Uitslagen en standen na 18e ronde intern en 4e ronde extern (SOS)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter HamersJacques Boonstra0-1 (Interne Beker)
Lex van HattumAndré de Groot1-0 (Interne Beker)
Linus BohlsenWouter van Rijn1-0 (Interne Beker)
Jan KnuimanLaurens Storms0-1
Bart de KortBenjamin Brandt½-½
Werner PasschierRuud Wille1-0
Hans DerendorpBob Kooij½-½
Rob van BelleKees van Keulen1-0
Hendrik van BurenJan Vermeer0-1
Peter van DeursenKo Kooman1-0
Clemens WijmanGerrie Arends0-1
Theo van LotringenJan Sanders0-1
Cor van der JagtKazem Mollahosseini0-1
Bram HamersWerner Gubbels1-0
Cesar EismaRaymond Hendriks0-1
Bob Hartogh HeijsSuzanne Verhaar1-0
Philip StibbeAhmad Samman½-½
Frans BerbenGuido Burger1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
externPaul de Freytas1-0
externZekria Amani0-1
Bob Beekeextern1-0
Horst Ederextern1-0
John Bijlsmaextern0-1
externChristian Simon0-1
externToon Janssen1-0
Jeroen van Ginnekenextern½-½
Ko Koomanextern0-1
externDirk Hoogland0-1
Bryan Hieltjesextern0-1
externPeter Hamers1-0
Jeroen Kerstenextern0-1
externGerben Hendriks½-½
externTijs van Dijk½-½
Wilfred Janszextern½-½
externBarth Plomp1-0
externKees van Keulen1-0
externKoen van Keulen½-½
Jan Willem van Willigenextern1-0
Kazem Mollahosseiniextern0-1
externTheo van Lotringen1-0
Wouter van Rijnextern1-0
externLéon van Tol0-1
André de Grootextern1-0
externHans Meijer1-0
Hans Derendorpextern1-0
externTheo Koeweiden½-½
Hans Rigterextern0-1
externRobert Naasz1-0
Jan Zuidemaextern1-0
Koen Maassen van den Brinkextern1-0
Danny Hagemanextern1-0
externJelle Noordhuis½-½
externRonnie Eggink½-½
Marco Braamextern1-0
externHendrik van Buren0-1
externSiert Huizinga½-½
externJonathan van der Krogt0-1
Piet de Molextern1-0
Herman de Munnikextern1-0
Cesar Eismaextern0-1
externBram Hamers0-1
externJan Diekema1-0
Erik Gortextern1-0
externEdwin Peters0-1
Anne Paul Taalextern½-½
Thijs Stomphorstextern½-½
Theo van Amerongenextern0-1
externGerrie Arends0-1
externCor van der Jagt1-0
externCoen Mekers½-½
externHenk Schunck1-0
externWisse Witmans1-0
Hedser Dijkstraextern1-0
Bert Maasextern1-0
Peter van Deursenextern1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22975,5115,090,52WZ 0-36
2Léon van Tol A22742,021,011,01Z-111
3Michiel Blok A22393,552,541,01W 132
4Eelco de Vries A22362,042,040,0   0-3
5Jaap Vogel A22122,542,540,0   029
6Wouter van Rijn A21868,0134,084,05ZZZ-1-9
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Frank Schleipfenbauer A21682,542,540,0   014
9Tom Bus A21656,5123,563,06ZZW 019
10Otto Wilgenhof A21416,5134,582,05ZZW-1-9
11Dirk Hoogland A21377,0143,074,07WWZ-1-25
12Peter Boel A21287,5151,566,09WWZ-1-7
13Pieter Verhoef A21093,092,560,53ZWW 1-36
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Linus Bohlsen A20604,062,042,02WW 233
16Jan van de Linde A20595,5103,552,05ZZW-1-5
17Sander Berkhout A20545,093,551,54WZZ 02
18Sjoerd van Roosmalen A20534,574,570,0   012
19Ruben Hogenhout A20507,5102,535,07ZWW 160
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20311,020,0 1,02ZZ-26
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
24Koen Maassen van den Brink A20097,0124,572,55ZZW 1-9
25Jan Knuiman A20018,5152,046,511ZZW 112
26Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
27Richard van der Wel A19832,552,550,0   0-23
28Mick Van Randtwijk A19783,043,040,0   029
