Uitslagen en standen na 22e ronde intern en 5e ronde extern (SOS)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Fred ReulinkToon Janssen0-1 (Interne Beker)
Albert MarksEdwin Peters½-½ (Interne Beker)
Piet de MolMichiel Blok0-1 (Interne Beker)
Wouter van RijnDésiré Fassaert1-0
Jan van de LindeBart de Kort½-½
Gerben HendriksSiert Huizinga1-0
Hub KustersRuud Wille½-½
Rob van BelleWisse Witmans1-0
Bob KooijJan Vermeer1-0
Hans DerendorpPeter van Deursen½-½
Gerrie ArendsKo Kooman0-1
Theo van LotringenKees van Keulen0-1
Hendrik van BurenPim Rijmer1-0
Joost GresnigtCesar Eisma0-1
Bob Hartogh HeijsMeindert Rudolphi0-1
Werner GubbelsAkim Yemets1-0
Bert MaasPhilip Stibbe0-1
Ahmad SammanJan Diekema0-1
Bart van EttenJohn van Brink0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
externJohn Bijlsma1-0
Jacques Boonstraextern1-0
externTijs van Dijk1-0
externBob Beeke1-0
Peter Hamersextern0-1
externAlbert Marks1-0
Toon Janssenextern½-½
Christian Simonextern0-1
externWilfred Jansz0-1
Hedser Dijkstraextern0-1
externLex van Hattum1-0
Theo Koeweidenextern0-1
Zekria Amaniextern0-1
Bram Hamersextern½-½
externGerben Hendriks½-½
externJan Sanders1-0
externBenjamin Brandt0-1
Bob Kooijextern1-0
externHub Kusters½-½
Hans Meijerextern½-½
Danny Hagemanextern1-0
externPaul de Freytas0-1
externJonathan van der Krogt1-0
externKo Kooman½-½
Horst Eder (ASV 4)extern0-1
Horst Eder (ASV 5)extern0-1
externThijs Stomphorst½-½
Dirk Hooglandextern0-1
Cor van der Jagtextern0-1
Henk Schunckextern1-0
externKazem Mollahosseini (ASV 4)0-1
externKazem Mollahosseini (ASV 7)1-0
Jeroen van Ginnekenextern1-0
externTheo van Lotringen1-0
externJeroen Kersten0-1
Jelle Noordhuisextern0-1
Hans Derendorpextern1-0
externLéon van Tol½-½
Koen van Keulenextern0-1
externJan Willem van Willigen½-½
externHans Rigter½-½
Robert Naaszextern1-0
Michiel Blokextern1-0
externKees van Keulen0-1
externCesar Eisma1-0
externBarth Plomp½-½
Quoc My Tranextern0-1
Ronnie Egginkextern½-½
externMarco Braam½-½
Lion de Kokextern1-0
externNico Schoenmakers0-1
externHendrik van Buren0-1
Jan Groenextern1-0
externFrans Berben½-½
Koen Maassen van den Brinkextern½-½
externDick Vliek1-0
Gerrie Arendsextern1-0
Piet de Molextern1-0
externSiert Huizinga½-½
Jan Diekemaextern0-1
externPeter van Deursen0-1
externBert Maas1-0
externEdwin Peters0-1
Reinier Janssenextern1-0
Wisse Witmansextern1-0
externDésiré Fassaert1-0
externHans van Capelleveen1-0
externVadim van Kuijk0-1
externHans Corbeel½-½
externAndre van Kuijk½-½
Patrick van Waardenburgextern1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22786,0135,5110,52WZ 0-55
2Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
3Michiel Blok A22576,584,562,02WZ 050
4Eelco de Vries A22352,552,550,0   0-4
5Wouter van Rijn A221911,5175,5106,07ZWW 124
6Jaap Vogel A22002,552,550,0   017
7Frank Schleipfenbauer A21803,553,550,0   026
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Tom Bus A21476,5143,583,06ZZW 01
10Peter Boel A21429,5182,587,010WZZ-27
11Pieter Verhoef A21234,0103,570,53ZWW 1-22
12Dirk Hoogland A21228,0174,094,08WZZ-2-40
13Otto Wilgenhof A20926,5174,5112,06ZWZ-2-58
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sander Berkhout A20756,5114,062,55ZZW 123
16Sjoerd van Roosmalen A20686,596,590,0   027
17Jan van de Linde A20557,0134,562,57WZW-1-9
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20382,030,0 2,03ZZW-113
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20172,052,050,0   0-11
