Uitslagen en standen na 21e ronde intern, 5e ronde extern (SOS) en 2e ronde KNSB-beker

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Jan KnuimanPeter Boel0-1 (Interne Beker)
Toon JanssenFred Reulink½-½ (Interne Beker)
Laurens StormsRuud Wille1-0
Werner PasschierPiet de Mol1-0
Jan VermeerEdwin Peters½-½
Hans DerendorpTheo Koeweiden1-0
John BijlsmaKo Kooman1-0
Gerrie ArendsKees van Keulen1-0
Peter van DeursenHendrik van Buren1-0
Jan ZuidemaTheo van Lotringen1-0
Jan SandersThijs Stomphorst1-0
Pim RijmerWerner Gubbels1-0
Cesar EismaBob Hartogh Heijs0-1
Christian WendrichMeindert Rudolphi0-1
Philip StibbeFrans Berben0-1
Martin SlanicanSuzanne Verhaar0-1
Guido BurgerRaymond Hendriks0-1
Tijs van DijkAhmad Samman0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
externGerben Hendriks½-½
externBob Beeke1-0
externPaul de Freytas0-1
Zekria Amaniextern0-1
Christian Simonextern0-1
Toon Janssenextern½-½
externTheo van Lotringen1-0
Dirk Hooglandextern0-1
externJeroen Kersten0-1
Jeroen van Ginnekenextern1-0
externKo Kooman½-½
externLéon van Tol½-½
Jelle Noordhuisextern0-1
Koen van Keulenextern0-1
externJan Willem van Willigen½-½
Hans Derendorpextern1-0
externHans Rigter½-½
externKees van Keulen0-1
Michiel Blokextern1-0
Robert Naaszextern1-0
externCesar Eisma1-0
externBarth Plomp½-½
Lion de Kokextern1-0
Ronnie Egginkextern½-½
Quoc My Tranextern0-1
externMarco Braam½-½
externFrans Berben½-½
externNico Schoenmakers0-1
Jan Groenextern1-0
externHendrik van Buren0-1
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
externSiert Huizinga½-½
Gerrie Arendsextern1-0
Jan Diekemaextern0-1
externDick Vliek1-0
Piet de Molextern1-0
externEdwin Peters0-1
Reinier Janssenextern1-0
externPeter van Deursen0-1
externBert Maas1-0
Wisse Witmansextern1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
Wouter van Rijnextern½-½
externTom Bus1-0
Peter Boelextern½-½
externOtto Wilgenhof1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22786,0135,5110,52WZ 0-55
2Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
3Michiel Blok A22565,574,561,01W 149
4Eelco de Vries A22352,552,550,0   0-4
5Wouter van Rijn A221710,5165,5105,06ZZW 022
6Jaap Vogel A22002,552,550,0   017
7Frank Schleipfenbauer A21803,553,550,0   026
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Tom Bus A21476,5143,583,06ZZW 01
10Peter Boel A21429,5182,587,010WZZ-27
11Pieter Verhoef A21234,0103,570,53ZWW 1-22
12Dirk Hoogland A21228,0174,094,08WZZ-2-40
13Otto Wilgenhof A20926,5174,5112,06ZWZ-2-58
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sander Berkhout A20756,5114,062,55ZZW 123
16Sjoerd van Roosmalen A20686,596,590,0   027
17Jan van de Linde A20616,5124,562,06ZWZ-2-3
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20382,030,0 2,03ZZW-113
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20172,052,050,0   0-11
24Jan Knuiman A19928,5162,046,512ZWW 23
25Koen Maassen van den Brink A19908,5155,593,06ZWZ 0-28
26Mick Van Randtwijk A19894,054,050,0   040
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Richard van der Wel A19853,063,060,0   0-21
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19483,052,021,03WZW 17
31Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
32Fred Reulink A19203,082,570,51Z-1-36
33Bart de Kort A191712,0211,0411,017WZW-131
