Uitslagen en standen na 26e ronde intern en 6e ronde extern (SOS) met dubbelleden

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Albert MarksJacques Boonstra0-1 (Interne Beker)
Lex van HattumSteven Braun1-0 (Interne Beker)
Peter BoelJan van de Linde1-0
Laurens StormsBart de Kort1-0
Remco GerlichGerben Hendriks1-0
Désiré FassaertBenjamin Brandt½-½
Edwin PetersSiert Huizinga0-1
Jan VermeerWisse Witmans½-½
Rob van BelleBob Kooij0-1
Henk SchunckHorst Eder½-½
Kazem MollahosseiniBob Hartogh Heijs1-0
Pim RijmerFrans Berben1-0
Werner GubbelsJoost Gresnigt0-1
Bart van EttenRaymond Hendriks1-0
John van BrinkPhilip Stibbe1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
Dirk Hooglandextern1-0
externZekria Amani1-0
externBryan Hieltjes1-0
externToon Janssen1-0
externGerben Hendriks0-1
Hans Derendorpextern0-1
Jeroen Kerstenextern1-0
John Bijlsmaextern0-1 (ASV 7)
André de Grootextern1-0
Jan Willem van Willigenextern1-0
externJacques Boonstra0-1
externKo Kooman0-1
externTheo van Lotringen½-½
externKoen van Keulen0-1
Kees van Keulenextern1-0
Jelle Noordhuisextern0-1
Paul de Freytasextern0-1
Rob Hubertsextern1-0
externCesar Eisma0-1
externRonnie Eggink0-1
externHendrik van Buren0-1
Marco Braamextern½-½
Quirine Naberextern0-1
Quoc My Tranextern0-1
Robert Naaszextern0-1 (ASV 2)
Lion de Kokextern1-0
externJan Groen1-0
Hedser Dijkstraextern½-½
externPeter Hamers1-0
externPiet de Mol0-1
Dick Vliekextern1-0
externJan Diekema1-0
externWisse Witmans1-0
Gerrie Arendsextern½-½
externBarth Plomp½-½
Edwin Petersextern1-0
Bert Maasextern1-0
externBenjamin Brandt1-0 (ASV 5)
Horst Ederextern½-½
externJan Vermeer0-1
Kazem Mollahosseiniextern0-1
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
Rob van Belleextern0-1
externFred Reulink0-1
externBram Hamers1-0
externWilfred Jansz0-1
Danny Hagemanextern½-½
externHub Kusters1-0
Anne Paul Taalextern½-½
Jan Zuidemaextern0-1
externHans Meijer½-½
externSiert Huizinga1-0 (ASV 1)
externJonathan van der Krogt1-0
Bob Kooijextern0-1
Coen Mekersextern1-0
Thijs Stomphorstextern1-0
Erik Gortextern1-0
externXadya van Bruxvoort1-0
Lex van Hattumextern0-1
externCor van der Jagt1-0
externHenk Schunck½-½
externBenjamin Brandt0-1 (ASV 4)
externJohn Bijlsma0-1 (ASV 6)
Robert Naaszextern0-1 (ASV 3)
externSiert Huizinga0-1 (ASV 3)
Sjoerd van Roosmalenextern½-½
externDésiré Fassaert½-½
externHans van Capelleveen0-1
Vadim van Kuijkextern1-0
externAndre van Kuijk0-1
externPatrick van Waardenburg½-½
Hans Corbeelextern1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
2Bob Beeke A22636,0145,5120,52WZ 0-70
3Michiel Blok A22576,584,562,02WZ 050
4Wouter van Rijn A222713,0196,5116,58WWZ 032
5Eelco de Vries A22222,562,560,0   0-17
6Jaap Vogel A21983,063,060,0   015
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Peter Boel A216512,0213,099,012ZWW 030
9Frank Schleipfenbauer A21593,563,560,0   05
10Tom Bus A21487,0154,093,06ZZW 02
11Dirk Hoogland A213710,5206,0114,59ZZW-1-25
12Pieter Verhoef A21164,0113,580,53ZWW 1-29
13Otto Wilgenhof A21117,5185,5122,06ZWZ-2-39
14Sander Berkhout A20767,0124,572,55ZZW 124
15Theo Jurrius A20700,010,010,0   0-20
16Sjoerd van Roosmalen A20688,5128,5120,0   027
17Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
18Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
19Jan van de Linde A20418,5174,574,010ZWZ-2-23
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20383,050,0 3,05WZW-113
22Johan Wolbers A20163,053,050,0   0-11
