Uitslagen ronde 34

 

Uitslagen ronde 34

WitspelerZwartspelerUitslag
Pieter VerhoefBart de Kort½-½
Piet de MolRuud Wille0-1
Jan Willem van WilligenSiert Huizinga0-1
Koen van KeulenDick Vliek1-0
Wisse WitmansJacques Boonstra1-0
Albert MarksLex van Hattum1-0
Jan VermeerHub Kusters½-½
Bob KooijRob van Belle1-0
Hendrik van BurenTheo Koeweiden½-½
Lion de KokErik Gort0-1
Bram HamersKees van Keulen1-0
Hans DerendorpHenk Schunck0-1
Pim RijmerKazem Mollahosseini0-1
Clemens WijmanPhillip Stibbe1-0
Theo van LotringenCesar Eisma½-½
Werner GubbelsJan Sanders0-1
John van BrinkFrans Berben0-1
Bart van EttenJan Zuidema0-1
Victor DroopAndré de Groot1-0
Peter HamersJohn Bijlsma1-0
Beker
Dirk HooglandWouter van Rijn0-1
Otto WilgenhofPeter Boel0-1

ot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A23335,095,090,0   03
2Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
3Eelco de Vries A22392,582,580,0   0-23
4Jaap Amesz A22311,540,521,02ZW 0-44
5Michiel Blok A22077,5154,5103,05ZZW 1-14
6Jaap Vogel A21831,021,020,0   01
7Wouter van Rijn A21826,0121,574,55WZZ-3-6
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Dirk Hoogland A216216,5264,0812,518WZW 018
10Frank Schleipfenbauer A21546,0105,590,51W 11
11Otto Wilgenhof A215010,0223,0117,011WZW 1-45
12Tom Bus A21464,0124,0100,02WZ 0-48
13Peter Boel A214313,5244,099,515WZZ-317
14Pieter Verhoef A213313,5244,5119,013ZWW 144
15Theo Jurrius A20905,585,580,0   040
16Jan van de Linde A206412,5226,096,513ZWW 125
17Sander Berkhout A20527,0192,584,511WWZ-1-62
18Sjoerd van Roosmalen A20414,594,590,0   0-20
19Pascal Losekoot A20282,572,570,0   00
20Johan Wolbers A20274,564,560,0   037
21Laurens Storms A20250,510,0 0,51Z-16
22Koen Maassen van den Brink A20184,084,070,01W 1-6
23Richard van der Wel A20064,5103,581,02WW 2-15
24Wouter Abrahamse A20054,094,080,01Z-1-6
25Jan Knuiman A198014,0262,0412,022WZW 0-12
26Murat Duman A19762,542,540,0   020
27Fred Reulink A19565,5133,592,04ZWW 2-51
28Mick Van Randtwijk A19495,095,090,0   014
29John Sloots A19336,5126,5120,0   0-8
30Remco Gerlich A192211,5195,086,511ZWZ-146
31Daan Holtackers A19201,581,580,0   0-111
32Gerben Hendriks A191616,0325,51310,519WWZ 1-27
33Bent Schleipfenbauer A19141,021,020,0   018
34Anne Paul Taal A18961,580,561,02WZ 0-48
35Bart de Kort A18869,5242,067,518WZZ 0-88
36Coen Mekers A18692,572,570,0   0-1
37Barth Plomp A18676,0173,083,09WZZ-1-53
38Henny Haggeman A18594,594,590,0   0-12
39Ruud Wille A185619,0366,01213,024WZZ 038
40Rob Huberts A18542,572,560,01Z-1-48
41Ruud Verhoef A18535,5144,091,55ZWZ 1-20
42Freek Hooning A18464,5122,072,55ZWZ-1-4
43René van Alfen A18430,000,0 0,0   00
44Quirine Naber B18387,5152,565,09WZW 141
45Siert Huizinga B183519,0336,0913,024ZWZ 070
46Jeroen Kersten A18344,5133,091,54ZZW 0-31
47Bert Duijker A18316,0106,0100,0   023
48Hans van Capelleveen A18284,084,080,0   0-24
49Ivo van der Gouw A18233,583,580,0   013
50Paul de Freytas A18223,593,590,0   0-13
51Nurzhan Khamiyev A18132,032,020,01W 113
52Paul Schoenmakers A18090,520,520,0   0-9
53Erik Wille A18082,062,060,0   0-41
54Koen van Keulen B179526,0369,01117,025WZW-1171
55Ronny Eggink A17923,580,0 3,58ZWW 2-8
