Uitslagen en standen na 11 ronde Intern + 2e ronde SOS + dubbelleden

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Rob HubertsKoen Maassen van den Brink1-0 (Interne Beker)
Jan Willem van WilligenConstant Nieuwenstein1-0 (Interne Beker)
Otto WilgenhofWouter van Rijn1-0
Remco GerlichBart de Kort1-0
Ruud WilleJan Knuiman1-0
Ronnie EgginkGerben Hendriks0-1
Horst EderWisse Witmans1-0
Cesar EismaRob van Belle½-½
Thijs StomphorstLex van Hattum0-1
Pim RijmerJan Vermeer0-1
Ahmad SammanJan Sanders1-0
Meindert RudolphiCor van der Jagt1-0
Werner GubbelsRaymond Hendriks0-1
Guido BurgerPhilip Stibbe0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
Henk Gerdsenextern1-0
Michiel Blokextern1-0
externZekria Amani½-½
externTom Bus0-1
Henk Schunckextern0-1
externBryan Hieltjes½-½
Christian Simonextern1-0
Kazem Mollahosseiniextern1-0
Dirk Hooglandextern1-0
externHendrik van Buren1-0
externJacques Boonstra1-0
externOtto Wilgenhof0-1
externRonnie Eggink1-0
externBram Hamers1-0
Lion de Kokextern0-1
Wilfred Janszextern½-½
Wouter Abrahamseextern1-0
externKo Kooman1-0
externFred Reulink0-1
Quirine Naberextern1-0
Gerrie Arendsextern0-1
externPeter Hamers1-0
Ruud Willeextern½-½
Remco Gerlichextern1-0
Jan Diekemaextern0-1
externKees van Keulen1-0
Peter van Deursenextern½-½
externCesar Eisma1-0
externBert Maas1-0
externBarth Plomp1-0
externJan Vermeer1-0
externErik Wille1-0
Robert Naaszextern0-1
Jan Zuidemaextern0-1
externHedser Dijkstra½-½
externJeroen Kersten½-½
Lex van Hattumextern1-0
Edwin Petersextern1-0
externJohn Bijlsma (ASV 7 SOS)1-0
externHorst Eder1-0
externJan Willem van Willigen½-½
René van Alfenextern0-1
externGerben Hendriks0-1
Marco Braamextern0-1
Theo van Lotringenextern0-1
externAlbert Marks½-½
Erik Gortextern1-0
externTheo Koeweiden1-0
Rob van Belleextern0-1
externCor van der Jagt0-1
Nico Schoenmakersextern0-1
externWisse Witmans1-0
Danny Hagemanextern½-½
Theo van Amerongenextern0-1
externToon Janssen0-1
Jan Sandersextern0-1
externJonathan van der Krogt1-0
Bob Kooijextern½-½
externRoy Vink1-0
externFrans Berben1-0
Koen van Keulenextern1-0
externPaul de Freytas1-0
Steven Braunextern½-½
Bart de Kortextern1-0
externDésiré Fassaert1-0
Bert Duijkerextern½-½
externIlya Razdolski0-1
Pascal Losekootextern1-0
externPatrick van Waardenburg0-1
Sjoerd van Roosmalenextern1-0
externVadim van Kuijk (Velp 1 SOS)0-1
Wouter van Rijnextern1-0
Kevin Verfuerthextern1-0
Vadim van Kuijk (Velp 2 SOS)extern1-0
externJohn Bijlsma (ASV 8 SOS)1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Ilya Razdolski A23134,044,040,0   031
2Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
3Bob Beeke A22440,520,520,0   0-18
4Eelco de Vries A22341,021,020,0   07
5Michiel Blok A22143,053,040,01Z-1-16
6Wouter van Rijn A22046,092,543,55ZWZ-118
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Jaap Vogel A21660,020,020,0   0-27
9Dirk Hoogland A21595,064,550,51Z-124
10Frank Schleipfenbauer A21561,531,530,0   0-24
11Otto Wilgenhof A21556,072,533,54ZZW 051
12Peter Boel A21463,581,532,05ZWZ-1-66
13Tom Bus A21337,0113,044,07ZZW-1-1
14Pieter Verhoef A21232,042,040,0   03
15Sjoerd van Roosmalen A20963,043,040,0   07
16Sander Berkhout A20802,022,020,0   023
17Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
18William Shakhverdian A20652,022,020,0   023
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Jan van de Linde A20441,020,0 1,02WZ 0-1
