Uitslagen en standen na 9e ronde Intern + 2e ronde KNSB + dubbelleden

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Tijs van DijkRobert Naasz0-1R (Interne Beker)
Bob Hartogh HeijsMarco Braam0-1 (Interne Beker)
Fred ReulinkBarth Plomp1-0 (Interne Beker)
Albert MarksJan Zuidema1-0 (Interne Beker)
Wouter van RijnDirk Hoogland½-½
Bart de KortOtto Wilgenhof0-1
Ruud WilleVadim van Kuijk½-½
Wisse WitmansTon van Eck1-0
Rob van BelleBob Kooij½-½
Kazem MollahosseiniAndre van Kuijk1-0
Theo van LotringenJan Diekema1-0
Raymond HendriksPim Rijmer1-0
Victor DroopJan Sanders0-1
Philip StibbeBert Maas½-½
Jan Vermeerextern1-0
Gerben Hendriksreglementaire winst1-0R

WitspelerZwartspelerUitslag
externGerben Hendriks1-0
Richard van der Welextern1-0
Eelco de Vriesextern½-½
Otto Wilgenhofextern½-½
externBert Duijker½-½
externRon Brachten0-1
externWilliam Shakhverdian0-1
Vadim van Kuijkextern½-½
externFred Reulink1-0
Ruud Willeextern½-½
externWouter van Rijn0-1
Jan Vermeerextern0-1
externRuud Verhoef0-1
Koen Maassen van den Brinkextern1-0
externJacques Boonstra1-0
Jaap Vogelextern0-1
Tom Busextern1-0
externLex van Hattum1-0
externBarth Plomp½-½
Theo Koeweidenextern0-1
externFrank Schleipfenbauer½-½
externDirk Hoogland0-1
Steven Braunextern½-½
René van Alfenextern0-1
Pieter Verhoefextern1-0
externAndre van Kuijk1-0
Sjoerd van Roosmalenextern½-½
externPaul de Freytas½-½
Bent Schleipfenbauerextern1-0
externBenjamin Brandt½-½
externSander Berkhout0-1
externAnne Paul Taal1-0
externMichiel Blok0-1
Edwin Petersextern1-0
Jonathan van der Krogtextern½-½
Désiré Fassaertextern1-0
Peter Boelextern½-½
Koen van Keulenextern0-1
Daan Holtackersextern½-½
externToon Janssen0-1
externAlbert Marks0-1
externAndré de Groot1-0
externTheo Jurrius0-1
externMick Van Randtwijk0-1
John Bijlsmaextern0-1
Ivo van der Gouwextern½-½
Wisse Witmansextern½-½
externSander van Vucht½-½
externBob Beeke1-0 (dubbellid)
externPascal Losekoot1-0 (dubbellid)
externKevin Verfuerth0-1 (dubbellid)
externJan Willem van Willigen0-1 (dubbellid)
externDick Vliek1-0 (dubbellid)
Bram Hamersextern0-1 (dubbellid)
externPeter Hamers0-1 (dubbellid)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Ilya Razdolski A23063,033,030,0   024
2Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
3Bob Beeke A22440,520,520,0   0-18
4Eelco de Vries A22341,021,020,0   07
5Wouter van Rijn A22135,071,533,54WZW 027
6Michiel Blok A22082,042,030,01Z-1-22
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Peter Boel A21693,571,532,04ZZW 0-43
9Jaap Vogel A21660,020,020,0   0-27
10Dirk Hoogland A21564,053,540,51Z-121
11Frank Schleipfenbauer A21561,531,530,0   0-24
12Otto Wilgenhof A21274,051,522,53WZZ-123
13Tom Bus A21256,0102,034,07ZZW-1-9
14Pieter Verhoef A21232,042,040,0   03
15Sjoerd van Roosmalen A20922,032,030,0   03
16Sander Berkhout A20802,022,020,0   023
17Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
18William Shakhverdian A20652,022,020,0   023
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Linus Bohlsen A20420,000,0 0,0   00
21Jan van de Linde A20360,010,0 0,01W 1-9
22Richard van der Wel A20352,021,011,01W 129
23Theo Jurrius A20321,031,020,01W 1-30
24Wouter Abrahamse A20092,541,021,52WZ 01
25Mick Van Randtwijk A20021,021,020,0   0-5
26Pascal Losekoot A20021,031,030,0   0-25
