Uitslagen en standen na 20e ronde intern en 1e ronde KNSB-beker en OSBO-cup

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Sander BerkhoutOtto Wilgenhof1-0 (Interne Beker)
Wouter van RijnJan van de Linde1-0
Bart de KortDirk Hoogland1-0
Benjamin BrandtGerben Hendriks0-1
Désiré FassaertToon Janssen½-½
Siert HuizingaBarth Plomp1-0
Ruud WilleHorst Eder1-0
Edwin PetersHans Derendorp½-½
Kees van KeulenLex van Hattum0-1
Ko KoomanTheo van Lotringen1-0
Kazem MollahosseiniGerrie Arends1-0
Peter van DeursenJan Zuidema½-½
Cor van der JagtClemens Wijman1-0
Meindert RudolphiHans Meijer½-½
Frans BerbenThijs Stomphorst0-1
Jan SandersPhilip Stibbe1-0
Suzanne VerhaarCesar Eisma0-1
Bob Hartogh HeijsWerner Gubbels0-1
Christian WendrichRaymond Hendriks1-0
Guido BurgerTijs van Dijk0-1
Wisse WitmansKoen Maassen van den Brink½-½
Jan GroenJohn Bijlsma1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
externWouter van Rijn1-0
Michiel Blokextern1-0
externPeter Boel½-½
Pieter Verhoefextern½-½
Albert Marksextern1-0
externRob van Belle½-½
Jan Vermeerextern0-1
externHub Kusters0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22975,5115,090,52WZ 0-36
2Léon van Tol A22742,021,011,01Z-111
3Michiel Blok A22393,552,541,01W 132
4Eelco de Vries A22362,042,040,0   0-3
5Jaap Vogel A22122,542,540,0   029
6Wouter van Rijn A21969,0144,085,06ZZW 01
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Frank Schleipfenbauer A21682,542,540,0   014
9Tom Bus A21656,5123,563,06ZZW 019
10Peter Boel A21277,5151,566,09WWZ-1-8
11Dirk Hoogland A21137,0153,074,08WZZ-2-49
12Otto Wilgenhof A21106,5154,592,06ZWZ-2-40
13Pieter Verhoef A21083,092,560,53ZWW 1-37
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sander Berkhout A20726,0103,552,55ZZW 120
16Linus Bohlsen A20604,062,042,02WW 233
17Sjoerd van Roosmalen A20565,585,580,0   015
18Ruben Hogenhout A20497,5102,535,07ZWW 159
19Jan van de Linde A20495,5113,552,06ZWZ-2-15
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20311,020,0 1,02ZZ-26
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
24Jan Knuiman A20018,5152,046,511ZZW 112
25Koen Maassen van den Brink A19977,5134,573,06ZWZ 0-21
26Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
27Richard van der Wel A19832,552,550,0   0-23
28Mick Van Randtwijk A19783,043,040,0   029
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19311,030,0 1,03WZW 1-10
31Bart de Kort A192211,5200,5311,017WZW-136
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Bent Schleipfenbauer A19161,031,030,0   02
34Fred Reulink A19132,062,060,0   0-43
35Anne Paul Taal A19014,594,590,0   05
36Gerben Hendriks A189911,5233,098,514WZZ 0-17
37Daan Holtackers A18911,551,550,0   0-29
38Ruud Verhoef A18843,572,551,02ZW 031
39Toon Janssen A186910,0182,048,014WZZ 046
40René van Alfen A18662,542,540,0   023
41Jeroen van Ginneken B18517,096,081,01Z-159
42Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
43Rob Huberts A18471,020,0 1,02ZW 0-7
44Barth Plomp A18466,5162,584,08WZZ-2-21
45Quirine Naber A18355,0113,571,54WZW 06
46Paul de Freytas A18344,0114,0110,0   012
47Bert Duijker A18244,094,090,0   0-7
48Ruud Wille A182213,0253,559,520ZZW 0-41
49Koen van Keulen A18214,593,561,03ZWW 110
50Hans van Capelleveen A18162,042,040,0   0-12
51Jeroen Kersten A18101,041,030,01Z-1-24
52Ivo van der Gouw A18091,031,030,0   0-14
53Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
54Nico Schoenmakers B17973,033,030,0   032
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Ronnie Eggink B17929,0152,536,512ZWZ 032
57Marco Braam B17872,532,530,0   024
58Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
59Jan Willem van Willigen B17774,5114,080,53ZWZ-116
60Siert Huizinga A17766,5160,536,013ZZW 1-67
61Robert Naasz B17721,531,530,0   0-7
62Désiré Fassaert B17668,5202,586,012ZWW 00
63Hedser Dijkstra B17645,064,550,51Z-135
64Steven Braun B17594,072,052,02ZW 012
65Hans Rigter B17591,541,540,0   0-21
66Hub Kusters B175410,5183,057,513WZW 119
67Albert Marks B17528,0134,064,07WWZ 14
68Benjamin Brandt B17507,5110,017,510WZW 050
69Piet de Mol B17507,5162,545,012ZWW 2-19
70Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
71Patrick van Waardenburg B17313,043,040,0   0-10