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19311,030,0 1,03WZW 1-10
31Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
32Bent Schleipfenbauer A19161,031,030,0   02
33Fred Reulink A19132,062,060,0   0-43
34Anne Paul Taal A19014,594,590,0   05
35Bart de Kort A18919,5180,539,015ZZW-15
36Daan Holtackers A18911,551,550,0   0-29
37Ruud Verhoef A18843,572,551,02ZW 031
38Gerben Hendriks A18789,5213,096,512ZWW 2-38
39Toon Janssen A18749,5172,047,513ZWZ 151
40René van Alfen A18662,542,540,0   023
41Barth Plomp A18656,5152,584,07ZWZ-1-2
42Jeroen van Ginneken B18517,096,081,01Z-159
43Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
44Rob Huberts A18481,020,0 1,02ZW 0-6
45Paul de Freytas A18464,0104,0100,0   024
46Bert Duijker A18364,084,080,0   05
47Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
48Koen van Keulen A18214,593,561,03ZWW 110
49Hans van Capelleveen A18171,531,530,0   0-11
50Ruud Wille A181211,0233,557,518WWZ 0-51
51Jeroen Kersten A18101,041,030,01Z-1-24
52Ivo van der Gouw A18091,031,030,0   0-14
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Nico Schoenmakers B17973,033,030,0   032
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Ronnie Eggink B17929,0152,536,512ZWZ 032
57Marco Braam B17872,532,530,0   024
58Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
59Désiré Fassaert B17838,0172,575,510WZZ-217
60Jan Willem van Willigen B17774,5114,080,53ZWZ-116
61Robert Naasz B17721,531,530,0   0-7
62Benjamin Brandt B17717,590,0 7,59ZWZ-171
63Piet de Mol B17717,5152,545,011WZW 12
64Steven Braun B17594,072,052,02ZW 012
65Hans Rigter B17591,541,540,0   0-21
66Hedser Dijkstra B17584,053,540,51Z-129
67Siert Huizinga A17534,5140,534,011WWZ 1-90
68Hub Kusters B17509,5162,037,513WZW 115
69Albert Marks B17447,0113,044,07WWZ 1-4
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Patrick van Waardenburg B17302,032,030,0   0-11
72Jacques Boonstra B17298,0163,085,08ZWZ-2-19
73Edwin Peters B172410,5173,067,511WZZ-111
74Theo van Amerongen B17073,060,023,04WWZ 0-24
75Dick Vliek B17003,063,060,0   0-12
76Jan Groen B16711,541,540,0   0-17
77Tijs van Dijk B16641,031,020,01Z-1-16
78Werner Passchier B16639,0162,047,012ZZW 033
79Zekria Amani B16463,053,050,0   0-7
80Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
81Wisse Witmans B16283,5111,552,06ZWW 0-65
82Vadim van Kuijk B16265,5105,070,53ZZW-118
83Ron Brachten B16243,063,060,0   0-3
84Rob van Belle B16169,0201,048,016ZZW 02
85Horst Eder B161010,0164,555,511WZW 145
86Bob Kooij B16087,5151,536,012ZWZ 0-19
87Jan Vermeer B160810,5211,569,015ZWZ-15
88Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
89Lex van Hattum B15673,5120,523,010WZW 2-88
90Theo Koeweiden B15676,0141,035,011WZW 1-18
91Wilfred Jansz B15641,541,540,0   01
92Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
93Danny Hageman C15154,044,040,0   069
94Erik Gort C15027,0123,044,08WWZ 024
95Hans Derendorp C14958,0113,035,08ZWW 269
96Jonathan van der Krogt C14863,043,040,0   039
97John Bijlsma C14849,5161,048,512ZWW 081
98Ko Kooman C146211,5174,057,512ZWZ 082
99Hans Corbeel C14611,031,030,0   0-3
100Kees van Keulen C146010,5182,548,014WZZ 038
101Gerrie Arends C14527,5123,034,59WZZ-139
102Lion de Kok C14466,091,025,07ZZW 137
103Hendrik van Buren C14466,5161,045,512ZWW 0-45
104Christian Simon C14426,0102,034,07WWZ 142
105Peter van Deursen C14345,0131,543,59ZWW 1-51
