Uitslagen ronde 36

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelRuud Wille1-0
Jan KnuimanQuirine Naber1-0
Siert HuizingaWisse Witmans1-0
Koen van KeulenRonny Eggink1-0
Désiré FassaertBob Kooij1-0
Hub KustersTheo Koeweiden1-0
Rob van BelleClemens Wijman1-0
Kees van KeulenJan Vermeer0-1
Jan SandersCesar Eisma0-1
Kazem MollahosseiniHendrik van Buren½-½
Henk SchunckTheo van Lotringen½-½
Hans MeijerHans Derendorp0-1
Peter HamersBob Hartogh Heys1-0
Jan ZuidemaPim Rijmer1-0
John BijlsmaPhillip Stibbe1-0
Beker
Wouter van RijnPeter Boel1-0

ot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A23335,095,090,0   03
2Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
3Eelco de Vries A22392,582,580,0   0-23
4Jaap Amesz A22311,540,521,02ZW 0-44
5Michiel Blok A22077,5154,5103,05ZZW 1-14
6Wouter van Rijn A21957,0131,575,56ZZW-27
7Jaap Vogel A21831,021,020,0   01
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Dirk Hoogland A216216,5264,0812,518WZW 018
10Frank Schleipfenbauer A21546,0105,590,51W 11
11Otto Wilgenhof A215010,0223,0117,011WZW 1-45
12Tom Bus A21464,0124,0100,02WZ 0-48
13Pieter Verhoef A214514,5254,51110,014WWZ 056
14Peter Boel A213514,5264,0910,517ZZW-39
15Theo Jurrius A20905,585,580,0   040
16Jan van de Linde A206412,5226,096,513ZWW 125
17Sander Berkhout A20527,0192,584,511WWZ-1-62
18Sjoerd van Roosmalen A20414,594,590,0   0-20
19Albert Janssen A20380,010,0 0,01W 1-12
20Pascal Losekoot A20282,572,570,0   00
21Johan Wolbers A20274,564,560,0   037
22Laurens Storms A20250,510,0 0,51Z-16
23Koen Maassen van den Brink A20184,084,070,01W 1-6
24Richard van der Wel A20064,5103,581,02WW 2-15
25Wouter Abrahamse A20054,094,080,01Z-1-6
26Jan Knuiman A198915,0272,0413,023ZWW 1-3
27Murat Duman A19762,542,540,0   020
28Fred Reulink A19565,5133,592,04ZWW 2-51
29Mick Van Randtwijk A19495,095,090,0   014
30John Sloots A19336,5126,5120,0   0-8
31Remco Gerlich A192211,5195,086,511ZWZ-146
32Daan Holtackers A19201,581,580,0   0-111
33Gerben Hendriks A191616,0325,51310,519WWZ 1-27
34Bent Schleipfenbauer A19141,021,020,0   018
35Anne Paul Taal A18961,580,561,02WZ 0-48
36Bart de Kort A18869,5242,067,518WZZ 0-88
37Coen Mekers A18692,572,570,0   0-1
38Barth Plomp A18676,0173,083,09WZZ-1-53
39Ruud Wille A186320,0386,01214,026ZWZ 045
40Henny Haggeman A18594,594,590,0   0-12
41Rob Huberts A18542,572,560,01Z-1-48
42Ruud Verhoef A18535,5144,091,55ZWZ 1-20
43Freek Hooning A18464,5122,072,55ZWZ-1-4
44René van Alfen A18430,000,0 0,0   00
45Siert Huizinga B184320,5356,0914,526ZWW 278
46Jeroen Kersten A18344,5133,091,54ZZW 0-31
47Bert Duijker A18316,0106,0100,0   023
48Quirine Naber B18297,5162,565,010ZWZ 032
49Hans van Capelleveen A18284,084,080,0   0-24
50Ivo van der Gouw A18233,583,580,0   013
51Paul de Freytas A18223,593,590,0   0-13
52Nurzhan Khamiyev A18132,032,020,01W 113
53Koen van Keulen B181127,5389,01118,527WZW-1187
54Paul Schoenmakers A18090,520,520,0   0-9
55Erik Wille A18082,062,060,0   0-41
56Jeroen van Ginneken B17923,092,061,03ZZW-1-6
57Hans Rigter B17803,073,070,0   01
58Robert Naasz B17795,585,580,0   018
59Piet de Mol B176917,5314,0913,522ZWZ 032
60Désiré Fassaert A176612,5313,5119,020ZZW 0-92
