Uitslagen en standen na 4e ronde KNSB + dubbelleden

ASV-teams kennen superdag: 2 gelijke spelen en de rest ging gewonnen!

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
externRon Brachten0-1
externBert Duijker½-½
externJaap Vogel1-0
externOtto Wilgenhof0-1
externGerben Hendriks0-1
externJan van de Linde½-½
Tom Busextern1-0
Ruud Willeextern1-0
Toon Janssenextern½-½
Jan Vermeerextern1-0
Michiel Blokextern1-0
Fred Reulinkextern0-1
externJacques Boonstra1-0
externRuud Verhoef0-1
externHenk Schunck1-0
externEelco de Vries0-1
externFrank Schleipfenbauer½-½
externWouter Abrahamse0-1
Paul de Freytasextern1-0
Bent Schleipfenbauerextern½-½
Sjoerd van Roosmalenextern1-0
Pieter Verhoefextern1-0
Andre van Kuijkextern1-0
Ivo van der Gouwextern½-½
externDirk Hoogland0-1
externAnne Paul Taal½-½
externWilliam Shakhverdian0-1
externSteven Braun0-1
externDésiré Fassaert½-½
externJonathan van der Krogt½-½
Sander Berkhoutextern1-0
René van Alfenextern½-½
Peter Boelextern1-0
Hans Derendorpextern½-½
Koen Maassen van den Brinkextern1-0
Benjamin Brandtextern1-0
externWouter van Rijn0-1
externJohan Wolbers0-1
externVadim van Kuijk0-1
externEdwin Peters0-1
externPeter van Deursen1-0
externBarth Plomp1-0
Linus Bohlsenextern1-0
Mick Van Randtwijkextern½-½
Daan Holtackersextern½-½
Wisse Witmansextern0-1
Constant Nieuwensteinextern0-1
Sander van Vuchtextern½-½
externJeroen van Ginneken½-½ (dubbellid)
Kevin Verfuerthextern½-½ (dubbellid)
externPascal Losekoot0-1 (dubbellid)
Ilya Razdolskiextern1-0 (dubbellid)
externJan Willem van Willigen½-½ (dubbellid)
externBram Hamers1-0 (dubbellid)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Ilya Razdolski A22925,575,560,01Z-110
2Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
3Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
4Eelco de Vries A22413,043,040,0   014
5Michiel Blok A22376,086,070,01Z-17
6Wouter van Rijn A22209,0134,574,56WZW 034
7Dirk Hoogland A21848,097,580,51Z-149
8Peter Boel A21777,5124,563,06WZW 0-35
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Jaap Vogel A21490,540,540,0   0-44
11Frank Schleipfenbauer A21432,552,550,0   0-37
12Pieter Verhoef A21394,064,060,0   019
13Tom Bus A21338,5134,564,07ZZW-1-1
14Otto Wilgenhof A21328,5125,073,55ZWZ-128
15Sjoerd van Roosmalen A21185,065,060,0   029
16Sander Berkhout A20813,543,540,0   024
17William Shakhverdian A20753,033,030,0   033
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Linus Bohlsen A20541,011,010,0   012
21Richard van der Wel A20523,032,021,01W 146
22Pascal Losekoot A20324,064,060,0   05
23Jan van de Linde A20242,051,021,03WZZ-1-21
24Theo Jurrius A20241,541,530,01W 1-38
25Johan Wolbers A20141,021,020,0   0-4
26Mick Van Randtwijk A20132,542,540,0   06
27Wouter Abrahamse A20114,573,051,52WZ 03
28Kevin Verfuerth A20055,065,060,0   038
29Bart de Kort A19847,0131,525,511ZWW 127
30Koen Maassen van den Brink A19775,094,560,53ZWZ-1-6
31Remco Gerlich A19693,032,021,01W 133
32Jan Knuiman A19623,581,022,56WWZ 0-31
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Fred Reulink A19253,072,061,01W 1-2
35Toon Janssen A19107,085,062,02ZW 072
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A19062,542,540,0   05
38Gerben Hendriks A19019,5173,576,010WZW 042
39Anne Paul Taal A18941,551,550,0   0-9
40Ruud Verhoef A18833,073,050,02WZ 0-14
41Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
42Paul de Freytas A18713,563,560,0   00
43Jeroen van Ginneken A18682,551,541,01W 16
44Ruud Wille A18619,5183,566,012WZZ 0-2
45Barth Plomp A18594,5112,572,04WZZ 0-31
46Coen Mekers A18510,520,520,0   0-9
47Henk Gerdsen A18503,581,522,06ZZW 0-21
48Jeroen Kersten A18502,042,030,01Z-114
49Sander van Vucht A18433,592,041,55ZWZ-1-19
50Quirine Naber A18371,011,010,0   07
51René van Alfen A18332,062,060,0   0-30
52Désiré Fassaert A18315,592,543,05WZW 113
53Koen van Keulen A18223,043,040,0   08
54Bert Duijker A18212,052,050,0   0-4
55Nico Schoenmakers A18101,021,020,0   08
56Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
57Jan Willem van Willigen B17955,583,562,02WW 25
58Hans van Capelleveen B17930,000,0 0,0   00
59Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
60Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
61Ronnie Eggink B17766,092,034,06ZWW 222
62Steven Braun B17734,563,041,52WW 226
63Marco Braam B17693,061,032,03ZZZ-3-26
64Benjamin Brandt B17611,531,530,0   0-1
65Vadim van Kuijk B176010,5155,585,07WZZ-1104
66Hedser Dijkstra B17561,521,520,0   02
67Ivo van der Gouw B17511,031,030,0   0-25
68Hans Rigter B17491,541,540,0   0-15
69Patrick van Waardenburg B17381,521,520,0   05
70Jacques Boonstra A17353,0132,580,55WZW 1-78
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Robert Naasz B17062,080,541,54WWZ 0-51
73Roy Vink B16971,550,031,52WZ 0-3
74Albert Marks B16946,092,553,54WZW 2-6
75Theo van Amerongen B16852,560,022,54WZW 0-24
76Edwin Peters B16838,5145,073,57WZW 1-7
77Jan Groen B16821,011,010,0   05
78Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
79Ron Brachten B16602,032,030,0   040
80Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
81Wisse Witmans B16429,5183,566,012ZWZ 0-13
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
84Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
85Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
86Zekria Amani B16131,531,530,0   06
87Rob van Belle B15957,0141,036,011WZZ-1-22
88Bob Kooij B15945,091,024,07ZWZ-16
89Horst Eder B15945,0101,533,57ZWZ-1-6
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Jan Vermeer B15879,5182,577,011ZZW-1-5
92Wilfred Jansz B15790,520,520,0   0-21
93Lex van Hattum B15786,5122,034,59ZZW 13
94Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
95Erik Gort C15482,022,020,0   022
96Danny Hageman C15141,021,020,0   0-12
97Hendrik van Buren C15043,5110,033,58ZWW 0-35
98Theo Koeweiden C14823,0100,542,56ZWW 0-25
99Hans Corbeel C14730,000,0 0,0   00
100Christian Simon C14711,021,020,0   019
101Andre van Kuijk C14615,0101,543,56WZZ 00
102Henk Schunck C14542,590,052,54ZWZ 0-21
103Lion de Kok C14540,050,030,02ZW 0-43
104Peter van Deursen C14474,091,542,55ZWZ-13
105Jonathan van der Krogt C14441,541,540,0   0-20
106Kazem Mollahosseini C14325,582,023,56WZW 056
107Herman de Munnik C14313,570,013,56ZWZ-222
108John Bijlsma C14295,5110,545,07WZW 115
109Gerrie Arends C14215,0110,524,59ZWW 12
110Hans Derendorp C14084,580,524,06WZZ 017
111Bryan Hieltjes C13883,060,512,55ZWZ-1-8
112Kees van Keulen C13864,5120,524,010WZW 0-45
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Jan Zuidema C13703,0101,022,08ZWZ-2-35
115André de Groot C13701,021,020,0   04
116Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
117Ko Kooman C13622,5120,032,59WWZ-1-75
118Bram Hamers C13575,091,044,05ZZW-150
119Cesar Eisma C13376,5150,536,012WZZ 0-10
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Abdullah Al Temimi C12870,000,0 0,0   00
122Peter Hamers C12874,583,041,54ZWZ 027
123Theo van Lotringen C12595,0130,025,011WWZ-1-53
124Thijs Stomphorst C12574,070,513,56WWZ 022
125Hans Meijer C12482,070,012,06ZWZ 0-40
126Jelle Noordhuis C12430,010,010,0   0-10
127Ahmad Samman C12063,040,0 3,04WZW 026
128Cor van der Jagt C12062,071,021,05ZWZ-1-30
129Pim Rijmer C12014,080,014,07ZWW 13
130Jan Sanders C11993,5100,023,58WZW 0-47
131Meindert Rudolphi C11772,030,0 2,03ZZW-124
132Constant Nieuwenstein C11690,030,020,01Z-1-6
133Raymond Hendriks C11648,0110,0 8,011ZWW 1110
134Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
135Bob Hartogh Heijs C11291,080,0 1,08ZWW 2-71
136Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
137Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
138Jan Diekema C11004,5101,023,58ZZW 03
139Werner Gubbels C10890,020,0 0,02WZ 0-34
140Suzanne Verhaar C10802,530,0 2,53WWZ 137
141Frans Berben C10450,020,010,01W 1-6
142Bert Maas C10382,560,022,54ZWZ 0-12
143Hanna Wierts C10330,000,0 0,0   00
144Philip Stibbe C10215,0120,0 5,012ZWW 2-4
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Shadi Aldiab C10000,000,0 0,0   00
