Uitslagen ronde 35

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Albert JanssenPieter Verhoef0-1
Siert HuizingaKoen van Keulen½-½
Ruud WillePiet de Mol1-0
Jacques BoonstraRonny Eggink1-0
Edwin PetersHub Kusters0-1
Wisse WitmansJan Vermeer1-0
Theo KoeweidenHorst Eder1-0
Hendrik van BurenKees van Keulen1-0
Bram HamersHenk Schunck0-1
Hans DerendorpKazem Mollahosseini1-0
Jan ZuidemaPeter Hamers0-1
Bert MaasTheo van Lotringen0-1
Phillip StibbeHans Meijer0-1
Bob Hartogh HeysJan Sanders1-0
Frans BerbenPim Rijmer0-1
Cesar EismaJohn van Brink1-0
Clemens WijmanJohn Bijlsma0-1

ot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Bob Beeke A23385,0923385,0923330,0 82333
2Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
3Jaap Vogel A21961,0221961,0221830,0 142183
4Michiel Blok A21877,51521924,51021783,05-342207
5Theo Jurrius A21865,5821865,5820900,0 1362090
6Pieter Verhoef A218414,52521684,511219710,014952145
7Eelco de Vries A21832,5821832,5822390,0 -792239
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Johan Wolbers A21684,5621684,5620270,0 1782027
10Frank Schleipfenbauer A21636,01021795,5920230,51102154
11Laurens Storms A21560,5120250,0 21560,511372025
12Wouter van Rijn A21546,01220011,5723674,55-342182
13Dirk Hoogland A215216,52620484,08219212,51882162
14Peter Boel A213113,52421104,0921439,51552143
15Otto Wilgenhof A211810,02220903,01121477,011-772150
16Bent Schleipfenbauer A21131,0221131,0219140,0 2171914
17Tom Bus A20974,01221934,01016180,02-972146
18Jan van de Linde A209112,52221236,0920696,513522064
19Murat Duman A20862,5420862,5419760,0 1301976
20Ruslan Bosch B20791,0115690,0 20791,015291569
21Pascal Losekoot A20132,5720132,5720280,0 -152028
22Sander Berkhout A20097,01919342,5820644,511-1052052
23Koen Maassen van den Brink A20044,0820384,0717700,01-202018
24Sjoerd van Roosmalen A19864,5919864,5920410,0 -752041
25Jan Knuiman A198514,02618982,04200012,022-71980
26Mick Van Randtwijk A19805,0919805,0919490,0 451949
27Wouter Abrahamse A19764,0920114,0816910,01-352005
28Jaap Amesz A19721,5418360,5221071,02-3032231
29Richard van der Wel A19724,51019283,5821461,02-492006
30Remco Gerlich A196911,51920035,0819476,511931922
31Nurzhan Khamiyev A19322,0321902,0214160,011321813
32John Sloots A19276,51219276,51219330,0 -141933
33Marco Braam B19097,0920325,5616611,531971763
34Bert Duijker A18826,01018826,01018310,0 741831
35Ruud Wille A187720,03718736,012187914,025591868
36Gerben Hendriks A187616,03217935,513193310,519-671916
37Coen Mekers A18752,5718752,5718690,0 51869
38Robert Naasz B18645,5818645,5817790,0 1031779
39Quirine Naber B18577,51518212,5618805,09601838
40Fred Reulink A18545,51317943,5919882,04-1531956
41Ruud Verhoef A18505,51418784,0917981,55-231853
42René van Alfen A18430,0018430,0 18430,0 01843
43Ivo van der Gouw A18433,5818433,5818230,0 331823
44Koen van Keulen B184026,53718519,011183517,5262161797
45Walter Manschot B18381,5215820,0 18381,522751582
46Siert Huizinga B183319,53418436,09183013,525681833
47Freek Hooning A18324,51217972,0718802,55-181846
48Henny Haggeman A18214,5918214,5918590,0 -501859
49Bart de Kort A18209,52417642,0618397,518-1541886
