Uitslagen en standen na 10e ronde intern en 2e ronde extern (SOS)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
John van BrinkPeter Hamers0-1 (Interne Beker)
Koen Maassen van den BrinkJan Knuiman1-0
Bart de KortJan van de Linde0-1
Désiré FassaertSiert Huizinga½-½
Ruud WilleWisse Witmans1-0
Werner PasschierHorst Eder1-0
Kees van KeulenOscar Mercan1-0
Hendrik van BurenJohn Bijlsma½-½
Peter van DeursenHenk Schunck1-0
Ko KoomanGerrie Arends1-0
Theo van LotringenLion de Kok0-1
Kazem MollahosseiniJan Zuidema1-0
Thijs StomphorstHans Meijer0-1
Cesar EismaPhilip Stibbe1-0
Suzanne VerhaarCor van der Jagt1-0
Bob Hartogh HeijsVictor Droop1-0
Bart van EttenPim Rijmer0-1
Ahmad SammanRaymond Hendriks½-½
Theo KoeweidenBenjamin Brandt0-1
Akim YenetsFrans Berben½-½

WitspelerZwartspelerUitslag
Gerben Hendriksextern½-½
Bob Beekeextern0-1
Paul de Freytasextern0-1
externToon Janssen½-½
Ron Brachtenextern0-1
externJacques Boonstra1-0
externZekria Amani0-1
Jeroen Kerstenextern0-1
externJeroen van Ginneken0-1
Hedser Dijkstraextern½-½
externDirk Hoogland1-0
Wilfred Janszextern0-1
externKoen van Keulen0-1
externAlbert Marks0-1
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
Jan Willem van Willigenextern½-½
externHorst Eder0-1
externRobert Naasz0-1
externErik Wille1-0
Hans Rigterextern0-1
Rob van Belleextern½-½
externJan Vermeer1-0
Marco Braamextern½-½
externRonnie Eggink0-1
Anne Paul Taalextern1-0
Danny Hagemanextern1-0
Nico Schoenmakersextern1-0
externKo Kooman0-1
Lex van Hattumextern½-½
externJan Groen1-0
externCoen Mekers1-0
externHub Kusters0-1
Siert Huizingaextern0-1
externPiet de Mol½-½
Dick Vliekextern0-1
Erik Gortextern1-0
externXadya van Bruxvoort1-0
Bob Kooijextern½-½
externWisse Witmans½-½
externJonathan van der Krogt0-1
Edwin Petersextern1-0
Otto Wilgenhofextern0-1
externBert Duijker½-½
externSjoerd van Roosmalen0-1
externHans van Capelleveen1-0
Vadim van Kuijkextern0-1
Désiré Fassaertextern½-½
externHans Corbeel½-½
externHanna Wierts1-0
Andre van Kuijk extern1-0
Patrick van Waardenburgextern1-0
externZekria Amani1-0
Peter van Deursenextern0-1
externHendrik van Buren1-0
Kees van Keulenextern½-½
externHerman de Munnik0-1
Ko Koomanextern1-0
externLion de Kok1-0
Gerrie Arendsextern1-0
Theo van Lotringenextern0-1
externAndré de Groot1-0
Bryan Hieltjesextern½-½
externJelle Noordhuis1-0
Quoc My Tranextern0-1
externCesar Eisma½-½
Jan Diekemaextern0-1
externBert Maas1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
2Bob Beeke A22501,571,050,52WZ 0-83
3Eelco de Vries A22371,531,530,0   0-2
4Wouter van Rijn A22143,042,031,01W 119
5Michiel Blok A22051,530,521,01W 1-2
6Jaap Vogel A21881,021,020,0   05
7Frank Schleipfenbauer A21832,022,020,0   029
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Otto Wilgenhof A21683,563,040,52WZ 018
10Tom Bus A21555,5102,543,06ZZW 09
11Dirk Hoogland A21413,571,542,03ZZW-1-21
12Pieter Verhoef A21201,050,530,52ZW 0-25
13Peter Boel A21163,580,033,55ZWZ-1-19
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sjoerd van Roosmalen A20522,032,030,0   011
16Ruben Hogenhout A20445,572,023,55WWZ-154
17Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
18Jan van de Linde A20362,561,531,03ZWZ-1-28
19Sander Berkhout A20362,561,531,03WWZ 1-16
20Jan Knuiman A20348,0122,036,09WWZ 145
21Linus Bohlsen A20322,031,021,01W 15
22Laurens Storms A20250,000,0 0,0   00
