Wordt ronde 7 de ronde van de beslissingen?

In de KNSB-competitie staat vandaag de zevende (zesde) ronde op het programma. ASV 1 is live te volgen via http://www.caissa-eenhoorn.nl/live/mosaic.htm?event=KNSB20190316

Caissa Eenhoorn 1 – ASV 1 5,5-4,5
1. Mykhailo Dorokhin (2275) – Wouter van Rijn (2105) 0-1
2. Arne Moll (2180) – Tom Bus (2139) 0,5-0,5
3. Henk-Jan Visser (2283) – Eelco de Vries (2236) 1-0
4. Martijn Monteban (2286) – Bob Beeke (2282) 1-0
5. Daan Zult (2320) – Pieter Verhoef (2089) 1-0
6. Peter Doggers (2142) – Jaap Vogel (2163) 0,5-0,5
7. Alexander Geerts (2085) – Murat Duman (1939) 1-0
8. Jerrel Thakoerdien (2181) – Otto Wilgenhof (2139) 0-1
9. Ron Deen(2149) – Dirk Hoogland (2065) 0-1
10. Farhad Mukhtarov (2176) – Peter Boel (2087) 0,5-0,5

Pallas 1 – ASV 2 4,5-3,5
1. Morris Merza (2161) – Mick van Randtwijk (2086) 0-1
2. Guy Bielderman (2042) – Frank Schleipfenbauer (2146) 1-0
3. René Renders (2103) – Sander Berkhout (2072) 0,5-0,5
4. Jim Klinge (1957) – Sjoerd van Roosmalen (2080) 0,5-0,5
5. Max van de Pavoordt (2009) – Jan van de Linde (2122) 1-0
6. Pim Heijne (1962) – Theo Jurrius (2085) 1-0
7. Radboud de Roos (1939) – Richard van der  Wel (1978) 0-1
8. Johnny Paans (1879) – Johan Wolbers (2035) 0,5-0,5

KTC 1 – ASV 3 4-4
1. Rudy Veenhoff (1936) – Anne Paul Taal  (1888) 0,5-0,5
2. Hamoun Habibi (2167) – Barth Plomp (1932) 1-0
3. Mark Agterberg (2065) – Fred Reulink (1957) 0,5-0,5
4. Hemmo Mulder (2008) – Wouter Abrahamse (1988) 0-1
5. Gert Kamstra (1869) – Coen Mekers (1849) 0,5-0,5
6. Marcel Lever (1871)  – Daan Holtackers (1867) 0,5-0,5
7. Aat Liefboer (1884) – Quirine Naber (1729) 0,5-0,5
8. Evert Aalten (1965) – Ruud Wille (1847) 0,5-0,5

UVS 2 – ASV 4 7-1
1. Roy van de Hatert (2126) – Paul de Freytas (1899) 0,5-0,5
2. Dennis Breuker (2025) – Désiré Fassaert (1862) 0,5-0,5
3. Pepijn van Erp (1954) – Ruud Verhoef (1863) 1-0
4. Ivar Heine (1969) – René van Alfen (1811) 1-0
5. Hans Quint (1930) – Bert Duijker (1908) 1-0
6. Jeroen Clèrmonts (1941) – Gerben Hendriks (1788) 1-0
7. Thomas Willemsen (1946) – Ivo van der Gouw (1816) 1-0
8. Diderick Holtland (1871) – Steven Braun (1739) 1-0

Amersfoort 3 – ASV 5 4-4
1. Remy Sennema (1859) – Jacques Boonstra (1726) 0-1
2. Wiebe de Witte (1764) – Vadim van Kuijk (1727) 1-0
3. Ruud Küchler (1719) -Werner Passchier (1659) 0-1
4. Hans Manuel (1641) – Ron Brachten (1651) 1-0
5. Chris Roelandt (1518) – Jan Vermeer (1633) 0,5-0,5
6. Peter Nitrauw (1552) – Wisse Witmans (1579) 0,5-0,5
7. Luc Kepers (1470) – André van Kuijk (1435) 0-1
8. André Corpeleijn (1395) – Constant Nieuwenstein (-) 1-0