34Daan Holtackers A19132,562,560,0   0-7
35Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
36Anne Paul Taal A19065,0105,0100,0   010
37Ruud Verhoef A18894,583,561,02ZW 036
38Gerben Hendriks A188113,0264,5128,514WZZ 0-35
39René van Alfen A18794,564,560,0   036
40Jeroen van Ginneken B18739,0118,0101,01Z-181
41Toon Janssen A185512,0223,578,515ZZW 132
42Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
43Barth Plomp A18517,5183,5104,08WZZ-2-16
44Rob Huberts A18471,020,0 1,02ZW 0-7
45Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
46Ruud Wille A183014,0274,569,521ZWZ-1-33
47Paul de Freytas A18264,0124,0120,0   04
48Bert Duijker A18264,5104,5100,0   0-5
49Jeroen Kersten A18222,052,040,01Z-1-12
50Hans van Capelleveen A18162,042,040,0   0-12
51Ivo van der Gouw A18071,041,040,0   0-16
52Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
53Koen van Keulen A17984,5103,571,03ZWW 1-13
54Nico Schoenmakers B17984,554,550,0   033
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
57Marco Braam B17853,043,040,0   022
58Robert Naasz B17843,553,550,0   05
59Jan Willem van Willigen B17835,5135,0100,53ZWZ-122
60Ronnie Eggink B17829,5163,046,512ZWZ 022
61Hedser Dijkstra B17645,064,550,51Z-135
62Siert Huizinga A17637,0181,056,013ZZW 1-80
63Désiré Fassaert B17608,5212,596,012ZWW 0-6
64Steven Braun B17574,592,062,53ZWW 110
65Hans Rigter B17562,052,050,0   0-24
66Hub Kusters B175410,5183,057,513WZW 119
67Jacques Boonstra B175110,0184,096,09WZZ-33
68Albert Marks B17508,5144,064,58WZZ 02
69Benjamin Brandt B17497,5110,017,510WZW 049
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Piet de Mol B17368,5183,555,013WWZ 1-33
72Patrick van Waardenburg B17313,043,040,0   0-10
73Edwin Peters B170913,0224,079,015WWZ 1-4
74Theo van Amerongen B17093,570,023,55WZZ-1-22
75Dick Vliek B16974,084,080,0   0-15
76Jan Groen B16863,562,551,01W 1-2
77Werner Passchier B166510,0182,058,013ZWW 135
78Wisse Witmans B16486,0152,573,58WZW 0-45
79Ron Brachten B16434,074,070,0   016
80Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
81Tijs van Dijk B16352,051,021,03ZZW-1-45
82Zekria Amani B16343,063,060,0   0-19
83Vadim van Kuijk B16255,5115,080,53ZZW-117
84Rob van Belle B161810,0222,068,016ZZW 04
85Jan Vermeer B160812,0252,599,516WZW 05
86Bob Kooij B16047,5161,546,012ZWZ 0-23
87Horst Eder B160310,0174,555,512ZWZ 038
88Lex van Hattum B15805,5151,034,512WZZ 0-75
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Wilfred Jansz B15641,541,540,0   01
91Theo Koeweiden B15496,5161,035,513WWZ 1-36
92Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
93Danny Hageman C15154,044,040,0   069
94Hans Derendorp C151110,5154,046,511ZZW 185
95Erik Gort C15027,0123,044,08WWZ 024
96Ivan Roberts C15000,000,0 0,0   00
97John Bijlsma C148710,5191,049,515WZW 184
98Jonathan van der Krogt C14863,043,040,0   039
99Ko Kooman C147614,0214,569,515WWZ 196
100Lion de Kok C14527,0102,035,07ZZW 143
101Hans Corbeel C14501,041,040,0   0-14
102Peter van Deursen C14488,0172,555,512ZWW 2-37
103Gerrie Arends C14459,5164,045,512WZW 032
104Kees van Keulen C143311,5223,558,017WWZ 111
105Christian Simon C14326,0112,044,07WWZ 132
106Henk Schunck C14328,0180,537,515ZWW 1-27
107Hendrik van Buren C14317,5182,055,513WWZ-1-60
108Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
109Andre van Kuijk C14085,5124,581,04ZWW 03
110Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
111Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
112Kazem Mollahosseini C138810,5213,057,516ZZW 0-4
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Clemens Wijman C13688,0130,0 8,013WWZ 15
115Jan Zuidema C13659,5163,046,512WZW 027
116Peter Hamers C13633,0132,081,05ZWW 1-54
117André de Groot C13434,5111,573,04ZZZ-2-10
118Bram Hamers C13423,5131,572,06ZWW 0-53
119Theo van Lotringen C133610,0221,558,517WZZ-1-8
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Hans Meijer C12798,5181,047,514ZWZ 0-26
122Jelle Noordhuis C12700,550,550,0   0-27
123Pim Rijmer C12579,0150,0 9,015ZZW 148
124Thijs Stomphorst C12398,0172,555,512WZZ-211
125Jan Sanders C12377,0141,016,013ZWW 16
126Cor van der Jagt C123710,0202,048,016ZWW 037
127Wolter van den Ham C12063,060,0 3,06ZZW 06
128Cesar Eisma C117612,0241,5510,519ZZW 117
129Quoc My Tran C11741,580,031,55ZWW 1-26
130Bob Hartogh Heijs C11739,5200,0 9,520ZWZ 0-35
131Constant Nieuwenstein C11591,561,040,52ZZ-2-12
132Ahmad Samman C11533,560,0 3,56WZZ 022
133Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
134Meindert Rudolphi C11352,030,0 2,03WWZ 128
135Werner Gubbels C11186,0120,0 6,012WZZ-21
136Christian Wendrich C10961,020,0 1,02WW 2-4
137Frans Berben C10948,5200,518,019ZWZ-1-45
138Jan Diekema C10905,5150,055,510ZWZ 03
139Bert Maas C10837,0131,555,58WWZ 057
140Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
141Suzanne Verhaar C10367,5140,0 7,514ZWZ 036
142Bart van Etten C10356,5120,0 6,512ZWZ 064
143Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
144Philip Stibbe C10298,0210,0 8,021WZW 1-63
145Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
151Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
152Raymond Hendriks C9906,5170,0 6,517WZZ-1-6
153Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
154Martin Slanican C9681,050,0 1,05ZWW 1-32
155John van Brink C9283,0110,0 3,011ZWW 1-34
156Guido Burger C8380,090,0 0,09ZWW 1-70

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23945,5723734,5625201,011872256
2Léon van Tol A23092,5322411,5224441,01462268
3Frank Schleipfenbauer A22983,5522983,5521800,0 1442180
4Jaap Vogel A22802,5522802,5522000,0 972200
5Wouter van Rijn A223210,51622015,51022845,06372217
6Eelco de Vries A22192,5522192,5522350,0 -202235
7Bob Beeke A21806,01322255,51119340,52-1532278
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Mick Van Randtwijk A21644,0521644,0519890,0 2151989
10Ruben Hogenhout A21578,01122343,0421135,071672050
11Tom Bus A21566,51421473,5821693,06102147
12Sjoerd van Roosmalen A21306,5921306,5920680,0 892068
13Peter Boel A21219,51820522,5821767,010-142142
14Laurens Storms A21092,0320380,0 21092,03842038
15Dirk Hoogland A21018,01721884,0920024,08-612122
16Linus Bohlsen A21004,0719812,0523992,02732046
17Sander Berkhout A20996,51121554,0620322,55472075
18Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
19Pieter Verhoef A20624,01021443,5718700,53-832123
20Otto Wilgenhof A20506,51720854,51119842,06-1002092
21Jan van de Linde A20446,51221964,5618932,06-202061
22Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
23Jan Knuiman A20298,51619262,0420636,512401992
24René van Alfen A20164,5620164,5618790,0 1731879
25Jeroen van Ginneken B20139,01119928,01022251,012211873