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Martin Slanican C9850,000,0 0,0   00
152Victor Droop C9722,040,0 2,04WZW 29
153Guido Burger C7750,050,0 0,05WZW 1-25

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23983,0324842,0222271,013922052
3Rob Huberts A23551,0118750,0 23551,015001875
4Ilya Razdolski A23435,5724275,5618420,01612292
5Linus Bohlsen A23361,0123361,0120540,0 2942054
6William Shakhverdian A23303,0323303,0320750,0 2882075
7Eelco de Vries A23203,0423203,0422410,0 932241
8Dirk Hoogland A22978,0923067,5822220,511622184
9Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
10Wouter van Rijn A22689,01322244,5723194,56822220
11Michiel Blok A22426,0823116,0717560,01122237
12Remco Gerlich A22283,0321622,0223601,012921969
13Sjoerd van Roosmalen A22245,0622245,0621180,0 1352118
14Sander Berkhout A22193,5422193,5420810,0 1622081
15Pieter Verhoef A21944,0621944,0621390,0 742139
16Otto Wilgenhof A21838,51221545,0722223,55792132
17Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
18Kevin Verfuerth A21515,0621515,0620050,0 1842005
19Tom Bus A21258,51321314,5621204,07-92133
20Toon Janssen A21157,0820435,0623292,022771910
21Peter Boel A21077,51221354,5620783,06-1052177
22Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
23Laurens Storms A20841,5320650,0 20841,53192065
24Pascal Losekoot A20444,0620444,0620320,0 172032
25Mick Van Randtwijk A20352,5420352,5420130,0 282013
26Bart de Kort A20247,01321281,5220055,511671984
27Wouter Abrahamse A20164,5719833,0520981,5282011
28Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
29Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
30Ron Brachten B19722,0319722,0316600,0 3521660
31Frank Schleipfenbauer A19722,5519722,5521430,0 -2082143
32Johan Wolbers A19631,0219631,0220140,0 -552014
33Koen Maassen van den Brink A19585,0920924,5616890,53-251977
34Gerben Hendriks A19569,51718813,5720156,010971901
35Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
36Daan Holtackers A19382,5419382,5419060,0 371906
37Jan van de Linde A19282,0520031,0218791,03-1172024
38Fred Reulink A19213,0718702,0622321,01-61925
39Jeroen Kersten A19152,0420562,0314940,01791850
40Jaap Vogel A19010,5419010,5421490,0 -2922149
41Jeroen van Ginneken A18962,5518141,5422241,01341868
42Nico Schoenmakers A18961,0218961,0218100,0 941810
43Piet de Mol B18873,0417800,0 18873,041331780
44Vadim van Kuijk B188110,51518895,5818715,072251760
45Jan Knuiman A18783,5817501,0219212,56-1151962
46Paul de Freytas A18693,5618693,5618710,0 -21871
47Steven Braun B18694,5619183,0417711,521221773
48Désiré Fassaert A18605,5918792,5418443,05421831
49Anne Paul Taal A18591,5518591,5518940,0 -441894
50Koen van Keulen A18553,0418553,0418220,0 411822
51Ruud Wille A18449,51818753,5618296,012-191861
52Ruud Verhoef A18313,0719083,0516380,02-661883
53Barth Plomp A18244,51117712,5719162,04-661859
54Ronnie Eggink B18206,0918542,0318024,06661776
55Jan Willem van Willigen B18165,5818083,5618382,02261795
56Jan Groen B18131,0118131,0116820,0 1361682
57Erik Gort C18112,0218112,0215480,0 2851548
58Sander van Vucht A18093,5918172,0418021,55-531843
59Theo Jurrius A18081,5418991,5315330,01-2542024
60Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
61Bert Duijker A17982,0517982,0518210,0 -271821
62Patrick van Waardenburg B17971,5217971,5217380,0 641738
63Hans van Capelleveen B17930,0017930,0 17930,0 01793
64Henk Gerdsen A17913,5818781,5217612,06-801850
65Hedser Dijkstra B17701,5217701,5217560,0 161756
66Coen Mekers A17530,5217530,5218510,0 -1071851
67Benjamin Brandt B17471,5317471,5317610,0 -151761
68Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
69René van Alfen A17112,0617112,0618330,0 -1521833
70Albert Marks B17046,0915782,5518633,5441694
71Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
72Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
73Roy Vink B16841,5514510,0320331,52-161697
74Edwin Peters B16788,51417765,0715803,57-121683