23Pascal Losekoot A20142,562,560,0   0-14
24Mick Van Randtwijk A20115,065,060,0   062
25Wouter Abrahamse A20032,042,040,0   0-2
26Richard van der Wel A19984,074,070,0   0-8
27Jan Knuiman A19928,5162,046,512ZWW 23
28Koen Maassen van den Brink A19769,0176,0103,07WZZ-1-42
29Reinier Janssen A19483,052,021,03WZW 17
30Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
31Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
32Bart de Kort A192113,5251,0412,521WWZ-135
33Fred Reulink A19164,5114,090,52ZW 0-40
34Daan Holtackers A19113,073,070,0   0-9
35Anne Paul Taal A19106,0126,0120,0   014
36Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
37Ruud Verhoef A18774,593,571,02ZW 024
38Gerben Hendriks A187416,5325,51411,018ZWZ 0-42
39René van Alfen A18684,574,570,0   025
40Toon Janssen A186615,0263,5811,518ZZW 043
41Barth Plomp A18659,0214,0125,09ZZW-1-2
42Coen Mekers A18632,042,040,0   0-6
43Ruud Wille A185818,0325,0713,025WWZ-1-5
44Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
45Paul de Freytas A18545,5155,5150,0   032
46Jeroen van Ginneken B18539,0128,0101,02ZZ-261
47Jeroen Kersten A18353,063,050,01Z-11
48Bert Duijker A18154,5114,5110,0   0-16
49Quirine Naber A18135,5144,091,55ZWZ-1-16
50Hans van Capelleveen A18123,063,060,0   0-16
51Koen van Keulen A18095,5114,581,03ZWW 1-2
52Jacques Boonstra B180615,5247,0128,512WWZ-258
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Ivo van der Gouw A17981,051,050,0   0-25
55Nico Schoenmakers B17984,554,550,0   033
56Désiré Fassaert B179512,0283,5128,516WZW 029
57Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
58Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
59Jan Willem van Willigen B17836,5156,0120,53ZWZ-122
60Ronnie Eggink B178010,5184,056,513WZZ-120
61Marco Braam B17793,553,550,0   016
62Siert Huizinga A176810,0242,078,017WWZ 1-75
63Benjamin Brandt B176211,5172,049,513ZWZ-162
64Hans Rigter B17562,052,050,0   0-24
65Robert Naasz B17533,573,570,0   0-26
66Hedser Dijkstra B17535,585,070,51Z-124
67Albert Marks B174610,0184,076,011WZW 1-2
68Steven Braun B17336,0133,083,05WZZ-1-14
69Piet de Mol B173310,0214,565,515ZWZ 1-36
70Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
71Rik de Lange B17220,010,0 0,01Z-1-15
72Theo van Amerongen B17124,080,024,06ZZW 0-19
73Dick Vliek B17095,095,090,0   0-3
74Hub Kusters B169811,5233,578,016WZZ 0-37
75Werner Passchier B169712,0203,069,014WWZ 067
76Edwin Peters B168814,5265,089,518ZWW 2-25
77Jan Groen B16723,572,561,01W 1-16
78Vadim van Kuijk B16507,5147,0110,53ZZW-142
79Xadya van Bruxvoort B16291,541,540,0   0-3
80Ron Brachten B16284,084,080,0   01
81Bob Kooij B162310,5212,568,015WZZ-1-4
82Zekria Amani B16183,073,070,0   0-35
83Wisse Witmans B16158,0223,095,013WZZ-1-78
84Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
85Jan Vermeer B161015,5314,01111,520ZWW 07
86Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
87Rob van Belle B159411,5272,079,520ZWW 2-20
88Lex van Hattum B15846,5191,055,514ZWW 2-71
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Horst Eder B156811,5235,086,515WZZ-13
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Danny Hageman C15265,565,560,0   080
93Erik Gort C15138,0134,054,08WWZ 035
94Theo Koeweiden B15136,5181,045,514WZZ 0-72
95Ivan Roberts C15111,020,0 1,02WW 211
96Henk Schunck C150013,0242,0511,019ZWW 141
97Hendrik van Buren C149012,5233,069,517WZZ-1-1
98John Bijlsma C148712,5242,0710,517WWZ 184
99Ko Kooman C148416,0245,5710,517ZZW 1104
100Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
101Jonathan van der Krogt C14613,063,060,0   014
102Lion de Kok C14608,0113,045,07ZZW 151
103Hans Derendorp C145711,0204,057,015ZZW 131
104Peter van Deursen C14499,0192,556,514WZW 2-36
105Kees van Keulen C144815,0274,5610,521WWZ 126
106Andre van Kuijk C14439,0167,0112,05WWZ-138
107Christian Simon C14326,0112,044,07WWZ 132
108Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
109Gerrie Arends C142411,0204,556,515WZZ-111
110Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
111Bryan Hieltjes C13871,551,550,0   010
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113Kazem Mollahosseini C136912,5274,088,519ZZW-1-23
114Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
115André de Groot C13676,5132,584,05ZZW-114
116Jan Zuidema C136111,0203,058,015ZWW 123
117Peter Hamers C13423,0162,0111,05ZWW 1-75
118Bram Hamers C13194,0172,0102,07WWZ-1-76
119Theo van Lotringen C131811,5272,069,521ZWW 1-26
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Hans Meijer C129011,0232,069,017WWZ 1-15
122Jelle Noordhuis C12620,560,560,0   0-35
123Cesar Eisma C125517,0292,5614,523ZWW 196
124Thijs Stomphorst C12419,5204,075,513ZZW-113
125Jan Sanders C12409,0181,028,016ZWW 29
126Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
127Pim Rijmer C123210,0190,0 10,019WZW 123
128Wolter van den Ham C11913,070,0 3,07ZWZ-1-9
129Ahmad Samman C11846,5100,0 6,510ZWZ 053
130Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
131Constant Nieuwenstein C11531,571,050,52ZZ-2-18
132Joost Gresnigt C11451,030,0 1,03ZWZ-1-15
133Meindert Rudolphi C11364,070,0 4,07WZZ-129
134Bob Hartogh Heijs C113310,5250,0 10,525ZWZ 1-75
135Jan Diekema C11169,0200,069,014WZW 029
136Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
137Bert Maas C10929,0172,566,511WWZ 166
138Werner Gubbels C10787,5170,0 7,517ZZW-1-39
139Frans Berben C10719,0230,518,522WWZ 0-68
140Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
141Suzanne Verhaar C10377,5140,0 7,514ZWZ 037
142Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
143Bart van Etten C10207,5150,0 7,515WZW 149
144Raymond Hendriks C10108,5200,0 8,520WWZ 014
145Philip Stibbe C10049,5260,0 9,526WWZ 0-88
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
153Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
154Martin Slanican C9681,050,0 1,05ZWW 1-32
155John van Brink C9645,0140,0 5,014ZZW 02
156Guido Burger C8330,0100,0 0,010WWZ 0-75

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23806,5823734,5624022,021732257
2Léon van Tol A23042,5322411,5224291,01412268
3Jaap Vogel A22563,0622563,0621980,0 732198
4Remco Gerlich A22471,0119360,0 22471,013251936
5Wouter van Rijn A224313,01922436,51122436,58482227
6Mick Van Randtwijk A22275,0622275,0620110,0 2782011
7Frank Schleipfenbauer A21923,5621923,5621590,0 382159
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Eelco de Vries A21682,5621682,5622220,0 -712222
10Ruben Hogenhout A21648,01122343,0421245,071742050
11Bob Beeke A21626,01421995,51219410,52-1712263
12Tom Bus A21597,01521514,0921713,06132148
13Peter Boel A215412,02120683,0922199,012192165
14Dirk Hoogland A212610,52022206,01120114,59-362137
15Sjoerd van Roosmalen A21138,51221138,51220680,0 722068
16Linus Bohlsen A21034,0719812,0524092,02762046
17Sander Berkhout A21027,01221484,5720382,55502076
18Laurens Storms A20903,0520380,0 20903,05652038
19Otto Wilgenhof A20797,51821275,51219852,06-712111
20Pieter Verhoef A20534,01121173,5818830,53-922116
