Uitslagen en standen na 17e ronde intern en 4e ronde extern (SOS)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Bob KooijAlbert Marks0-1 (Interne Beker)
Gerben HendriksDirk Hoogland1-0 (Interne Beker)
Horst EderTheo van Amerongen½-½ (Interne Beker)
Jan van de LindeLéon van Tol0-1
Koen Maassen van den BrinkBart de Kort1-0
Ruud WilleToon Janssen0-1
Benjamin BrandtRonnie Eggink1-0
Piet de MolEdwin Peters0-1
Wisse WitmansSiert Huizinga1-0
Hub KustersRob van Belle½-½
John BijlsmaErik Gort1-0
Henk SchunckKazem Mollahosseini1-0
Jan ZuidemaPim Rijmer0-1
Hans MeijerCor van der Jagt0-1
Meindert RudolphiThijs Stomphorst½-½
Jan SandersWolter van den Ham0-1
Raymond HendriksBob Hartogh Heijs0-1
Martin SlanicanPhilip Stibbe0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
externPaul de Freytas1-0
externChristian Simon0-1
externZekria Amani0-1
Bryan Hieltjesextern0-1
Ko Koomanextern0-1
externTheo van Lotringen1-0
externBarth Plomp1-0
externKees van Keulen1-0
André de Grootextern1-0
Hans Derendorpextern1-0
externJelle Noordhuis½-½
externHendrik van Buren0-1
Herman de Munnikextern1-0
Cesar Eismaextern0-1
externGerrie Arends0-1
externJan Diekema1-0
Bert Maasextern1-0
Peter van Deursenextern1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22904,5104,080,52WZ 0-43
2Léon van Tol A22701,010,0 1,01Z-17
3Michiel Blok A22393,552,541,01W 132
4Eelco de Vries A22362,042,040,0   0-3
5Jaap Vogel A22122,542,540,0   029
6Wouter van Rijn A22037,0113,074,04WZZ 08
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Frank Schleipfenbauer A21682,542,540,0   014
9Tom Bus A21656,5123,563,06ZZW 019
10Otto Wilgenhof A21416,5134,582,05ZZW-1-9
11Peter Boel A21277,5151,566,09WWZ-1-8
12Dirk Hoogland A21246,0132,064,07WWZ-1-38
13Pieter Verhoef A21093,092,560,53ZWW 1-36
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Jan van de Linde A20595,5103,552,05ZZW-1-5
16Sander Berkhout A20545,093,551,54WZZ 02
17Sjoerd van Roosmalen A20534,574,570,0   012
18Ruben Hogenhout A20507,5102,535,07ZWW 160
19Linus Bohlsen A20383,052,041,01W 111
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
22Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
23Jan Knuiman A20168,5142,046,510WZZ 027
24Laurens Storms A20150,010,0 0,01Z-1-10
25Koen Maassen van den Brink A19996,0113,562,55ZZW 1-19
26Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
27Richard van der Wel A19832,552,550,0   0-23
28Mick Van Randtwijk A19783,043,040,0   029
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19311,030,0 1,03WZW 1-10
31Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
32Bent Schleipfenbauer A19161,031,030,0   02
33Fred Reulink A19132,062,060,0   0-43
34Anne Paul Taal A19014,084,080,0   05
35Bart de Kort A18969,0170,538,514WZZ-210
36Daan Holtackers A18911,551,550,0   0-29
37Toon Janssen A18899,5162,037,513ZWZ 166
38Ruud Verhoef A18843,572,551,02ZW 031
39Gerben Hendriks A18799,0202,586,512ZWW 2-37
40René van Alfen A18662,542,540,0   023
41Barth Plomp A18666,5152,584,07ZWZ-1-1
42Jeroen van Ginneken B18486,585,571,01Z-156
43Rob Huberts A18481,020,0 1,02ZW 0-6
44Coen Mekers A18470,010,010,0   0-22
45Paul de Freytas A18464,0104,0100,0   024
46Bert Duijker A18364,084,080,0   05
47Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
48Ruud Wille A183411,0223,557,517ZWW 1-29
49Jeroen Kersten A18271,031,020,01Z-1-7
50Koen van Keulen A18204,083,051,03ZWW 19
51Hans van Capelleveen A18171,531,530,0   0-11
52Ivo van der Gouw A18091,031,030,0   0-14
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Nico Schoenmakers B17973,033,030,0   032
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Ronnie Eggink B17908,5142,026,512ZWZ 030
57Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
58Robert Naasz B17851,521,520,0   06
59Désiré Fassaert B17838,0172,575,510WZZ-217
60Hans Rigter B17761,531,530,0   0-4
61Marco Braam B17711,521,520,0   08
62Benjamin Brandt B17667,080,0 7,08WZW 066
63Jan Willem van Willigen B17593,5103,070,53ZWZ-1-2
64Steven Braun B17594,072,052,02ZW 012
