KNSB-competitie: Vier ASV-teams achter de borden

Emanual Lasker 1 – ASV 1 4-4
1. Sikko Ros (2177) – Saṥa Albers (2036) 0,5-0,5
2. Tjalling Wiersma (2145) – Tom Bus (2036) 1-0
3. Rienk Sijbesma (2039) – Eelco de Vries (2242) 0,5-0,5
4. Erik Bosma (2004) – Dirk Hoogland (2165) 0,5-0,5
5. Jan Hibma (2101) – Sander Berkhout (2093) 0-1
6. Murk Viersma (1955) – William Shakhverdian (2038) 0,5-0,5
7. Catharinus Mulder (1989) – Wouter van Rijn (2154) 1-0
8. Dolf Wissmann (2011) – Peter Boel (2178) 0-1

ASV 2 heeft door het terugtrekken van Rokade 1 aan het begin van het seizoen een vrije ronde.

ASV 3 – Veenendaal 1 3-5
1. Rik Roelofs (2098) – Stefan Bekker (2313) 0-1
2. Jan van de Linde (2056) – Tijmen Kampman (2251) 0-1
3. Remco Gerlich (1937) –  Etiënne Goudriaan (2310) 1-0
4. Wouter Abrahamse (2018) – Erik van den Dikkenberg (2114) 0-1
5. Ruud Wille (1861) – Joost Offringa (2288) 0-1
6. Bram Zaalmink (1703) – Gunie du Chatinier (1873) 1-0
7. Vadim van Kuijk (1869) – Marcella Günther (1876) 0-1
8. Barth Plomp (1885) – Gerard Bulthuis (1663) 1-0

ASV 4 – BSG 2 4,5-3,5
1. Paul de Freytas (1947) – Tom de Ruiter (1977) 0-1
2. Sander van Vucht (1848) – Theo Slisser (2015) 0,5-0,5
3. Daan Holtackers (1867) – Ruben Piel (1862) 1-0
4. Désiré Fassaert (1858) – Eddy van der Velden (1890) 0,5-0,5
5. Bert Duijker (1849) – Bert Kieboom (1806) 0-1
6. Gerben Hendriks (1827) – Rob Disselhoff (1813) 0,5-0,5
7. Philippe Friesen (1805) – Melchior Brandenburg (1757) 1-0
8. René van Alfen (1797) – Kees Jan den Dolder (1879) 1-0

Zutphen 1 – ASV 5 4-4
1. Arthur Arakelyan (1806) – Jacques Boonstra (1708) 1-0
2. Peter Dupain (1731) – Ivo van der Gouw (1755) 1-0
3. Olav Wilgenhof (1727) – Edwin Peters (1718) 0,5-0,5
4. Eric Kloppers (1887) – Roy Vink (1700) 0-1
5. René Meijer (1593) – Steven Braun (1760) 0,5-0,5
6. Jacques Ferfers (1582) – Ron Brachten (1681) 0-1
7. Edwin Velzel (-) – Jan Vermeer (1588) 0-1
8. Wester Velzel (1314) – Albert Marks (1667) 1-0

ASV 6 – Veenendaal 2 is op verzoek van Veenendaal 2 uitgesteld.

Scroll naar top