27Kevin Verfuerth A20013,033,030,0   034
28Johan Wolbers A19960,010,010,0   0-22
29Koen Maassen van den Brink A19812,552,030,52ZW 0-2
30Bart de Kort A19804,590,514,08ZZW 023
31Jan Knuiman A19592,561,021,54WZW 0-34
32Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
33Remco Gerlich A19381,011,010,0   02
34Bent Schleipfenbauer A19181,011,010,0   021
35Fred Reulink A19120,020,020,0   0-15
36Daan Holtackers A19081,521,520,0   07
37Barth Plomp A19033,561,532,03WWZ 113
38Toon Janssen A18994,042,022,02ZW 061
39Anne Paul Taal A18920,520,520,0   0-11
40Gerben Hendriks A18915,5111,034,58WZW 032
41Jeroen van Ginneken A18741,520,511,01W 112
42Ruud Verhoef A18731,551,530,02WZ 0-24
43Paul de Freytas A18691,531,530,0   0-2
44Coen Mekers A18670,510,510,0   07
45Sander van Vucht A18572,571,021,55ZWZ-1-5
46Henk Gerdsen A18562,050,0 2,05WZZ-1-15
47Rob Huberts A18550,000,0 0,0   00
48Ruud Wille A18506,0122,034,09WZW 1-13
49Désiré Fassaert A18383,551,012,54WWZ 020
50René van Alfen A18370,020,020,0   0-26
51Quirine Naber A18300,000,0 0,0   00
52Jeroen Kersten A18230,520,510,01Z-1-13
53Bert Duijker A18070,520,520,0   0-18
54Jan Willem van Willigen B18052,531,521,01W 115
55Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
56Nico Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
57Erik Wille B17971,011,010,0   00
58Koen van Keulen A17961,021,020,0   0-18
59Ronnie Eggink B17934,051,013,04WZZ 039
60Hans van Capelleveen B17930,000,0 0,0   00
61Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
62Marco Braam B17701,030,011,02ZZ-2-25
63Ivo van der Gouw B17690,510,510,0   0-7
64Benjamin Brandt B17640,510,510,0   02
65Steven Braun B17642,531,521,01W 117
66Hedser Dijkstra B17540,000,0 0,0   00
67Jacques Boonstra A17511,581,030,55WZW 1-62
68Hans Rigter B17470,520,520,0   0-17
69Albert Marks B17414,552,022,53WWZ 141
70Vadim van Kuijk B17397,0102,544,56WWZ 083
71Patrick van Waardenburg B17290,510,510,0   0-4
72Roy Vink B17221,010,0 1,01W 122
73Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
74Robert Naasz B17171,050,021,03ZWW 1-40
75Edwin Peters B17105,583,032,55ZWW 120
76Theo van Amerongen B16972,550,012,54WZW 0-12
77Wisse Witmans B16897,0111,525,59WZW 134
78Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
79Jan Groen B16770,000,0 0,0   00
80Werner Passchier B16530,520,0 0,52WZ 0-12
81Ron Brachten B16451,011,010,0   025
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Zekria Amani B16241,011,010,0   017
84Xadya van Bruxvoort B16210,010,010,0   0-13
85Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
86Rob van Belle B16155,0100,514,59WZW 1-2
87Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
88Horst Eder B16033,561,012,55WWZ-13
89Bob Kooij B15953,560,513,05ZWZ-17
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Wilfred Jansz B15850,010,010,0   0-15
92Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
93Jan Vermeer B15665,0111,034,08WZW 0-26
94Lex van Hattum B15413,591,022,57ZWZ 1-34
95Erik Gort C15391,011,010,0   013
96Hendrik van Buren C15263,580,013,57ZZW-1-13
97Danny Hageman C15170,510,510,0   0-9
98Theo Koeweiden C15133,070,522,55ZZW-16
99Hans Corbeel C14730,000,0 0,0   00
100Henk Schunck C14691,030,011,02WZ 0-6
101Lion de Kok C14630,030,010,02ZW 0-34
102Jonathan van der Krogt C14571,021,020,0   0-7