106Henk Schunck C14318,0180,537,515ZWW 1-28
107Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
108Andre van Kuijk C14025,0114,071,04ZWW 0-3
109Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
110Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
111Clemens Wijman C13827,0110,0 7,011WZW 119
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113Peter Hamers C13713,0122,071,05ZWW 1-46
114Kazem Mollahosseini C13709,5203,056,515WZZ-1-22
115Theo van Lotringen C13639,5181,548,014ZZW 019
116André de Groot C13504,5101,563,04ZZZ-2-3
117Bram Hamers C13463,0121,062,06ZWW 0-49
118Jan Zuidema C13468,0143,045,010ZWW 08
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Hans Meijer C12868,0171,047,013ZZW 1-19
121Jelle Noordhuis C12770,540,540,0   0-20
122Thijs Stomphorst C12637,0142,554,59WZZ-135
123Pim Rijmer C12317,0130,0 7,013WWZ 122
124Cor van der Jagt C12159,0192,047,015ZZW-115
125Jan Sanders C11994,0111,013,010ZWZ 0-32
126Wolter van den Ham C11952,050,0 2,05WZZ-1-5
127Bob Hartogh Heijs C11828,5170,0 8,517ZZW 1-26
128Cesar Eisma C118010,0201,548,516WZW 221
129Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
130Constant Nieuwenstein C11631,551,030,52ZZ-2-8
131Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
132Ahmad Samman C11242,550,0 2,55ZWZ 1-7
133Werner Gubbels C11225,090,0 5,09WZZ-15
134Meindert Rudolphi C11130,510,0 0,51W 16
135Frans Berben C10917,0160,0 7,016WZW 0-48
136Bert Maas C10857,0121,545,58WWZ 059
137Jan Diekema C10814,5130,044,59WZW 1-6
138Philip Stibbe C10688,0180,0 8,018WZW 0-24
139Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
140Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
141Suzanne Verhaar C10326,5120,0 6,512ZWZ 032
142Bart van Etten C10185,5110,0 5,511ZZW 147
143Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
144Raymond Hendriks C10035,5140,0 5,514WWZ 07
145Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
146Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
149Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
150Rabea Haj Kasem C9930,010,0 0,01W 1-7
151Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
152Martin Slanican C9811,040,0 1,04ZZW 0-19
153John van Brink C9333,0100,0 3,010ZZW 0-29
154Guido Burger C8480,070,0 0,07WZZ-1-60

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A24072,0223711,0124441,011442274
2Michiel Blok A23733,5523312,5425371,011662239
3Jaap Vogel A23702,5423702,5422120,0 1872212
4Frank Schleipfenbauer A22562,5422562,5421680,0 1022168
5Eelco de Vries A22192,0422192,0422360,0 -202236
6Bob Beeke A22085,51122615,0919650,52-1252297
7Tom Bus A21906,51222203,5621603,06442165
8Wouter van Rijn A21808,01321314,0822584,05-152186
9Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
10Ruben Hogenhout A21697,51022912,5321165,071792050
11Linus Bohlsen A21644,0620552,0423832,021372060
12Mick Van Randtwijk A21393,0421393,0419780,0 1901978
13Otto Wilgenhof A21296,51321844,5820412,05-212141
14Dirk Hoogland A21177,01421763,0720584,07-452137
15Peter Boel A20997,51520031,5621646,09-362128
16Sjoerd van Roosmalen A20974,5720974,5720530,0 562053
17Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
18Laurens Storms A20701,0220310,0 20701,02452031
19Sander Berkhout A20525,0921553,5519231,5402054
20Jan Knuiman A20488,51519262,0420926,511592001
21Nico Schoenmakers B20413,0320413,0317970,0 2761797
22Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
