Uitslagen en standen na 29e ronde intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Gerben HendriksSander Berkhout0-1 (Interne Beker)
Dirk HooglandPeter Boel½-½
Jan van de LindeJan Knuiman½-½
Ruud WilleBart de Kort0-1
Jan VermeerDésiré Fassaert½-½
Siert HuizingaBenjamin Brandt0-1
Piet de MolHendrik van Buren1-0
Ko KoomanWisse Witmans1-0
Kazem MollahosseiniRob van Belle0-1
Henk SchunckTheo Koeweiden½-½
Hans DerendorpHerman de Munnik0-1
Bram HamersPeter van Deursen½-½
Theo van LotringenPeter Hamers1-0
Jan SandersCesar Eisma0-1
Thijs StomphorstWerner Gubbels½-½
Joost GresnigtBob Hartogh Heijs0-1
Victor DroopJan Diekema0-1
Philip StibbeBryan Hieltjes0-1

WitspelerZwartspelerUitslag
Jacques Boonstraextern1-0
Bob Beekeextern½-½
Jeroen van Ginnekenextern1-0
externHedser Dijkstra½-½
Herman de Munnikextern0-1
Albert Marksextern0-1
externPaul de Freytas½-½
Bob Kooijextern½-½
externNico Schoenmakers0-1
Benjamin Brandtextern0-1 (ASV 5)
externRob van Belle0-1
Christian Simonextern1-0
Jan Vermeerextern0-1
externHorst Eder½-½
externPeter Hamers1-0
externHendrik van Buren0-1
externWouter van Rijn0-1
Toon Janssenextern0-1
externZekria Amani1-0
externBryan Hieltjes½-½
externGerben Hendriks½-½
Koen Maassen van den Brinkextern1-0
Kazem Mollahosseiniextern1-0
Ron Brachtenextern0-1
Ko Koomanextern½-½
externJeroen Kersten0-1
Jan Willem van Willigenextern½-½
André de Grootextern1-0
externTheo van Lotringen½-½
externLion de Kok0-1
externBram Hamers0-1
Koen van Keulenextern1-0
externBarth Plomp½-½
externRobert Naasz½-½
externJohn Bijlsma1-0
Jan Zuidemaextern½-½
externHans Rigter0-1
Fred Reulinkextern1-0
Jelle Noordhuisextern0-1
Hans Derendorpextern0-1
Erik Gortextern1-0
Marco Braamextern1-0
externHans Meijer0-1
externErik Wille½-½
Ronnie Egginkextern½-½
externCesar Eisma½-½
externJan Groen½-½
externJonathan van der Krogt½-½
externPeter van Deursen1-0
externPiet de Mol0-1
Kees van Keulenextern½-½
Anne Paul Taalextern½-½
Dick Vliekextern0-1
Jan Diekemaextern0-1
Theo Koeweidenextern1-0
externGerrie Arends½-½
externHenk Schunck½-½
Edwin Petersextern1-0
externBert Maas1-0
externWisse Witmans½-½
externXadya van Bruxvoort½-½
Andre van Kuijkextern½-½
Bert Duijkerextern½-½
externDésiré Fassaert½-½
externHans van Capelleveen1-0
externSjoerd van Roosmalen0-1
Vadim van Kuijkextern1-0
externSteven Braun½-½
externBenjamin Brandt0-1 (ASV 4)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22697,5167,0140,52WZ 0-64
2Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
3Wouter van Rijn A225016,5238,0138,510ZWZ 055
4Michiel Blok A22476,594,572,02WZ 040
5Eelco de Vries A22213,073,070,0   0-18
6Jaap Vogel A22003,573,570,0   017
7Frank Schleipfenbauer A21714,574,570,0   017
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Peter Boel A216313,5244,0109,514WZZ-228
10Tom Bus A21417,0164,0103,06ZZW 0-5
11Dirk Hoogland A213911,5226,5125,010ZWW 0-23
12Pieter Verhoef A21154,5124,090,53ZWW 1-30
13Otto Wilgenhof A20987,5195,5132,06ZWZ-2-52
14Sjoerd van Roosmalen A208410,51410,5140,0   043
15Sander Berkhout A20738,5145,083,56ZWZ 021
16Theo Jurrius A20700,010,010,0   0-20
17Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
18Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
19Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
20Laurens Storms A20383,050,0 3,05WZW-113
21Jan van de Linde A203210,0204,585,512ZWW 0-32
22Johan Wolbers A20184,064,060,0   0-9
23Pascal Losekoot A20142,562,560,0   0-14