24Jan Knuiman A19928,5162,046,512ZWW 23
25Koen Maassen van den Brink A19908,5155,593,06ZWZ 0-28
26Mick Van Randtwijk A19894,054,050,0   040
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Richard van der Wel A19853,063,060,0   0-21
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19483,052,021,03WZW 17
31Bart de Kort A192312,5221,0411,518ZWZ-237
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Daan Holtackers A19132,562,560,0   0-7
34Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
35Anne Paul Taal A19065,0105,0100,0   010
36Fred Reulink A19023,092,570,52ZW 0-54
37Gerben Hendriks A189014,0274,5129,515ZZW 1-26
38Ruud Verhoef A18894,583,561,02ZW 036
39René van Alfen A18794,564,560,0   036
40Toon Janssen A187313,0233,579,516ZWZ 050
41Jeroen van Ginneken B18739,0118,0101,01Z-181
42Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
43Barth Plomp A18517,5183,5104,08WZZ-2-16
44Rob Huberts A18461,020,0 1,02ZW 0-8
45Paul de Freytas A18374,5134,5130,0   015
46Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
47Ruud Wille A182714,5284,5610,022WZZ-2-36
48Bert Duijker A18264,5104,5100,0   0-5
49Jeroen Kersten A18222,052,040,01Z-1-12
50Ivo van der Gouw A18071,041,040,0   0-16
51Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
52Hans van Capelleveen A17992,052,050,0   0-29
53Koen van Keulen A17984,5103,571,03ZWW 1-13
54Nico Schoenmakers B17984,554,550,0   033
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
57Marco Braam B17853,043,040,0   022
58Robert Naasz B17843,553,550,0   05
59Ronnie Eggink B17839,5163,046,512ZWZ 023
60Jan Willem van Willigen B17835,5135,0100,53ZWZ-122
61Steven Braun B17705,5103,072,53ZWW 123
62Benjamin Brandt B17588,5121,027,510WZW 058
63Jacques Boonstra B175711,0195,0106,09WZZ-39
64Hedser Dijkstra B17575,074,560,51Z-128
65Hans Rigter B17562,052,050,0   0-24
66Désiré Fassaert B17558,5232,5106,013WWZ-1-11
67Hub Kusters B175211,5203,568,014ZWW 217
68Siert Huizinga A17527,0191,056,014ZWZ 0-91
69Albert Marks B17459,0164,075,09ZZW 1-3
70Patrick van Waardenburg B17424,054,050,0   01
71Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
72Piet de Mol B17368,5193,555,014WZW 2-33
73Edwin Peters B171113,5234,079,516WZZ 0-2
74Theo van Amerongen B17093,570,023,55WZZ-1-22
75Dick Vliek B16974,084,080,0   0-15
76Jan Groen B16863,562,551,01W 1-2
77Werner Passchier B166510,0182,058,013ZWW 135
78Ron Brachten B16434,074,070,0   016
79Vadim van Kuijk B16416,5126,090,53ZZW-133
80Bob Kooij B16359,5182,557,013WZW 18
81Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
82Zekria Amani B16343,063,060,0   0-19
83Rob van Belle B163411,0232,069,017ZWW 120
84Wisse Witmans B16336,0162,573,59ZWZ-1-60
85Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
86Jan Vermeer B159412,0262,599,517ZWZ-1-9
87Wilfred Jansz B15802,552,550,0   017
88Lex van Hattum B15785,5161,044,512WZZ 0-77
89Horst Eder B157210,0194,575,512ZWZ 07
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Theo Koeweiden B15326,5171,045,513WWZ 1-53
93Danny Hageman C15255,055,050,0   079
94Hans Derendorp C150611,0164,047,012ZWW 280
95Erik Gort C15017,0123,044,08WWZ 023
96Ivan Roberts C15000,000,0 0,0   00
97Ko Kooman C148915,0224,5610,516WZZ 0109
98John Bijlsma C148010,5201,059,515WZW 177
99Jonathan van der Krogt C14743,053,050,0   027
100Hans Corbeel C14561,551,550,0   0-8
101Lion de Kok C14537,0102,035,07ZZW 144
102Peter van Deursen C14518,5182,556,013WWZ 1-34