50Paul de Freytas A18073,5918073,5918220,0 -281822
51Barth Plomp A18056,01718013,0818083,09-1151867
52Hans Rigter B17933,0717933,0717800,0 141780
53Jeroen Kersten A17844,51317783,0917961,54-811834
54Hedser Dijkstra B17796,51017494,0718502,53721729
55Dick Vliek B17757,51218665,5716462,05911712
56Albert Janssen A17720,0120380,0 17720,01-2782038
57Jeroen van Ginneken B17713,0917472,0618191,03-271792
58Piet de Mol B176917,53116384,09182213,522321769
59Jacques Boonstra B176713,52717083,510179810,017591748
60Albert Marks B176111,52318024,0917377,514251748
61Hans van Capelleveen A17564,0817564,0818280,0 -961828
62Anne Paul Taal A17541,5816530,5620561,02-1901896
63Jan Willem van Willigen B17469,02115921,5718237,514-361761
64Ronny Eggink A17423,5917740,0 17423,59-581774
65Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
66Désiré Fassaert A174011,53017123,51117568,019-1181756
67Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
68Edwin Peters B173213,52717295,51117348,016-81713
69Hub Kusters B171322,03816365,09173717,029201725
70Rob Huberts A17132,5717352,5615840,01-1891854
71Babak Zahmat B17111,0217111,0217430,0 -351743
72Paul Schoenmakers A17080,5217080,5218090,0 -1101809
73Geert Stradmeijer C17001,0113640,0 17001,013501364
74Peter van Deursen C17002,5317002,5314850,0 2421485
75Wisse Witmans B169620,03816813,510170116,528571703
76Lex van Hattum B167914,02617845,0716419,019291655
77Xadya van Bruxvoort B16772,0516772,0516320,0 551632
78Theo van Amerongen B16615,01016653,5716531,53-981731
79Bob Kooij B166014,02116115,0616809,015611637
80Erik Wille A16602,0616602,0618080,0 -1891808
81Theo Koeweiden B16598,51216002,5316796,091091595
82Tijs van Dijk B16417,51515232,0617075,59-561680
83Steven Braun A16394,01416272,5916611,55-1871747
84Remco Menger C16383,0411240,0118093,033071381
85Erik Gort C16368,01014780,0 16368,0102361478
86Zekria Amani B16313,0616313,0616530,0 -241653
87Nico Schoenmakers A16281,5616281,5617650,0 -1741765
88Ron Brachten B16263,5516263,5516270,0 11627
89Werner Passchier B162410,02217923,0415877,018-861630
90Daan Holtackers A16161,5816161,5819200,0 -4151920
91Vadim van Kuijk B16148,01715232,0616646,011141608
92Rob van Belle B159415,02916952,53158212,526-761608
93Jan Vermeer B159217,03815634,010160113,028-121595
94Jan Groen B15833,0717832,5413150,53-1491688
95Horst Eder C157815,02715734,57158010,520551565
96Danny Hageman C15567,01314553,5816983,551811446
97Frans Veerman C153411,52215621,02153110,520531513
98Remco Bakker C15061,0114060,0 15061,011061406
99Hendrik van Buren C148613,53013842,56151211,024-261495
100Henk Schunck C147912,52615572,55146010,021-141464
101Esther Wolbers B14770,0214770,0215950,0 -1271595
102Jonathan van der Krogt C14514,0914302,0514772,04111447
103Jelmer Visser C14393,0311620,0 14393,033141162
104Peter Hamers C14388,51717003,0413585,513411409
105Bram Hamers C143512,52214253,5714399,015851395
106Hans Derendorp C142414,52914922,04141312,525181415
107Gerrie Arends C14119,01915642,5513676,514-111413
108Wilfred Jansz B14043,0813822,0514411,03-2211563
109Oscar Mercan B13946,52412701,5714465,017-3101533
110Kees van Keulen C139013,03012221,56143211,524-751430
111John Bijlsma C13891,0213990,0 13891,02-111399