24Wouter Abrahamse A20022,552,550,0   0-3
25Jan Knuiman A200210,0183,057,013WWZ 113
26Richard van der Wel A19994,584,580,0   0-7
27Mick Van Randtwijk A19985,075,070,0   049
28Koen Maassen van den Brink A198310,0187,0113,07WZZ-1-35
29Bart de Kort A195516,5281,0415,524WZZ-269
30Reinier Janssen A19483,052,021,03WZW 17
31Murat Duman A19451,041,040,0   0-31
32Remco Gerlich A19361,010,0 1,01W 114
33Fred Reulink A19185,5135,0110,52ZW 0-38
34Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
35Daan Holtackers A19003,083,080,0   0-20
36Anne Paul Taal A18996,5146,5140,0   03
37Ruud Verhoef A18895,5104,581,02ZW 036
38Paul de Freytas A18807,0177,0170,0   058
39Coen Mekers A18632,042,040,0   0-6
40Gerben Hendriks A186118,0377,01711,020ZZW 0-55
41Barth Plomp A185910,0244,5145,510ZWW 0-8
42Jeroen van Ginneken B185610,0149,0121,02ZZ-264
43Rob Huberts A18552,031,011,02ZW 01
44René van Alfen A18555,095,090,0   012
45Ruud Wille A184719,0365,5813,528ZWW 0-16
46Jeroen Kersten A18434,074,060,01Z-19
47Quirine Naber A18346,5155,0101,55ZWZ-15
48Toon Janssen A182915,0293,51011,519ZWZ-16
49Jacques Boonstra B181818,0278,5149,513WZW-170
50Koen van Keulen A18146,5125,591,03ZWW 13
51Bert Duijker A18075,0135,0130,0   0-24
52Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
53Nico Schoenmakers B18025,565,560,0   037
54Désiré Fassaert B180114,5335,0159,518WWZ 035
55Ivo van der Gouw A18001,561,560,0   0-23
56Erik Wille A17971,541,030,51Z-1-11
57Marco Braam B17954,564,560,0   032
58Hans van Capelleveen A17933,073,070,0   0-35
59Jan Willem van Willigen B17907,5177,0140,53ZWZ-129
60Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
61Ronnie Eggink B178112,0204,567,514ZZW 021
62Siert Huizinga A176511,0262,079,019ZZW 1-78
63Hans Rigter B17643,063,060,0   0-16
64Benjamin Brandt B176213,5223,0710,515ZWZ-162
65Robert Naasz B17574,084,080,0   0-22
66Hedser Dijkstra B17546,095,580,51Z-125
67Piet de Mol B173612,5255,587,017ZZW 1-33
68Patrick van Waardenburg B17334,564,560,0   0-8
69Steven Braun B17289,0206,0153,05WZZ-1-19
70Rik de Lange B17210,010,0 0,01Z-1-16
71Albert Marks B171810,0204,086,012ZWZ 0-30
72Theo van Amerongen B17094,080,024,06ZZW 0-22
73Edwin Peters B170216,5286,0910,519WWZ 1-11
74Dick Vliek B16955,0105,0100,0   0-17
75Hub Kusters B169411,5243,588,016WZZ 0-41
76Werner Passchier B169213,0224,079,015WZW 162
77Jan Groen B16774,083,071,01W 1-11
78Vadim van Kuijk B16729,0168,5130,53ZZW-164
79Xadya van Bruxvoort B16342,052,050,0   02
80Rob van Belle B162214,0303,5910,521WWZ 18
81Ron Brachten B16205,0105,0100,0   0-7
82Wisse Witmans B161811,5274,5117,016WWZ 0-75
83Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
84Bob Kooij B161111,0233,078,016ZZW 0-16
85Zekria Amani B16073,083,080,0   0-46
86Wilfred Jansz B16003,563,560,0   037
87Jan Vermeer B158617,0364,51412,522WZW 0-17
88Horst Eder B158014,0265,598,517ZWW 115
89Lex van Hattum B15776,5201,055,515WWZ 1-78
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Erik Gort C15269,0145,064,08WWZ 048
93Danny Hageman C15265,565,560,0   080
94Hendrik van Buren C151615,5274,0711,520WZZ-225
95Ivan Roberts C15101,020,0 1,02WW 210
96Ko Kooman C149817,5266,0811,518ZWW 2118
97Theo Koeweiden B14938,5222,056,517WWZ 1-92
98Lion de Kok C148810,0134,056,08ZWZ 079
99Hans Corbeel C14732,562,560,0   09
100Henk Schunck C147114,0282,5611,522WZW 212
101Jonathan van der Krogt C14643,573,570,0   017
102Christian Simon C14527,0123,054,07WWZ 152
