Uitslagen en standen na interne ronde 7 en externe ronde 1 (SOS)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Kees van KeulenVictor Droop1-0 (Interne beker)
Gerben HendriksPeter Boel½-½
Ruben HogenhoutPaul Schoenmakers1-0
Jan KnuimanToon Janssen1-0
Bart de KortJacques Boonstra1-0
Piet de MolRuud Wille1-0
Bob KooijRob van Belle½-½
Werner PasschierPeter van Deursen1-0
Peter HamersJan Vermeer0-1
Kazem MollahosseiniHendrik van Buren0-1
Christian SimonTheo van Lotringen1-0
Clemens WijmanWolter van den Ham1-0
Hans MeijerPim Rijmer1-0
Cesar EismaJan Sanders½-½
Bob Hartogh HeijsJoost Gresnigt1-0
Philip StibbeCor van der Jagt0-1
Werner GubbelsFrans Berben1-0
Suzanne VerhaarBart van Etten1-0
John van BrinkRaymond Hendriks0-1
Martin SlanicanJan Diekema0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
Theo van Lotringenextern½-½
externGerben Hendriks½-½
externBob Beeke1-0
Bart de Kortextern½-½
externToon Janssen0-1
externJohn Bijlsma0-1
Wilfred Janszextern1-0
externHedser Dijkstra0-1
Dirk Hooglandextern½-½
externChristian Simon1-0
externTom Bus0-1
Koen van Keulenextern1-0
Bryan Hieltjesextern0-1
Albert Marksextern1-0
externTheo Koeweiden1-0
Zekria Amaniextern0-1
Peter Hamersextern1-0
Koen Maassen van den Brinkextern1-0
externRob van Belle½-½
externHans Rigter½-½
Horst Ederextern½-½
externJelle Noordhuis1-0
externFred Reulink1-0
externJonathan van der Krogt1-0
Ronnie Egginkextern1-0
Jeroen van Ginnekenextern½-½
Quoc My Tranextern0-1
Werner Passchierextern½-½
Anne Paul Taalextern1-0
Henk Schunckextern½-½
externCesar Eisma0-1
externPeter van Deursen1-0
externRon Brachten0-1
externNico Schoenmakers0-1
Hendrik van Burenextern0-1
externBarth Plomp1-0
Piet de Molextern0-1
Jan Diekemaextern0-1
Hub Kustersextern0-1
externErik Gort1-0
externEdwin Peters½-½
externBob Kooij½-½
Xadya van Bruxvoortextern½-½
externBert Maas½-½
externKazem Mollahosseini0-1
Danny Hagemanextern1-0
externJan Willem van Willigen½-½
externKees van Keulen0-1
Jacques Boonstraextern0-1
Jan Zuidemaextern0-1
Gerrie Arendsextern1-0
externJan Groen0-1
externBram Hamers1-0
Quirine Naberextern0-1
externHans Derendorp0-1
Hans Meijerextern0-1
Lion de Kokextern1-0
externThijs Stomphorst1-0
externDick Vliek1-0
Theo van Amerongenextern0-1
externKo Kooman0-1
Cor van der Jagtextern0-1
Hans van Capelleveenextern½-½
externVadim van Kuijk0-1
Jacques Boonstraextern1-0
externQuirine Naber0-1

ot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22970,530,530,0   0-36
2Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
3Eelco de Vries A22401,021,020,0   01
4Michiel Blok A22221,520,511,01W 115
5Wouter van Rijn A22062,031,021,01W 111
6Jaap Vogel A21770,010,010,0   0-6
7Frank Schleipfenbauer A21721,011,010,0   018
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Dirk Hoogland A21702,031,520,51Z-18
10Tom Bus A21484,582,532,05WZZ-12
11Otto Wilgenhof A21391,031,020,01W 1-11
12Pieter Verhoef A21351,040,520,52ZW 0-10
13Peter Boel A21243,570,023,55ZWZ-1-11
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Jan Knuiman A20516,591,525,07WZW 162
16Jan van de Linde A20461,031,020,01Z-1-18
17Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
18Sjoerd van Roosmalen A20380,510,510,0   0-3
19Sander Berkhout A20361,541,520,02WW 2-16
20Johan Wolbers A20351,521,520,0   08
