Uitslagen en standen na 23e ronde intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Edwin PetersAlbert Marks0-1 (Interne Beker)
Theo van AmerongenSteven Braun½-½ (Interne Beker)
Désiré FassaertJeroen van Ginneken1-0 (Interne Beker)
Dirk HooglandJan van de Linde½-½
Barth PlompRonnie Eggink1-0
Ruud WilleBob Kooij1-0
Jacques BoonstraBenjamin Brandt½-½
Wisse WitmansHub Kusters1-0
Siert HuizingaRob van Belle1-0
Horst EderJan Vermeer½-½
Ivan RobertsHans Derendorp1-0
Ko KoomanHenk Schunck0-1
Kees van KeulenKazem Mollahosseini1-0
Hendrik van BurenJan Zuidema1-0
Hans MeijerBram Hamers1-0
Pim RijmerTheo van Lotringen0-1
Thijs StomphorstCor van der Jagt0-1
Bob Hartogh HeijsJan Sanders0-1
Meindert RudolphiCesar Eisma0-1
Werner GubbelsAhmad Samman0-1
Jan DiekemaBart van Etten1-0
Raymond HendriksPhilip Stibbe1-0
André de GrootJohn van Brink1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22786,0135,5110,52WZ 0-55
2Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
3Michiel Blok A22576,584,562,02WZ 050
4Eelco de Vries A22352,552,550,0   0-4
5Wouter van Rijn A221911,5175,5106,07ZWW 124
6Jaap Vogel A22002,552,550,0   017
7Frank Schleipfenbauer A21803,553,550,0   026
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Tom Bus A21476,5143,583,06ZZW 01
10Peter Boel A21429,5182,587,010WZZ-27
11Pieter Verhoef A21234,0103,570,53ZWW 1-22
12Dirk Hoogland A21198,5184,094,59ZZW-1-43
13Otto Wilgenhof A20926,5174,5112,06ZWZ-2-58
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sander Berkhout A20756,5114,062,55ZZW 123
16Sjoerd van Roosmalen A20686,596,590,0   027
17Jan van de Linde A20587,5144,563,08ZWZ-2-6
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20382,030,0 2,03ZZW-113
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20172,052,050,0   0-11
24Jan Knuiman A19928,5162,046,512ZWW 23
25Koen Maassen van den Brink A19908,5155,593,06ZWZ 0-28
26Mick Van Randtwijk A19894,054,050,0   040
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Richard van der Wel A19853,063,060,0   0-21
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19483,052,021,03WZW 17
31Bart de Kort A192312,5221,0411,518ZWZ-237
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Daan Holtackers A19132,562,560,0   0-7
34Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
35Anne Paul Taal A19065,0105,0100,0   010
36Fred Reulink A19023,092,570,52ZW 0-54
37Gerben Hendriks A189014,0274,5129,515ZZW 1-26
38Ruud Verhoef A18894,583,561,02ZW 036
39René van Alfen A18794,564,560,0   036
40Toon Janssen A187313,0233,579,516ZWZ 050
41Barth Plomp A18638,5193,5105,09ZZW-1-4
42Jeroen van Ginneken B18539,0128,0101,02ZZ-261
43Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
44Rob Huberts A18461,020,0 1,02ZW 0-8
45Paul de Freytas A18374,5134,5130,0   015
46Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
47Ruud Wille A183515,5294,5611,023ZZW-1-28
48Bert Duijker A18264,5104,5100,0   0-5
49Jeroen Kersten A18222,052,040,01Z-1-12
50Ivo van der Gouw A18071,041,040,0   0-16
51Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
52Hans van Capelleveen A17992,052,050,0   0-29
53Koen van Keulen A17984,5103,571,03ZWW 1-13
54Nico Schoenmakers B17984,554,550,0   033
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
57Marco Braam B17853,043,040,0   022
58Robert Naasz B17843,553,550,0   05
59Jan Willem van Willigen B17835,5135,0100,53ZWZ-122
60Désiré Fassaert B17759,5242,5107,014WZW 09
61Ronnie Eggink B17719,5173,046,513WZZ-111
62Steven Braun B17676,0113,073,04WWZ 020
63Siert Huizinga A17628,0201,057,015WZW 1-81
64Albert Marks B175910,0174,076,010ZWZ 011
65Benjamin Brandt B17589,0131,028,011ZWZ-158
66Jacques Boonstra B175711,5205,0106,510ZZW-29
67Hedser Dijkstra B17575,074,560,51Z-128
68Hans Rigter B17562,052,050,0   0-24
69Patrick van Waardenburg B17424,054,050,0   01
