Uitslagen en standen na 20e ronde intern

Er waren bij ASV donderdagavond 2 ASV-teams te bewonderen in de SOS-competitie. Het eerste stelde al zijn toppers op en won maar liefst met 8-0 van het Veluws S.G.!! In de interne competitie hield Ruud Wille knap remise tegen Jan van de Linde en won Bart de Kort van Lex van Hattum. Er vielen geen interne bekerpartijen te noteren.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Ruud WilleJan van de Linde½-½
Lex van HattumBart de Kort0-1
Jan VermeerRob van Belle½-½
Bob KooijWisse Witmans½-½
Kazem MollahosseiniGerrie Arends1-0
Cesar EismaRik Twilhaar1-0
Gwénaël ParisJan Zuidema0-1
Theo van LotringenJan Sanders1-0
Pim RijmerMeindert Rudolphi½-½
Hans MeijerAhmad Samman0-1
Werner GubbelsJan Diekema0-1
Bob Hartogh HeijsFrans Berben1-0
Guido BurgerVictor Droop0-1
externEdwin Peters½-½

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22524,054,050,0   025
3Ilya Razdolski A22475,595,570,02ZW 0-35
4Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
5Wouter van Rijn A221911,5166,095,57ZWW 133
6Peter Boel A220710,0166,084,08WZW 0-5
7Michiel Blok A21907,0127,0100,02ZZ-2-40
8Dirk Hoogland A217912,5169,5113,05WZZ-144
9Otto Wilgenhof A217412,5177,0105,57ZWZ-170
10Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
11Jaap Vogel A21411,051,050,0   0-52
12Pieter Verhoef A21365,585,580,0   016
13Tom Bus A212610,5176,5104,07ZZW-1-8
14Frank Schleipfenbauer A21184,584,580,0   0-62
15Sjoerd van Roosmalen A21096,596,590,0   020
16Sander Berkhout A20924,554,550,0   035
17William Shakhverdian A20824,044,040,0   040
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Richard van der Wel A20664,042,022,02WW 260
20Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
21Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
22Pascal Losekoot A20385,075,070,0   011
23Jan van de Linde A20213,582,031,55ZWZ-1-24
24Wouter Abrahamse A20208,0125,073,05WWZ 112
25Johan Wolbers A20172,032,030,0   0-1
26Theo Jurrius A20152,052,040,01W 1-47
27Mick Van Randtwijk A20123,053,050,0   05
28Kevin Verfuerth A20107,087,080,0   043
29Koen Maassen van den Brink A20108,0136,591,54WZW 027
30Bart de Kort A200210,0171,528,515WWZ 145
31Remco Gerlich A19735,063,541,52WZ 037
32Fred Reulink A19505,094,081,01W 123
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
35Toon Janssen A193712,0148,5103,54WZW 099
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A18932,552,550,0   0-8
38Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
39Paul de Freytas A18845,585,580,0   013
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Barth Plomp A18717,5155,5102,05ZZW 1-19
42Ruud Wille A186713,5264,089,518WZW 04
43Gerben Hendriks A185611,5235,0116,512WWZ 0-3
44Jeroen van Ginneken A18542,561,551,01W 1-8
45Ruud Verhoef A18533,093,070,02WZ 0-44
46Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
47Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
48Désiré Fassaert A184410,0165,075,09ZWZ-126
49Sander van Vucht A18435,0113,052,06WZW 0-19
50Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52René van Alfen A18264,0104,0100,0   0-37
53Bert Duijker A18102,572,570,0   0-15
54Hans van Capelleveen B18102,022,020,0   017
55Nico Schoenmakers A18042,042,040,0   02
56Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
57Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
58Erik Wille B17992,042,040,0   02
59Ronnie Eggink B17949,0143,555,59ZZW 140
60Marco Braam B17925,091,543,55ZWZ-3-3
61Steven Braun B17857,5106,071,53WWW 338
62Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
63Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
64Jan Willem van Willigen B17726,0113,572,54WZW 2-18
65Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
66Ivo van der Gouw B17471,541,540,0   0-29
67Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
68Patrick van Waardenburg B17312,542,540,0   0-2