56Jeroen van Ginneken B17923,092,061,03ZZW-1-6
57Piet de Mol B178117,5304,0913,521WZW 144
58Hans Rigter B17803,073,070,0   01
59Robert Naasz B17795,585,580,0   018
60Nico Schoenmakers A17651,561,560,0   0-37
61Marco Braam B17637,095,561,53ZWZ-151
62Jan Willem van Willigen B17619,0211,577,514ZWW 2-21
63Désiré Fassaert A175611,5303,5118,019WZZ-1-102
64Albert Marks B174811,5234,097,514WZW 012
65Steven Braun A17474,0142,591,55ZWZ-1-79
66Babak Zahmat B17431,021,020,0   0-3
67Patrick van Waardenburg B17410,000,0 0,0   00
68Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
69Theo van Amerongen B17315,0103,571,53WZW 1-28
70Jacques Boonstra B173012,5263,5109,016WZZ 022
71Edwin Peters B172913,5265,5118,015ZWW 1-11
72Hedser Dijkstra B17296,5104,072,53ZZZ-322
73Dick Vliek B17127,5125,572,05WZZ-128
74Hub Kusters B170921,0375,0916,028WWZ 016
75Wisse Witmans B169119,0373,51015,527WZW 152
76Jan Groen B16883,072,540,53WWZ 1-44
77Tijs van Dijk B16807,5152,065,59WWZ 1-17
78Lex van Hattum B165514,0265,079,019WZZ-15
79Zekria Amani B16533,063,060,0   0-2
80Bob Kooij B163714,0215,069,015ZWW 138
81Xadya van Bruxvoort B16322,052,050,0   010
82Werner Passchier B163010,0223,047,018ZWZ-2-80
83Ron Brachten B16273,553,550,0   02
84Vadim van Kuijk B16088,0172,066,011WWZ-18
85Rob van Belle B160815,0292,5312,526ZWZ-2-62
86Jan Vermeer B160717,0374,01013,027ZWW 13
87Esther Wolbers B15950,020,020,0   0-9
88Walter Manschot B15821,520,0 1,52WZ 019
89Theo Koeweiden B15807,5112,535,08WZZ 030
90Horst Eder C158015,0264,5710,519WWZ-157
91Tom Katoen B15750,040,040,0   0-45
92Ruslan Bosch B15691,010,0 1,01Z-119
93Wilfred Jansz B15633,082,051,03WZW 1-62
94Oscar Mercan B15336,5241,575,017ZWW 1-171
95Frans Veerman C151311,5221,0210,520ZZW 032
96Peter van Deursen C14852,532,530,0   027
97Hendrik van Buren C148212,5292,5610,023WZW 1-30
98Erik Gort C14788,0100,0 8,010WWZ 078
99Hans Corbeel C14641,551,550,0   0-15
100Henk Schunck C145111,5252,559,020WWZ 0-42
101Jonathan van der Krogt C14474,092,052,04ZWW 07
102Danny Hageman C14467,0133,583,55ZWW 171
103Kees van Keulen C144313,0291,5611,523WZZ 1-22
104Herman de Munnik C14341,051,050,0   0-69
105Gerrie Arends C14139,0192,556,514ZWW 0-9
106Lion de Kok C14093,0161,072,09WZW 1-95
107Bram Hamers C140812,5213,579,014WZW 058
108Remco Bakker C14061,010,0 1,01W 16
109Kazem Mollahosseini C140315,5303,0712,523WWZ 1-2
110Hans Derendorp C140013,5282,0411,524ZZW 0-6
111Peter Hamers C13967,5163,044,512WZW 0-1
112Bob Sanders C13905,0121,034,09ZWW 1-29
113John Bijlsma C13840,010,0 0,01Z-1-16
114Clemens Wijman C138415,5270,0 15,527ZWW 134
115Remco Menger C13813,040,013,03WWZ 150
116Ko Kooman C138012,0281,5610,522WZW 07
117Bryan Hieltjes C13771,031,030,0   0-5
118Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
119Geert Stradmeijer C13641,010,0 1,01W 114
120Jan Ringoir C13580,540,0 0,54WZW 0-42
121André de Groot C13537,0182,065,012WZZ-2-9
122Guido van Kleef C13410,010,0 0,01W 1-9
123Jan Zuidema C134010,0240,529,522WZZ-2-52
124Theo van Lotringen C133520,5392,0918,530ZZW 086
125Edward Kuster C13350,000,0 0,0   00
126Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
127Hans Meijer C130914,5302,5712,023ZWW-1-19
