KNSB-competitie – 5e ronde

De “schaaklockdown” is voorbij. De oorspronkelijke 5e ronde is verplaatst naar 21 mei en wordt dus als 9e ronde gespeeld. ASV 6 is deze ronde vrij.

Schaakstad Apeldoorn 2 – ASV 1 4-4
1. Erik Smit (2140) – Peter Boel (2180) 0-1
2. Tom Meurs (2219) – Eelco de Vries (2237) 0,5-0,5
3. Freddie van der Elburg (2192) – Dirk Hoogland (2147) 1-0
4. Marcel Boel (2184) – Jaap Vogel (2146) 1-0
5. Nikolai Kabanof (1984) – Michiel Blok (2151) 0-1
6. Martin van Dommelen (2124) – Otto Wilgenhof (2070) 0,5-0,5
7. Jelle Bauer (1884) – Sander Berkhout (2106) 0-1
8. Casper Wouters (1973) – Wouter van Rijn (2139) 1-0

Lonneker 1 – ASV 2 2-6
1. Arno van Akkeren (2002) – Jan van de Linde (2069) 0,5-0,5
2. Jokim van den Bos (2077) – Tom Bus (2041) 0-1
3. Jarno Scheffner (1911) – Frank Schleipfenbauer (2117) 0-1
4. Jürgen Meijerink (1971) – Bent Schleipfenbauer (1972) 1-0
5. Robin Bos (2023) – Theo Jurrius (2013) 0,5-0,5
6. Niklas Brinkers (1802) – Sjoerd van Roosmalen (2075) 0-1
7. Gijs Gerritsen (1916) – Koen Maassen van den Brink (2003) 0-1
8. Jeroen Klein Essink (1739) – Rik de Lange (-) 0-1

ASV 3 – UVS 2 5,5-2,5
1. Richard van der Wel (2023) – geen tegenstander 1-0 R
2. Wouter Abrahamse (2001) – geen tegenstander 1-0 R
3. Jan Knuiman (1962) – Dennis Breuker (2033) 0,5-0,5
4. Bram Zaalmink (1662) – Ruud van de Plassche (1949) 0-1
5. Vadim van Kuijk (1884) – Diderick Holtland (1942) 0-1
6. Bart de Kort (1834) – Ruud van der Spoel (1844) 1-0
7. Barth Plomp (1869) – Pepijn van Erp (1916) 1-0
8. Albert Marks (1645) – Thomas Willemsen (1977) 1-0

ASV 4 – UVS 3 6-2
1. Daan Holtackers (1879) – Ron van Dijk (1728) 1-0
2. Paul de Freytas (1923) – Tsjisang Cheung (1880) 1-0
3. Désiré Fassaert (1853) – Klaus Wüstefeld (1805) 0,5-0,5
4. Sander van Vucht (1854) – Kosse Stegman (-) 0,5-0,5
5. Gerben Hendriks (1830) – Lambert Hofman (1713) 1-0
6. Philippe Friesen (1844) – Dirk van Nuland (1620) 1-0
7. René van Alfen (1812) – Furkan Dengiz (1623) 0-1
8. Ksenia Badrakova (1455) – Jan-Hendrik Donkervoort (1631) 1-0

Pallas 3 – ASV 5 4-4
1. Chris Rindertsma (1837) – Ruud Wille (1867) 0,5-0,5
2. Jop Rouwhorst (1822) – Edwin Peters (1731) 0,5-0,5
3. Marco van Sittert (1666) – Ivo van der Gouw (1745) 1-0
4. Henk van der Tol (1630) – Jacques Boonstra (1701) 1-0
5. Gerard Burgers (1679) – Steven Braun (1756) 0-1
6. Robert Capel (1689) – Roy Vink (1790) 0,5-0,5
7. Max Merza (1620) – Ron Brachten (1682) 0,5-0,5
8. Piet Ypma (1626) – Jan Vermeer (1589) 0-1

Scroll naar top