23Jan van de Linde A20345,51021603,5519072,05-302059
24Pieter Verhoef A20223,0920842,5618990,53-1232109
25René van Alfen A20032,5420032,5418660,0 1601866
26Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
27Jeroen van Ginneken B19887,0919566,0822411,011961851
28Koen Maassen van den Brink A19867,01219834,5719902,55-322009
29Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
30Ruud Verhoef A19823,5719802,5519881,021291884
31Marco Braam B19612,5319612,5317870,0 1981787
32Toon Janssen A19439,51718512,0419717,5131201874
33Bent Schleipfenbauer A19291,0319291,0319160,0 151916
34Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
35Anne Paul Taal A19184,5919184,5919010,0 221901
36Benjamin Brandt B19167,5917710,0 19167,592161771
37Danny Hageman C18994,0418994,0415150,0 4531515
38Paul de Freytas A18914,01018914,01018460,0 691846
39Hedser Dijkstra B18894,0519913,5414780,511601758
40Bart de Kort A18799,51816250,5319299,015-71891
41Richard van der Wel A18762,5518762,5519830,0 -1301983
42Barth Plomp A18696,51518312,5819124,0721865
43Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
44Reinier Janssen A18581,0319310,0 18581,03-831931
45Koen van Keulen A18464,5919133,5617121,03351821
46Bert Duijker A18394,0818394,0818360,0 81836
47Ronnie Eggink B18309,01519822,5317926,512701792
48Gerben Hendriks A18299,52117413,0918956,512-871878
49Quirine Naber A18185,01118483,5717651,54-111835
50Jan Willem van Willigen B18074,51118314,0817450,53461777
51Ruud Wille A179911,02320713,5517247,518-641812
52Steven Braun B17954,0717162,0519932,02481759
53Désiré Fassaert B17958,01717472,5718285,510291783
54Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
55Rob Huberts A17811,0218480,0 17811,02-731848
56Fred Reulink A17672,0617672,0619130,0 -1891913
57Daan Holtackers A17641,5517641,5518910,0 -1561891
58Piet de Mol B17637,51517532,5417675,011-61771
59Hub Kusters B17579,51615292,0317927,513221750
60Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
61Hans van Capelleveen A17351,5317351,5318170,0 -931817
62Robert Naasz B17281,5317281,5317720,0 -511772
63Edwin Peters B172710,51716433,0617737,511141724
64Jacques Boonstra B17278,01616533,0818015,08-211729
65Albert Marks B17197,01117593,0416964,07-291744
66Jonathan van der Krogt C16983,0416983,0414860,0 2511486
67Ivo van der Gouw A16921,0316921,0318090,0 -1311809
68Jeroen Kersten A16821,0416881,0316660,01-1521810
69Werner Passchier B16799,01616102,0417027,012491663
70Vadim van Kuijk B16745,51017755,0714380,53661626
71Erik Wille A16661,0315610,5218770,51-1421793
72Dick Vliek B16603,0616603,0617000,0 -521700
73Siert Huizinga A16594,51415280,5316954,011-1841753
74Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
75Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
76Horst Eder B165010,01618814,5515455,511851610
77Hans Rigter B16451,5416451,5417590,0 -1351759
78Hans Derendorp C16428,01117173,0316145,082161495
79Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
80Patrick van Waardenburg B16332,0316332,0317300,0 -1081730
81Theo van Amerongen B16293,0612700,0218093,04-1021707
82Ron Brachten B16203,0616203,0616240,0 -71624
83Zekria Amani B16133,0516133,0516460,0 -401646
84Rob van Belle B16039,02014861,0416328,016-111616
85Jan Vermeer B159310,52114481,5616519,015-101608
86Bob Kooij B15897,51514951,5316136,012-381608
87Jan Groen B15831,5415831,5416710,0 -1051671