21Ruben Hogenhout A20253,041,012,03ZZW-135
22Laurens Storms A20250,000,0 0,0   00
23Linus Bohlsen A20241,021,020,0   0-3
24Pascal Losekoot A20140,520,520,0   0-14
25Koen Maassen van den Brink A20141,521,520,0   0-4
26Wouter Abrahamse A20001,021,020,0   0-5
27Richard van der Wel A19870,520,520,0   0-19
28Murat Duman A19700,510,510,0   0-6
29Mick Van Randtwijk A19561,021,020,0   07
30Fred Reulink A19431,031,030,0   0-13
31Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
32Bent Schleipfenbauer A19120,520,520,0   0-2
33Daan Holtackers A19100,520,520,0   0-10
34Anne Paul Taal A19092,032,030,0   013
35Gerben Hendriks A18883,591,032,56ZZW 0-28
36Bart de Kort A18854,580,524,06ZZW 0-1
37Toon Janssen A18845,061,014,05WWZ 161
38Ruud Verhoef A18722,031,520,51Z-119
39Coen Mekers A18690,000,0 0,0   00
40René van Alfen A18682,022,020,0   025
41Barth Plomp A18583,580,533,05WWZ-1-9
42Rob Huberts A18540,000,0 0,0   00
43Siert Huizinga A18452,040,0 2,04ZWZ 02
44Ruud Wille A18364,091,023,07WWZ 1-27
45Jeroen Kersten A18340,000,0 0,0   00
46Paul de Freytas A18291,021,020,0   07
47Hans van Capelleveen A18240,510,510,0   0-4
48Ivo van der Gouw A18230,000,0 0,0   00
49Bert Duijker A18190,520,520,0   0-12
50Henny Haggeman A18150,020,020,0   0-44
51Quirine Naber A18113,071,541,53ZWZ-1-18
52Erik Wille A18080,000,0 0,0   00
53Koen van Keulen A18072,051,021,03ZWW 1-4
54Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
55Jeroen van Ginneken B18001,521,520,0   08
56Ronnie Eggink B17934,571,013,56ZWZ 033
57Désiré Fassaert B17833,561,522,04ZZW 017
58Robert Naasz B17790,000,0 0,0   00
59Hans Rigter B17780,510,510,0   0-2
60Nico Schoenmakers B17761,011,010,0   011
61Steven Braun B17752,531,521,01Z-128
62Marco Braam B17630,000,0 0,0   00
63Jan Willem van Willigen B17551,541,530,01Z-1-6
64Jacques Boonstra B17544,081,033,05WWZ-16
65Hedser Dijkstra B17531,011,010,0   024
66Piet de Mol B17442,570,012,56ZWW 2-25
67Patrick van Waardenburg B17410,000,0 0,0   00
68Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
69Albert Marks B17372,041,021,02WZ 0-11
70Hub Kusters B17213,060,013,05ZZW 1-14
71Theo van Amerongen B17201,530,011,52ZW 0-11
72Dick Vliek B17101,021,020,0   0-2
73Jan Groen B17061,011,010,0   018
74Edwin Peters B17024,070,533,54WZZ-2-11
75Wisse Witmans B16930,000,0 0,0   00
76Tijs van Dijk B16800,000,0 0,0   00
77Xadya van Bruxvoort B16350,510,510,0   03
78Ron Brachten B16331,521,520,0   06
79Vadim van Kuijk B16312,532,020,51Z-123
80Zekria Amani B16300,010,010,0   0-23
81Bob Kooij B16253,060,512,55WZW 1-2
82Rob van Belle B16173,570,513,06ZWZ 03
83Lex van Hattum B16150,540,0 0,54ZZW 0-40
84Werner Passchier B16124,591,023,57ZZW 1-18
85Jan Vermeer B15943,070,013,06WWZ 0-9
86Wilfred Jansz B15811,011,010,0   018
87Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
88Theo Koeweiden B15621,040,011,03WZW 1-23
89Horst Eder B15452,050,511,54ZZW 0-20
90Oscar Mercan C15330,000,0 0,0   00
91Hans Derendorp C14804,551,013,54WZZ 054
92Peter van Deursen C14701,540,011,53ZWZ-1-15
93Hendrik van Buren C14692,560,012,55WWZ-1-22
94Kees van Keulen C14675,571,014,56WZW 045
95Danny Hageman C14651,011,010,0   019
96Hans Corbeel C14640,000,0 0,0   00
97Henk Schunck C14492,560,512,05WZZ-1-10
98John Bijlsma C14443,551,012,54WZZ 041