112Clemens Wijman C138415,52813690,0 138415,528341369
113Hans Corbeel C13811,5513811,5514640,0 -981464
114Ko Kooman C137912,02813331,56139110,52261380
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Kazem Mollahosseini C137015,53114083,07135912,524-351388
117André de Groot C13537,01814442,0613075,012-91353
118Bryan Hieltjes C13501,0313501,0313770,0 -321377
119Theo van Lotringen C134921,54012362,09138219,5311001339
120Bob Sanders C13495,01212541,0313814,09-701390
121Edward Kuster C13350,0013350,0 13350,0 01335
122Tom Katoen B13250,0413250,0415750,0 -2951575
123Jelle Noordhuis C13242,5613442,0512250,51371297
124Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
125Joost Gresnigt C13046,5911600,0 13046,592041160
126Ahmed Samman C12954,0511310,0 12954,052001131
127Lion de Kok C12943,01612881,0713002,09-2101409
128Jan Sanders C129216,03113351,03128715,028421251
129Hans Meijer C128615,53113332,57127213,024-421316
130Jan Zuidema C127910,02512910,5212789,523-1131327
131Thijs Stomphorst C12097,51812822,5511875,013-721228
132Cesar Eisma C12087,51311390,0 12087,5131081139
133Pim Rijmer C119513,02811170,56121612,52211220
134Bob Hartogh Heys C118814,53012160,0 118814,530-451216
135Constant Nieuwenstein C11497,01711550,5311476,514-361171
136Hanna Wierts C11405,0108510,0212135,081401046
137Victor Droop C11179,52110750,0 11179,5211171075
138Jan Ringoir C11160,5413580,0 11160,54-2841358
139Herman de Munnik C11101,0511101,0514340,0 -3931434
140Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
141Werner Gubbels C10969,52413830,5110849,023-921117
142Guido van Kleef C10910,0113410,0 10910,01-2591341
143Phillip Stibbe C109011,52810960,0 109011,528-381096
144Frans Berben C10474,01311390,0 10474,013-1531139
145Jan Diekema C10408,02510281,0510437,020-1371087
146Arjan Hoenselaar C10350,0410350,0411960,0 -1891196
147Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
149Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
150Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
151Teun Gal C10000,0010000,0 10000,0 01000
152Bert Maas C9794,02010681,069413,014-1001026
153Raymond Hendriks C9600,529960,0 9600,52-40996
154Rob Helmink C8770,0112360,0 8770,01-3731236
155Guido Burger C7700,0139080,0 7700,013-230908
156Bart van Etten C7530,039710,0 7530,03-247971
157John van Brink C7460,049620,0 7460,04-254962
158David Mashkour C7430,0110860,0 7430,01-3571086
159John Staring C6730,019850,0 6730,01-327985

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A23335,095,090,0   03
2Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
3Eelco de Vries A22392,582,580,0   0-23
4Jaap Amesz A22311,540,521,02ZW 0-44
5Michiel Blok A22077,5154,5103,05ZZW 1-14
6Jaap Vogel A21831,021,020,0   01
7Wouter van Rijn A21826,0121,574,55WZZ-3-6
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Dirk Hoogland A216216,5264,0812,518WZW 018
10Frank Schleipfenbauer A21546,0105,590,51W 11
11Otto Wilgenhof A215010,0223,0117,011WZW 1-45
12Tom Bus A21464,0124,0100,02WZ 0-48
13Pieter Verhoef A214514,5254,51110,014WWZ 056
14Peter Boel A214313,5244,099,515WZZ-317
15Theo Jurrius A20905,585,580,0   040