21Linus Bohlsen A20420,000,0 0,0   00
22Richard van der Wel A20352,021,011,01W 129
23Theo Jurrius A20321,031,020,01W 1-30
24Wouter Abrahamse A20213,552,031,52WZ 013
25Pascal Losekoot A20032,042,040,0   0-24
26Kevin Verfuerth A20024,044,040,0   035
27Mick Van Randtwijk A20021,021,020,0   0-5
28Johan Wolbers A19960,010,010,0   0-22
29Bart de Kort A19725,5111,524,09ZWZ-115
30Remco Gerlich A19693,032,021,01W 133
31Jan Knuiman A19623,581,022,56WWZ 0-31
32Koen Maassen van den Brink A19612,562,030,53ZWZ-1-22
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Fred Reulink A19382,041,031,01W 111
35Bent Schleipfenbauer A19181,011,010,0   021
36Gerben Hendriks A19177,5122,045,58ZWZ 058
37Toon Janssen A19095,053,032,02ZW 071
38Daan Holtackers A19081,521,520,0   07
39Anne Paul Taal A18920,520,520,0   0-11
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Jeroen van Ginneken A18741,520,511,01W 112
42Barth Plomp A18743,581,542,04WZZ 0-16
43Ruud Verhoef A18731,551,530,02WZ 0-24
44Ruud Wille A18717,5142,545,010ZWW 28
45Coen Mekers A18670,510,510,0   07
46Henk Gerdsen A18593,071,012,06ZZW 0-12
47Paul de Freytas A18581,541,540,0   0-13
48Sander van Vucht A18572,571,021,55ZWZ-1-5
49Quirine Naber A18371,011,010,0   07
50Désiré Fassaert A18313,561,022,54WWZ 013
51Jeroen Kersten A18271,031,020,01Z-1-9
52René van Alfen A18220,030,030,0   0-41
53Bert Duijker A18161,031,030,0   0-9
54Koen van Keulen A18052,032,030,0   0-9
55Jan Willem van Willigen B18024,052,032,02WW 212
56Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
57Hans van Capelleveen B17930,000,0 0,0   00
58Nico Schoenmakers A17920,010,010,0   0-10
59Erik Wille B17841,021,020,0   0-13
60Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
61Ivo van der Gouw B17690,510,510,0   0-7
62Ronnie Eggink B17654,071,023,05ZZW 111
63Steven Braun B17653,552,031,52WW 218
64Benjamin Brandt B17640,510,510,0   02
65Vadim van Kuijk B17599,0124,564,56WWZ 0103
66Marco Braam B17531,040,021,02ZZ-2-42
67Hedser Dijkstra B17490,510,510,0   0-5
68Hans Rigter B17470,520,520,0   0-17
69Jacques Boonstra A17432,0101,550,55WZW 1-70
70Patrick van Waardenburg B17381,521,520,0   05
71Albert Marks B17366,072,533,54WZW 236
72Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
73Roy Vink B17191,020,011,01W 119
74Edwin Peters B17196,594,042,55ZWW 129
75Robert Naasz B17051,570,031,54WWZ 0-52
76Theo van Amerongen B16852,560,022,54WZW 0-24
77Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
78Jan Groen B16770,000,0 0,0   00
79Wisse Witmans B16507,0131,535,510ZWZ 0-5
80Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
81Ron Brachten B16451,011,010,0   025
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Xadya van Bruxvoort B16210,010,010,0   0-13
84Zekria Amani B16201,521,520,0   013
85Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
86Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
87Horst Eder B16024,581,023,56WZW 02
88Bob Kooij B15924,071,023,05ZWZ-14
89Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
90Rob van Belle B15865,5120,525,010ZWZ 0-31
91Wilfred Jansz B15790,520,520,0   0-21
92Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
93Lex van Hattum B15585,5112,033,58WZZ 0-17
94Jan Vermeer B15536,0131,045,09ZWZ-1-39
95Erik Gort C15482,022,020,0   022
96Hendrik van Buren C15243,590,023,57ZZW-1-15
97Danny Hageman C15141,021,020,0   0-12