61Nico Schoenmakers A17651,561,560,0   0-37
62Marco Braam B17637,095,561,53ZWZ-151
63Jan Willem van Willigen B17619,0211,577,514ZWW 2-21
64Ronny Eggink A17603,5100,0 3,510WZZ 0-40
65Jacques Boonstra B174813,5273,51010,017ZZW 140
66Albert Marks B174811,5234,097,514WZW 012
67Steven Braun A17474,0142,591,55ZWZ-1-79
68Babak Zahmat B17431,021,020,0   0-3
69Patrick van Waardenburg B17410,000,0 0,0   00
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Hub Kusters B173523,0395,0918,030ZZW 042
72Theo van Amerongen B17315,0103,571,53WZW 1-28
73Hedser Dijkstra B17296,5104,072,53ZZZ-322
74Edwin Peters B171313,5275,5118,016WWW 2-27
75Dick Vliek B17127,5125,572,05WZZ-128
76Wisse Witmans B169320,0393,51016,529WWZ 154
77Jan Groen B16883,072,540,53WWZ 1-44
78Tijs van Dijk B16807,5152,065,59WWZ 1-17
79Lex van Hattum B165514,0265,079,019WZZ-15
80Zekria Amani B16533,063,060,0   0-2
81Xadya van Bruxvoort B16322,052,050,0   010
82Werner Passchier B163010,0223,047,018ZWZ-2-80
83Ron Brachten B16273,553,550,0   02
84Bob Kooij B162714,0225,069,016WWZ 028
85Rob van Belle B161416,0302,5313,527WZW-1-56
86Vadim van Kuijk B16088,0172,066,011WWZ-18
87Jan Vermeer B160318,0394,01014,029WZZ-1-1
88Esther Wolbers B15950,020,020,0   0-9
89Theo Koeweiden B15858,5132,536,010ZWZ 035
90Walter Manschot B15821,520,0 1,52WZ 019
91Tom Katoen B15750,040,040,0   0-45
92Ruslan Bosch B15691,010,0 1,01Z-119
93Horst Eder C156515,0274,5710,520WZZ-242
94Wilfred Jansz B15633,082,051,03WZW 1-62
95Oscar Mercan B15336,5241,575,017ZWW 1-171
96Frans Veerman C151311,5221,0210,520ZZW 032
97Hendrik van Buren C149114,0312,5611,525WWZ 1-21
98Peter van Deursen C14852,532,530,0   027
99Erik Gort C14788,0100,0 8,010WWZ 078
100Hans Corbeel C14641,551,550,0   0-15
101Henk Schunck C145913,0272,5510,522ZZW 0-34
102Jonathan van der Krogt C14474,092,052,04ZWW 07
103Danny Hageman C14467,0133,583,55ZWW 171
104Herman de Munnik C14341,051,050,0   0-69
105Hans Derendorp C142615,5302,0413,526WWZ 020
106Kees van Keulen C142213,0311,5611,525ZZW 1-43
107Peter Hamers C14179,5183,046,514WZW 020
108Gerrie Arends C14139,0192,556,514ZWW 0-9
109Lion de Kok C14093,0161,072,09WZW 1-95
110Remco Bakker C14061,010,0 1,01W 16
111John Bijlsma C14032,030,0 2,03ZZW-13
112Bram Hamers C139512,5223,579,015ZWW 145
113Kazem Mollahosseini C139216,0323,0713,025ZZW 1-13
114Bob Sanders C13905,0121,034,09ZWW 1-29
115Remco Menger C13813,040,013,03WWZ 150
116Ko Kooman C138012,0281,5610,522WZW 07
117Bryan Hieltjes C13771,031,030,0   0-5
118Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
119Geert Stradmeijer C13641,010,0 1,01W 114
120Clemens Wijman C136315,5290,0 15,529WWZ 113
121Jan Ringoir C13580,540,0 0,54WZW 0-42
122André de Groot C13537,0182,065,012WZZ-2-9
123Theo van Lotringen C134422,0412,0920,032WZZ-295
124Guido van Kleef C13410,010,0 0,01W 1-9
125Jan Zuidema C133811,0260,5210,524ZWW 0-54
126Edward Kuster C13350,000,0 0,0   00
127Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
128Hans Meijer C130515,5322,5713,025WZW-1-23
129Jelle Noordhuis C12972,562,050,51Z-110
130Rob Helmink C12360,010,0 0,01W 1-14
131Jan Sanders C123116,0321,0315,029ZZW-1-19
