Uitslagen en standen na 6e ronde KNSB

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
externSander Berkhout½-½
externJacques Boonstra0-1
externBent Schleipfenbauer1-0
externEelco de Vries½-½
externIvo van der Gouw1-0
Anne Paul Taalextern½-½
Otto Wilgenhofextern0-1
Frank Schleipfenbauerextern1-0
Werner Passchierextern0-1
Steven Braunextern0-1
externJaap Vogel1-0
externJan van de Linde0-1
externBarth Plomp½-½
externRon Brachten0-1
externDésiré Fassaert1-0
Linus Bohlsenextern0-1
Vadim van Kuijkextern0-1
Bob Beekeextern½-½
Jan Vermeerextern0-1
Fred Reulinkextern½-½
externWouter van Rijn0-1
externWisse Witmans1-0
externSjoerd van Roosmalen0-1
externPaul de Freytas1-0
externBert Duijker½-½
Daan Holtackersextern1-0
Tom Busextern0-1
Gerben Hendriksextern0-1
Richard van der Welextern½-½
Andre van Kuijkextern½-½
externMichiel Blok0-1
externAndré de Groot1-0
externToon Janssen1-0
externRuud Verhoef0-1
externMick Van Randtwijk0-1
Constant Nieuwensteinextern0-1
Pieter Verhoefextern1-0
Ruud Willeextern1-0
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
René van Alfenextern1-0
externDirk Hoogland0-1
Peter Boelextern½-½

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22936,0125,5100,52WZ 0-40
2Léon van Tol A22742,021,011,01Z-111
3Michiel Blok A22534,563,551,01W 146
4Eelco de Vries A22352,552,550,0   0-4
5Wouter van Rijn A221510,0155,095,06ZZW 020
6Jaap Vogel A22002,552,550,0   017
7Frank Schleipfenbauer A21803,553,550,0   026
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Tom Bus A21526,5133,573,06ZZW 06
10Dirk Hoogland A21318,0164,084,08WZZ-2-31
11Pieter Verhoef A21234,0103,570,53ZWW 1-22
12Peter Boel A21208,0162,076,09WWZ-1-15
13Otto Wilgenhof A20976,5164,5102,06ZWZ-2-53
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sander Berkhout A20756,5114,062,55ZZW 123
16Sjoerd van Roosmalen A20686,596,590,0   027
17Jan van de Linde A20626,5124,562,06ZWZ-2-2
18Ruben Hogenhout A20497,5102,535,07ZWW 159
19Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20311,020,0 1,02ZZ-26
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
24Jan Knuiman A20028,5152,046,511ZZW 113
25Koen Maassen van den Brink A19968,0145,083,06ZWZ 0-22
26Mick Van Randtwijk A19894,054,050,0   040
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Richard van der Wel A19853,063,060,0   0-21
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19412,041,011,03WZW 10
31Fred Reulink A19232,572,570,0   0-33
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Bart de Kort A191712,0211,0411,017WZW-131
34Daan Holtackers A19132,562,560,0   0-7
35Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
36Anne Paul Taal A19065,0105,0100,0   010
37Ruud Verhoef A18894,583,561,02ZW 036
38Gerben Hendriks A188212,5254,0118,514WZZ 0-34
39René van Alfen A18794,564,560,0   036
40Toon Janssen A185411,0203,068,014WZZ 031
41Jeroen van Ginneken B18517,096,081,01Z-159
42Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
43Barth Plomp A18507,0173,094,08WZZ-2-17
44Rob Huberts A18471,020,0 1,02ZW 0-7
45Ruud Wille A183814,0264,569,520ZZW 0-25
46Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
47Paul de Freytas A18264,0124,0120,0   04
48Bert Duijker A18264,5104,5100,0   0-5
49Koen van Keulen A18214,593,561,03ZWW 110
50Hans van Capelleveen A18162,042,040,0   0-12
51Jeroen Kersten A18101,041,030,01Z-1-24
52Ivo van der Gouw A18071,041,040,0   0-16
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
55Ronnie Eggink B17919,0152,536,512ZWZ 031
56Marco Braam B17872,532,530,0   024
57Nico Schoenmakers B17863,543,540,0   021
58Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
59Jan Willem van Willigen B17774,5114,080,53ZWZ-116
60Robert Naasz B17722,542,540,0   0-7
61Hedser Dijkstra B17645,064,550,51Z-135
62Désiré Fassaert B17618,5212,596,012ZWW 0-5
63Siert Huizinga A17616,5170,546,013ZZW 1-82
64Hans Rigter B17591,541,540,0   0-21
65Steven Braun B17574,592,062,53ZWW 110
66Hub Kusters B175410,5183,057,513WZW 119