98Theo Koeweiden C14963,080,532,55ZZW-1-11
99Henk Schunck C14751,550,021,53WZW 10
100Hans Corbeel C14730,000,0 0,0   00
101Christian Simon C14711,021,020,0   019
102Peter van Deursen C14643,571,022,55ZWZ-120
103Lion de Kok C14620,040,020,02ZW 0-35
104Andre van Kuijk C14554,080,523,56WZZ 0-6
105Gerrie Arends C14465,090,524,57ZWZ-127
106Jonathan van der Krogt C14401,031,030,0   0-24
107Herman de Munnik C14353,560,013,55ZZW-126
108John Bijlsma C14264,090,034,06ZWZ 012
109Hans Derendorp C14244,050,0 4,05WWZ 133
110Kazem Mollahosseini C13983,561,012,55WWZ-122
111Ko Kooman C13942,090,022,07WZW-1-43
112Bryan Hieltjes C13883,060,512,55ZWZ-1-8
113Jan Zuidema C13843,091,022,07ZZW-1-21
114Kees van Keulen C13833,0100,522,58ZWW 0-48
115Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
116Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
117André de Groot C13530,010,010,0   0-13
118Bram Hamers C13454,070,024,05ZZW-138
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Cesar Eisma C13024,0120,024,010WZW 2-45
121Theo van Lotringen C12955,0110,015,010ZWW 0-17
122Abdullah Al Temimi C12870,000,0 0,0   00
123Hans Meijer C12582,060,012,05WZW 1-30
124Peter Hamers C12562,561,021,54ZWZ 0-4
125Thijs Stomphorst C12503,060,512,55ZWW 115
126Jelle Noordhuis C12430,010,010,0   0-10
127Pim Rijmer C12254,070,0 4,07ZWW 127
128Jan Sanders C12103,080,013,07ZWZ-1-36
129Ahmad Samman C12063,040,0 3,04WZW 026
130Cor van der Jagt C12062,071,021,05ZWZ-1-30
131Meindert Rudolphi C11772,030,0 2,03ZZW-124
132Constant Nieuwenstein C11750,010,0 0,01Z-10
133Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
134Bob Hartogh Heijs C11361,070,0 1,07WZW 1-64
135Raymond Hendriks C11356,590,0 6,59WZZ-181
136Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
137Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
138Werner Gubbels C11080,010,0 0,01W 1-15
139Jan Diekema C10953,590,013,58ZZW 0-2
140Suzanne Verhaar C10802,530,0 2,53WWZ 137
141Bert Maas C10482,550,012,54ZWZ 0-2
142Frans Berben C10450,020,010,01W 1-6
143Hanna Wierts C10330,000,0 0,0   00
144Philip Stibbe C10094,0100,0 4,010WZZ 0-16
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Shadi Aldiab C10000,000,0 0,0   00
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Martin Slanican C9850,000,0 0,0   00
152Victor Droop C9722,040,0 2,04WZW 29
153Guido Burger C7750,050,0 0,05WZW 1-25

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Ilya Razdolski A25004,0425004,0423130,0 2182313
3Bent Schleipfenbauer A24281,0124281,0119180,0 5311918
4Richard van der Wel A23722,0225101,0122351,013662035
5Sander Berkhout A23412,0223412,0220800,0 2842080
6Rob Huberts A23391,0118750,0 23391,014841875
7William Shakhverdian A23382,0223382,0220650,0 2962065
8Eelco de Vries A23111,0223111,0222340,0 842234
9Otto Wilgenhof A22986,0722602,5323253,541942155
10Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
11Wouter van Rijn A22516,0922632,5422403,55652204
12Dirk Hoogland A22495,0622574,5522060,511142159
13Ron Brachten B22431,0122431,0116450,0 6231645
14Toon Janssen A22325,0521693,0323282,023941909
15Remco Gerlich A22243,0321622,0223471,012881969
16Kevin Verfuerth A22044,0422044,0420020,0 2372002
17Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
18Sjoerd van Roosmalen A21443,0421443,0420960,0 552096
19Michiel Blok A21343,0522293,0417550,01-962214
