mol B17244,51114630,5217824,09-451753
64Albert Marks B17104,5716752,0317372,54-381742
65Marco Braam B17050,5117050,5117610,0 -581761
66Vadim van Kuijk B16914,5818434,0514380,53831630
67Edwin Peters B16827,01115221,5417745,57-311702
68Siert Huizinga A16782,5814310,0117132,57-1651791
69Wilfred Jansz B16671,0216671,0215710,0 1041571
70Ko Kooman C16659,01118093,0316106,082851481
71Werner Passchier B16608,01416102,0416796,010301653
72Paul Schoenmakers A16560,0118020,0 16560,01-1531802
73Theo van Amerongen B16521,5311880,0118851,52-791720
74Ron Brachten B16312,5516312,5516270,0 41627
75John Bijlsma C16267,01019981,0115856,092231477
76Kees van Keulen C16078,51216361,5216017,0101851496
77Hans Corbeel C15941,0215941,0214740,0 1301474
78Ivo van der Gouw A15920,5215920,5218050,0 -2311805
79Bob Kooij B15915,51014661,0216224,58-361616
80Wisse Witmans B15841,5415250,5216421,02-1091675
81Dick Vliek B15821,5415821,5416910,0 -1301691
82Rob van Belle B15785,51215801,0215774,510-361601
83Horst Eder B15714,5918031,5215053,0761568
84Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
85Jeroen Kersten A15630,0214750,0116510,01-2711812
86Hans Rigter B15590,5215590,5217620,0 -2211762
87Gerrie Arends C15584,5717872,0214672,551451446
88Hans van Capelleveen A15560,5215560,5218060,0 -2721806
89Jan Vermeer B15356,01414361,0415745,010-681576
90Patrick van Waardenburg B15341,0215341,0217260,0 -2071726
91Oscar Mercan C15241,0215330,0 15241,02-91533
92Xadya van Bruxvoort B15110,5215110,5216220,0 -1211622
93Jonathan van der Krogt C15111,0215111,0214520,0 641452
94Theo Koeweiden B14913,5911880,0115293,58-941553
95Herman de Munnik C14871,5318841,0112880,52531439
96Erik Wille A14640,0114640,0117940,0 -3441794
97Zekria Amani B14541,0314541,0316310,0 -1991631
98Lion de Kok C14534,0713741,0214843,05441418
99Henk Schunck C14525,01215460,5114434,511-71451
100Hans Meijer C14407,01010050,0114887,091351354
101Theo van Lotringen C14257,01214010,5214306,510811370
102Hendrik van Buren C14254,51010930,0215084,58-661471
103Christian Simon C14164,0711020,0114694,06161400
104Henk Jan Perebolte C14113,0310510,0 14113,034111051
105Erik Gort C14113,0715381,0213602,05-671469
106Clemens Wijman C14056,0913780,0 14056,09421378
107Kazem Mollahosseini C14035,51219091,0113574,511111393
108Andre van Kuijk C13904,0915313,0512131,04-151404
109Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
110Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
111Peter van Deursen C13692,5811670,0214362,56-1161449
112Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
113Bryan Hieltjes C13660,5213660,5213760,0 -111376
114Jan Zuidema C13534,089850,0114064,07151338
115Lex van Hattum B13461,0614350,5113280,55-3091587
116Coen Mekers A13170,0113170,0118470,0 -5521847
117Peter Hamers C13162,5714591,5312091,04-1011388
118Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
119Cesar Eisma C12577,51414391,5212266,012981198
120Thijs Stomphorst C12373,0710500,0112683,0691231
121André de Groot C12360,5312360,5313390,0 -1171339
122Bert Maas C12196,0910590,5212655,571931082
123Werner Gubbels C12094,0611400,0 12094,06921140
124Tijs van Dijk B11900,0116600,0 11900,01-4901660
125Cor van der Jagt C11606,01210280,0111726,011-401192
126Pim Rijmer C11343,5911830,0 11343,59-751183
127Bob Hartogh Heijs C11194,51111800,0 11194,511-891180
128Suzanne Verhaar C11165,5910350,0 11165,591161035
129Quoc My Tran C11141,579120,0211941,55-861176
130Akim Yenets C11100,5110040,0 11100,511101004
131Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
132Bram Hamers C10780,0711040,0310590,04-3171315
133Frans Berben C10625,01211070,0 10625,012-771107
134Constant Nieuwenstein C10620,5310410,0211050,51-1091160
135Philip Stibbe C10575,51210750,0 10575,512-351075
136Jelle Noordhuis C10330,0210330,0212760,0 -2641276
137Jan Sanders C10051,0611810,0 10051,06-2261181
138Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
139Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
140Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
141Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
142Ahmad Samman C9951,0311150,0 9951,03-1361115
143Jan Diekema C9872,588930,0210182,56-1001062
144Bart van Etten C9843,089760,0 9843,0813976
145Raymond Hendriks C9673,589950,0 9673,58-29995
146Martin Slanican C9571,039930,0 9571,03-43993
147John van Brink C9443,089550,0 9443,08-18955
148Hanna Wierts C9420,029240,019610,01-1041038
149Wolter van den Ham C9270,0211770,0 9270,02-2731177
150Ramsay Dahn C8841,039840,0 8841,03-116984
151Joost Gresnigt C8070,0111450,0 8070,01-3531145
152Victor Droop C7490,079940,0 7490,07-326994
153Guido Burger C6160,048630,0 6160,04-292863