67Jacques Boonstra B175110,0184,096,09WZZ-33
68Albert Marks B17508,5144,064,58WZZ 02
69Benjamin Brandt B17497,5110,017,510WZW 049
70Piet de Mol B17497,5162,545,012ZWW 2-20
71Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
72Patrick van Waardenburg B17313,043,040,0   0-10
73Theo van Amerongen B17093,570,023,55WZZ-1-22
74Edwin Peters B170711,5203,068,514WWW 2-6
75Dick Vliek B17003,063,060,0   0-12
76Jan Groen B16792,551,541,01W 1-9
77Tijs van Dijk B16642,041,021,02ZZ-2-16
78Werner Passchier B16469,0172,057,012ZZW 016
79Zekria Amani B16463,053,050,0   0-7
80Ron Brachten B16434,074,070,0   016
81Wisse Witmans B16415,0141,563,58WZW 0-52
82Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
83Vadim van Kuijk B16255,5115,080,53ZZW-117
84Rob van Belle B161810,0222,068,016ZZW 04
85Bob Kooij B16047,5161,546,012ZWZ 0-23
86Jan Vermeer B160411,5242,599,015ZWZ-11
87Horst Eder B160310,0174,555,512ZWZ 038
88Lex van Hattum B15795,5151,034,512WZZ 0-76
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Theo Koeweiden B15676,5151,035,512ZWW 2-18
91Wilfred Jansz B15641,541,540,0   01
92Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
93Danny Hageman C15154,044,040,0   069
94Erik Gort C15027,0123,044,08WWZ 024
95Ivan Roberts C15000,000,0 0,0   00
96Ko Kooman C148913,5194,059,514ZWW 2109
97Hans Derendorp C14888,5133,035,510WZZ 062
98Jonathan van der Krogt C14863,043,040,0   039
99John Bijlsma C14709,5181,048,514WWZ 067
100Hans Corbeel C14501,041,040,0   0-14
101Kees van Keulen C144810,5202,548,016ZWW 226
102Lion de Kok C14466,091,025,07ZZW 137
103Hendrik van Buren C14466,5161,045,512ZWW 0-45
104Christian Simon C14426,0102,034,07WWZ 142
105Henk Schunck C14318,0180,537,515ZWW 1-28
106Gerrie Arends C14297,5143,034,511ZWZ-116
107Peter van Deursen C14276,0151,544,511WZW 1-58
108Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
109Andre van Kuijk C14085,5124,581,04ZWW 03
110Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
111Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
112Kazem Mollahosseini C138810,5213,057,516ZZW 0-4
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Peter Hamers C13713,0122,071,05ZWW 1-46
115Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
116Theo van Lotringen C135610,0201,548,516WWZ 012
117Jan Zuidema C13508,5153,045,511WWZ-112
118Bram Hamers C13463,0121,062,06ZWW 0-49
119André de Groot C13434,5111,573,04ZZZ-2-10
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Hans Meijer C12798,5181,047,514ZWZ 0-26
122Jelle Noordhuis C12770,540,540,0   0-20
123Thijs Stomphorst C12558,0162,555,511ZWZ-127
124Pim Rijmer C12478,0140,0 8,014WZZ 038
125Cor van der Jagt C123710,0202,048,016ZWW 037
126Jan Sanders C12206,0131,015,012ZZW 0-11
127Wolter van den Ham C12063,060,0 3,06ZZW 06
128Cesar Eisma C119512,0221,5410,518WZZ 036
129Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
130Constant Nieuwenstein C11591,561,040,52ZZ-2-12
131Bob Hartogh Heijs C11578,5190,0 8,519WZW 1-51
132Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
133Werner Gubbels C11286,0110,0 6,011ZWZ-111
134Ahmad Samman C11242,550,0 2,55ZWZ 1-7
135Meindert Rudolphi C11201,020,0 1,02WW 213
136Christian Wendrich C11111,010,0 1,01W 111
137Jan Diekema C10935,5140,045,510ZWZ 06
138Bert Maas C10857,0121,545,58WWZ 059
139Frans Berben C10727,0180,0 7,018WZW 0-67
140Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
141Philip Stibbe C10428,0200,0 8,020WWZ 0-50
142Bart van Etten C10356,5120,0 6,512ZWZ 064
143Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
144Suzanne Verhaar C10236,5130,0 6,513WZW 123
145Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
151Rabea Haj Kasem C9930,010,0 0,01W 1-7
152Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
153Martin Slanican C9811,040,0 1,04ZZW 0-19
154Raymond Hendriks C9805,5160,0 5,516ZWZ 0-16
155John van Brink C9273,0110,0 3,011ZWW 1-35
156Guido Burger C8480,080,0 0,08ZZW 0-60