103Andre van Kuijk C14554,080,523,56WZZ 0-6
104Peter van Deursen C14552,550,512,04WZW 011
105Gerrie Arends C14474,070,513,56ZZW 028
106Christian Simon C14440,010,010,0   0-8
107Herman de Munnik C14343,050,013,04WZZ-225
108John Bijlsma C14243,060,013,05WZW 110
109Hans Derendorp C14244,050,0 4,05WWZ 133
110Kees van Keulen C14073,080,512,57ZZW-1-24
111Jan Zuidema C14043,061,012,05ZWZ-1-1
112Ko Kooman C13921,070,011,06WWZ-2-45
113Kazem Mollahosseini C13912,540,0 2,54ZWW 015
114Bryan Hieltjes C13782,550,0 2,55ZWZ-1-18
115Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
116Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
117Bram Hamers C13534,060,014,05ZZW-146
118André de Groot C13530,010,010,0   0-13
119Theo van Lotringen C13225,090,0 5,09ZZW-110
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Abdullah Al Temimi C12870,000,0 0,0   00
122Cesar Eisma C12842,590,012,58ZWW 2-63
123Peter Hamers C12622,551,011,54ZWZ 02
124Hans Meijer C12582,060,012,05WZW 1-30
125Thijs Stomphorst C12543,050,512,54WZW 019
126Jelle Noordhuis C12430,010,010,0   0-10
127Pim Rijmer C12223,050,0 3,05ZWZ-124
128Jan Sanders C12222,050,0 2,05WWZ-1-24
129Cor van der Jagt C11961,050,011,04WZW 0-40
130Ahmad Samman C11892,030,0 2,03ZWZ-19
131Constant Nieuwenstein C11750,000,0 0,0   00
132Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
133Meindert Rudolphi C11370,010,0 0,01Z-1-16
134Bob Hartogh Heijs C11361,070,0 1,07WZW 1-64
135Raymond Hendriks C11315,570,0 5,57WZW 177
136Werner Gubbels C11230,000,0 0,0   00
137Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
138Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
139Jan Diekema C11073,570,0 3,57WZZ-110
140Suzanne Verhaar C10802,530,0 2,53WWZ 137
141Bert Maas C10512,540,0 2,54ZWZ 01
142Frans Berben C10470,010,0 0,01W 1-4
143Hanna Wierts C10330,000,0 0,0   00
144Philip Stibbe C10093,080,0 3,08ZWW 2-16
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Shadi Aldiab C10000,000,0 0,0   00
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Martin Slanican C9850,000,0 0,0   00
152Victor Droop C9722,040,0 2,04WZW 29
153Guido Burger C7820,040,0 0,04ZWZ 0-18

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Ilya Razdolski A25033,0325033,0323060,0 2212306
3Bent Schleipfenbauer A24281,0124281,0119180,0 5311918
4Richard van der Wel A23722,0225101,0122351,013662035
5Sander Berkhout A23412,0223412,0220800,0 2842080
6William Shakhverdian A23382,0223382,0220650,0 2962065
7Eelco de Vries A23111,0223111,0222340,0 842234
8Wouter van Rijn A22915,0721961,5323613,541052213
9Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
10Kevin Verfuerth A22643,0322643,0320010,0 2972001
11Toon Janssen A22544,0421802,0223282,024161899
12Dirk Hoogland A22544,0522643,5422150,511192156
13Ron Brachten B22431,0122431,0116450,0 6231645
14Roy Vink B22271,0117220,0 22271,015271722
15Otto Wilgenhof A22254,0522131,5222332,531212127
16Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
17Pieter Verhoef A21242,0421242,0421230,0 42123
18Sjoerd van Roosmalen A21232,0321232,0320920,0 342092
19Tom Bus A20996,01020682,0321134,07-352125
20Laurens Storms A20781,5320650,0 20781,53132065
21Michiel Blok A20772,0421872,0317470,01-1532208
22Coen Mekers A20430,5120430,5118670,0 1831867