69Jacques Boonstra A17284,0163,5110,55WZW 1-85
70Vadim van Kuijk B172712,5206,5116,09ZZZ-371
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Albert Marks B17189,0134,075,06WZW 218
73Robert Naasz B17103,5110,553,06ZZZ-2-47
74Roy Vink B16832,580,542,04ZWZ 0-17
75Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
76Edwin Peters B167912,5227,0125,510ZZW 0-11
77Theo van Amerongen B16563,5101,042,56WWZ 0-53
78Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
79Jan Groen B16451,041,040,0   0-32
80Ron Brachten B16432,042,040,0   023
81Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
82Jan Vermeer B162314,0274,01010,017ZWW 131
83Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
84Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
85Zekria Amani B16163,063,060,0   09
86Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
87Lex van Hattum B16049,5163,046,512ZZW 029
88Rob van Belle B160411,5223,058,517WWZ-1-13
89Bob Kooij B15928,0142,545,510WZW 04
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Wisse Witmans B158812,5264,598,017ZWZ 1-67
92Horst Eder B15788,5162,556,011WZW-1-22
93Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
94Wilfred Jansz B15680,540,540,0   0-32
95Erik Gort C15674,044,040,0   041
96Hendrik van Buren C15156,0171,055,012ZWW 0-24
97Danny Hageman C15101,541,540,0   0-16
98Andre van Kuijk C14978,5143,065,58ZWZ 036
99Christian Simon C14711,021,020,0   019
100Jonathan van der Krogt C14682,552,550,0   04
101Herman de Munnik C14676,5121,025,510WZW 058
102Kazem Mollahosseini C146510,0164,555,511WZW 189
103Hans Corbeel C14630,510,510,0   0-10
104Theo Koeweiden C14634,5151,073,58WWZ 0-44
105Henk Schunck C14625,0140,574,57ZZW-1-13
106Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
107Peter van Deursen C14175,5132,073,56WZW 0-27
108John Bijlsma C13996,0151,075,08ZWZ 0-15
109Ko Kooman C13916,0180,555,513ZWW 1-46
110Gerrie Arends C13845,5150,525,013WZZ-1-35
111Hans Derendorp C13777,5161,056,511WZZ-1-14
112André de Groot C13752,032,030,0   09
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
115Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
116Bram Hamers C13656,5112,054,56ZWW 058
117Kees van Keulen C13647,0182,045,014WZZ-2-67
118Jan Zuidema C13646,0172,044,013ZWZ-1-41
119Cesar Eisma C136011,0231,0510,018WZW 013
120Peter Hamers C13307,0114,562,55WZZ-170
121Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
122Rik Twilhaar C13001,020,0 1,02WZ 00
123Theo van Lotringen C128910,0201,049,016ZZW 0-23
124Gwénaël Paris C12870,010,0 0,01W 1-13
125Thijs Stomphorst C12555,0101,034,07WZW 120
126Pim Rijmer C12347,0120,017,011WZW 136
127Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
128Hans Meijer C12154,0130,024,011ZZW-1-73
129Jan Sanders C12116,5150,026,513WWZ 1-35
130Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
131Constant Nieuwenstein C11951,041,030,01Z-120
132Cor van der Jagt C11832,091,041,05ZWZ-1-53
133Raymond Hendriks C116911,5180,5211,016ZWZ 0115
134Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
135Meindert Rudolphi C11605,0100,0 5,010WWZ 07
136Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
137Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
138Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
139Bob Hartogh Heijs C11052,5130,0 2,513WZW 1-95
140Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
141Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
142Werner Gubbels C10531,070,0 1,07ZZW 1-70
143Bert Maas C10474,5100,044,56ZWZ 0-3
144Frans Berben C10430,540,520,02WZ 0-8
145Philip Stibbe C10116,0170,0 6,017WWZ 1-14
146Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
149Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Victor Droop C9653,580,0 3,58ZWZ 02
152Guido Burger C7600,080,0 0,08ZWW 2-40

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23974,0424842,0223112,023912066
3Rob Huberts A23861,0118750,0 23861,015311875