128Jelle Noordhuis C12972,562,050,51Z-110
129Jan Sanders C126916,0301,0315,027WWZ-119
130Rob Helmink C12360,010,0 0,01W 1-14
131Thijs Stomphorst C12287,5182,555,013WWZ-1-53
132Pim Rijmer C120712,0270,5611,521WZW 113
133Bob Hartogh Heys C119813,5290,0 13,529WWZ-1-35
134Arjan Hoenselaar C11960,040,040,0   0-28
135Constant Nieuwenstein C11717,0170,536,514WZW 2-14
136Jelmer Visser C11623,030,0 3,03WZZ-137
137Joost Gresnigt C11606,590,0 6,59ZWZ-160
138Frans Berben C11524,0120,0 4,012ZWZ-2-48
139Ahmed Samman C11314,050,0 4,05ZWW 136
140Cesar Eisma C11306,5120,0 6,512ZWZ-230
141Werner Gubbels C11179,5240,519,023WZW-1-71
142Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
143Phillip Stibbe C110311,5270,0 11,527WWZ-1-25
144Jan Diekema C10878,0251,057,020ZWW 0-90
145David Mashkour C10860,010,0 0,01W 1-14
146Victor Droop C10759,5210,0 9,521WZW-175
147Hanna Wierts C10465,0100,025,08WWZ 046
148Bert Maas C10304,0191,063,013ZWZ-1-49
149Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
150Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
151Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
152Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
153Teun Gal C10000,000,0 0,0   00
154Raymond Hendriks C9960,520,0 0,52WW 2-4
155John Staring C9850,010,0 0,01W 1-15
156John van Brink C9710,030,0 0,03ZZW-1-29
157Bart van Etten C9710,030,0 0,03ZWW 1-29
158Guido Burger C9080,0130,0 0,013ZZW 1-92

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Bob Beeke A23385,0923385,0923330,0 82333
2Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
3Jaap Vogel A21961,0221961,0221830,0 142183
4Michiel Blok A21877,51521924,51021783,05-342207
5Theo Jurrius A21865,5821865,5820900,0 1362090
6Eelco de Vries A21832,5821832,5822390,0 -792239
7Pieter Verhoef A217413,52421674,51121809,013852133
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Johan Wolbers A21684,5621684,5620270,0 1782027
10Frank Schleipfenbauer A21636,01021795,5920230,51102154
11Laurens Storms A21560,5120250,0 21560,511372025
12Wouter van Rijn A21536,01220011,5723664,55-352182
13Dirk Hoogland A215016,52620484,08219012,51862162
14Peter Boel A213013,52421104,0921439,51542143
15Otto Wilgenhof A211810,02220903,01121467,011-772150
16Bent Schleipfenbauer A21131,0221131,0219140,0 2171914
17Tom Bus A20974,01221934,01016180,02-972146
18Jan van de Linde A209112,52221236,0920686,513522064
19Murat Duman A20862,5420862,5419760,0 1301976
20Ruslan Bosch B20681,0115690,0 20681,015181569
21Pascal Losekoot A20132,5720132,5720280,0 -152028
22Sander Berkhout A20087,01919342,5820614,511-1062052
23Koen Maassen van den Brink A20044,0820384,0717700,01-202018
24Sjoerd van Roosmalen A19864,5919864,5920410,0 -752041
25Jan Knuiman A198414,02618982,04200012,022-81980
26Mick Van Randtwijk A19805,0919805,0919490,0 451949
27Wouter Abrahamse A19764,0920114,0816910,01-352005
28Jaap Amesz A19721,5418360,5221071,02-3032231
29Richard van der Wel A19714,51019283,5821411,02-502006
30Remco Gerlich A196911,51920035,0819476,511931922
31Nurzhan Khamiyev A19322,0321902,0214160,011321813
32John Sloots A19276,51219276,51219330,0 -141933
33Marco Braam B19117,0920325,5616691,531991763