103Henk Schunck C14499,0191,547,515ZWW 1-10
104Kees van Keulen C144412,5233,559,018WZZ 022
105Hendrik van Buren C14398,5192,056,514WZW 0-52
106Christian Simon C14326,0112,044,07WWZ 132
107Gerrie Arends C14329,5174,045,513ZWW 119
108Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
109Andre van Kuijk C14056,0135,091,04ZWW 00
110Kazem Mollahosseini C139811,5234,077,516ZZW 06
111Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
112Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Clemens Wijman C13688,0130,0 8,013WWZ 15
115Jan Zuidema C13659,5163,046,512WZW 027
116Peter Hamers C13583,0142,091,05ZWW 1-59
117Bram Hamers C13504,0142,082,06ZWW 0-45
118André de Groot C13434,5111,573,04ZZZ-2-10
119Theo van Lotringen C132510,0231,558,518ZZW 0-19
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Hans Meijer C12809,0191,557,514ZWZ 0-25
122Jelle Noordhuis C12700,550,550,0   0-27
123Pim Rijmer C12499,0160,0 9,016ZWZ 040
124Thijs Stomphorst C12428,5183,065,512WZZ-214
125Jan Sanders C12327,0151,026,013ZWW 11
126Cor van der Jagt C122910,0212,058,016ZWW 029
127Wolter van den Ham C12053,060,0 3,06ZZW 05
128Cesar Eisma C119013,0251,5511,520ZWZ 031
129Quoc My Tran C11741,580,031,55ZWW 1-26
130Constant Nieuwenstein C11591,561,040,52ZZ-2-12
131Bob Hartogh Heijs C11569,5210,0 9,521WZW 1-52
132Meindert Rudolphi C11533,040,0 3,04WZZ 046
133Ahmad Samman C11353,570,0 3,57ZZW 14
134Joost Gresnigt C11310,020,0 0,02ZW 0-29
135Werner Gubbels C11287,0130,0 7,013ZZW-111
136Jan Diekema C11086,5160,056,511WZZ-121
137Christian Wendrich C10961,020,0 1,02WW 2-4
138Frans Berben C10948,5200,518,019ZWZ-1-45
139Bert Maas C10667,0141,555,59WZW 140
140Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
141Philip Stibbe C10469,0220,0 9,022ZWZ 0-46
142Suzanne Verhaar C10367,5140,0 7,514ZWZ 036
143Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
144Bart van Etten C10166,5130,0 6,513WZW 145
145Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
146Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
149Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
150Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
151Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
152Raymond Hendriks C9906,5170,0 6,517WZZ-1-6
153Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
154Martin Slanican C9681,050,0 1,05ZWW 1-32
155John van Brink C9474,0120,0 4,012WWZ 0-15
156Guido Burger C8380,090,0 0,09ZWW 1-70

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23806,5823734,5624022,021732257
2Léon van Tol A23072,5322411,5224391,01442268
3Frank Schleipfenbauer A22983,5522983,5521800,0 1442180
4Jaap Vogel A22802,5522802,5522000,0 972200
5Wouter van Rijn A223411,51722015,51022816,07392219
6Eelco de Vries A22192,5522192,5522350,0 -202235
7Bob Beeke A21806,01322255,51119340,52-1532278
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Mick Van Randtwijk A21644,0521644,0519890,0 2151989
10Ruben Hogenhout A21598,01122343,0421165,071692050
11Tom Bus A21576,51421473,5821693,06112147
12Sjoerd van Roosmalen A21306,5921306,5920680,0 892068
13Peter Boel A21219,51820522,5821777,010-142142
14Laurens Storms A21092,0320380,0 21092,03842038
15Dirk Hoogland A21018,01721884,0920034,08-612122
16Linus Bohlsen A21004,0719812,0524002,02732046
17Sander Berkhout A20996,51121554,0620322,55472075
18Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
19Pieter Verhoef A20624,01021443,5718700,53-832123
20Otto Wilgenhof A20506,51720854,51119842,06-1002092