4Eelco de Vries A23594,0523594,0522520,0 1322252
5William Shakhverdian A23094,0423094,0420820,0 2672082
6Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
7Wouter van Rijn A226011,51622056,0923315,57742219
8Sander Berkhout A22454,5522454,5520920,0 1882092
9Dirk Hoogland A224212,51622639,51121983,051072179
10Otto Wilgenhof A223912,51722197,01022675,571352174
11Ilya Razdolski A22045,5923095,5718360,02-782247
12Peter Boel A217610,01622356,0821184,08-362207
13Pieter Verhoef A21715,5821715,5821360,0 512136
14Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
15Sjoerd van Roosmalen A21616,5921616,5921090,0 722109
16Kevin Verfuerth A21317,0821317,0820100,0 1642010
17Michiel Blok A21267,01221967,01017760,02-1042190
18Remco Gerlich A21165,0620363,5422751,521801973
19Tom Bus A211210,51721096,51021164,07-222126
20Laurens Storms A21011,5320650,0 21011,53362065
21Linus Bohlsen A20962,0323322,0216250,01542048
22Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
23Toon Janssen A207812,01420388,51021783,542401937
24Pascal Losekoot A20665,0720665,0720380,0 392038
25Bart de Kort A204410,01721291,5220338,515872002
26Wouter Abrahamse A20368,01220655,0719963,05282020
27Koen Maassen van den Brink A20308,01320866,5919031,54472010
28Mick Van Randtwijk A20243,0520243,0520120,0 172012
29Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
30Hans van Capelleveen B20132,0220132,0218100,0 2201810
31Johan Wolbers A20042,0320042,0320170,0 -142017
32Fred Reulink A19955,0919644,0822431,01681950
33Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
34Jan van de Linde A19643,5821222,0318691,55-812021
35Frank Schleipfenbauer A19504,5819504,5821180,0 -2302118
36Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
37Paul de Freytas A19145,5819145,5818840,0 431884
38Jaap Vogel A19111,0519111,0521410,0 -2822141
39Jeroen Kersten A19003,0619843,0514790,01641852
40Gerben Hendriks A188711,52318275,01119486,512281856
41Piet de Mol B18783,0417800,0 18783,041241780
42Désiré Fassaert A187210,01619165,0718345,09541844
43Steven Braun B18657,51019676,0716261,531181785
44Daan Holtackers A18632,5518632,5518930,0 -381893
45Jan Knuiman A18574,51116341,0319403,58-1361939
46Ruud Wille A185213,52618334,0818609,518-111867
47Barth Plomp A18527,51518705,51018162,05-381871
48Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
49Ronnie Eggink B18349,01419013,5517965,59801794
50Jeroen van Ginneken A18342,5617551,5522271,01-281854
51Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
52Nico Schoenmakers A18192,0418192,0418040,0 171804
53Sander van Vucht A18125,01118223,0518032,06-501843
54Theo Jurrius A18112,0518742,0415590,01-2512015
55Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57Erik Gort C18004,0418004,0415670,0 2741567
58Vadim van Kuijk B179612,52017766,51118206,091401727
59Henk Gerdsen A17894,51017591,5318023,07-821846
60Ron Brachten B17822,0417822,0416430,0 1621643
61Bert Duijker A17642,5717642,5718100,0 -611810
62Marco Braam B17635,0916941,5418183,55-321792
63Koen van Keulen A17614,0716793,0622491,01-531799
64Jan Willem van Willigen B17556,01117803,5717112,54-351772
65Ruud Verhoef A17533,0917843,0716450,02-1441853
66Albert Marks B17459,01316324,0718785,06451718
67Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
68René van Alfen A17404,01017404,01018260,0 -1231826
69Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
70Patrick van Waardenburg B17162,5417162,5417310,0 -171731
71Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
72Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
73Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
74Edwin Peters B167712,52217047,01216455,510-131679
75Ton van Eck B16712,5415890,0 16712,541001589
76Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
77Roy Vink B16452,5814820,5418072,04-551683
78Jacques Boonstra A16344,01616753,51115430,55-1791728