23Johan Wolbers A20161,531,530,0   0-11
24Pascal Losekoot A20151,031,030,0   0-13
25Koen Maassen van den Brink A20053,562,541,02WW 2-13
26Richard van der Wel A19921,531,530,0   0-14
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Murat Duman A19700,510,510,0   0-6
29Mick Van Randtwijk A19561,021,020,0   07
30Fred Reulink A19231,041,040,0   0-33
31Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
32Anne Paul Taal A19153,553,550,0   019
33Bent Schleipfenbauer A19120,520,520,0   0-2
34Daan Holtackers A18960,530,530,0   0-24
35Toon Janssen A18956,591,525,07ZZW 172
36Gerben Hendriks A18885,5122,053,57ZWW 1-28
37Ruud Verhoef A18712,542,030,51Z-118
38Bart de Kort A18685,5120,535,09ZWW 1-18
39René van Alfen A18682,532,530,0   025
40Barth Plomp A18654,5101,543,06WZW 0-2
41Rob Huberts A18540,000,0 0,0   00
42Coen Mekers A18470,010,010,0   0-22
43Ruud Wille A18416,0131,534,510ZZW 0-22
44Paul de Freytas A18332,562,560,0   011
45Jeroen van Ginneken B18274,053,041,01Z-135
46Bert Duijker A18271,541,540,0   0-4
47Siert Huizinga A18262,560,012,55WZZ-1-17
48Hans van Capelleveen A18240,510,510,0   0-4
49Ivo van der Gouw A18220,510,510,0   0-1
50Koen van Keulen A18213,062,031,03ZWW 110
51Jeroen Kersten A18120,020,010,01Z-1-22
52Henny Haggeman A18060,530,530,0   0-53
53Quirine Naber A18033,081,551,53ZWZ-1-26
54Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
55Erik Wille A17940,010,010,0   0-14
56Robert Naasz B17921,011,010,0   013
57Nico Schoenmakers B17862,022,020,0   021
58Ronnie Eggink B17855,592,023,57WZW 125
59Désiré Fassaert B17764,591,533,06WZW 010
60Jan Willem van Willigen B17723,082,550,53ZWZ-111
61Steven Braun B17622,541,531,01Z-115
62Hans Rigter B17620,520,520,0   0-18
63Marco Braam B17610,510,510,0   0-2
64Jacques Boonstra B17505,0102,053,05WWZ-12
65Albert Marks B17424,572,032,54ZWZ 0-6
66Patrick van Waardenburg B17410,000,0 0,0   00
67Hedser Dijkstra B17392,031,520,51Z-110
68Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
69Hub Kusters B17365,591,024,57WZW 11
70Piet de Mol B17353,090,522,57WWZ 1-34
71Theo van Amerongen B17201,530,011,52ZW 0-11
72Edwin Peters B17186,091,544,55ZZW-15
73Jan Groen B16941,021,020,0   06
74Dick Vliek B16931,031,030,0   0-19
75Wisse Witmans B16860,520,510,01Z-1-7
76Ron Brachten B16733,543,540,0   046
77Tijs van Dijk B16600,010,0 0,01Z-1-20
78Vadim van Kuijk B16333,553,030,52ZZ-225
79Xadya van Bruxvoort B16220,520,520,0   0-10
80Werner Passchier B16176,0121,035,09WZW 1-13
81Zekria Amani B16140,020,020,0   0-39
82Bob Kooij B16114,081,023,06ZWW 2-16
83Wilfred Jansz B16012,022,020,0   038
84Rob van Belle B15964,5101,023,58ZZW 0-18
85Lex van Hattum B15871,060,510,55ZWZ-1-68
86Jan Vermeer B15865,0111,034,08ZWZ 0-17
87Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
88Benjamin Brandt B15661,010,0 1,01Z-116
89Theo Koeweiden B15572,570,012,56ZZW 0-28
90Horst Eder B15393,590,523,07WZZ-1-26
91Oscar Mercan C15160,010,0 0,01Z-1-17
92Kees van Keulen C15078,0101,017,09ZWW 185
93Hendrik van Buren C14834,080,014,07ZWW 1-8
94Danny Hageman C14822,022,020,0   036
95John Bijlsma C14816,081,015,07WZZ-178
96Hans Derendorp C14804,551,013,54WZZ 054
97Ko Kooman C14758,092,026,07WZW 195
98Peter van Deursen C14712,560,012,55ZWW 1-14
99Hans Corbeel C14680,510,510,0   04
100Erik Gort C14562,061,021,04WWZ 0-22
101Henk Schunck C14544,0100,513,59WWZ 1-5
102Jonathan van der Krogt C14521,021,020,0   05