103Kees van Keulen C145116,5305,0711,523ZZW 129
104Andre van Kuijk C14459,5177,5122,05WWZ-140
105John Bijlsma C143612,5282,0910,519ZZZ-133
106Jente Hendriks C14350,010,0 0,01W 1-15
107Herman de Munnik C14324,082,032,05WWZ-1-2
108Peter van Deursen C14299,5212,567,015ZWZ 1-56
109Hans Derendorp C142612,0244,068,018ZZW 00
110Gerrie Arends C141911,5215,066,515WZZ-16
111Bryan Hieltjes C13963,072,061,01Z-119
112Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
115André de Groot C13667,5153,5104,05ZZW-113
116Jan Zuidema C136413,0233,569,517WZZ-126
117Kazem Mollahosseini C134613,5315,098,522ZWW 0-46
118Hans Meijer C131813,0253,0710,018WZZ 013
119Bram Hamers C13165,5203,0122,58WZW 0-79
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Theo van Lotringen C130313,5312,5811,023WZW 1-41
122Peter Hamers C13003,0182,0121,06WWZ 0-117
123Cesar Eisma C129020,5334,0816,525WZZ-1131
124Jelle Noordhuis C12530,570,570,0   0-44
125Jan Sanders C124011,0211,0210,019ZZW 19
126Cor van der Jagt C123611,0232,069,017WWZ-136
127Pim Rijmer C123511,0210,0 11,021WZW 126
128Thijs Stomphorst C123510,0214,076,014ZWW 07
129Wolter van den Ham C11913,070,0 3,07ZWZ-1-9
130Constant Nieuwenstein C11752,582,060,52ZZ-24
131Ahmad Samman C11716,5110,0 6,511WZW 140
132Quoc My Tran C11661,590,041,55ZWW 1-34
133Meindert Rudolphi C11434,580,0 4,58ZZW 036
134Bob Hartogh Heijs C113712,5280,0 12,528WWZ 2-71
135Joost Gresnigt C11301,040,0 1,04WZW 0-30
136Christian Wendrich C11142,030,0 2,03WWZ 114
137Jan Diekema C111210,0230,0710,016WWZ 025
138Werner Gubbels C110610,0200,0 10,020WWZ 0-11
139Bert Maas C10789,0182,576,511WWZ 152
140Frans Berben C10629,0240,518,523WZW 1-77
141Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
142Suzanne Verhaar C10377,5140,0 7,514ZWZ 037
143Hanna Wierts C10330,040,030,01Z-1-13
144Raymond Hendriks C10259,5220,0 9,522ZWZ 029
145Bart van Etten C10087,5160,0 7,516ZWZ 037
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Philip Stibbe C100010,5290,0 10,529ZZW-1-92
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
153Victor Droop C9851,0100,0 1,010WZW 0-90
154Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
155Martin Slanican C9681,050,0 1,05ZWW 1-32
156John van Brink C9545,0150,0 5,015ZWZ-1-8
157Guido Burger C8240,0110,0 0,011WZW 1-84

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23376,5923204,5723942,021302247
2Léon van Tol A23012,5322411,5224221,01382268
3Wouter van Rijn A227216,52322628,01322858,510772250
4Jaap Vogel A22553,5722553,5722000,0 722200
5Remco Gerlich A22331,0119360,0 22331,013111936
6Frank Schleipfenbauer A22304,5722304,5721710,0 762171
7Bob Beeke A21847,51622207,01419320,52-1492269
8Eelco de Vries A21713,0721713,0722210,0 -682221
9Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
10Ruben Hogenhout A21638,01122343,0421225,071732050
11Peter Boel A215313,52421054,01021889,514182163
12Tom Bus A21497,01621334,01021753,0632141
13Mick Van Randtwijk A21485,0721485,0719980,0 1991998
14Sjoerd van Roosmalen A213710,514213710,51420840,0 962084
15Dirk Hoogland A213111,52222166,51220305,010-312139
16Linus Bohlsen A21074,0719812,0524212,02802046
17Laurens Storms A20973,0520380,0 20973,05722038
18Sander Berkhout A20938,51421095,0820733,56412073
19Otto Wilgenhof A20647,51921005,51319862,06-862098
20Pieter Verhoef A20554,51221144,0918770,53-902115
21Jan Knuiman A203910,01819843,0520607,013502002
22Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