79Robert Naasz B16213,51114630,5517533,06-1361710
80Jan Vermeer B160914,02715464,010164610,017171623
81Lex van Hattum B16089,51617273,0415686,512331604
82Bob Kooij B16088,01415832,5416185,510201592
83Wisse Witmans B159612,52615434,5916248,017-591588
84Volker Schleputz B15930,5115750,0 15930,51191575
85Rob van Belle B158511,52216213,0515748,517-321604
86Ivo van der Gouw B15831,5415831,5417470,0 -1931747
87Tijs van Dijk B15821,0216140,0 15821,02-331614
88Herman de Munnik C15576,51216421,0215405,5101481467
89Horst Eder B15578,51615122,5515776,011-431578
90Theo van Amerongen B15543,51014811,0416032,56-1551656
91Kazem Mollahosseini C154810,01618374,5514165,5111721465
92Andre van Kuijk C15408,51414643,0615965,58791497
93Werner Passchier B14901,0316460,0 14901,03-1751646
94Jonathan van der Krogt C14822,5514822,5514680,0 181468
95Hendrik van Buren C14806,01714571,0514905,012-591515
96Bram Hamers C14746,51113832,0515504,561671365
97Jan Groen B14681,0414681,0416450,0 -2091645
98Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
99Henk Schunck C14425,01412900,5715954,57-331462
100André de Groot C14392,0314392,0313750,0 731375
101Peter Hamers C14287,01115244,5613132,551681330
102Theo Koeweiden C14224,51512731,0715523,58-851463
103Danny Hageman C14171,5414171,5415100,0 -1091510
104Peter van Deursen C14015,51312722,0715513,56-431417
105John Bijlsma C13906,01512181,0715405,08-241399
106Wilfred Jansz B13790,5413790,5415680,0 -2211568
107Hans Derendorp C13787,51612591,0514326,511-131377
108Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
109Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
110Gerrie Arends C13595,51513130,5213665,013-601384
111Cesar Eisma C134411,02312961,05135810,018-31360
112Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
113Ko Kooman C13356,01812750,5513595,513-1021391
114Jan Zuidema C13286,01715342,0412654,013-771364
115Rik Twilhaar C13251,0213000,0 13251,02251300
116Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
117Bryan Hieltjes C13124,01013701,5412732,56-841370
118Constant Nieuwenstein C13041,0413461,0311770,011291195
119Kees van Keulen C12977,01814772,0412455,014-1341364
120Pim Rijmer C12967,0126280,0113577,011981234
121Ahmad Samman C12914,0612090,0 12914,061111209
122Thijs Stomphorst C12875,01012901,0312854,07521255
123Hub Kusters B12860,5416390,0 12860,54-4081639
124Raymond Hendriks C127611,51812190,52128311,0162221169
125Theo van Lotringen C127410,02011401,0413079,016-381289
126Lion de Kok C12600,0712700,0512350,02-2371436
127Suzanne Verhaar C12533,5510800,0 12533,552101080
128Jan Smallenbroek B12280,0116190,0 12280,01-4071619
129Hans Corbeel C12230,5112230,5114630,0 -2501463
130Jan Diekema C11868,51610371,0412357,512891138
131Meindert Rudolphi C11695,01011600,0 11695,010161160
132Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
133Jan Sanders C11626,5159230,0211996,513-841211
134Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
135Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
136Hans Meijer C11114,01310250,0211274,011-1771215
137Cor van der Jagt C10742,0911901,049821,05-1621183
138Bert Maas C10444,5108290,0411874,56-61047
139John van Brink C10120,519870,0 10120,5127987
140Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
141Philip Stibbe C10016,01710110,0 10016,017-241011
142Frans Berben C10000,5411600,528400,02-511043
143Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Gwénaël Paris C9920,0112870,0 9920,01-3081287
145Victor Droop C9663,589650,0 9663,583965
146Bob Hartogh Heijs C9652,51311050,0 9652,513-2351105
147Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
148Werner Gubbels C8481,0710530,0 8481,07-2751053
149Aisha Pieplenbosch C7970,0110870,0 7970,01-3031087
150Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
151Evy Kalker C6740,019870,0 6740,01-326987
152Guido Burger C6530,087600,0 6530,08-147760

Scroll naar top