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan van de Linde A20387,01321964,5619022,57-262055
23Jan Knuiman A20298,51619262,0420646,512401992
24René van Alfen A20164,5620164,5618790,0 1731879
25Jeroen van Ginneken B20139,01119928,01022251,012211873
26Reinier Janssen A19973,0521852,0218721,03561948
27Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
28Ruud Verhoef A19854,5819853,5619861,021321889
29Pascal Losekoot A19662,0519662,0520170,0 -622017
30Koen Maassen van den Brink A19608,51519655,5919523,06-581990
31Nico Schoenmakers B19454,5519454,5517980,0 1801798
32Anne Paul Taal A19305,01019305,01019060,0 341906
33Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
34Toon Janssen A191913,02317993,5719729,516961873
35Bart de Kort A191412,52216391,04197511,518281923
36Marco Braam B19063,0419063,0417850,0 1431785
37Richard van der Wel A19013,0619013,0619850,0 -1051985
38Daan Holtackers A18782,5618782,5619130,0 -421913
39Danny Hageman C18735,0518735,0515250,0 4271525
40Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
41Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
42Paul de Freytas A18604,51318604,51318370,0 381837
43Gerben Hendriks A185314,02717434,51219429,515-631890
44Barth Plomp A18517,51818493,51018534,08-161851
45Hedser Dijkstra B18515,0719114,5614880,511221757
46Benjamin Brandt B18428,51216651,0218777,5101421758
47Steven Braun B18185,51017833,0718992,53711770
48Quirine Naber A18175,01118483,5717631,54-121835
49Ruud Wille A181514,52820984,56173810,022-481827
50Jan Willem van Willigen B18135,51318355,01017420,53521783
51Ronnie Eggink B18119,51618723,0417916,512511783
52Bert Duijker A18114,51018114,51018260,0 -201826
53Robert Naasz B18083,5518083,5517840,0 291784
54Fred Reulink A17913,0918212,5716840,52-1651902
55Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
56Koen van Keulen A17814,51018183,5716961,03-301798
57Jeroen Kersten A17682,0517962,0416590,01-661822
58Jacques Boonstra B176811,01917305,01018106,09201757
59Hub Kusters B176111,52016533,5617998,014261752
60Désiré Fassaert B17548,52316912,51018026,013-121755
61Rob Huberts A17521,0218460,0 17521,02-1021846
62Patrick van Waardenburg B17394,0517394,0517420,0 -21742
63Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
64Albert Marks B17369,01617694,0717115,09-121745
65Piet de Mol B17178,51917833,5516935,014-521736
66Edwin Peters B171013,52316774,0717259,516-31711
67Ivo van der Gouw A17081,0417081,0418070,0 -1151807
68Vadim van Kuijk B17026,51217856,0914520,53941641
69Ron Brachten B16884,0716884,0716430,0 611643
70Hans van Capelleveen A16812,0516812,0517990,0 -1471799
71Jan Groen B16813,5616452,5518631,01-71686
72Siert Huizinga A16777,01915261,0517306,014-1661752
73Werner Passchier B167610,01815372,0517298,013461665
74Erik Wille A16661,0315610,5218760,51-1421793
75Dick Vliek B16584,0816584,0816970,0 -541697
76Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
77Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
78Hans Rigter B16522,0516522,0517560,0 -1281756
79Wilfred Jansz B16472,5516472,5515800,0 841580
80Theo van Amerongen B16443,5712700,0217943,55-871709
81Bob Kooij B16389,51816152,5516477,013111635
82Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
83Rob van Belle B162511,02315382,0616569,017111634
84Hans Derendorp C161611,01616954,0415897,0121901506
85Jonathan van der Krogt C15983,0515983,0514740,0 1511474
86Ko Kooman C158315,02216274,56156710,5162031489