20Pieter Verhoef A21242,0421242,0421230,0 42123
21Tom Bus A21177,01121323,0421084,07-172133
22Laurens Storms A20881,5320650,0 20881,53232065
23Wouter Abrahamse A20733,5520542,0321031,52652021
24Coen Mekers A20430,5120430,5118670,0 1831867
25Linus Bohlsen A20420,0020420,0 20420,0 02042
26Bob Beeke A20330,5220330,5222440,0 -2292244
27Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
28Gerben Hendriks A20117,51219282,0420535,581521917
29Jeroen van Ginneken A20091,5218190,5122001,011471874
30Jan van de Linde A20061,0220440,0 20061,02-392044
31Bart de Kort A20045,51121271,5219774,09471972
32Daan Holtackers A19991,5219991,5219080,0 981908
33Fred Reulink A19902,0419041,0322471,01631938
34Peter Boel A19803,5819641,5319892,05-2322146
35Frank Schleipfenbauer A19681,5319681,5321560,0 -2122156
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Roy Vink B19401,0216340,0122461,012401719
38Mick Van Randtwijk A19281,0219281,0220020,0 -792002
39Vadim van Kuijk B19149,01219514,5618774,562581759
40Piet de Mol B18983,0417800,0 18983,041441780
41Koen Maassen van den Brink A18842,5620822,0316860,53-991961
42Désiré Fassaert A18763,5618511,0218882,54581831
43Jan Knuiman A18763,5817501,0219182,56-1171962
44Pascal Losekoot A18722,0418722,0420030,0 -1552003
45Ruud Wille A18667,51419412,5418365,01031871
46Jan Willem van Willigen B18634,0518762,0318432,02731802
47Albert Marks B18586,0718302,5318803,541581736
48Barth Plomp A18563,5817901,5419232,04-341874
49Sander van Vucht A18512,5719581,0218081,55-111857
50Jaap Vogel A18500,0218500,0221660,0 -3432166
51Steven Braun B18483,5519012,0317681,521011765
52Henk Gerdsen A18223,0721141,0117742,06-491859
53Erik Gort C18112,0218112,0215480,0 2851548
54Theo Jurrius A18031,0319391,0215320,01-2592032
55Benjamin Brandt B18020,5118020,5117640,0 401764
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57Patrick van Waardenburg B17971,5217971,5217380,0 641738
58Ronnie Eggink B17934,0718051,0217893,05391765
59Hans van Capelleveen B17930,0017930,0 17930,0 01793
60Paul de Freytas A17871,5417871,5418580,0 -841858
61Edwin Peters B17826,5920254,0415882,55921719
62Anne Paul Taal A17750,5217750,5218920,0 -1281892
63Zekria Amani B17741,5217741,5216200,0 1671620
64Ruud Verhoef A17651,5518521,5316360,02-1321873
65Jeroen Kersten A17561,0318831,0215010,01-801827
66Bert Duijker A17381,0317381,0318160,0 -871816
67Koen van Keulen A17272,0317272,0318050,0 -871805
68Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
69Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
70Jan Groen B16770,0016770,0 16770,0 01677
71Ton van Eck B16732,5415890,0 16732,541021589
72Wisse Witmans B16707,01315711,5317005,510151650
73Tijs van Dijk B16271,0216140,0 16271,02121614
74Hedser Dijkstra B16250,5116250,5117490,0 -1291749
75Theo van Amerongen B16122,5613070,0217652,54-971685
76Bob Kooij B16084,0715331,0216393,05201592
77Jacques Boonstra A16052,01016711,5515390,55-2081743
78Ivo van der Gouw B16020,5116020,5117690,0 -1741769
79Horst Eder B15954,5814691,0216373,56-51602
80Volker Schleputz B15930,5115750,0 15930,51191575
81Hans Derendorp C15534,0514240,0 15534,051621424
82Hans Rigter B15530,5215530,5217470,0 -2111747
83Nico Schoenmakers A15480,0115480,0117920,0 -2541792
84Robert Naasz B15481,5713530,0316941,54-2091705
85Rob van Belle B15435,51213850,5215755,010-741586
86Lex van Hattum B15245,51116912,0314613,58-511558