34Bert Duijker A18826,01018826,01018310,0 741831
35Gerben Hendriks A187616,03217935,513193310,519-671916
36Coen Mekers A18752,5718752,5718690,0 51869
37Ruud Wille A186919,03618726,012186713,024511856
38Robert Naasz B18645,5818645,5817790,0 1031779
39Quirine Naber B18567,51518212,5618795,09591838
40Fred Reulink A18545,51317943,5919882,04-1531956
41Ruud Verhoef A18505,51418784,0917991,55-231853
42René van Alfen A18430,0018430,0 18430,0 01843
43Ivo van der Gouw A18433,5818433,5818230,0 331823
44Koen van Keulen B183926,03618509,011183417,0252151795
45Walter Manschot B18381,5215820,0 18381,522751582
46Siert Huizinga B183619,03318436,09183313,024711835
47Freek Hooning A18314,51217972,0718782,55-191846
48Henny Haggeman A18214,5918214,5918590,0 -501859
49Bart de Kort A18189,52417642,0618367,518-1561886
50Paul de Freytas A18073,5918073,5918220,0 -281822
51Barth Plomp A18056,01718013,0818083,09-1151867
52Hans Rigter B17933,0717933,0717800,0 141780
53Ronny Eggink A17873,5817920,0 17873,58-131792
54Jeroen Kersten A17844,51317783,0917961,54-811834
55Hedser Dijkstra B17796,51017494,0718492,53721729
56Piet de Mol B177717,53016394,09183613,521401781
57Dick Vliek B17747,51218665,5716462,05901712
58Jeroen van Ginneken B17713,0917472,0618191,03-271792
59Albert Marks B175811,52318024,0917327,514221748
60Hans van Capelleveen A17564,0817564,0818280,0 -961828
61Anne Paul Taal A17541,5816530,5620561,02-1901896
62Jacques Boonstra B175012,52617053,51017759,016421730
63Edwin Peters B174613,52617305,51117588,01561729
64Jan Willem van Willigen B17459,02115921,5718227,514-371761
65Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
66Désiré Fassaert A174011,53017123,51117578,019-1181756
67Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
68Geert Stradmeijer C17141,0113640,0 17141,013641364
69Rob Huberts A17132,5717352,5615840,01-1891854
70Babak Zahmat B17111,0217111,0217430,0 -351743
71Paul Schoenmakers A17080,5217080,5218090,0 -1101809
72Hub Kusters B170321,03716335,09172516,028101709
73Peter van Deursen C17002,5317002,5314850,0 2421485
74Wisse Witmans B168719,03716793,510168915,527481691
75Lex van Hattum B167814,02617845,0716399,019281655
76Xadya van Bruxvoort B16772,0516772,0516320,0 551632
77Theo van Amerongen B16605,01016653,5716471,53-991731
78Erik Wille A16602,0616602,0618080,0 -1891808
79Bob Kooij B165914,02116115,0616789,015601637
80Steven Braun A16404,01416272,5916641,55-1861747
81Tijs van Dijk B16407,51515232,0617065,59-571680
82Remco Menger C16383,0411240,0118093,033071381
83Erik Gort C16378,01014780,0 16378,0102371478
84Theo Koeweiden B16317,51115952,5316455,08811580
85Zekria Amani B16313,0616313,0616530,0 -241653
86Nico Schoenmakers A16281,5616281,5617650,0 -1741765
87Ron Brachten B16263,5516263,5516270,0 11627
88Werner Passchier B162510,02217923,0415877,018-851630
89Daan Holtackers A16161,5816161,5819200,0 -4151920
90Vadim van Kuijk B16148,01715232,0616646,011141608
91Jan Vermeer B160017,03715664,010161113,027-41607
92Rob van Belle B159315,02916952,53158112,526-771608
93Horst Eder C159015,02615764,57159610,519671580
94Jan Groen B15843,0717832,5413190,53-1481688
95Danny Hageman C15577,01314553,5816983,551821446