65Piet de Mol B17596,5141,535,011WZW 1-10
66Siert Huizinga A17554,0130,024,011WWZ 1-88
67Hub Kusters B17509,5162,037,513WZW 115
68Hedser Dijkstra B17503,042,530,51Z-121
69Albert Marks B17447,0113,044,07WWZ 1-4
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Patrick van Waardenburg B17302,032,030,0   0-11
72Jacques Boonstra B17257,0153,084,07ZZW-1-23
73Theo van Amerongen B17193,050,013,04WWZ 0-12
74Edwin Peters B17119,5162,057,511WZZ-1-2
75Dick Vliek B17003,063,060,0   0-12
76Jan Groen B16711,541,540,0   0-17
77Tijs van Dijk B16640,520,510,01Z-1-16
78Zekria Amani B16463,053,050,0   0-7
79Werner Passchier B16398,0152,046,011WZZ-19
80Wisse Witmans B16383,5101,542,06ZWW 0-55
81Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
82Vadim van Kuijk B16265,5105,070,53ZZW-118
83Ron Brachten B16243,063,060,0   0-3
84Bob Kooij B16137,0141,535,511WZW 1-14
85Rob van Belle B16078,0191,047,015WZZ-1-7
86Jan Vermeer B15999,5201,568,014ZZW 0-4
87Horst Eder B15949,0153,545,511WZW 129
88Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
89Theo Koeweiden B15635,5130,525,011WZW 1-22
90Lex van Hattum B15602,5110,522,09WWZ 1-95
91Wilfred Jansz B15591,031,030,0   0-4
92Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
93Danny Hageman C14953,033,030,0   049
94John Bijlsma C14929,5151,038,512ZWW 089
95Hans Derendorp C14897,5103,034,57WZW 163
96Erik Gort C14876,0112,034,08WWZ 09
97Ko Kooman C148011,5164,057,511ZZW 1100
98Kees van Keulen C147010,5172,548,013WWZ 148
99Jonathan van der Krogt C14702,032,030,0   023
100Hans Corbeel C14611,031,030,0   0-3
101Hendrik van Buren C14566,5151,045,511ZZW-1-35
102Henk Schunck C14518,0170,527,515ZWW 1-8
103Lion de Kok C14476,091,025,07ZZW 138
104Christian Simon C14436,0102,034,07WWZ 143
105Gerrie Arends C14396,5113,033,58ZWZ 026
106Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
107Peter van Deursen C14164,0121,542,58ZZW 0-69
108Andre van Kuijk C14025,0114,071,04ZWW 0-3
109Clemens Wijman C13957,0100,0 7,010ZWZ 032
110Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
111Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
112Theo van Lotringen C13869,5171,548,013WZZ-142
113Peter Hamers C13823,0102,061,04WZW 0-35
114Kazem Mollahosseini C13758,5183,045,514ZWZ 0-17
115Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
116André de Groot C13574,591,563,03WZZ-14
117Jan Zuidema C13307,0132,035,010ZWW 0-8
118Bram Hamers C13211,0100,051,05ZZW-1-74
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Hans Meijer C13048,0161,037,013ZZW 1-1
121Jelle Noordhuis C12770,540,540,0   0-20
122Thijs Stomphorst C12616,5132,044,59WZZ-133
123Cor van der Jagt C12329,0172,037,014WZZ-232
124Pim Rijmer C12317,0130,0 7,013WWZ 122
125Cesar Eisma C120510,0191,548,515ZWZ 146
126Wolter van den Ham C11952,050,0 2,05WZZ-1-5
127Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
128Jan Sanders C11753,0101,012,09WZW 1-56
129Bob Hartogh Heijs C11727,5160,0 7,516WZZ 0-36
130Constant Nieuwenstein C11631,551,030,52ZZ-2-8
131Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
132Werner Gubbels C11295,080,0 5,08ZWZ 012
133Ahmad Samman C11262,040,0 2,04WZW 2-5
134Meindert Rudolphi C11130,510,0 0,51W 16
135Frans Berben C10856,0150,0 6,015ZWZ-1-54
136Bert Maas C10857,0121,545,58WWZ 059
137Jan Diekema C10814,5130,044,59WZW 1-6
138Philip Stibbe C10667,5170,0 7,517ZWZ-1-26
139Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
140Suzanne Verhaar C10426,5110,0 6,511WZW 142
141Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
142Bart van Etten C10185,5110,0 5,511ZZW 147
143Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
144Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
145Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
146Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
147Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
148Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
149Rabea Haj Kasem C9930,010,0 0,01W 1-7
150Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