132Thijs Stomphorst C12287,5182,555,013WWZ-1-53
133Pim Rijmer C120913,0290,5612,523WZZ-115
134Bob Hartogh Heys C120814,5310,0 14,531ZWZ-1-25
135Arjan Hoenselaar C11960,040,040,0   0-28
136Constant Nieuwenstein C11717,0170,536,514WZW 2-14
137Jelmer Visser C11623,030,0 3,03WZZ-137
138Joost Gresnigt C11606,590,0 6,59ZWZ-160
139Cesar Eisma C11598,5140,0 8,514ZWZ-259
140Frans Berben C11394,0130,0 4,013WZW-1-61
141Ahmed Samman C11314,050,0 4,05ZWW 136
142Werner Gubbels C11179,5240,519,023WZW-1-71
143Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
144Phillip Stibbe C109211,5290,0 11,529ZWZ-1-36
145Jan Diekema C10878,0251,057,020ZWW 0-90
146David Mashkour C10860,010,0 0,01W 1-14
147Victor Droop C10759,5210,0 9,521WZW-175
148Hanna Wierts C10465,0100,025,08WWZ 046
149Bert Maas C10264,0201,063,014WZW 0-53
150Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
151Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
152Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
153Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
154Teun Gal C10000,000,0 0,0   00
155Raymond Hendriks C9960,520,0 0,52WW 2-4
156John Staring C9850,010,0 0,01W 1-15
157Bart van Etten C9710,030,0 0,03ZWW 1-29
158John van Brink C9620,040,0 0,04ZWZ-2-38
159Guido Burger C9080,0130,0 0,013ZZW 1-92

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Bob Beeke A23385,0923385,0923330,0 82333
2Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
3Jaap Vogel A21961,0221961,0221830,0 142183
4Michiel Blok A21887,51521924,51021803,05-332207
5Theo Jurrius A21865,5821865,5820900,0 1362090
6Pieter Verhoef A218514,52521684,511219810,014962145
7Eelco de Vries A21832,5821832,5822390,0 -792239
8Wouter van Rijn A21827,01320011,5723925,56-62195
9Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
10Johan Wolbers A21684,5621684,5620270,0 1782027
11Frank Schleipfenbauer A21636,01021795,5920230,51102154
12Laurens Storms A21560,5120250,0 21560,511372025
13Dirk Hoogland A215116,52620484,08219112,51872162
14Peter Boel A212414,52621104,09213210,517-22135
15Otto Wilgenhof A211810,02220903,01121467,011-772150
16Bent Schleipfenbauer A21131,0221131,0219140,0 2171914
17Tom Bus A20984,01221934,01016220,02-962146
18Jan van de Linde A209312,52221236,0920716,513542064
19Murat Duman A20862,5420862,5419760,0 1301976
20Ruslan Bosch B20701,0115690,0 20701,015201569
21Pascal Losekoot A20132,5720132,5720280,0 -152028
22Sander Berkhout A20097,01919342,5820644,511-1052052
23Koen Maassen van den Brink A20034,0820384,0717620,01-212018
24Jan Knuiman A199315,02718982,04201013,02311989
25Sjoerd van Roosmalen A19864,5919864,5920410,0 -752041
26Mick Van Randtwijk A19805,0919805,0919490,0 451949
27Wouter Abrahamse A19764,0920114,0816910,01-352005
28Jaap Amesz A19721,5418360,5221071,02-3032231
29Richard van der Wel A19724,51019283,5821461,02-492006
30Remco Gerlich A197011,51920035,0819496,511941922
31Nurzhan Khamiyev A19322,0321902,0214160,011321813
32John Sloots A19276,51219276,51219330,0 -141933
33Marco Braam B19097,0920325,5616611,531971763
34Bert Duijker A18826,01018826,01018310,0 741831
35Gerben Hendriks A187716,03217935,513193410,519-661916
36Coen Mekers A18752,5718752,5718690,0 51869