23Jan van de Linde A201410,02020534,5819875,512-502032
24Reinier Janssen A20063,0521852,0218861,03651948
25Wouter Abrahamse A19902,5519902,5520020,0 -152002
26Johan Wolbers A19864,0619864,0620180,0 -412018
27Richard van der Wel A19684,5819684,5819990,0 -381999
28Ruud Verhoef A19675,51019604,5819971,021141889
29Pascal Losekoot A19642,5619642,5620140,0 -642014
30Jeroen van Ginneken B195710,01419789,01218291,021651856
31Koen Maassen van den Brink A195510,01819827,01119133,07-631983
32Bart de Kort A194516,52816431,04199515,524591955
33Nico Schoenmakers B19405,5619405,5618020,0 1751802
34Paul de Freytas A19267,01719267,01718800,0 1041880
35Marco Braam B19094,5619094,5617950,0 1461795
36Anne Paul Taal A19096,51419096,51418990,0 131899
37René van Alfen A18995,0918995,0918550,0 561855
38Rob Huberts A18902,0320721,0117991,02361855
39Toon Janssen A186715,02916973,510195611,519441829
40Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
41Fred Reulink A18635,51319035,01116390,52-931918
42Barth Plomp A186310,02418504,51418815,510-41859
43Jeroen Kersten A18614,0718934,0616640,01271843
44Daan Holtackers A18463,0818463,0819000,0 -741900
45Gerben Hendriks A184618,03717827,017190111,020-701861
46Jacques Boonstra B183618,02718088,51418679,513881818
47Ruud Wille A183619,03620675,58177013,528-271847
48Quirine Naber A18246,51518755,01017201,55-51834
49Coen Mekers A18232,0418232,0418630,0 -461863
50Hedser Dijkstra B18206,0918605,5815000,51911754
51Jan Willem van Willigen B18197,51718347,01417500,53581790
52Danny Hageman C18195,5618195,5615260,0 3731526
53Koen van Keulen A18156,51218595,5916831,0341814
54Ronnie Eggink B180712,02018284,5617987,514471781
55Désiré Fassaert B180214,53317655,01518339,518361801
56Benjamin Brandt B179713,52216243,07187710,515971762
57Bert Duijker A17785,01317785,01318070,0 -531807
58Murat Duman A17711,0417711,0419450,0 -2051945
59Vadim van Kuijk B17449,01618108,51314600,531361672
60Piet de Mol B172512,52517545,5817117,017-441736
61Steven Braun B17199,02017206,01517173,05-281728
62Wilfred Jansz B17183,5617183,5616000,0 1551600
63Erik Wille A17131,5416741,0318300,51-951797
64Ivo van der Gouw A17091,5617091,5618000,0 -1141800
65Robert Naasz B17074,0817074,0817570,0 -721757
66Siert Huizinga A170611,02616122,0717419,019-1371765
67Hans Rigter B17033,0617033,0617640,0 -771764
68Werner Passchier B170113,02216614,0717199,015711692
69Albert Marks B170010,02017104,0816946,012-481718
70Edwin Peters B169916,52817066,09169610,519-141702
71Patrick van Waardenburg B16974,5616974,5617330,0 -441733
72Hans van Capelleveen A16963,0716963,0717930,0 -1321793
73Hub Kusters B168711,52415653,5817408,016-481694
74Dick Vliek B16625,01016625,01016950,0 -501695
75Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
76Theo van Amerongen B16484,0812700,0217744,06-831709
77Jan Groen B16474,0816213,0718271,01-411677
78Xadya van Bruxvoort B16412,0516412,0516340,0 91634
79Rob van Belle B161214,03015823,59162510,521-21622
80Ron Brachten B16115,01016115,01016200,0 -161620
81Ivan Roberts C16091,0215100,0 16091,021091510
82Bob Kooij B159511,02315323,0716238,016-321611
83Horst Eder B158814,02616455,5915588,517231580
84Theo Jurrius A15850,0115850,0120700,0 -5052070
85Lion de Kok C158310,01315544,0516016,081741488
86Jan Vermeer B158017,03614954,514163512,522-231586
87Wisse Witmans B157211,52715244,51116057,016-1211618
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Ko Kooman C156817,52616156,08154711,5181881498