103Lion de Kok C14314,061,013,05ZWZ 122
104Herman de Munnik C14200,520,0 0,52ZZ-2-14
105Peter Hamers C14152,551,521,03ZWZ-1-2
106Gerrie Arends C14102,551,011,54WZZ 0-3
107Christian Simon C14004,070,014,06WWW 20
108Kazem Mollahosseini C13924,5101,013,59ZWW 10
109Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
110Clemens Wijman C13786,090,0 6,09WZW 115
111Andre van Kuijk C13772,561,531,03ZZW-1-28
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113Bryan Hieltjes C13720,010,010,0   0-5
114Theo van Lotringen C13686,0100,515,59ZZW 124
115André de Groot C13580,510,510,0   05
116Hans Meijer C13506,590,016,58ZWZ 045
117Bram Hamers C13360,050,020,03ZWZ-1-59
118Jan Zuidema C13353,060,013,05ZWZ-1-3
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Jelle Noordhuis C12860,010,010,0   0-11
121Thijs Stomphorst C12172,060,012,05ZZW 1-11
122Cesar Eisma C12047,0121,016,011WZW 145
123Wolter van den Ham C11910,010,0 0,01Z-1-9
124Bob Hartogh Heijs C11884,090,0 4,09WZW 1-20
125Pim Rijmer C11863,080,0 3,08ZWZ 0-23
126Quoc My Tran C11831,560,011,55ZWW 1-17
127Jan Sanders C11810,550,0 0,55WZZ-1-50
128Cor van der Jagt C11734,0100,014,09WZZ-1-27
129Constant Nieuwenstein C11630,520,010,51Z-1-8
130Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
131Werner Gubbels C11404,060,0 4,06WWZ 023
132Ahmad Samman C11120,520,0 0,52WW 2-19
133Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
134Frans Berben C10964,0110,0 4,011ZWZ-1-43
135Jan Diekema C10772,560,012,55ZWZ-1-10
136Bert Maas C10755,070,514,56ZZW 049
137Suzanne Verhaar C10695,570,0 5,57WZW 169
138Philip Stibbe C10694,5100,0 4,510ZWZ 0-23
139Hanna Wierts C10430,010,0 0,01Z-1-3
140Henk Jan Perebolte C10352,020,0 2,02ZZ-235
141Victor Droop C10050,060,0 0,06WWZ 0-70
142Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
143Martin Slanican C10011,020,0 1,02WZ 01
144Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
145Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
146Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
147Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
148Ramsay Dahn C9961,020,0 1,02ZW 0-4
149Bart van Etten C9763,080,0 3,08ZWW 25
150John van Brink C9663,070,0 3,07WZW 14
151Raymond Hendriks C9661,560,0 1,56WWZ 0-30
152Guido Burger C8740,030,0 0,03ZWW 1-34

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Frank Schleipfenbauer A25252,0225252,0221830,0 3712183
2Wouter van Rijn A23063,0422332,0325281,011112214
3Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
4Jaap Vogel A22471,0222471,0221880,0 642188
5Eelco de Vries A22251,5322251,5322370,0 -142237
6Otto Wilgenhof A22163,5623463,0419550,52662168
7Ruben Hogenhout A22085,5724842,0220973,552182044
8Michiel Blok A21941,5320260,5225281,01-132205
9Tom Bus A21725,51021942,5421573,06262155
10Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
11Sjoerd van Roosmalen A21262,0321262,0320520,0 852052
12Jan Knuiman A21248,01220192,0321596,091352034
13Robert Naasz B21041,0121041,0117920,0 3251792
14Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
15Dirk Hoogland A20853,5721041,5420582,03-772141
16Peter Boel A20653,5818700,0321833,55-702116
17Toon Janssen A20646,5920151,5220785,072411895
18René van Alfen A20632,5320632,5318680,0 2201868
19Linus Bohlsen A20602,0319911,0221981,01332032
20Wilfred Jansz B20422,0220422,0216010,0 4791601