37Ruud Wille A187320,03818726,012187414,026551863
38Robert Naasz B18645,5818645,5817790,0 1031779
39Fred Reulink A18555,51317943,5919912,04-1521956
40Koen van Keulen B185127,53818559,011184918,5272271811
41Ruud Verhoef A18515,51418784,0918021,55-221853
42René van Alfen A18430,0018430,0 18430,0 01843
43Ivo van der Gouw A18433,5818433,5818230,0 331823
44Siert Huizinga B184220,53518446,09184114,526771843
45Quirine Naber B18417,51618212,5618535,010441829
46Walter Manschot B18371,5215820,0 18371,522741582
47Freek Hooning A18324,51217972,0718812,55-181846
48Bart de Kort A18219,52417642,0618407,518-1531886
49Henny Haggeman A18214,5918214,5918590,0 -501859
50Paul de Freytas A18073,5918073,5918220,0 -281822
51Barth Plomp A18046,01718013,0818073,09-1161867
52Hans Rigter B17933,0717933,0717800,0 141780
53Jeroen Kersten A17844,51317783,0917961,54-811834
54Dick Vliek B17777,51218665,5716532,05931712
55Hedser Dijkstra B17776,51017494,0718422,53701729
56Albert Janssen A17720,0120380,0 17720,01-2782038
57Jeroen van Ginneken B17713,0917472,0618191,03-271792
58Piet de Mol B177017,53116384,09182413,522331769
59Jacques Boonstra B176713,52717083,510179910,017591748
60Albert Marks B176311,52318024,0917417,514271748
61Hans van Capelleveen A17564,0817564,0818280,0 -961828
62Anne Paul Taal A17551,5816530,5620611,02-1891896
63Désiré Fassaert A175112,53117123,51117729,020-1071766
64Jan Willem van Willigen B17469,02115921,5718227,514-361761
65Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
66Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
67Edwin Peters B173413,52717295,51117388,016-61713
68Hub Kusters B172123,03916375,09174618,030281735
69Ronny Eggink A17153,51017600,0 17153,510-851760
70Rob Huberts A17132,5717352,5615840,01-1891854
71Geert Stradmeijer C17121,0113640,0 17121,013621364
72Babak Zahmat B17111,0217111,0217430,0 -351743
73Paul Schoenmakers A17080,5217080,5218090,0 -1101809
74Peter van Deursen C17002,5317002,5314850,0 2421485
75Wisse Witmans B169120,03916793,510169416,529521693
76Lex van Hattum B168014,02617845,0716429,019301655
77Xadya van Bruxvoort B16772,0516772,0516320,0 551632
78Theo van Amerongen B16635,01016653,5716561,53-961731
79Erik Wille A16602,0616602,0618080,0 -1891808
80Bob Kooij B164714,02216065,0616639,016481627
81Tijs van Dijk B16427,51515232,0617075,59-551680
82Steven Braun A16404,01416272,5916631,55-1861747
83Remco Menger C16383,0411240,0118093,033071381
84Erik Gort C16368,01014780,0 16368,0102361478
85Theo Koeweiden B16338,51315962,5316446,010831585
86Zekria Amani B16313,0616313,0616530,0 -241653
87Nico Schoenmakers A16281,5616281,5617650,0 -1741765
88Werner Passchier B162610,02217923,0415897,018-841630
89Ron Brachten B16263,5516263,5516270,0 11627
90Daan Holtackers A16161,5816161,5819200,0 -4151920
91Vadim van Kuijk B16158,01715232,0616656,011151608
92Rob van Belle B160116,03016962,53159013,527-691614
93Jan Vermeer B159818,03915654,010160814,029-61603
94Jan Groen B15833,0717832,5413150,53-1491688
95Horst Eder C157715,02715734,57157810,520541565
96Danny Hageman C15577,01314553,5816983,551821446
97Frans Veerman C153411,52215621,02153110,520531513