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan Knuiman A20338,51619262,0420686,512441992
23Jan van de Linde A20228,51721154,5719574,010-422041
24Reinier Janssen A19973,0521852,0218721,03561948
25Wouter Abrahamse A19922,0419922,0420030,0 -132003
26Johan Wolbers A19703,0519703,0520160,0 -572016
27Jeroen van Ginneken B19649,01219918,01018291,021721853
28Pascal Losekoot A19642,5619642,5620140,0 -642014
29Richard van der Wel A19614,0719614,0719980,0 -451998
30René van Alfen A19554,5719554,5718680,0 1121868
31Nico Schoenmakers B19454,5519454,5517980,0 1801798
32Ruud Verhoef A19424,5919263,5719991,02891877
33Koen Maassen van den Brink A19419,01719636,01019103,07-771976
34Anne Paul Taal A19346,01219346,01219100,0 381910
35Bart de Kort A191413,52516381,04196712,521281921
36Toon Janssen A190615,02617443,58197811,518831866
37Paul de Freytas A18895,51518895,51518540,0 671854
38Rob Huberts A18862,0320721,0117931,02321855
39Daan Holtackers A18773,0718773,0719110,0 -431911
40Barth Plomp A18719,02118604,01218865,0941865
41Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
42Marco Braam B18533,5518533,5517790,0 901779
43Fred Reulink A18524,51118914,0916760,52-1041916
44Gerben Hendriks A184816,53217505,514192511,018-681874
45Ruud Wille A184118,03220795,07177513,025-221858
46Jeroen Kersten A18323,0618653,0516620,01-21835
47Hedser Dijkstra B18285,5818725,0715190,51991753
48Coen Mekers A18232,0418232,0418630,0 -461863
49Benjamin Brandt B182211,51716262,0418829,5131221762
50Jacques Boonstra B182215,52417857,01218588,512741806
51Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
52Ronnie Eggink B181010,51819014,0517756,513501780
53Jan Willem van Willigen B18096,51518266,01217390,53481783
54Koen van Keulen A18085,51118494,5816971,03-31809
55Désiré Fassaert B179712,02817263,51218518,516311795
56Bert Duijker A17884,51117884,51118150,0 -431815
57Quirine Naber A17855,51418234,0917171,55-441813
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Hans van Capelleveen A17563,0617563,0618120,0 -721812
60Albert Marks B173710,01817694,0717176,011-111746
61Steven Braun B17336,01317433,0817173,05-141733
62Piet de Mol B171910,02117924,5616905,515-501733
63Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
64Vadim van Kuijk B17137,51417847,01114560,531051650
65Werner Passchier B171012,02016303,0617449,014801697
66Siert Huizinga A170510,02416122,0717438,017-1381768
67Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
68Dick Vliek B16955,0916955,0917090,0 -171709
69Hub Kusters B169211,52315683,5717398,016-431698
70Edwin Peters B168814,52616945,0816859,518-251688
71Robert Naasz B16823,5716823,5717530,0 -971753
72Ivo van der Gouw A16801,0516801,0517980,0 -1431798
73Erik Wille A16631,0315610,5218690,51-1451793
74Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
75Hans Rigter B16522,0516522,0517560,0 -1281756
76Theo van Amerongen B16474,0812700,0217734,06-841712
77Ron Brachten B16344,0816344,0816280,0 71628
78Jan Groen B16323,5715932,5618661,01-561672
79Ivan Roberts C16281,0215110,0 16281,021281511
80Xadya van Bruxvoort B16151,5416151,5416290,0 -171629
81Bob Kooij B161410,52115232,5616508,015-131623
82Jan Vermeer B160215,53115384,011163711,520-11610
83Theo Jurrius A15850,0115850,0120700,0 -5052070
84Rob van Belle B158511,52714742,0716249,520-291594
85Horst Eder B158111,52316765,0815316,515161568
86Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
87Ko Kooman C156916,02416585,57153210,5171891484