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Piet de Mol B17368,5193,555,014WZW 2-33
72Hub Kusters B173211,5213,568,015WWZ 1-3
73Theo van Amerongen B17124,080,024,06ZZW 0-19
74Edwin Peters B169713,5244,079,517ZZW 1-16
75Dick Vliek B16974,084,080,0   0-15
76Jan Groen B16863,562,551,01W 1-2
77Werner Passchier B166510,0182,058,013ZWW 135
78Wisse Witmans B16537,0172,574,510WZW 0-40
79Ron Brachten B16434,074,070,0   016
80Vadim van Kuijk B16416,5126,090,53ZZW-133
81Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
82Zekria Amani B16343,063,060,0   0-19
83Bob Kooij B16279,5192,557,014ZWZ 00
84Rob van Belle B162411,0242,069,018WWZ 010
85Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
86Jan Vermeer B159312,5272,5910,018WZZ-2-10
87Wilfred Jansz B15802,552,550,0   017
88Lex van Hattum B15785,5161,044,512WZZ 0-77
89Horst Eder B157310,5204,576,013WZW 18
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Theo Koeweiden B15326,5171,045,513WWZ 1-53
93Danny Hageman C15255,055,050,0   079
94Ivan Roberts C15151,010,0 1,01W 115
95Erik Gort C15017,0123,044,08WWZ 023
96Hans Derendorp C149111,0174,047,013WWZ 165
97John Bijlsma C148010,5201,059,515WZW 177
98Jonathan van der Krogt C14743,053,050,0   027
99Ko Kooman C147215,0234,5610,517ZZW 192
100Henk Schunck C146610,0201,548,516WWZ 07
101Kees van Keulen C145713,5243,5510,019ZZW 135
102Hans Corbeel C14561,551,550,0   0-8
103Lion de Kok C14537,0102,035,07ZZW 144
104Peter van Deursen C14518,5182,556,013WWZ 1-34
105Hendrik van Buren C14519,5202,057,515ZWW 1-40
106Christian Simon C14326,0112,044,07WWZ 132
107Gerrie Arends C14329,5174,045,513ZWW 119
108Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
109Andre van Kuijk C14056,0135,091,04ZWW 00
110Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
111Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
112Kazem Mollahosseini C138511,5244,077,517ZWZ-1-7
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Clemens Wijman C13688,0130,0 8,013WWZ 15
115Peter Hamers C13583,0142,091,05ZWW 1-59
116Jan Zuidema C13539,5173,046,513ZWZ-115
117André de Groot C13455,5121,574,05ZZW-1-8
118Theo van Lotringen C133711,0241,559,519ZWZ-1-7
119Bram Hamers C13324,0152,082,07WWZ-1-63
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Hans Meijer C129810,0201,558,515WZW 1-7
122Jelle Noordhuis C12700,550,550,0   0-27
123Cor van der Jagt C124511,0222,059,017WWZ-145
124Jan Sanders C12448,0161,027,014WWZ 013
125Pim Rijmer C12379,0170,0 9,017WZW 128
126Thijs Stomphorst C12268,5193,065,513ZZW-1-2
127Wolter van den Ham C12053,060,0 3,06ZZW 05
128Cesar Eisma C120314,0261,5512,521WZZ-144
129Quoc My Tran C11741,580,031,55ZWW 1-26
130Constant Nieuwenstein C11591,561,040,52ZZ-2-12
131Ahmad Samman C11504,580,0 4,58ZWZ 019
132Bob Hartogh Heijs C11449,5220,0 9,522ZWW 2-64
133Meindert Rudolphi C11403,050,0 3,05ZZW 133
134Joost Gresnigt C11310,020,0 0,02ZW 0-29
135Jan Diekema C11197,5170,057,512ZZW 032
136Werner Gubbels C11137,0140,0 7,014ZWW 0-4
137Christian Wendrich C10961,020,0 1,02WW 2-4
138Frans Berben C10948,5200,518,019ZWZ-1-45
139Bert Maas C10667,0141,555,59WZW 140
140Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
141Suzanne Verhaar C10367,5140,0 7,514ZWZ 036
142Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
143Philip Stibbe C10299,0230,0 9,023WZZ-1-63
144Raymond Hendriks C10077,5180,0 7,518ZZW 011
145Bart van Etten C10056,5140,0 6,514ZWZ 034
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
153Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
154Martin Slanican C9681,050,0 1,05ZWW 1-32
155John van Brink C9454,0130,0 4,013WZZ-1-17
156Guido Burger C8380,090,0 0,09ZWW 1-70

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23806,5823734,5624022,021732257
2Léon van Tol A23082,5322411,5224421,01452268
3Frank Schleipfenbauer A22983,5522983,5521800,0 1442180
4Jaap Vogel A22802,5522802,5522000,0 972200
