Zaterdagteams trekken Nederland in

In de derde (tweede) ronde van de KNSB-competitie vliegen de ASV-teams uit. We zien onze schakers in heel Nederland. ASV 1 naar Sint Jacobiparochie, ASV 2 naar Tilburg, ASV 3 naar Den Bosch, ASV 4 naar Lonneker, ASV 5 naar Zutphen en ASV 6 naar Bunschoten-Spakenburg.

Emanuel Lasker 1 – ASV 1 1,5-6,5
1. Sikko Ros (2161) – Wouter van Rijn (2156) 1-0
2. Erik Bosma (1996) – Eelco de Vries (2233) 0-1
3. Tjalling Wiersma (2130) – Dirk Hoogland (2102) 0-1
4. Jan Hibma (2089) – Jaap Vogel (2125) 0,5-0,5
5. Rienk Sybesma (2082) – Richard van der Wel (1998) 0-1
6. Dolf Wissmann (1993) – Pieter Verhoef (2120) 0-1
7. Hans Kemperman (1947) – Mick van Randtwijk (1993) 0-1
8. Murk Viersma (1947) – Peter Boel (2102) 0-1

De Stukkenjagers 3 – ASV 2 4,5-3,5
1. Henk Jan Beukema (1967)  – Otto Wilgenhof  (2104) 0,5-0,5
2. Ron de Veen (1883) – Tom Bus (2128) 0,5-0,5
3. Christiaan Beukema (1864) – Frank Schleipfenbauer (2142) 0,5-0,5
4. Paul Castermans (1762) – Sjoerd van Roosmalen (2095) 0-1
5. Kienfong Lie Kwie (1823) – Jan van de Linde (2075) 0,5-0,5
6. Joost Op ‘t Hoog (1811) – Theo Jurrius (2043) 0,5-0,5
7. Constantijn Beukema (1841) – Coen Mekers (1860) 1-0
8. Tommy Grooten (1734) – Roy Vink (1796) 1-0

HMC Den Bosch 2 – ASV 3 5,5-2,5
1. Daniël Vanheirzeele (2171) – Fred Reulink (1972) 0-1
2. Tom Verhoeven (2131) – Bent Schleipfenbauer (1898) 1-0
3. Frits Obers (2131) – Anne Paul Taal (1895) 0,5-0,5
4. Jeroen van den Bersselaar (2182) – Barth Plomp (1944) 1-0
5. Chiel Koster (1973) – Daan Holtackers (1881) 0,5-0,5
6. Gert de Rooij (1936) – Koen Maassen van den Brink (1998) 0,5-0,5
7. Pierre Smeets (2032) – Hans Rigter (1775) 1-0
8. Léon ter Beek (1793) – Ruud Wille (1882) 1-0

Lonneker 2 – ASV 4 3-5
1. Léon Stuij (1841) – René van Alfen (1791) 0-1
2. Anjo Anjewierden (1843) – Ruud Verhoef (1835) 0,5-0,5
3. Roelof Berkepeis (1802) – Bert Duijker (1848) 0,50,5
4. Gijs Gerritsen (1895) – Désiré Fassaert (1857) 0-1
5. Boris Tsoukermann (1916) – Vadim van Kuijk (1697) 1-0
6. Jeroen Klein Essink (1690) – Sander van Vucht  (1864) 0,5-0,5
7. Wim Stoltenborgh (1693) – Toon Janssen (1794) 0,5-0,5
8. Henk Jonkers (1625) – Paul de Freytas (1916) 0-1

Zutphen 1 – ASV 5 5-3
1. Klaas Hagendijk (1877) – Gerben Hendriks (1840) 1-0
2. Nagib Zafari (1900) – Jacques Boonstra (1794) 0-1
3. Arthur Arakelyan (1817) – Ivo van der Gouw (1786) 1-0
4. Mark van de Berg (1844) – Koen van Keulen (1723) 0-1
5. Alexandr Sahakian (1834) – Benjamin Brandt (1720) 1-0
6. Peter Dupain (1683) – Edwin Peters (1699) 1-0
7. René Meijer (1639) – Albert Marks (1693) 1-0
8. Jos Landsheer (1681) – Wisse Witmans (1527) 0-1

En Passant 3 – ASV 6 6,5-1,5
1. Johannes Kossen (2050) – Ron Brachten (1635) 1-0
2. Fred Buitenhuis (1845) – Jan Vermeer (1611) 1-0
3. Hans de Vries (1730) – Horst Eder (1598) 0,5-0,5
4. Frank Woudenberg (1655) – Theo Koeweiden (1514) 1-0
5. Mike Ruitenbeek (1461) – Henk Schunck (1505) 1-0
6. Rick van Beek (1607) – André van Kuijk (1477) 1-0
7. Jeroen Makkinje (1400) – André de Groot (1418) 0-1
8. Franciscus Hartog (1519) – Constant Nieuwenstein (1233) 1-0

Scroll naar top