75Ton van Eck B16732,5415890,0 16732,541021589
76Marco Braam B16683,0616181,0317182,03-1271769
77Hans Rigter B16651,5416651,5417490,0 -991749
78Zekria Amani B16651,5316651,5316130,0 581613
79Wisse Witmans B16599,51816393,5616686,01241642
80Jacques Boonstra A16203,01316742,5815330,55-1931735
81Tijs van Dijk B16181,0216140,0 16181,0231614
82Bob Kooij B16175,0915331,0216414,07291594
83Theo van Amerongen B16122,5613070,0217642,54-971685
84Volker Schleputz B15950,5115750,0 15950,51211575
85Horst Eder B15805,01015561,5315913,57-201594
86Robert Naasz B15732,0814480,5416991,54-1841706
87Rob van Belle B15697,01414291,0316076,011-481595
88Lex van Hattum B15656,51216912,0315244,59-101578
89Jan Vermeer B15599,51814812,5716097,011-331587
90Ivo van der Gouw B15581,0315581,0317510,0 -2181751
91Kazem Mollahosseini C15515,5819192,0214283,561751432
92Werner Passchier B15011,0316460,0 15011,03-1641646
93Herman de Munnik C14893,5712210,0115333,56801431
94Bram Hamers C14745,0913311,0415874,051671357
95Hans Corbeel C14730,0014730,0 14730,0 01473
96Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
97Andre van Kuijk C14625,01014341,5414813,5611461
98Peter van Deursen C14574,0914171,5414892,55131447
99John Bijlsma C14565,51111780,5416155,07421429
100Hans Derendorp C14544,5813980,5214734,06631408
101Theo Koeweiden C14453,01012940,5415472,56-621482
102Hendrik van Buren C14343,51113390,0314703,58-1051504
103Gerrie Arends C14315,01113140,5214574,59121421
104André de Groot C14071,0214071,0213700,0 411370
105Henk Schunck C14062,5912300,0516272,54-691454
106Suzanne Verhaar C13812,5310800,0 13812,533381080
107Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
108Danny Hageman C13671,0213671,0215140,0 -1591514
109Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
110Bryan Hieltjes C13443,0616310,5112862,55-521388
111Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
112Peter Hamers C13384,5814803,0411961,54781287
113Ahmad Samman C13383,0412060,0 13383,041581206
114Raymond Hendriks C13348,01111640,0 13348,0112801164
115Jonathan van der Krogt C13331,5413331,5414440,0 -1311444
116Wilfred Jansz B13270,5213270,5215790,0 -2731579
117Meindert Rudolphi C13242,0311770,0 13242,031711177
118Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
119Jan Zuidema C13103,01015561,0212492,08-951370
120Kees van Keulen C13064,51212940,5213084,010-1251386
121Thijs Stomphorst C13064,0713240,5113023,56711257
122Cesar Eisma C13056,51512860,5313096,012-421337
123Hub Kusters B13030,5416390,0 13030,54-3911639
124Abdullah Al Temimi C12870,0012870,0 12870,0 01287
125Lion de Kok C12660,0513040,0312090,02-2311454
126Ko Kooman C12462,51212140,0312562,59-1911362
127Pim Rijmer C12244,086200,0113114,07261201
128Jan Smallenbroek B12190,0116190,0 12190,01-4161619
129Theo van Lotringen C12065,01310340,0212375,011-1061259
130Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
131Cor van der Jagt C11182,0714751,029751,05-1181206
132Jan Diekema C11174,51011101,0211193,58201100
133Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
134Hans Meijer C11132,0710080,0111312,06-1751248
135Jan Sanders C11123,5109210,0211603,58-1341199
136Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
137Constant Nieuwenstein C11110,0310880,0211580,01-641169
138Hanna Wierts C10330,0010330,0 10330,0 01033
139John van Brink C10230,519870,0 10230,5138987
140Philip Stibbe C10215,01210210,0 10215,012-41021
141Bert Maas C10142,568780,0210822,54-361038
142Victor Droop C10082,049720,0 10082,0445972
143Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
144Shadi Aldiab C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jelle Noordhuis C10000,0110000,0112430,0 -2531243
148Martin Slanican C9850,009850,0 9850,0 0985
149Frans Berben C9820,0210050,019580,01-691045
150Bob Hartogh Heijs C9571,0811290,0 9571,08-2431129
151Marga Bles C7270,019890,0 7270,01-273989
152Werner Gubbels C7180,0210890,0 7180,02-4051089
153Guido Burger C6630,057750,0 6630,05-137775

Scroll naar top