151Martin Slanican C9811,040,0 1,04ZZW 0-19
152Raymond Hendriks C9794,5130,0 4,513ZWW 1-17
153John van Brink C9333,0100,0 3,010ZZW 0-29
154Guido Burger C8540,060,0 0,06ZWZ 0-54

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A24431,0122700,0 24431,011802270
2Michiel Blok A23733,5523312,5425371,011662239
3Jaap Vogel A23702,5423702,5422120,0 1872212
4Frank Schleipfenbauer A22562,5422562,5421680,0 1022168
5Eelco de Vries A22192,0422192,0422360,0 -202236
6Wouter van Rijn A22137,01121043,0724044,04182203
7Tom Bus A21926,51222203,5621643,06462165
8Bob Beeke A21834,51022374,0819650,52-1502290
9Ruben Hogenhout A21747,51022912,5321235,071842050
10Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
11Mick Van Randtwijk A21393,0421393,0419780,0 1901978
12Otto Wilgenhof A21306,51321844,5820422,05-202141
13Peter Boel A20997,51520021,5621636,09-362127
14Sjoerd van Roosmalen A20974,5720974,5720530,0 562053
15Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
16Dirk Hoogland A20816,01321132,0620544,07-812124
17Linus Bohlsen A20803,0520482,0422111,01532038
18Jan Knuiman A20788,51419262,0421386,510892016
19Sander Berkhout A20525,0921553,5519241,5402054
20Nico Schoenmakers B20413,0320413,0317970,0 2761797
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan van de Linde A20385,51021603,5519162,05-262059
23Pieter Verhoef A20213,0920842,5618950,53-1242109
24René van Alfen A20032,5420032,5418660,0 1601866
25Jeroen van Ginneken B19976,5819625,5722421,012051848
26Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
27Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
28Ruud Verhoef A19823,5719802,5519881,021291884
29Toon Janssen A19779,51619842,0319767,5131541889
30Koen Maassen van den Brink A19576,01119263,5619942,55-611999
31Bent Schleipfenbauer A19291,0319291,0319160,0 151916
32Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
33Anne Paul Taal A19224,0819224,0819010,0 261901
34Benjamin Brandt B19217,0817660,0 19217,082211766
35Paul de Freytas A18914,01018914,01018460,0 691846
36Bart de Kort A18869,01716260,5319428,51401896
37Hedser Dijkstra B18763,0420062,5314860,511471750
38Richard van der Wel A18762,5518762,5519830,0 -1301983
39Barth Plomp A18726,51518312,5819184,0751866
40Danny Hageman C18673,0318673,0314950,0 4211495
41Reinier Janssen A18651,0319310,0 18651,03-761931
42Robert Naasz B18641,5218641,5217850,0 851785
43Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
44Marco Braam B18571,5218571,5217710,0 941771
45Koen van Keulen A18464,0819253,0517141,03351820
46Bert Duijker A18394,0818394,0818360,0 81836
47Gerben Hendriks A18339,02017382,5818966,512-831879
48Ronnie Eggink B18288,51420612,0217896,512681790
49Ruud Wille A182411,02220723,5517507,517-391834
50Quirine Naber A18175,01118483,5717631,54-121835
51Steven Braun B17964,0717162,0519962,02491759
52Désiré Fassaert B17958,01717472,5718285,510291783
53Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
54Rob Huberts A17811,0218480,0 17811,02-731848
55Jeroen Kersten A17691,0318261,0216540,01-651827
56Fred Reulink A17672,0617672,0619130,0 -1891913
57Daan Holtackers A17641,5517641,5518910,0 -1561891
58Jan Willem van Willigen B17613,51017733,0717350,5301759
59Hub Kusters B17569,51615292,0317907,513211750
60Laurens Storms A17510,0120150,0 17510,01-2742015
61Piet de Mol B17426,51416421,5317705,011-271759
62Hans Rigter B17391,5317391,5317760,0 -411776
63Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
64Hans van Capelleveen A17351,5317351,5318170,0 -931817
65Jacques Boonstra B17217,01516533,0817974,07-271725
66Albert Marks B17217,01117593,0416994,07-271744
67Edwin Peters B16969,51615422,0517667,511-171711
68Ivo van der Gouw A16921,0316921,0318090,0 -1311809
69Theo van Amerongen B16783,0511880,0118003,04-531719
70Vadim van Kuijk B16735,51017755,0714350,53651626
71Erik Wille A16711,0315610,5218920,51-1371793
72Dick Vliek B16603,0616603,0617000,0 -521700
73Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
74Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