90Erik Gort C15499,01417485,0614004,08711526
91Christian Simon C15327,01216533,0514454,071321452
92Jonathan van der Krogt C15243,5715243,5714640,0 771464
93Hans Corbeel C15002,5615002,5614730,0 361473
94Zekria Amani B14963,0814963,0816070,0 -1571607
95Hendrik van Buren C149515,52714604,07150811,52041516
96Kees van Keulen C148216,53015015,07147611,523601451
97Lex van Hattum B14756,52013901,0515045,515-1801577
98Hans Derendorp C147512,02414994,0614678,018491426
99John Bijlsma C147412,52813442,09153510,519711436
100Oscar Mercan C14701,0215340,0 14701,02-631534
101Henk Schunck C146814,02813732,56149411,52291471
102Andre van Kuijk C14599,51715247,51213032,05541445
103Theo Koeweiden B14548,52214192,0514646,517-1311493
104Bryan Hieltjes C14523,0714512,0614581,01751396
105Gerrie Arends C143711,52115245,0614026,515241419
106Herman de Munnik C14354,0815312,0313772,0511432
107Henk Jan Perebolte C14083,0310510,0 14083,034081051
108Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
109Rik de Lange B13890,0117210,0 13890,01-3481721
110Peter van Deursen C13889,52113042,5614227,015-971429
111Tijs van Dijk B13872,0615311,0312431,03-2931615
112André de Groot C13867,51513783,51014034,05331366
113Clemens Wijman C13788,01313670,0 13788,013151367
114Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
115Jan Zuidema C137213,02313393,5613849,517341364
116Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
117Kazem Mollahosseini C135813,53114235,0913328,522-341346
118Hans Meijer C133513,02512443,07137110,018301318
119Theo van Lotringen C132913,53113202,58133211,023-151303
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Cesar Eisma C130820,53313414,08129816,5251491290
122Thijs Stomphorst C126610,02114134,0711926,014381235
123Pim Rijmer C124711,02112350,0 124711,021381235
124Meindert Rudolphi C12434,5811430,0 12434,581361143
125Cor van der Jagt C123611,02312352,0612369,017361236
126Bram Hamers C12325,52012493,01212062,58-1631316
127Christian Wendrich C12272,0311140,0 12272,031271114
128Ahmad Samman C12256,51111710,0 12256,511941171
129Jan Sanders C122111,02111711,02122610,019-101240
130Peter Hamers C12103,01812302,01211701,06-2071300
131Wolter van den Ham C11783,0711910,0 11783,07-221191
132Constant Nieuwenstein C11652,5812132,0610230,52-61175
133Bert Maas C11369,01811822,5711076,5111101078
134Bob Hartogh Heijs C111612,52811370,0 111612,528-921137
135Jelle Noordhuis C11150,5711150,5712530,0 -1821253
136Quoc My Tran C11141,599800,0412211,55-861166
137Jan Diekema C110310,0239490,07117010,016161112
138Werner Gubbels C109810,02011060,0 109810,020-191106
139Suzanne Verhaar C10877,51410370,0 10877,514871037
140Bart van Etten C10537,51610080,0 10537,516821008
141Jente Hendriks C10510,0114350,0 10510,01-3991435
142Frans Berben C10329,02413740,5110178,523-1071062
143Raymond Hendriks C10159,52210250,0 10159,522191025
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Philip Stibbe C98510,52910000,0 98510,529-1071000
149Joost Gresnigt C9801,0411300,0 9801,04-1801130
150Hanna Wierts C9640,049590,039800,01-821033
151John van Brink C9345,0159540,0 9345,015-28954
152Akim Yemets C8990,529940,0 8990,52-101994
153Rabea Haj Kasem C8800,019920,0 8800,01-120992
154Ramsay Dahn C8681,039840,0 8681,03-132984
155Martin Slanican C8541,059680,0 8541,05-146968
156Victor Droop C7931,0109850,0 7931,010-282985
157Guido Burger C6720,0118240,0 6720,011-236824