72Jacques Boonstra B17298,0163,085,08ZWZ-2-19
73Edwin Peters B170711,0193,068,013ZWW 1-6
74Theo van Amerongen B17073,060,023,04WWZ 0-24
75Dick Vliek B17003,063,060,0   0-12
76Jan Groen B16792,551,541,01W 1-9
77Tijs van Dijk B16642,041,021,02ZZ-2-16
78Werner Passchier B16639,0162,047,012ZZW 033
79Wisse Witmans B16605,0131,553,58WZW 0-33
80Zekria Amani B16463,053,050,0   0-7
81Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
82Vadim van Kuijk B16265,5105,070,53ZZW-118
83Ron Brachten B16243,063,060,0   0-3
84Rob van Belle B161810,0222,068,016ZZW 04
85Jan Vermeer B161711,5232,589,015ZWZ-114
86Bob Kooij B16047,5161,546,012ZWZ 0-23
87Horst Eder B160310,0174,555,512ZWZ 038
88Lex van Hattum B15795,0141,034,011ZWZ 1-76
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Theo Koeweiden B15676,0141,035,011WZW 1-18
91Wilfred Jansz B15641,541,540,0   01
92Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
93Danny Hageman C15154,044,040,0   069
94Erik Gort C15027,0123,044,08WWZ 024
95Ko Kooman C148913,5194,059,514ZWW 2109
96Hans Derendorp C14888,5133,035,510WZZ 062
97Jonathan van der Krogt C14863,043,040,0   039
98John Bijlsma C14769,5171,048,513WWZ-173
99Hans Corbeel C14501,041,040,0   0-14
100Kees van Keulen C144810,5202,548,016ZWW 226
101Lion de Kok C14466,091,025,07ZZW 137
102Hendrik van Buren C14466,5161,045,512ZWW 0-45
103Christian Simon C14426,0102,034,07WWZ 142
104Henk Schunck C14318,0180,537,515ZWW 1-28
105Gerrie Arends C14307,5143,034,511ZWZ-117
106Peter van Deursen C14276,0151,544,511WZW 1-58
107Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
108Andre van Kuijk C14025,0114,071,04ZWW 0-3
109Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
110Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
111Kazem Mollahosseini C138810,5213,057,516ZZW 0-4
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113Peter Hamers C13713,0122,071,05ZWW 1-46
114Clemens Wijman C13678,0130,0 8,013WWZ 14
115Theo van Lotringen C135610,0201,548,516WWZ 012
116Jan Zuidema C13508,5153,045,511WWZ-112
117André de Groot C13504,5101,563,04ZZZ-2-3
118Bram Hamers C13463,0121,062,06ZWW 0-49
119Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
120Hans Meijer C12798,5181,047,514ZWZ 0-26
121Jelle Noordhuis C12770,540,540,0   0-20
122Thijs Stomphorst C12558,0162,555,511ZWZ-127
123Pim Rijmer C12478,0140,0 8,014WZZ 038
124Cor van der Jagt C123710,0202,048,016ZWW 037
125Jan Sanders C12206,0131,015,012ZZW 0-11
126Wolter van den Ham C12063,060,0 3,06ZZW 06
127Cesar Eisma C119512,0221,5410,518WZZ 036
128Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
129Constant Nieuwenstein C11631,551,030,52ZZ-2-8
130Bob Hartogh Heijs C11578,5190,0 8,519WZW 1-51
131Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
132Werner Gubbels C11286,0110,0 6,011ZWZ-111
133Ahmad Samman C11242,550,0 2,55ZWZ 1-7
134Meindert Rudolphi C11201,020,0 1,02WW 213
135Christian Wendrich C11111,010,0 1,01W 111
136Jan Diekema C10935,5140,045,510ZWZ 06
137Bert Maas C10857,0121,545,58WWZ 059
138Frans Berben C10727,0180,0 7,018WZW 0-67
139Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
140Philip Stibbe C10428,0200,0 8,020WWZ 0-50
141Bart van Etten C10356,5120,0 6,512ZWZ 064
142Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
143Suzanne Verhaar C10236,5130,0 6,513WZW 123
144Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
145Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
146Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
147Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
148Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
149Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
150Rabea Haj Kasem C9930,010,0 0,01W 1-7
151Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
152Martin Slanican C9811,040,0 1,04ZZW 0-19
153Raymond Hendriks C9805,5160,0 5,516ZWZ 0-16
154John van Brink C9273,0110,0 3,011ZWW 1-35
155Guido Burger C8480,080,0 0,08ZZW 0-60

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Léon van Tol A24032,0223711,0124361,011402274
2Michiel Blok A23733,5523312,5425371,011662239
3Jaap Vogel A23702,5423702,5422120,0 1872212
4Frank Schleipfenbauer A22562,5422562,5421680,0 1022168