75Siert Huizinga A16534,01314020,0216984,011-1901755
76Hans Derendorp C16447,51017153,0316134,572181489
77Jonathan van der Krogt C16432,0316432,0314700,0 1961470
78Werner Passchier B16418,01516112,0416526,011111639
79Patrick van Waardenburg B16332,0316332,0317300,0 -1081730
80Ron Brachten B16203,0616203,0616240,0 -71624
81Horst Eder B16199,01518223,5415455,511541594
82Zekria Amani B16133,0516133,0516460,0 -401646
83Ko Kooman C161011,51616414,0515957,5112301480
84John Bijlsma C15959,51515361,0316108,5121921492
85Bob Kooij B15937,01414951,5316205,511-341613
86Rob van Belle B15918,01914861,0416197,015-231607
87Jan Groen B15831,5415831,5416710,0 -1051671
88Jan Vermeer B15819,52014481,5616378,014-221599
89Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
90Theo Koeweiden B15415,51313930,5215675,011-441563
91Wisse Witmans B15383,51015481,5415312,06-1551638
92Kees van Keulen C153710,51714652,5415598,0131151470
93Christian Simon C15366,01017112,0314614,071361443
94Wilfred Jansz B15311,0315311,0315590,0 -321559
95Lion de Kok C15236,0913751,0215665,071141447
96Oscar Mercan C15161,0215340,0 15161,02-171534
97Gerrie Arends C14966,51116873,0314253,58831439
98Tijs van Dijk B14850,5217540,5112160,01-1951664
99Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
100Erik Gort C14736,01116442,0314084,08-51487
101Clemens Wijman C14487,01013950,0 14487,010851395
102Hans Corbeel C14471,0314471,0314610,0 -171461
103Henk Schunck C14468,01713360,5214607,515-131451
104Theo van Lotringen C14439,51715021,5414258,013991386
105Henk Jan Perebolte C14163,0310510,0 14163,034161051
106Hendrik van Buren C14146,51512301,0414825,511-771456
107Herman de Munnik C14052,5516832,0212200,53-291427
108Lex van Hattum B13922,51113080,5214102,09-2631560
109Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
110Andre van Kuijk C13855,01114874,0712061,04-201402
111Kazem Mollahosseini C13768,51815403,0413295,514-161375
112Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
113Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
114André de Groot C13664,5913231,5614523,03131357
115Jan Zuidema C13417,01314022,0313235,01031330
116Hans Meijer C13298,01612211,0313537,013241304
117Peter Hamers C13283,01014022,0612151,04-891382
118Peter van Deursen C13224,01212891,5413382,58-1631416
119Coen Mekers A13170,0113170,0118470,0 -5521847
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Thijs Stomphorst C13066,51313692,0412784,59781261
122Meindert Rudolphi C12610,5111130,0 12610,511541113
123Pim Rijmer C12537,01312310,0 12537,013441231
124Cesar Eisma C125010,01912441,5412528,515911205
125Cor van der Jagt C12429,01714872,0311897,014421232
126Bert Maas C11907,01212141,5411785,581641085
127Wolter van den Ham C11652,0511950,0 11652,05-351195
128Werner Gubbels C11635,0811290,0 11635,08461129
129Jelle Noordhuis C11600,5411600,5412770,0 -1371277
130Bram Hamers C11591,01011320,0511861,05-2361321
131Bob Hartogh Heijs C11327,51611720,0 11327,516-761172
132Quoc My Tran C11241,579120,0212091,55-761176
133Suzanne Verhaar C11156,51110420,0 11156,5111151042
134Constant Nieuwenstein C11071,5511591,0310290,52-641163
135Ahmad Samman C10952,0411260,0 10952,04-361126
136Akim Yenets C10880,5110040,0 10880,51881004
137Bart van Etten C10875,51110180,0 10875,5111161018
138Jan Sanders C10663,01012461,0110462,09-1651175
139Jan Diekema C10574,5139510,0411034,59-301081
140Philip Stibbe C10467,51710660,0 10467,517-461066
141Frans Berben C10336,01510850,0 10336,015-1061085
142Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
143Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Hanna Wierts C9470,039330,029770,01-991034
147Raymond Hendriks C9434,5139790,0 9434,513-53979
148Martin Slanican C8991,049810,0 8991,04-101981
149John van Brink C8883,0109330,0 8883,010-74933
150Ramsay Dahn C8681,039840,0 8681,03-132984
151Rabea Haj Kasem C8210,019930,0 8210,01-179993
152Victor Droop C8111,099960,0 8111,09-264996
153Joost Gresnigt C7980,0111450,0 7980,01-3621145
154Guido Burger C6630,068540,0 6630,06-245854