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Mick Van Randtwijk A20371,0220371,0219560,0 881956
23Nico Schoenmakers B20262,0220262,0217860,0 2611786
24Laurens Storms A20250,0020250,0 20250,0 02025
25Pieter Verhoef A20081,0520390,5319620,52-1372120
26Bob Beeke A20071,5720211,0519710,52-3262250
27Anne Paul Taal A20023,5520023,5519150,0 1061915
28Jeroen van Ginneken B19854,0519213,0422421,011931827
29Sander Berkhout A19842,5620421,5319271,03-682036
30Ruud Verhoef A19692,5420042,0318650,511161871
31Koen Maassen van den Brink A19413,5618942,5420361,02-772005
32Johan Wolbers A19351,5319351,5320160,0 -922016
33Jan van de Linde A19332,5620591,5318081,03-1312036
34Benjamin Brandt B19321,0115660,0 19321,013821566
35Ron Brachten B19223,5419223,5416730,0 2951673
36Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
37Pascal Losekoot A19151,0319151,0320150,0 -1132015
38Danny Hageman C18972,0218972,0214820,0 4511482
39Bent Schleipfenbauer A18910,5218910,5219120,0 -231912
40Richard van der Wel A18791,5318791,5319920,0 -1271992
41Barth Plomp A18724,51018991,5418533,0651865
42Paul de Freytas A18702,5618702,5618330,0 481833
43Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
44Rob Huberts A18540,0018540,0 18540,0 01854
45Koen van Keulen A18513,0619942,0317071,03401821
46Steven Braun B18462,5417581,5321101,01991762
47Bart de Kort A18335,51216250,5319035,09-531868
48Hedser Dijkstra B18312,0320041,5214840,511021739
49Ronnie Eggink B18305,5920612,0217633,57701785
50Gerben Hendriks A18285,51217792,0518643,57-881888
51Murat Duman A18200,5118200,5119700,0 -1561970
52Ruud Wille A18126,01319671,5317654,510-511841
53Jan Willem van Willigen B18003,0818412,5517330,53391772
54Ivo van der Gouw A17980,5117980,5118220,0 -251822
55Bert Duijker A17941,5417941,5418270,0 -371827
56Désiré Fassaert B17944,5917921,5317953,06281776
57Jan Groen B17721,0217721,0216940,0 841694
58Jacques Boonstra B17685,01017062,0518293,05201750
59Siert Huizinga A17682,5614290,0118362,55-751826
60Fred Reulink A17501,0417501,0419230,0 -2061923
61Hans Derendorp C17494,5517221,0117553,543231480
62Vadim van Kuijk B17423,5519183,0314780,521341633
63Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
64Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
65Hub Kusters B17335,5915241,0217934,57-21736
66Hans van Capelleveen A17280,5117280,5118240,0 -1001824
67Quirine Naber A17243,0816851,5517911,53-1051803
68Edwin Peters B17196,0915241,5418764,5561718
69Daan Holtackers A17150,5317150,5318960,0 -2051896
70Albert Marks B17084,5716752,0317332,54-401742
71Marco Braam B17050,5117050,5117610,0 -581761
72Ko Kooman C16908,0917732,0216666,073101475
73Piet de Mol B16733,0914620,5217332,57-961735
74John Bijlsma C16716,0819991,0116245,072681481
75Kees van Keulen C16568,01017411,0116467,092341507
76Paul Schoenmakers A16530,0118020,0 16530,01-1561802
77Theo van Amerongen B16381,5311880,0118631,52-931720
78Wisse Witmans B16190,5217720,5114650,01-741686
79Werner Passchier B15916,01214741,0316305,09-391617
80Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
81Hans Corbeel C15690,5115690,5114680,0 1051468
82Bob Kooij B15634,0814661,0215953,06-641611
83Dick Vliek B15611,0315611,0316930,0 -1511693
84Rob van Belle B15614,51015801,0215563,58-531596
85Jeroen Kersten A15600,0214750,0116460,01-2741812
86Hans Rigter B15590,5215590,5217620,0 -2211762