99Gerrie Arends C14372,531,011,52WW 224
100Ko Kooman C14375,051,014,04ZZW 057
101Jonathan van der Krogt C14360,010,010,0   0-11
102Erik Gort C14230,040,010,03ZWW 1-55
103Herman de Munnik C14200,520,0 0,52ZZ-2-14
104Lion de Kok C14182,031,011,02WW 29
105Peter Hamers C14131,541,520,02ZW 0-4
106Christian Simon C13973,060,013,05ZWW 1-3
107Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
108Andre van Kuijk C13831,530,511,02ZZ-2-22
109Kazem Mollahosseini C13833,071,012,06WZW 0-9
110Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
111Theo van Lotringen C13735,080,514,57WWZ 129
112Bryan Hieltjes C13720,010,010,0   0-5
113Clemens Wijman C13604,070,0 4,07WZW 1-3
114André de Groot C13530,000,0 0,0   00
115Jan Zuidema C13493,050,013,04ZZW 011
116Bram Hamers C13360,050,020,03ZWZ-1-59
117Hans Meijer C13213,560,013,55WZW 116
118Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
119Jelle Noordhuis C12860,010,010,0   0-11
120Thijs Stomphorst C12372,040,012,03WWZ 19
121Cesar Eisma C12136,091,015,08WZW 054
122Jan Sanders C11970,540,0 0,54ZWZ 0-34
123Pim Rijmer C11952,060,0 2,06ZWZ 0-14
124Wolter van den Ham C11910,010,0 0,01Z-1-9
125Quoc My Tran C11911,550,011,54ZZW 0-9
126Bob Hartogh Heijs C11762,060,0 2,06WZW 0-32
127Constant Nieuwenstein C11700,510,0 0,51Z-1-1
128Cor van der Jagt C11622,070,012,06ZWZ 0-38
129Werner Gubbels C11473,040,0 3,04ZZW 030
130Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
131Ahmad Samman C11310,000,0 0,0   00
132Frans Berben C11223,080,0 3,08WWZ 0-17
133Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
134Philip Stibbe C10984,070,0 4,07WZW 16
135Bert Maas C10754,050,513,54WWZ 049
136Jan Diekema C10581,040,011,03ZWZ-1-29
137Hanna Wierts C10460,000,0 0,0   00
138Victor Droop C10410,030,0 0,03ZWZ-1-34
139Suzanne Verhaar C10263,040,0 3,04WZW 026
140Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
141Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
142Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
143Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
144Raymond Hendriks C9881,030,0 1,03ZWZ-1-8
145Martin Slanican C9870,010,0 0,01W 1-13
146Bart van Etten C9833,060,0 3,06WZZ 012
147John van Brink C9502,050,0 2,05ZZW 1-12
148Guido Burger C8740,030,0 0,03ZWW 1-34

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Frank Schleipfenbauer A26091,0126091,0121720,0 4552172
2Michiel Blok A23841,5222480,5125201,011772222
3Hedser Dijkstra B23411,0123411,0117530,0 6121753
4Wouter van Rijn A22742,0321511,0225211,01792206
5Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
6Eelco de Vries A22571,0222571,0222400,0 182240
7Dirk Hoogland A22412,0322951,5221330,51792170
8Ruben Hogenhout A22313,0425561,0121222,032412025
9Jan Knuiman A21896,5920831,5222195,072002051
10Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
11Tom Bus A21654,5823182,5320732,05192148
12René van Alfen A21602,0221602,0218680,0 3171868
13Jan Groen B21431,0121431,0117060,0 4551706
14Johan Wolbers A21221,5221221,5220350,0 952035
15Toon Janssen A20995,0621281,0120934,052761884
16Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
17Peter Boel A20863,5718500,0221813,55-492124
18Pieter Verhoef A20761,0421790,5219730,52-692135
19Otto Wilgenhof A20621,0322561,0216730,01-882139
20Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
21Mick Van Randtwijk A20371,0220371,0219560,0 881956
22Nico Schoenmakers B20321,0120321,0117760,0 2671776
23Jaap Vogel A20270,0120270,0121770,0 -1562177
24Bob Beeke A20260,5320260,5322970,0 -3072297
25Laurens Storms A20250,0020250,0 20250,0 02025
26Wilfred Jansz B20131,0120131,0115810,0 4501581
27Anne Paul Taal A20102,0320102,0319090,0 1141909
28Ruud Verhoef A20042,0320771,5218570,511511872
29Linus Bohlsen A19891,0219891,0220240,0 -382024
30Steven Braun B19732,5319131,5220941,012261775
31Sander Berkhout A19651,5422161,5217140,02-872036
32Koen Maassen van den Brink A19571,5219571,5220140,0 -612014
33Sjoerd van Roosmalen A19540,5119540,5120380,0 -872038
34Wouter Abrahamse A19481,0219481,0220000,0 -572000
35Jan van de Linde A19241,0320491,0216760,01-1402046
36Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
37Paul de Freytas A19121,0219121,0218290,0 901829
38Danny Hageman C19121,0119121,0114650,0 4661465
39Jeroen van Ginneken B18951,5218951,5218000,0 1031800
40Bent Schleipfenbauer A18910,5218910,5219120,0 -231912
41Ronnie Eggink B18704,5720931,0118333,561101793
42Coen Mekers A18690,0018690,0 18690,0 01869
43Bart de Kort A18634,5816160,5219454,06-231885
44Pascal Losekoot A18560,5218560,5220140,0 -1722014
45Siert Huizinga A18552,0418450,0 18552,04121845
46Rob Huberts A18540,0018540,0 18540,0 01854
47Barth Plomp A18523,5817190,5319323,05-151858
48Fred Reulink A18511,0318511,0319430,0 -1051943
49Désiré Fassaert B18383,5619621,5217752,04721783
50Jeroen Kersten A18340,0018340,0 18340,0 01834
51Ivo van der Gouw A18230,0018230,0 18230,0 01823
52Murat Duman A18200,5118200,5119700,0 -1561970
53Gerben Hendriks A18123,5917781,0318282,56-1041888
54Erik Wille A18080,0018080,0 18080,0 01808
55Vadim van Kuijk B18032,5318922,0216250,511951631
56Ruud Wille A17974,0919601,0217503,07-661836
57Daan Holtackers A17920,5217920,5219100,0 -1281910
58Koen van Keulen A17882,0519141,0217041,03-231807
59Jacques Boonstra B17884,0817041,0318393,05401754
60Robert Naasz B17790,0017790,0 17790,0 01779
61Marco Braam B17630,0017630,0 17630,0 01763
62Richard van der Wel A17610,5217610,5219870,0 -2451987
63Quirine Naber A17423,0717031,5417941,53-871811
64Hans Rigter B17420,5117420,5117780,0 -381778
65Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
66Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
67Jan Willem van Willigen B17321,5418301,5314380,01-291755
68Hans van Capelleveen A17280,5117280,5118240,0 -1001824
69Hans Derendorp C17254,5517221,0117263,542991480
70Xadya van Bruxvoort B17150,5117150,5116350,0 831635
71Ron Brachten B16941,5216941,5216330,0 671633
72Dick Vliek B16941,0216941,0217100,0 -181710
73Wisse Witmans B16930,0016930,0 16930,0 01693
74Ko Kooman C16895,0515841,0117154,043091437
75Piet de Mol B16882,5711960,0117712,56-811744
76Tijs van Dijk B16800,0016800,0 16800,0 01680
77Bert Duijker A16780,5216780,5218190,0 -1531819
78Hub Kusters B16783,0612590,0117623,05-571721
79Edwin Peters B16654,0714250,5318443,54-481702
80Albert Marks B16562,0416271,0216851,02-921737
81Paul Schoenmakers A16380,0118020,0 16380,01-1711802
82Gerrie Arends C16332,5316291,0116341,522201437
83Rob van Belle B16323,5715520,5116453,06181617
84Theo van Amerongen B16311,5311880,0118531,52-1001720