23Linus Bohlsen A20420,0020420,0 20420,0 02042
24Peter Boel A20383,5719691,5320892,04-1742169
25Zekria Amani B20351,0120351,0116240,0 4281624
26Bob Beeke A20330,5220330,5222440,0 -2292244
27Bart de Kort A20324,5920780,5120274,08751980
28Jeroen van Ginneken A20071,5218190,5121961,011451874
29Wouter Abrahamse A20042,5419181,0220911,52-42009
30Daan Holtackers A19991,5219991,5219080,0 981908
31Remco Gerlich A19861,0119861,0119380,0 501938
32Gerben Hendriks A19695,51118071,0320384,581101891
33Frank Schleipfenbauer A19681,5319681,5321560,0 -2122156
34Barth Plomp A19643,5618931,5320342,03741903
35Koen Maassen van den Brink A19622,5520822,0317810,52-211981
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Ronnie Eggink B19414,0522621,0118613,041871793
38Albert Marks B19304,5519812,0218972,532301741
39Mick Van Randtwijk A19281,0219281,0220020,0 -792002
40Jan Willem van Willigen B19212,5319451,5218741,011311805
41Désiré Fassaert A19163,5520331,0118862,54981838
42Vadim van Kuijk B19107,01019272,5418994,562541739
43Piet de Mol B19043,0417800,0 19043,041501780
44Steven Braun B19032,5319321,5218441,011561764
45Erik Gort C18591,0118591,0115390,0 3331539
46Rob Huberts A18550,0018550,0 18550,0 01855
47Paul de Freytas A18511,5318511,5318690,0 -201869
48Jaap Vogel A18500,0218500,0221660,0 -3432166
49Sander van Vucht A18422,5719581,0217961,55-201857
50Jan Knuiman A18312,5617501,0218721,54-1621959
51Quirine Naber A18300,0018300,0 18300,0 01830
52Ruud Wille A18246,01219652,0317784,09-391850
53Pascal Losekoot A18161,0318161,0320020,0 -2112002
54Benjamin Brandt B18020,5118020,5117640,0 401764
55Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
56Nico Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57Theo Jurrius A18001,0319391,0215230,01-2622032
58Erik Wille B17971,0117971,0117970,0 01797
59Jan van de Linde A17950,0120360,0 17950,01-2502036
60Henk Gerdsen A17932,0518560,0 17932,05-781856
61Hans van Capelleveen B17930,0017930,0 17930,0 01793
62Anne Paul Taal A17750,5217750,5218920,0 -1281892
63Edwin Peters B17665,5820513,0315942,55761710
64Ruud Verhoef A17621,5518521,5316280,02-1351873
65Wisse Witmans B17557,01117811,5217495,591001689
66Hedser Dijkstra B17540,0017540,0 17540,0 01754
67Fred Reulink A17420,0217420,0219120,0 -1851912
68Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
69Ton van Eck B16862,5415890,0 16862,541151589
70Jan Groen B16770,0016770,0 16770,0 01677
71Jeroen Kersten A16740,5218460,5115010,01-1621823
72Theo van Amerongen B16562,5512260,0117632,54-531697
73Tijs van Dijk B16471,0216140,0 16471,02321614
74Bob Kooij B16343,5615470,5116523,05461595
75Patrick van Waardenburg B16320,5116320,5117290,0 -1011729
76Rob van Belle B16065,01016090,5116054,59-111615
77Horst Eder B16053,5618221,0115622,5551603
78Ivo van der Gouw B16020,5116020,5117690,0 -1741769
79Jacques Boonstra A16001,5816861,0315490,55-2131751
80Volker Schleputz B15960,5115750,0 15960,51221575
81Bert Duijker A15900,5215900,5218070,0 -2351807
82Marco Braam B15831,0314920,0116291,02-2121770
83Koen van Keulen A15751,0215751,0217960,0 -2391796
84Hans Derendorp C15604,0514240,0 15604,051691424
85Werner Passchier B15550,5216530,0 15550,52-1101653
86Hans Rigter B15530,5215530,5217470,0 -2111747
87Robert Naasz B15461,0513450,0216811,03-2111717
88Theo Koeweiden C15343,0714010,5215872,55271513