26Reinier Janssen A19963,0521852,0218701,03551948
27Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
28Ruud Verhoef A19854,5819853,5619861,021321889
29Pascal Losekoot A19662,0519662,0520170,0 -622017
30Koen Maassen van den Brink A19608,51519655,5919513,06-581990
31Nico Schoenmakers B19454,5519454,5517980,0 1801798
32Anne Paul Taal A19305,01019305,01019060,0 341906
33Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
34Bart de Kort A190612,02116381,04196911,017201917
35Marco Braam B19063,0419063,0417850,0 1431785
36Toon Janssen A190312,02217983,5719538,515801855
37Richard van der Wel A19013,0619013,0619850,0 -1051985
38Danny Hageman C18994,0418994,0415150,0 4531515
39Hedser Dijkstra B18945,0619764,5514810,511651764
40Daan Holtackers A18782,5618782,5619130,0 -421913
41Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
42Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
43Barth Plomp A18507,51818493,51018514,08-171851
44Gerben Hendriks A184113,02617424,51219268,514-751881
45Paul de Freytas A18384,01218384,01218260,0 161826
46Benjamin Brandt B18277,51113430,0118767,5101271749
47Fred Reulink A18273,0818242,5718530,51-1291920
48Quirine Naber A18185,01118483,5717661,54-111835
49Ruud Wille A181814,02720984,5617389,521-451830
50Jan Willem van Willigen B18135,51318355,01017420,53521783
51Ronnie Eggink B18119,51618723,0417916,512511782
52Bert Duijker A18114,51018114,51018260,0 -201826
53Robert Naasz B18083,5518083,5517840,0 291784
54Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
55Steven Braun B17794,5917212,0618962,53321757
56Koen van Keulen A17794,51018183,5716901,03-321798
57Jeroen Kersten A17682,0517962,0416590,01-661822
58Hub Kusters B176310,51816663,0517927,513281754
59Désiré Fassaert B17608,52116972,5918066,012-61760
60Rob Huberts A17571,0218470,0 17571,02-971847
61Jacques Boonstra B175710,01817084,0918076,0991751
62Hans van Capelleveen A17522,0417522,0418160,0 -761816
63Albert Marks B17428,51417944,0617044,58-61750
64Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
65Piet de Mol B17178,51817833,5516925,013-521736
66Edwin Peters B171013,02216774,0717259,015-31709
67Ivo van der Gouw A17081,0417081,0418070,0 -1151807
68Jonathan van der Krogt C16983,0416983,0414860,0 2511486
69Ron Brachten B16884,0716884,0716430,0 611643
70Siert Huizinga A16867,01815261,0517486,013-1571763
71Jan Groen B16823,5616452,5518691,01-61686
72Werner Passchier B167710,01815372,0517318,013471665
73Vadim van Kuijk B16685,51117545,0814390,53601625
74Patrick van Waardenburg B16653,0416653,0417310,0 -761731
75Erik Wille A16601,0315610,5218570,51-1481793
76Dick Vliek B16584,0816584,0816970,0 -541697
77Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
78Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
79Hans Rigter B16522,0516522,0517560,0 -1281756
80Theo van Amerongen B16473,5712700,0217983,55-841709
81Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
82Horst Eder B163310,01718804,5515315,512681603
83Hans Derendorp C162610,51516974,0416006,5112001511
84Rob van Belle B160810,02215382,0616348,016-61618
85Jan Vermeer B159412,02514922,5916519,516-91608
86Bob Kooij B15877,51614951,5416176,012-401604
87Wisse Witmans B15846,01515052,5716543,58-1091648
88Ko Kooman C157314,02116254,5615539,5151931476
89Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