16Jan van de Linde A206412,5226,096,513ZWW 125
17Sander Berkhout A20527,0192,584,511WWZ-1-62
18Sjoerd van Roosmalen A20414,594,590,0   0-20
19Albert Janssen A20380,010,0 0,01W 1-12
20Pascal Losekoot A20282,572,570,0   00
21Johan Wolbers A20274,564,560,0   037
22Laurens Storms A20250,510,0 0,51Z-16
23Koen Maassen van den Brink A20184,084,070,01W 1-6
24Richard van der Wel A20064,5103,581,02WW 2-15
25Wouter Abrahamse A20054,094,080,01Z-1-6
26Jan Knuiman A198014,0262,0412,022WZW 0-12
27Murat Duman A19762,542,540,0   020
28Fred Reulink A19565,5133,592,04ZWW 2-51
29Mick Van Randtwijk A19495,095,090,0   014
30John Sloots A19336,5126,5120,0   0-8
31Remco Gerlich A192211,5195,086,511ZWZ-146
32Daan Holtackers A19201,581,580,0   0-111
33Gerben Hendriks A191616,0325,51310,519WWZ 1-27
34Bent Schleipfenbauer A19141,021,020,0   018
35Anne Paul Taal A18961,580,561,02WZ 0-48
36Bart de Kort A18869,5242,067,518WZZ 0-88
37Coen Mekers A18692,572,570,0   0-1
38Ruud Wille A186820,0376,01214,025ZZW 150
39Barth Plomp A18676,0173,083,09WZZ-1-53
40Henny Haggeman A18594,594,590,0   0-12
41Rob Huberts A18542,572,560,01Z-1-48
42Ruud Verhoef A18535,5144,091,55ZWZ 1-20
43Freek Hooning A18464,5122,072,55ZWZ-1-4
44René van Alfen A18430,000,0 0,0   00
45Quirine Naber B18387,5152,565,09WZW 141
46Jeroen Kersten A18344,5133,091,54ZZW 0-31
47Siert Huizinga B183319,5346,0913,525WZW 168
48Bert Duijker A18316,0106,0100,0   023
49Hans van Capelleveen A18284,084,080,0   0-24
50Ivo van der Gouw A18233,583,580,0   013
51Paul de Freytas A18223,593,590,0   0-13
52Nurzhan Khamiyev A18132,032,020,01W 113
53Paul Schoenmakers A18090,520,520,0   0-9
54Erik Wille A18082,062,060,0   0-41
55Koen van Keulen B179726,5379,01117,526ZWZ-2173
56Jeroen van Ginneken B17923,092,061,03ZZW-1-6
57Hans Rigter B17803,073,070,0   01
58Robert Naasz B17795,585,580,0   018
59Ronny Eggink A17743,590,0 3,59WWZ 1-26
60Piet de Mol B176917,5314,0913,522ZWZ 032
61Nico Schoenmakers A17651,561,560,0   0-37
62Marco Braam B17637,095,561,53ZWZ-151
63Jan Willem van Willigen B17619,0211,577,514ZWW 2-21
64Désiré Fassaert A175611,5303,5118,019WZZ-1-102
65Jacques Boonstra B174813,5273,51010,017ZZW 140
66Albert Marks B174811,5234,097,514WZW 012
67Steven Braun A17474,0142,591,55ZWZ-1-79
68Babak Zahmat B17431,021,020,0   0-3
69Patrick van Waardenburg B17410,000,0 0,0   00
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Theo van Amerongen B17315,0103,571,53WZW 1-28
72Hedser Dijkstra B17296,5104,072,53ZZZ-322
73Hub Kusters B172522,0385,0917,029WZZ-132
74Edwin Peters B171313,5275,5118,016WWW 2-27
75Dick Vliek B17127,5125,572,05WZZ-128
76Wisse Witmans B170320,0383,51016,528ZWW 264
77Jan Groen B16883,072,540,53WWZ 1-44
78Tijs van Dijk B16807,5152,065,59WWZ 1-17
79Lex van Hattum B165514,0265,079,019WZZ-15
80Zekria Amani B16533,063,060,0   0-2
81Bob Kooij B163714,0215,069,015ZWW 138
82Xadya van Bruxvoort B16322,052,050,0   010
83Werner Passchier B163010,0223,047,018ZWZ-2-80
84Ron Brachten B16273,553,550,0   02
85Vadim van Kuijk B16088,0172,066,011WWZ-18
86Rob van Belle B160815,0292,5312,526ZWZ-2-62
87Esther Wolbers B15950,020,020,0   0-9
88Jan Vermeer B159517,0384,01013,028WWZ 0-9
89Theo Koeweiden B15958,5122,536,09ZZW 145