87Horst Eder B158310,01916794,5715285,512181572
88Jan Vermeer B158212,02614922,5916299,517-211594
89Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
90Zekria Amani B15683,0615683,0616340,0 -851634
91Wisse Witmans B15626,01615042,5716073,59-1311633
92John Bijlsma C154510,52014171,0515879,5151421480
93Lion de Kok C15257,01014512,0315575,071161453
94Erik Gort C15147,01217113,0414164,08361501
95Theo Koeweiden B15016,51713851,0415375,513-841532
96Ivan Roberts C15000,0015000,0 15000,0 01500
97Christian Simon C14966,01115822,0414474,07961432
98Oscar Mercan C14871,0215340,0 14871,02-461534
99Kees van Keulen C148712,52314733,5514919,018651444
100Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
101Lex van Hattum B14705,51614341,0414824,512-1851578
102Gerrie Arends C14649,51716254,0414155,513511432
103Henk Schunck C14379,01913481,5414617,515-221449
104Hans Corbeel C14251,5514251,5514560,0 -391456
105Henk Jan Perebolte C14073,0310510,0 14073,034071051
106Peter van Deursen C14068,51813582,5514246,013-791451
107Kazem Mollahosseini C140411,52314674,0713777,516121398
108Hendrik van Buren C14008,51912732,0514456,514-911439
109Andre van Kuijk C13976,01314785,0912141,04-81405
110Jan Zuidema C13979,51615053,0413616,512591365
111Herman de Munnik C13962,5516832,0212040,53-381427
112Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
113Tijs van Dijk B13832,0615311,0312361,03-2971615
114Meindert Rudolphi C13823,0411530,0 13823,042751153
115Clemens Wijman C13828,01313680,0 13828,013191368
116Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
117Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
118Theo van Lotringen C135510,02314341,5513338,518111325
119André de Groot C13304,51113011,5713813,04-231343
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Peter Hamers C12963,01413312,0912311,05-1211358
122Hans Meijer C12939,01911691,5513377,514-121280
123Thijs Stomphorst C12768,51813633,0612335,512481242
124Pim Rijmer C12719,01612490,0 12719,016621249
125Bram Hamers C12614,01412812,0812352,06-1341350
126Cor van der Jagt C123310,02112962,0512138,016331229
127Cesar Eisma C122013,02512101,55122211,520611190
128Wolter van den Ham C12133,0612050,0 12133,06131205
129Jan Sanders C11967,01511681,0212016,013-351232
130Jelle Noordhuis C11480,5511480,5512700,0 -1491270
131Ahmad Samman C11463,5711350,0 11463,57151135
132Werner Gubbels C11467,01311280,0 11467,013291128
133Bert Maas C11397,01411701,5511225,591131066
134Bob Hartogh Heijs C11239,52111560,0 11239,521-851156
135Quoc My Tran C11221,589830,0312051,55-781174
136Jan Diekema C11006,5169720,0511586,511131108
137Constant Nieuwenstein C10991,5611351,0410280,52-721159
138Suzanne Verhaar C10867,51410360,0 10867,514861036
139Bart van Etten C10736,51310160,0 10736,5131021016
140Christian Wendrich C10711,0210960,0 10711,02-291096
141Frans Berben C10638,52013910,5110468,019-761094
142Philip Stibbe C10269,02210460,0 10269,022-661046
143Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Raymond Hendriks C9676,5179900,0 9676,517-29990
148Hanna Wierts C9460,039330,029730,01-1001034
149Akim Yemets C9250,529940,0 9250,52-75994
150John van Brink C9204,0129470,0 9204,012-42947
151Ramsay Dahn C8701,039840,0 8701,03-130984
152Martin Slanican C8541,059680,0 8541,05-146968
153Rabea Haj Kasem C8090,019920,0 8090,01-191992
154Victor Droop C8091,099960,0 8091,09-266996
155Joost Gresnigt C8000,0211310,0 8000,02-3601131
156Guido Burger C6780,098380,0 6780,09-230838