87Marco Braam B15231,0414140,0216321,02-2721753
88Herman de Munnik C15223,5612220,0115833,551131435
89Peter van Deursen C15133,5715851,0214842,55691464
90Werner Passchier B15071,0316460,0 15071,03-1581646
91René van Alfen A15010,0315010,0318220,0 -3621822
92Gerrie Arends C14975,0913130,5215494,57781446
93Jan Vermeer B14976,01313751,0415515,09-951553
94Hendrik van Buren C14773,5913600,0215103,57-621524
95Theo Koeweiden C14753,0813000,5315792,55-321496
96Hans Corbeel C14730,0014730,0 14730,0 01473
97Johan Wolbers A14670,0114670,0119960,0 -5511996
98John Bijlsma C14664,0911970,0316004,06521426
99Henk Schunck C14661,5513160,0215651,53-91475
100Kazem Mollahosseini C14663,5619331,0113722,55901398
101Bram Hamers C14624,0711460,0215894,051551345
102Erik Wille B14621,0214621,0217840,0 -3351784
103Andre van Kuijk C14554,0813440,5214923,56-61455
104Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
105Suzanne Verhaar C13672,5310800,0 13672,533241080
106Danny Hageman C13671,0213671,0215140,0 -1591514
107Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
108Bryan Hieltjes C13483,0616310,5112912,55-481388
109Ahmad Samman C13423,0412060,0 13423,041621206
110Jan Zuidema C13423,0915601,0212792,07-631384
111Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
112Meindert Rudolphi C13382,0311770,0 13382,031851177
113Wilfred Jansz B13270,5213270,5215790,0 -2731579
114Hub Kusters B13190,5416390,0 13190,54-3751639
115Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
116Pim Rijmer C13114,0712250,0 13114,071131225
117Xadya van Bruxvoort B13090,0113090,0116210,0 -3251621
118Raymond Hendriks C13016,5911350,0 13016,592471135
119Ko Kooman C12892,0912070,0213122,07-1481394
120Kees van Keulen C12883,01012940,5212862,58-1431383
121Abdullah Al Temimi C12870,0012870,0 12870,0 01287
122Thijs Stomphorst C12853,0613250,5112772,55501250
123Theo van Lotringen C12685,01111700,0112785,010-441295
124Jonathan van der Krogt C12651,0312651,0314400,0 -1991440
125Lion de Kok C12560,0413290,0211830,02-2411462
126Peter Hamers C12302,5613021,0211941,54-301256
127Cesar Eisma C12274,01211440,0212434,010-1201302
128Jan Smallenbroek B12100,0116190,0 12100,01-4251619
129Constant Nieuwenstein C11640,0111750,0 11640,01-111175
130Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
131Hans Meijer C11372,0610090,0111632,05-1511258
132Jan Sanders C11273,0810780,0111343,07-1191210
133Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
134Cor van der Jagt C11142,0714751,029701,05-1221206
135Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
136Jan Diekema C11003,5910070,0111123,5831095
137Bert Maas C10532,559750,0110732,5431048
138André de Groot C10370,0110370,0113530,0 -3291353
139Hanna Wierts C10330,0010330,0 10330,0 01033
140John van Brink C10100,519870,0 10100,5125987
141Victor Droop C10092,049720,0 10092,0446972
142Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
143Shadi Aldiab C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jelle Noordhuis C10000,0110000,0112430,0 -2531243
147Philip Stibbe C9914,01010090,0 9914,010-341009
148Martin Slanican C9850,009850,0 9850,0 0985
149Frans Berben C9820,0210050,019580,01-691045
150Bob Hartogh Heijs C9521,0711360,0 9521,07-2481136
151Werner Gubbels C7610,0111080,0 7610,01-3621108
152Marga Bles C7220,019890,0 7220,01-278989
153Guido Burger C6620,057750,0 6620,05-138775

Scroll naar top