90Walter Manschot B15821,520,0 1,52WZ 019
91Tom Katoen B15750,040,040,0   0-45
92Ruslan Bosch B15691,010,0 1,01Z-119
93Horst Eder C156515,0274,5710,520WZZ-242
94Wilfred Jansz B15633,082,051,03WZW 1-62
95Oscar Mercan B15336,5241,575,017ZWW 1-171
96Frans Veerman C151311,5221,0210,520ZZW 032
97Hendrik van Buren C149513,5302,5611,024ZWW 2-17
98Peter van Deursen C14852,532,530,0   027
99Erik Gort C14788,0100,0 8,010WWZ 078
100Henk Schunck C146412,5262,5510,021WZZ-1-29
101Hans Corbeel C14641,551,550,0   0-15
102Jonathan van der Krogt C14474,092,052,04ZWW 07
103Danny Hageman C14467,0133,583,55ZWW 171
104Herman de Munnik C14341,051,050,0   0-69
105Kees van Keulen C143013,0301,5611,524ZZZ 0-35
106Hans Derendorp C141514,5292,0412,525ZWW 19
107Gerrie Arends C14139,0192,556,514ZWW 0-9
108Peter Hamers C14098,5173,045,513ZWZ-112
109Lion de Kok C14093,0161,072,09WZW 1-95
110Remco Bakker C14061,010,0 1,01W 16
111John Bijlsma C13991,020,0 1,02ZZ-2-1
112Bram Hamers C139512,5223,579,015ZWW 145
113Bob Sanders C13905,0121,034,09ZWW 1-29
114Kazem Mollahosseini C138815,5313,0712,524WZZ 0-17
115Remco Menger C13813,040,013,03WWZ 150
116Ko Kooman C138012,0281,5610,522WZW 07
117Bryan Hieltjes C13771,031,030,0   0-5
118Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
119Clemens Wijman C136915,5280,0 15,528WWW 219
120Geert Stradmeijer C13641,010,0 1,01W 114
121Jan Ringoir C13580,540,0 0,54WZW 0-42
122André de Groot C13537,0182,065,012WZZ-2-9
123Guido van Kleef C13410,010,0 0,01W 1-9
124Theo van Lotringen C133921,5402,0919,531ZWZ-190
125Edward Kuster C13350,000,0 0,0   00
126Jan Zuidema C132710,0250,529,523ZZW-1-65
127Hans Meijer C131615,5312,5713,024WWZ-2-12
128Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
129Jelle Noordhuis C12972,562,050,51Z-110
130Jan Sanders C125116,0311,0315,028WZZ-21
131Rob Helmink C12360,010,0 0,01W 1-14
132Thijs Stomphorst C12287,5182,555,013WWZ-1-53
133Pim Rijmer C122013,0280,5612,522ZWZ 026
134Bob Hartogh Heys C121614,5300,0 14,530WZW 0-17
135Arjan Hoenselaar C11960,040,040,0   0-28
136Constant Nieuwenstein C11717,0170,536,514WZW 2-14
137Jelmer Visser C11623,030,0 3,03WZZ-137
138Joost Gresnigt C11606,590,0 6,59ZWZ-160
139Frans Berben C11394,0130,0 4,013WZW-1-61
140Cesar Eisma C11397,5130,0 7,513WZW-139
141Ahmed Samman C11314,050,0 4,05ZWW 136
142Werner Gubbels C11179,5240,519,023WZW-1-71
143Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
144Phillip Stibbe C109611,5280,0 11,528WZW 0-32
145Jan Diekema C10878,0251,057,020ZWW 0-90
146David Mashkour C10860,010,0 0,01W 1-14
147Victor Droop C10759,5210,0 9,521WZW-175
148Hanna Wierts C10465,0100,025,08WWZ 046
149Bert Maas C10264,0201,063,014WZW 0-53
150Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
151Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
152Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
153Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
154Teun Gal C10000,000,0 0,0   00
155Raymond Hendriks C9960,520,0 0,52WW 2-4
156John Staring C9850,010,0 0,01W 1-15
157Bart van Etten C9710,030,0 0,03ZWW 1-29
158John van Brink C9620,040,0 0,04ZWZ-2-38
159Guido Burger C9080,0130,0 0,013ZZW 1-92