85John Bijlsma C16203,5519951,0115272,542171444
86Bob Kooij B16073,0614450,5116392,55-201625
87Kees van Keulen C15915,5717391,0115664,561691467
88Werner Passchier B15774,5915681,0215803,57-531612
89Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
90Jan Vermeer B15423,0712250,0115953,06-611594
91Oscar Mercan C15330,0015330,0 15330,0 01533
92Lion de Kok C14742,0316461,0113891,02651418
93Hans Corbeel C14640,0014640,0 14640,0 01464
94Horst Eder B14622,0515570,5114381,54-1031545
95Theo van Lotringen C14535,0815630,5114384,571091373
96Theo Koeweiden B14311,0411880,0115121,03-1541562
97Henk Schunck C14212,5615460,5113962,05-381449
98Jan Zuidema C14053,059840,0115103,04671349
99Peter Hamers C14001,5416611,5211390,02-171413
100Christian Simon C13983,0611020,0114573,05-21397
101Peter van Deursen C13961,5410370,0115161,53-891470
102Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
103Lex van Hattum B13860,5416150,0 13860,54-2691615
104Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
105Hans Meijer C13723,5610060,0114453,55671321
106Hendrik van Buren C13692,569800,0114472,55-1221469
107Kazem Mollahosseini C13683,0719081,0112782,06-241383
108André de Groot C13530,0013530,0 13530,0 01353
109Clemens Wijman C13494,0713600,0 13494,07-141360
110Cesar Eisma C13276,0916391,0112885,081681213
111Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
112Bert Maas C13024,0511510,5113393,542761075
113Werner Gubbels C12963,0411470,0 12963,041791147
114Henny Haggeman A12930,0212930,0218150,0 -5661815
115Thijs Stomphorst C12872,0410510,0113652,03591237
116Herman de Munnik C12710,5214200,0 12710,52-1631420
117Bryan Hieltjes C12600,0112600,0113720,0 -1171372
118Andre van Kuijk C12151,5311190,5112631,02-1901383
119Jonathan van der Krogt C11820,0111820,0114360,0 -2651436
120Quoc My Tran C11621,558180,0112481,54-381191
121Suzanne Verhaar C11573,0410260,0 11573,041571026
122Pim Rijmer C11502,0611950,0 11502,06-591195
123Ahmad Samman C11310,0011310,0 11310,0 01131
124Philip Stibbe C11234,0710980,0 11234,07311098
125Constant Nieuwenstein C11200,5111700,0 11200,51-511170
126Erik Gort C11140,0411760,0110930,03-3641423
127Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
128Frans Berben C10823,0811220,0 10823,08-571122
129Bram Hamers C10770,0511410,0210340,03-3181336
130Zekria Amani B10620,0110620,0116300,0 -5911630
131Cor van der Jagt C10552,0710200,0110612,06-1451162
132Bob Hartogh Heijs C10542,0611760,0 10542,06-1541176
133Hanna Wierts C10460,0010460,0 10460,0 01046
134Jelle Noordhuis C10270,0110270,0112860,0 -2701286
135Bart van Etten C10253,069830,0 10253,0654983
136Jan Sanders C10020,5411970,0 10020,54-2291197
137Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
138Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
139Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
140Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
141Wolter van den Ham C9830,0111910,0 9830,01-2171191
142John van Brink C9192,059500,0 9192,05-43950
143Raymond Hendriks C9171,039880,0 9171,03-79988
144Jan Diekema C8911,048230,019131,03-1961058
145Joost Gresnigt C8020,0111450,0 8020,01-3581145
146Victor Droop C7740,0310410,0 7740,03-3011041
147Martin Slanican C6860,019870,0 6860,01-314987
148Guido Burger C6130,038740,0 6130,03-295874