87Jan Vermeer B15395,01114751,0315634,08-641586
88Xadya van Bruxvoort B15110,5215110,5216220,0 -1211622
89Jonathan van der Krogt C15111,0215111,0214520,0 641452
90Lion de Kok C15054,0616471,0114763,05961431
91Horst Eder B14873,5914280,5215043,07-781539
92Theo Koeweiden B14822,5711880,0115312,56-1031557
93André de Groot C14690,5114690,5113580,0 1161358
94Erik Wille A14640,0114640,0117940,0 -3441794
95Henk Schunck C14564,01015460,5114463,59-31454
96Hendrik van Buren C14404,089800,0115054,07-511483
97Hans Meijer C14386,5910050,0114926,581331350
98Theo van Lotringen C14326,01015620,5114185,59881368
99Gerrie Arends C14312,5516251,0113821,54181410
100Peter van Deursen C14302,5610370,0115092,55-551471
101Christian Simon C14214,0711020,0114744,06211400
102Peter Hamers C14182,5516611,5212561,0311415
103Henk Jan Perebolte C14152,0210350,0 14152,024151035
104Clemens Wijman C14046,0913780,0 14046,09411378
105Kazem Mollahosseini C14024,51019091,0113463,59101392
106Henny Haggeman A13910,5313910,5318060,0 -4681806
107Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
108Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
109Erik Gort C13562,0615391,0212651,04-1221456
110Lex van Hattum B13461,0614350,5113290,55-3091587
111Jan Zuidema C13453,069850,0114173,0571335
112Coen Mekers A13170,0113170,0118470,0 -5521847
113Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
114Herman de Munnik C12970,5214200,0 12970,52-1371420
115Cesar Eisma C12767,01216391,0112436,0111171204
116Andre van Kuijk C12742,5613571,5311921,03-1311377
117Bryan Hieltjes C12600,0112600,0113720,0 -1171372
118Suzanne Verhaar C12485,5710690,0 12485,572481069
119Bert Maas C12365,0711510,5112504,562101075
120Werner Gubbels C12064,0611400,0 12064,06891140
121Thijs Stomphorst C11842,0610470,0112112,05-441217
122Tijs van Dijk B11620,0116600,0 11620,01-5181660
123Zekria Amani B11450,0211450,0216140,0 -5081614
124Pim Rijmer C11373,0811860,0 11373,08-721186
125Quoc My Tran C11351,568180,0111981,55-651183
126Oscar Mercan C11320,0115160,0 11320,01-4011516
127Bob Hartogh Heijs C11234,0911880,0 11234,09-851188
128Cor van der Jagt C11144,01010230,0111244,09-861173
129Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
130Akim Yenets C10990,5110040,0 10990,51991004
131Bram Hamers C10850,0511410,0210480,03-3101336
132Constant Nieuwenstein C10440,529950,0110930,51-1271163
133Philip Stibbe C10404,51010690,0 10404,510-521069
134Frans Berben C10364,01110960,0 10364,011-1031096
135Jelle Noordhuis C10270,0110270,0112860,0 -2701286
136Martin Slanican C10221,0210010,0 10221,02221001
137Jan Diekema C10172,568240,0110562,55-701077
138Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
139Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
140Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
141Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
142Wolter van den Ham C9980,0111910,0 9980,01-2021191
143Bart van Etten C9953,089760,0 9953,0824976
144John van Brink C9823,079660,0 9823,0720966
145Ramsay Dahn C9651,029960,0 9651,02-35996
146Hanna Wierts C9630,0110430,0 9630,01-831043
147Jan Sanders C9630,5511810,0 9630,55-2681181
148Ahmad Samman C8910,5211120,0 8910,52-2401112
149Raymond Hendriks C8501,569660,0 8501,56-146966
150Joost Gresnigt C8150,0111450,0 8150,01-3451145
151Victor Droop C7510,0610050,0 7510,06-3241005
152Guido Burger C6280,038740,0 6280,03-280874