88John Bijlsma C15769,51614611,0416148,5121731484
89Ko Kooman C157611,51716374,0515507,5121961462
90Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
91Wilfred Jansz B15671,5415671,5415640,0 41564
92Tijs van Dijk B15531,0317131,0212330,01-1271664
93Theo Koeweiden B15516,01414741,0315725,011-341567
94Christian Simon C15316,01017112,0314544,071311442
95Kees van Keulen C152010,51814642,5415368,014981460
96Wisse Witmans B15183,51115051,5515302,06-1751628
97Gerrie Arends C15157,51216913,0314564,591021452
98Lion de Kok C15146,0913751,0215545,071051446
99Oscar Mercan C15131,0215340,0 15131,02-201534
100Erik Gort C15087,01217113,0414074,08301502
101Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
102Hans Corbeel C14471,0314471,0314610,0 -171461
103Lex van Hattum B14213,51213080,5214443,010-2341567
104Clemens Wijman C14147,01113820,0 14147,011511382
105Henk Jan Perebolte C14123,0310510,0 14123,034121051
106Henk Schunck C14128,01811650,5314617,515-471431
107Theo van Lotringen C14069,51814961,5413808,014621363
108Hendrik van Buren C14036,51612271,0414625,512-881446
109Herman de Munnik C13992,5516832,0212100,53-351427
110Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
111Andre van Kuijk C13845,01114874,0712031,04-211402
112Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
113Jan Zuidema C13728,01415023,0413205,010341346
114Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
115Kazem Mollahosseini C13649,52014303,0513426,515-281370
116Peter van Deursen C13615,01312931,5413923,59-1241434
117André de Groot C13474,51013221,5613853,04-61350
118Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
119Peter Hamers C13113,01213702,0712291,05-1061371
120Thijs Stomphorst C13107,01413672,5512784,59821263
121Hans Meijer C12988,01711291,0413497,013-71286
122Meindert Rudolphi C12630,5111130,0 12630,511561113
123Pim Rijmer C12487,01312310,0 12487,013391231
124Bram Hamers C12393,01212441,0612352,06-1561346
125Cesar Eisma C121710,02012411,5412108,516581180
126Cor van der Jagt C12159,01913732,0411737,015151215
127Bert Maas C11917,01212141,5411795,581651085
128Wolter van den Ham C11662,0511950,0 11662,05-341195
129Jelle Noordhuis C11600,5411600,5412770,0 -1371277
130Bob Hartogh Heijs C11478,51711820,0 11478,517-611182
131Werner Gubbels C11415,0911220,0 11415,09241122
132Jan Sanders C11254,01112601,0111123,010-1061199
133Quoc My Tran C11171,579120,0211991,55-831176
134Constant Nieuwenstein C11071,5511591,0310290,52-641163
135Ahmad Samman C10962,5511240,0 10962,55-351124
136Akim Yenets C10940,5110040,0 10940,51941004
137Suzanne Verhaar C10906,51210320,0 10906,512901032
138Bart van Etten C10875,51110180,0 10875,5111161018
139Jan Diekema C10534,5139510,0410994,59-341081
140Philip Stibbe C10508,01810680,0 10508,018-421068
141Frans Berben C10467,01610910,0 10467,016-931091
142Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
143Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Raymond Hendriks C9875,51410030,0 9875,514-91003
147Hanna Wierts C9470,039330,029770,01-991034
148Martin Slanican C9021,049810,0 9021,04-98981
149John van Brink C8903,0109330,0 8903,010-72933
150Ramsay Dahn C8771,039840,0 8771,03-123984
151Victor Droop C8111,099960,0 8111,09-264996
152Joost Gresnigt C8090,0111450,0 8090,01-3511145
153Rabea Haj Kasem C8000,019930,0 8000,01-200993
154Guido Burger C6690,078480,0 6690,07-239848