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A24082,0223711,0124461,011452274
2Michiel Blok A24044,5623803,5525241,011972253
3Frank Schleipfenbauer A22983,5522983,5521800,0 1442180
4Jaap Vogel A22802,5522802,5522000,0 972200
5Wouter van Rijn A223010,01521935,0922865,06352215
6Eelco de Vries A22192,5522192,5522350,0 -202235
7Bob Beeke A22026,01222545,51019400,52-1312293
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Tom Bus A21676,51321663,5721683,06212152
10Ruben Hogenhout A21667,51022912,5321135,071762049
11Mick Van Randtwijk A21644,0521644,0519890,0 2151989
12Sjoerd van Roosmalen A21306,5921306,5920680,0 892068
13Dirk Hoogland A21118,01622244,0819994,08-512131
14Linus Bohlsen A20994,0719812,0523942,02722046
15Sander Berkhout A20996,51121554,0620302,55472075
16Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
17Peter Boel A20868,01619942,0721586,09-492120
18Laurens Storms A20671,0220310,0 20671,02422031
19Pieter Verhoef A20644,01021443,5718770,53-812123
20Otto Wilgenhof A20556,51620984,51019842,06-952097
21Jan van de Linde A20466,51221964,5618952,06-182062
22Jan Knuiman A20458,51519262,0420896,511562002
23Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
24René van Alfen A20164,5620164,5618790,0 1731879
25Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
26Jeroen van Ginneken B19867,0919566,0822251,011941851
27Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
28Ruud Verhoef A19834,5819853,5619771,021301889
29Koen Maassen van den Brink A19678,01419805,0819503,06-511996
30Reinier Janssen A19662,0422431,0118741,03251941
31Marco Braam B19612,5319612,5317870,0 1981787
32Anne Paul Taal A19305,01019305,01019060,0 341906
33Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
34Toon Janssen A191111,02018013,0619588,014881854
35Nico Schoenmakers B19103,5419103,5417860,0 1451786
36Bart de Kort A190712,02116381,04197111,017211917
37Richard van der Wel A19013,0619013,0619850,0 -1051985
38Danny Hageman C18994,0418994,0415150,0 4531515
39Hedser Dijkstra B18935,0619764,5514810,511641764
40Daan Holtackers A18782,5618782,5619130,0 -421913
41Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
42Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
43Barth Plomp A18467,01718423,0918524,08-211850
44Gerben Hendriks A184412,52517374,01119288,514-721882
45Koen van Keulen A18404,5919133,5616931,03291821
46Paul de Freytas A18384,01218384,01218260,0 161826
47Benjamin Brandt B18307,51113430,0118797,5101301749
48Ronnie Eggink B18299,01519822,5317916,512691791
49Ruud Wille A182514,02620984,5617439,520-381838
50Fred Reulink A18242,5718242,5719230,0 -1321923
51Quirine Naber A18185,01118483,5717641,54-111835
52Bert Duijker A18114,51018114,51018260,0 -201826
53Jan Willem van Willigen B18074,51118314,0817430,53461777
54Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
55Steven Braun B17804,5917212,0618992,53331757
56Hub Kusters B176310,51816663,0517937,513281754
57Désiré Fassaert B17618,52116972,5918096,012-51761
58Rob Huberts A17581,0218470,0 17581,02-961847
59Jacques Boonstra B175810,01817084,0918096,09101751
60Hans van Capelleveen A17522,0417522,0418160,0 -761816
61Albert Marks B17438,51417944,0617044,58-51750
62Robert Naasz B17412,5417412,5417720,0 -381772
63Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
64Piet de Mol B17347,51617522,5417285,012-351749
65Ivo van der Gouw A17081,0417081,0418070,0 -1151807
66Edwin Peters B170511,52016413,0617328,514-81707
67Jonathan van der Krogt C16983,0416983,0414860,0 2511486
68Ron Brachten B16884,0716884,0716430,0 611643
69Jeroen Kersten A16801,0416881,0316560,01-1541810
70Siert Huizinga A16796,51714500,5417496,013-1641761
71Vadim van Kuijk B16685,51117545,0814380,53601625
72Patrick van Waardenburg B16653,0416653,0417310,0 -761731
73Dick Vliek B16603,0616603,0617000,0 -521700
74Erik Wille A16591,0315610,5218560,51-1491793
75Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