98Remco Bakker C15061,0114060,0 15061,011061406
99Hendrik van Buren C148314,03113842,56150611,525-291491
100Esther Wolbers B14770,0214770,0215950,0 -1271595
101Henk Schunck C147313,02715572,55145410,522-201459
102Jonathan van der Krogt C14504,0914302,0514752,04101447
103Peter Hamers C14479,51817043,0413746,514501417
104Jelmer Visser C14373,0311620,0 14373,033121162
105Bram Hamers C143412,52214253,5714379,015841395
106Hans Derendorp C143115,53014922,04142213,526251426
107John Bijlsma C14292,0314030,0 14292,03291403
108Gerrie Arends C14119,01915642,5513676,514-111413
109Wilfred Jansz B14043,0813822,0514401,03-2211563
110Oscar Mercan B13956,52412701,5714475,017-3091533
111Kees van Keulen C138613,03112211,56142511,525-791422
112Hans Corbeel C13811,5513811,5514640,0 -981464
113Clemens Wijman C138015,52913630,0 138015,529301363
114Ko Kooman C137912,02813331,56139210,52261380
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Kazem Mollahosseini C137316,03214093,07136313,025-321392
117André de Groot C13547,01814442,0613085,012-81353
118Theo van Lotringen C135122,04112372,09138320,0321021344
119Bryan Hieltjes C13501,0313501,0313770,0 -321377
120Bob Sanders C13505,01212541,0313824,09-691390
121Edward Kuster C13350,0013350,0 13350,0 01335
122Tom Katoen B13250,0413250,0415750,0 -2951575
123Jelle Noordhuis C13242,5613442,0512250,51371297
124Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
125Joost Gresnigt C13046,5911600,0 13046,592041160
126Lion de Kok C12943,01612881,0712982,09-2101409
127Ahmed Samman C12924,0511310,0 12924,051971131
128Jan Zuidema C128911,02612940,52128910,524-1031338
129Hans Meijer C127615,53213322,57126113,025-521305
130Jan Sanders C127416,03213301,03126815,029241231
131Cesar Eisma C12348,51411590,0 12348,5141341159
132Thijs Stomphorst C12077,51812822,5511845,013-741228
133Pim Rijmer C118413,02911130,56120312,523-101209
134Bob Hartogh Heys C118114,53112080,0 118114,531-521208
135Constant Nieuwenstein C11467,01711550,5311446,514-391171
136Hanna Wierts C11405,0108510,0212135,081401046
137Jan Ringoir C11200,5413580,0 11200,54-2801358
138Victor Droop C11169,52110750,0 11169,5211161075
139Herman de Munnik C11101,0511101,0514340,0 -3931434
140Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
141Werner Gubbels C10949,52413830,5110819,023-941117
142Guido van Kleef C10860,0113410,0 10860,01-2641341
143Phillip Stibbe C108611,52910920,0 108611,529-421092
144Frans Berben C10434,01311390,0 10434,013-1571139
145Jan Diekema C10388,02510281,0510417,020-1391087
146Arjan Hoenselaar C10350,0410350,0411960,0 -1891196
147Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
149Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
150Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
151Teun Gal C10000,0010000,0 10000,0 01000
152Bert Maas C9774,02010681,069383,014-1021026
153Raymond Hendriks C9570,529960,0 9570,52-43996
154Rob Helmink C8560,0112360,0 8560,01-3941236
155Guido Burger C7680,0139080,0 7680,013-232908
156Bart van Etten C7540,039710,0 7540,03-246971
157John van Brink C7500,049620,0 7500,04-250962
158David Mashkour C7430,0110860,0 7430,01-3571086
159John Staring C6730,019850,0 6730,01-327985