96Frans Veerman C153511,52215621,02153210,520541513
97Remco Bakker C15061,0114060,0 15061,011061406
98Esther Wolbers B14770,0214770,0215950,0 -1271595
99Hendrik van Buren C147512,52913842,56149810,023-371482
100Henk Schunck C146711,52515562,5514459,020-261451
101Bram Hamers C145212,52114283,5714649,0141021408
102Jonathan van der Krogt C14514,0914302,0514772,04111447
103Jelmer Visser C14423,0311620,0 14423,033171162
104Peter Hamers C14237,51616953,0413334,512261396
105Hans Derendorp C141513,52814912,04140311,52491400
106Gerrie Arends C14119,01915642,5513676,514-111413
107Wilfred Jansz B14033,0813822,0514371,03-2221563
108Clemens Wijman C140015,52713840,0 140015,527501384
109Kees van Keulen C140013,02912251,56144611,523-651443
110Oscar Mercan B13916,52412701,5714415,017-3131533
111Kazem Mollahosseini C138315,53014103,07137412,523-221403
112Hans Corbeel C13811,5513811,5514640,0 -981464
113Ko Kooman C138112,02813331,56139410,52281380
114Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
115André de Groot C13547,01814442,0613095,012-81353
116Bob Sanders C13515,01212541,0313834,09-681390
117Bryan Hieltjes C13501,0313501,0313770,0 -321377
118Theo van Lotringen C134920,53912362,09138218,5301001335
119Edward Kuster C13350,0013350,0 13350,0 01335
120Tom Katoen B13250,0413250,0415750,0 -2951575
121Jelle Noordhuis C13242,5613442,0512250,51371297
122Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
123Jan Sanders C130916,03013391,03130515,027591269
124Joost Gresnigt C13026,5911600,0 13026,592021160
125Ahmed Samman C12934,0511310,0 12934,051981131
126Lion de Kok C12933,01612881,0712972,09-2111409
127Jan Zuidema C129110,02412940,5212909,522-1011340
128Hans Meijer C128114,53013322,57126512,023-471309
129Thijs Stomphorst C12077,51812822,5511845,013-741228
130Cesar Eisma C11946,51211300,0 11946,512941130
131Pim Rijmer C118312,02711130,56120311,521-111207
132Bob Hartogh Heys C117413,52911980,0 117413,529-591198
133Constant Nieuwenstein C11487,01711550,5311476,514-371171
134Hanna Wierts C11375,0108510,0212095,081371046
135Jan Ringoir C11160,5413580,0 11160,54-2841358
136Victor Droop C11169,52110750,0 11169,5211161075
137Herman de Munnik C11101,0511101,0514340,0 -3931434
138Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
139Werner Gubbels C10969,52413830,5110849,023-921117
140Phillip Stibbe C109611,52711030,0 109611,527-321103
141Guido van Kleef C10780,0113410,0 10780,01-2721341
142Frans Berben C10644,01211520,0 10644,012-1361152
143Jan Diekema C10398,02510281,0510417,020-1381087
144Arjan Hoenselaar C10350,0410350,0411960,0 -1891196
145John Bijlsma C10220,0113840,0 10220,01-3781384
146Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
149Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
150Teun Gal C10000,0010000,0 10000,0 01000
151Bert Maas C9834,01910701,069433,013-961030
152Raymond Hendriks C9530,529960,0 9530,52-47996
153Rob Helmink C8950,0112360,0 8950,01-3551236
154Guido Burger C7700,0139080,0 7700,013-230908
155Bart van Etten C7560,039710,0 7560,03-244971
156John van Brink C7480,039710,0 7480,03-252971
157David Mashkour C7430,0110860,0 7430,01-3571086
158John Staring C6730,019850,0 6730,01-327985