76Paul Schoenmakers A16560,0118020,0 16560,01-1531802
77Werner Passchier B16519,01715372,0516987,012211646
78Hans Rigter B16451,5416451,5417590,0 -1351759
79Theo van Amerongen B16453,5712700,0217953,55-861709
80Jan Groen B16372,5515831,5418541,01-511679
81Horst Eder B163510,01718804,5515335,512701603
82Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
83Zekria Amani B16133,0516133,0516460,0 -401646
84Rob van Belle B160810,02215382,0616358,016-61618
85Hans Derendorp C16018,51317153,0315665,5101751488
86Ko Kooman C159913,51916434,0515849,5142191489
87Jan Vermeer B159011,52414922,5916499,015-131604
88Bob Kooij B15847,51614951,5416136,012-431604
89Tijs van Dijk B15792,0417131,0214451,02-1011664
90Wisse Witmans B15715,01414561,5616583,58-1221641
91Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
92Wilfred Jansz B15671,5415671,5415640,0 41564
93Theo Koeweiden B15516,51514741,0315705,512-341567
94John Bijlsma C15459,51814591,0415698,5141421470
95Christian Simon C15296,01017112,0314514,071291442
96Lion de Kok C15186,0913751,0215595,071091446
97Erik Gort C15097,01217113,0414074,08311502
98Oscar Mercan C15071,0215340,0 15071,02-261534
99Ivan Roberts C15000,0015000,0 15000,0 01500
100Kees van Keulen C149610,52014632,5415048,016741448
101Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
102Lex van Hattum B14695,51514081,0314844,512-1861579
103Gerrie Arends C14637,51416843,0314024,511501429
104Henk Schunck C14108,01811650,5314597,515-491431
105Henk Jan Perebolte C14093,0310510,0 14093,034091051
106Andre van Kuijk C14005,51214964,5812091,04-51408
107Hendrik van Buren C14006,51612271,0414585,512-911446
108Herman de Munnik C13972,5516832,0212050,53-371427
109Theo van Lotringen C139310,02014931,5413678,516491356
110Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
111Kazem Mollahosseini C138910,52114333,0513757,516-31388
112Clemens Wijman C13828,01313670,0 13828,013191367
113Hans Corbeel C13811,0413811,0414500,0 -831450
114Jan Zuidema C13768,51515023,0413295,511381350
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
117Peter van Deursen C13566,01512911,5413804,511-1291427
118Christian Wendrich C13541,0111110,0 13541,012541111
119André de Groot C13304,51113011,5713803,04-231343
120Peter Hamers C13143,01213702,0712351,05-1031371
121Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
122Thijs Stomphorst C12928,01613662,5512585,511641255
123Hans Meijer C12908,51811291,0413367,514-151279
124Pim Rijmer C12738,01412470,0 12738,014641247
125Meindert Rudolphi C12671,0211200,0 12671,021601120
126Cor van der Jagt C124310,02013772,0412108,016431237
127Bram Hamers C12393,01212441,0612352,06-1561346
128Cesar Eisma C123212,02212431,54122910,518731195
129Wolter van den Ham C12113,0612060,0 12113,06111206
130Bert Maas C11867,01212141,5411725,581601085
131Jan Sanders C11766,01312731,0111685,012-551220
132Jelle Noordhuis C11600,5411600,5412770,0 -1371277
133Werner Gubbels C11466,01111280,0 11466,011291128
134Quoc My Tran C11221,579120,0212061,55-781176
135Bob Hartogh Heijs C11188,51911570,0 11188,519-901157
136Bart van Etten C11146,51210350,0 11146,5121431035
137Constant Nieuwenstein C10951,5611351,0410170,52-761159
138Ahmad Samman C10842,5511240,0 10842,55-471124
139Akim Yenets C10750,5110040,0 10750,51751004
140Jan Diekema C10745,5149560,0411225,510-131093
141Suzanne Verhaar C10656,51310230,0 10656,513651023
142Frans Berben C10237,01810720,0 10237,018-1161072
143Philip Stibbe C10198,02010420,0 10198,020-731042
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Raymond Hendriks C9505,5169800,0 9505,516-46980
149Hanna Wierts C9470,039330,029770,01-991034
150Martin Slanican C8971,049810,0 8971,04-103981
151John van Brink C8753,0119270,0 8753,011-87927
152Ramsay Dahn C8581,039840,0 8581,03-142984
153Rabea Haj Kasem C8130,019930,0 8130,01-187993
154Victor Droop C8051,099960,0 8051,09-270996
155Joost Gresnigt C7830,0111450,0 7830,01-3771145
156Guido Burger C6840,088480,0 6840,08-224848