5Wouter van Rijn A223411,51722015,51022826,07392219
6Eelco de Vries A22192,5522192,5522350,0 -202235
7Bob Beeke A21806,01322255,51119340,52-1532278
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Mick Van Randtwijk A21644,0521644,0519890,0 2151989
10Ruben Hogenhout A21598,01122343,0421175,071692050
11Tom Bus A21576,51421473,5821693,06112147
12Sjoerd van Roosmalen A21306,5921306,5920680,0 892068
13Peter Boel A21219,51820522,5821777,010-142142
14Laurens Storms A21102,0320380,0 21102,03852038
15Linus Bohlsen A21004,0719812,0524002,02732046
16Sander Berkhout A20996,51121554,0620322,55472075
17Dirk Hoogland A20988,51821884,0920094,59-642119
18Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
19Pieter Verhoef A20624,01021443,5718690,53-832123
20Otto Wilgenhof A20506,51720854,51119842,06-1002092
21Jan van de Linde A20447,51421964,5619303,08-202058
22Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
23Jan Knuiman A20308,51619262,0420646,512411992
24René van Alfen A20164,5620164,5618790,0 1731879
25Reinier Janssen A19973,0521852,0218721,03561948
26Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
27Ruud Verhoef A19874,5819853,5619921,021341889
28Pascal Losekoot A19662,0519662,0520170,0 -622017
29Jeroen van Ginneken B19629,01219918,01018181,021701853
30Koen Maassen van den Brink A19618,51519655,5919543,06-571990
31Nico Schoenmakers B19454,5519454,5517980,0 1801798
32Anne Paul Taal A19305,01019305,01019060,0 341906
33Toon Janssen A192213,02317993,5719759,516991873
34Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
35Bart de Kort A191512,52216391,04197611,518291923
36Marco Braam B19063,0419063,0417850,0 1431785
37Richard van der Wel A19013,0619013,0619850,0 -1051985
38Daan Holtackers A18782,5618782,5619130,0 -421913
39Danny Hageman C18735,0518735,0515250,0 4271525
40Barth Plomp A18668,51918503,51018855,09-11863
41Ivan Roberts C18651,0115150,0 18651,013651515
42Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
43Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
44Paul de Freytas A18604,51318604,51318370,0 381837
45Gerben Hendriks A185414,02717434,51219439,515-621890
46Hedser Dijkstra B18525,0719114,5614980,511231757
47Benjamin Brandt B18369,01316651,0218688,0111361758
48Ruud Wille A182315,52920984,56175111,023-401835
49Quirine Naber A18205,01118483,5717701,54-91835
50Jan Willem van Willigen B18135,51318355,01017410,53521783
51Bert Duijker A18114,51018114,51018260,0 -201826
52Robert Naasz B18083,5518083,5517840,0 291784
53Steven Braun B18076,01117833,0718483,04601767
54Ronnie Eggink B17929,51718713,0417686,513321771
55Fred Reulink A17913,0918212,5716840,52-1651902
56Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
57Koen van Keulen A17824,51018183,5717001,03-291798
58Désiré Fassaert B17759,52416942,51018347,01491775
59Rob Huberts A17721,0218460,0 17721,02-821846
60Jeroen Kersten A17682,0517962,0416590,01-661822
61Jacques Boonstra B176811,52017305,01018066,510201757
62Albert Marks B175610,01717724,0717456,01081759
63Patrick van Waardenburg B17394,0517394,0517420,0 -21742
64Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
65Hub Kusters B173511,52116503,5617638,01501732
66Piet de Mol B17178,51917833,5516945,014-521736
67Ivo van der Gouw A17081,0417081,0418070,0 -1151807
68Vadim van Kuijk B17006,51217856,0914450,53921641
69Edwin Peters B169513,52416764,0717039,517-181697
70Siert Huizinga A16958,02015261,0517517,015-1481762
71Ron Brachten B16884,0716884,0716430,0 611643
72Hans van Capelleveen A16812,0516812,0517990,0 -1471799
73Jan Groen B16813,5616452,5518631,01-71686
74Werner Passchier B167310,01815372,0517258,013431665
75Erik Wille A16661,0315610,5218760,51-1421793
76Dick Vliek B16584,0816584,0816970,0 -541697
77Theo van Amerongen B16574,0812700,0217864,06-741712
78Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
79Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
80Hans Rigter B16522,0516522,0517560,0 -1281756
81Wilfred Jansz B16472,5516472,5515800,0 841580
82Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
83Bob Kooij B16269,51916142,5516307,014-11627
84Rob van Belle B161711,02415382,0616439,01831624
85Jonathan van der Krogt C15983,0515983,0514740,0 1511474
86Wisse Witmans B15967,01715052,5716594,510-971653
87Hans Derendorp C158611,01716904,0415537,0131601491
88Horst Eder B158610,52016794,5715356,013211573
89Jan Vermeer B158012,52714922,59162410,018-231593
90Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
91Zekria Amani B15683,0615683,0616340,0 -851634
92Ko Kooman C156015,02316244,56153810,5171801472
93John Bijlsma C154410,52014171,0515869,5151411480
94Lion de Kok C15277,01014512,0315595,071181453
95Erik Gort C15157,01217113,0414174,08371501
96Kees van Keulen C150013,52414753,55150610,019781457
97Theo Koeweiden B14996,51713851,0415345,513-861532
98Christian Simon C14986,01115822,0414504,07981432
99Oscar Mercan C14931,0215340,0 14931,02-401534
100Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
101Lex van Hattum B14675,51614341,0414774,512-1881578
102Gerrie Arends C14649,51716254,0414155,513511432
103Henk Schunck C145910,02013491,5414868,51601466
104Hans Corbeel C14251,5514251,5514560,0 -391456
105Hendrik van Buren C14189,52012772,0514647,515-731451
106Henk Jan Perebolte C14073,0310510,0 14073,034071051
107Peter van Deursen C14078,51813582,5514266,013-781451
108Herman de Munnik C14012,5516832,0212120,53-331427
109Andre van Kuijk C13976,01314785,0912151,04-81405
110Kazem Mollahosseini C139011,52414654,0713607,517-21385
111Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
112Tijs van Dijk B13842,0615311,0312381,03-2961615
113Clemens Wijman C13818,01313680,0 13818,013181368
114Jan Zuidema C13769,51715033,0413376,513381353
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
117Theo van Lotringen C136611,02414391,5513479,519221337
118André de Groot C13385,51213021,5713884,05-151345
119Hans Meijer C131410,02011701,5513628,51591298
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Peter Hamers C12943,01413312,0912281,05-1231358
122Meindert Rudolphi C12693,0511400,0 12693,051621140
123Thijs Stomphorst C12548,51913613,0612045,513261226
124Pim Rijmer C12529,01712370,0 12529,017431237
125Cor van der Jagt C125111,02212992,0512379,017511245
126Bram Hamers C12364,01512792,0811872,07-1591332
127Cesar Eisma C123314,02612121,55123712,521741203
128Jan Sanders C12168,01611731,0212237,014-151244
129Wolter van den Ham C12133,0612050,0 12133,06131205
130Ahmad Samman C11884,5811500,0 11884,58571150
131Jelle Noordhuis C11480,5511480,5512700,0 -1491270
132Bert Maas C11367,01411701,5511175,591101066
133Quoc My Tran C11201,589830,0312031,55-801174
134Werner Gubbels C11207,01411130,0 11207,01431113
135Jan Diekema C11177,5179760,0511767,512301119
136Bob Hartogh Heijs C11139,52211440,0 11139,522-951144
137Constant Nieuwenstein C10991,5611351,0410290,52-721159
138Suzanne Verhaar C10867,51410360,0 10867,514861036
139Christian Wendrich C10731,0210960,0 10731,02-271096
140Frans Berben C10628,52013910,5110458,019-771094
141Bart van Etten C10486,51410050,0 10486,514771005
142Philip Stibbe C10099,02310290,0 10099,023-831029
143Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Raymond Hendriks C9917,51810070,0 9917,518-51007
148Hanna Wierts C9460,039330,029730,01-1001034
149Akim Yemets C9180,529940,0 9180,52-82994
150John van Brink C9164,0139450,0 9164,013-46945
151Ramsay Dahn C8691,039840,0 8691,03-131984
152Martin Slanican C8581,059680,0 8581,05-142968
153Rabea Haj Kasem C8190,019920,0 8190,01-181992
154Victor Droop C8051,099960,0 8051,09-270996
155Joost Gresnigt C8000,0211310,0 8000,02-3601131
156Guido Burger C6790,098380,0 6790,09-229838