90Zekria Amani B15683,0615683,0616340,0 -851634
91Wilfred Jansz B15671,5415671,5415640,0 41564
92John Bijlsma C156110,51914611,0415889,5151581487
93Theo Koeweiden B15286,51614751,0315405,513-571549
94Lion de Kok C15227,01014512,0315535,071131452
95Erik Gort C15137,01217113,0414144,08351502
96Ivan Roberts C15000,0015000,0 15000,0 01500
97Christian Simon C14976,01115822,0414494,07971432
98Oscar Mercan C14901,0215340,0 14901,02-431534
99Gerrie Arends C14869,51616314,0414385,512731445
100Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
101Kees van Keulen C147611,52214713,5514788,017541433
102Lex van Hattum B14665,51514081,0314804,512-1891580
103Tijs van Dijk B14412,0517131,0212601,03-2391635
104Henk Jan Perebolte C14133,0310510,0 14133,034131051
105Henk Schunck C14128,01811650,5314617,515-471432
106Andre van Kuijk C14025,51214964,5812151,04-31408
107Peter van Deursen C13988,01713572,5514155,512-871448
108Jan Zuidema C13979,51615053,0413616,512591365
109Herman de Munnik C13942,5516832,0212010,53-401427
110Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
111Hendrik van Buren C13877,51812712,0514315,513-1041431
112Kazem Mollahosseini C138610,52114333,0513727,516-61388
113Clemens Wijman C13858,01313680,0 13858,013221368
114Hans Corbeel C13811,0413811,0414500,0 -831450
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Theo van Lotringen C137010,02214391,5513498,517261336
117Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
118Meindert Rudolphi C13302,0311350,0 13302,032231135
119André de Groot C13304,51113011,5713813,04-231343
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Peter Hamers C12993,01313422,0812311,05-1181363
122Hans Meijer C12918,51811291,0413377,514-141279
123Pim Rijmer C12869,01512570,0 12869,015771257
124Thijs Stomphorst C12718,01713642,5512325,512431239
125Cor van der Jagt C124410,02013772,0412118,016441237
126Bram Hamers C12383,51312431,5712322,06-1571342
127Ahmad Samman C12203,5611530,0 12203,56891153
128Wolter van den Ham C12143,0612060,0 12143,06141206
129Cesar Eisma C120712,02412071,55120810,519481176
130Jan Sanders C12067,01412841,0112006,013-251237
131Bert Maas C11767,01311771,5511755,581501083
132Jelle Noordhuis C11480,5511480,5512700,0 -1491270
133Bob Hartogh Heijs C11419,52011730,0 11419,520-671173
134Werner Gubbels C11296,01211180,0 11296,012121118
135Quoc My Tran C11201,589830,0312021,55-801174
136Bart van Etten C11156,51210350,0 11156,5121441035
137Constant Nieuwenstein C10991,5611351,0410280,52-721159
138Akim Yenets C10970,5110040,0 10970,51971004
139Suzanne Verhaar C10857,51410360,0 10857,514851036
140Jan Diekema C10705,5159660,0511235,510-171090
141Christian Wendrich C10621,0210960,0 10621,02-381096
142Frans Berben C10618,52013910,5110448,019-781094
143Philip Stibbe C10078,02110290,0 10078,021-851029
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Raymond Hendriks C9666,5179900,0 9666,517-30990
149Hanna Wierts C9460,039330,029730,01-1001034
150John van Brink C8763,0119280,0 8763,011-86928
151Ramsay Dahn C8571,039840,0 8571,03-143984
152Martin Slanican C8481,059680,0 8481,05-152968
153Victor Droop C8091,099960,0 8091,09-266996
154Joost Gresnigt C7990,0111450,0 7990,01-3611145
155Rabea Haj Kasem C7970,019920,0 7970,01-203992
156Guido Burger C6760,098380,0 6760,09-232838