88Wisse Witmans B15568,02214823,0916085,013-1371615
89Lion de Kok C15418,01114983,0415665,071321460
90John Bijlsma C153912,52414492,07157610,5171361487
91Erik Gort C15398,01317294,0514194,08611513
92Hans Derendorp C152211,02015844,0515027,015961457
93Jonathan van der Krogt C15223,0615223,0614610,0 751461
94Zekria Amani B15183,0715183,0716180,0 -1351618
95Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
96Henk Schunck C149713,02413782,05152911,019381500
97Christian Simon C14966,01115822,0414474,07961432
98Kees van Keulen C149115,02715284,56148010,521691448
99Lex van Hattum B14846,51913911,0515175,514-1711584
100Oscar Mercan C14791,0215340,0 14791,02-541534
101Theo Koeweiden B14756,51813851,0415015,514-1101513
102Hendrik van Buren C146912,52313783,0615019,517-221490
103Andre van Kuijk C14589,01615277,01113042,05531443
104Gerrie Arends C145111,02015694,5514116,515381424
105Bryan Hieltjes C14321,5514321,5513870,0 551387
106Herman de Munnik C14182,5516832,0212410,53-161427
107Henk Jan Perebolte C14163,0310510,0 14163,034161051
108Peter van Deursen C14139,01913572,5514346,514-721449
109Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
110Rik de Lange B13890,0117220,0 13890,01-3481722
111André de Groot C13876,51313792,5814004,05341367
112Tijs van Dijk B13852,0615311,0312401,03-2951615
113Clemens Wijman C13788,01313670,0 13788,013151367
114Kazem Mollahosseini C137712,52714284,0813558,519-151369
115Jan Zuidema C137511,02013963,0513688,015371361
116Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
117Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
118Theo van Lotringen C134711,52714352,0613229,52131318
119Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
120Hans Meijer C130611,02312142,0613389,01711290
121Cesar Eisma C128017,02913152,56127114,5231211255
122Peter Hamers C12773,01612972,01112341,05-1401342
123Thijs Stomphorst C12759,52014144,0712005,513471241
124Ahmad Samman C12596,51011840,0 12596,5101281184
125Pim Rijmer C124210,01912320,0 124210,019331232
126Cor van der Jagt C123511,02312352,0612349,017351236
127Meindert Rudolphi C12294,0711360,0 12294,071221136
128Bram Hamers C12234,01712542,01011782,07-1721319
129Christian Wendrich C12182,0311140,0 12182,031181114
130Jan Sanders C12129,01811711,0212178,016-191240
131Wolter van den Ham C11703,0711910,0 11703,07-301191
132Bert Maas C11629,01712642,5611076,5111361092
133Jelle Noordhuis C11320,5611320,5612620,0 -1651262
134Quoc My Tran C11091,599800,0412111,55-911166
135Jan Diekema C11099,0209580,0611749,014221116
136Bob Hartogh Heijs C110810,52511330,0 110810,525-1001133
137Suzanne Verhaar C10867,51410370,0 10867,514861037
138Constant Nieuwenstein C10841,5711071,0510250,52-871153
139Bart van Etten C10767,51510200,0 10767,5151051020
140Werner Gubbels C10627,51710780,0 10627,517-551078
141Frans Berben C10399,02313790,5110238,522-1001071
142Joost Gresnigt C10301,0311450,0 10301,03-1301145
143Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Raymond Hendriks C9988,52010100,0 9988,52021010
148Philip Stibbe C9879,52610040,0 9879,526-1051004
149John van Brink C9545,0149640,0 9545,014-8964
150Hanna Wierts C9460,039330,029730,01-1001034
151Akim Yemets C8900,529940,0 8900,52-110994
152Ramsay Dahn C8681,039840,0 8681,03-132984
153Rabea Haj Kasem C8570,019920,0 8570,01-143992
154Martin Slanican C8521,059680,0 8521,05-148968
155Victor Droop C8011,099960,0 8011,09-274996
156Guido Burger C6810,0108330,0 6810,010-227833