89Herman de Munnik C15333,0512220,0116113,041241434
90Bram Hamers C15254,0611400,0116024,052181353
91René van Alfen A15200,0215200,0218370,0 -3431837
92Jan Vermeer B15205,01114581,0315444,08-721566
93Gerrie Arends C15154,0715170,5115153,56961447
94Peter van Deursen C14912,5514750,5114952,04471455
95John Bijlsma C14803,0610440,0115673,05661424
96Hendrik van Buren C14773,5812390,0115113,57-621526
97Lex van Hattum B14743,5915991,0214382,57-1011541
98Hans Corbeel C14730,0014730,0 14730,0 01473
99Kazem Mollahosseini C14692,5413910,0 14692,54931391
100Johan Wolbers A14670,0114670,0119960,0 -5511996
101Andre van Kuijk C14564,0813440,5214943,56-51455
102Henk Schunck C14181,0311710,0115421,02-571469
103Jan Zuidema C13973,0618061,0113152,05-81404
104Jonathan van der Krogt C13781,0213781,0214570,0 -861457
105Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
106Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
107Suzanne Verhaar C13632,5310800,0 13632,533201080
108Raymond Hendriks C13415,5711310,0 13415,572871131
109Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
110Kees van Keulen C13373,0814380,5113222,57-941407
111Pim Rijmer C13373,0512220,0 13373,051391222
112Theo van Lotringen C13335,0913220,0 13335,09211322
113Hub Kusters B13270,5416390,0 13270,54-3671639
114Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
115Xadya van Bruxvoort B13090,0113090,0116210,0 -3251621
116Thijs Stomphorst C13073,0513250,5113022,54721254
117Danny Hageman C12970,5112970,5115170,0 -2291517
118Bryan Hieltjes C12912,5513780,0 12912,55-1051378
119Abdullah Al Temimi C12870,0012870,0 12870,0 01287
120Ahmad Samman C12612,0311890,0 12612,03811189
121Peter Hamers C12572,5515001,0111961,54-31262
122Ko Kooman C12521,0713260,0112401,06-1851392
123Christian Simon C12450,0112450,0114440,0 -2071444
124Jan Smallenbroek B12400,0116190,0 12400,01-3951619
125Wilfred Jansz B12140,0112140,0115850,0 -3861585
126Lion de Kok C11950,0312240,0111810,02-3021463
127Constant Nieuwenstein C11750,0011750,0 11750,0 01175
128Cesar Eisma C11652,5910210,0111832,58-1821284
129Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
130Jan Diekema C11443,5711070,0 11443,57471107
131Hans Meijer C11422,0610090,0111692,05-1461258
132Werner Gubbels C11230,0011230,0 11230,0 01123
133Jan Sanders C11232,0512220,0 11232,05-1231222
134Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
135Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
136Bert Maas C10732,5410510,0 10732,54231051
137André de Groot C10370,0110370,0113530,0 -3291353
138Hanna Wierts C10330,0010330,0 10330,0 01033
139Cor van der Jagt C10251,0510520,0110181,04-2111196
140Victor Droop C10142,049720,0 10142,0451972
141John van Brink C10100,519870,0 10100,5125987
142Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
143Shadi Aldiab C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jelle Noordhuis C10000,0110000,0112430,0 -2531243
147Philip Stibbe C9883,0810090,0 9883,08-371009
148Martin Slanican C9850,009850,0 9850,0 0985
149Frans Berben C9540,0110470,0 9540,01-971047
150Bob Hartogh Heijs C9441,0711360,0 9441,07-2561136
151Meindert Rudolphi C7610,0111370,0 7610,01-3921137
152Marga Bles C7340,019890,0 7340,01-266989
153Guido Burger C6780,047820,0 6780,04-122782

Scroll naar top