5Eelco de Vries A22192,0422192,0422360,0 -202236
6Bob Beeke A22055,51122615,0919520,52-1282297
7Wouter van Rijn A21969,01421324,0822835,0612196
8Tom Bus A21916,51222203,5621623,06452165
9Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
10Ruben Hogenhout A21697,51022912,5321165,071792049
11Linus Bohlsen A21664,0620552,0423882,021392060
12Mick Van Randtwijk A21393,0421393,0419780,0 1901978
13Sjoerd van Roosmalen A21015,5821015,5820560,0 602056
14Peter Boel A20977,51520021,5621606,09-382127
15Sander Berkhout A20956,01021563,5520332,55432072
16Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
17Dirk Hoogland A20787,01521743,0719944,08-842113
18Otto Wilgenhof A20736,51521334,5919822,06-772110
19Laurens Storms A20581,0220310,0 20581,02332031
20Jan Knuiman A20468,51519262,0420896,511572001
21Nico Schoenmakers B20413,0320413,0317970,0 2761797
22Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
23Jan van de Linde A20165,51121603,5518952,06-482049
24Pieter Verhoef A20163,0920832,5618800,53-1292108
25René van Alfen A20032,5420032,5418660,0 1601866
26Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
27Jeroen van Ginneken B19857,0919566,0822211,011931851
28Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
29Ruud Verhoef A19793,5719802,5519771,021261884
30Koen Maassen van den Brink A19697,51319824,5719553,06-491997
31Marco Braam B19612,5319612,5317870,0 1981787
32Toon Janssen A193510,01818512,0419598,0141121869
33Bent Schleipfenbauer A19291,0319291,0319160,0 151916
34Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
35Bart de Kort A191811,52016260,53197011,017321922
36Anne Paul Taal A19184,5919184,5919010,0 221901
37Danny Hageman C18994,0418994,0415150,0 4531515
38Hedser Dijkstra B18935,0619764,5514810,511641764
39Richard van der Wel A18762,5518762,5519830,0 -1301983
40Reinier Janssen A18741,0319310,0 18741,03-671931
41Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
42Paul de Freytas A18584,01118584,01118340,0 361834
43Gerben Hendriks A185711,52317433,0919308,514-591899
44Barth Plomp A18436,51618302,5818564,08-241846
45Koen van Keulen A18414,5919133,5616971,03301821
46Benjamin Brandt B18337,51113430,0118837,5101331750
47Ronnie Eggink B18319,01519822,5317946,512711792
48Quirine Naber A18195,01118483,5717671,54-101835
49Ruud Wille A181213,02520723,5517479,520-511822
50Jan Willem van Willigen B18054,51118314,0817370,53441777
51Bert Duijker A18034,0918034,0918240,0 -281824
52Steven Braun B17964,0717162,0519952,02491759
53Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
54Désiré Fassaert B17698,52017092,5818106,01231766
55Fred Reulink A17672,0617672,0619130,0 -1891913
56Hub Kusters B176510,51816663,0517967,513301754
57Daan Holtackers A17641,5517641,5518910,0 -1561891
58Rob Huberts A17631,0218470,0 17631,02-911847
59Hans van Capelleveen A17522,0417522,0418160,0 -761816
60Albert Marks B17448,01317944,0617014,07-41752
61Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
62Piet de Mol B17367,51617522,5417315,012-331750
63Robert Naasz B17281,5317281,5317720,0 -511772
64Jacques Boonstra B17278,01616533,0818015,08-211729
65Siert Huizinga A17106,51615270,5317536,013-1331776
66Edwin Peters B170411,01916413,0617328,013-91707
67Jonathan van der Krogt C16983,0416983,0414860,0 2511486
68Ivo van der Gouw A16921,0316921,0318090,0 -1311809
69Jeroen Kersten A16821,0416881,0316660,01-1521810
70Werner Passchier B16779,01616102,0417007,012471663
71Vadim van Kuijk B16725,51017755,0714310,53641626
72Patrick van Waardenburg B16653,0416653,0417310,0 -761731
73Erik Wille A16641,0315610,5218720,51-1441793
74Dick Vliek B16603,0616603,0617000,0 -521700
75Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
76Paul Schoenmakers A16560,0118020,0 16560,01-1531802
77Hans Rigter B16451,5416451,5417590,0 -1351759
78Jan Groen B16382,5515831,5418581,01-501679
79Horst Eder B163610,01718804,5515355,512711603
80Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
81Theo van Amerongen B16293,0612700,0218083,04-1021707
82Ron Brachten B16203,0616203,0616240,0 -71624
83Zekria Amani B16133,0516133,0516460,0 -401646
84Rob van Belle B160910,02215382,0616368,016-51618
85Jan Vermeer B160411,52315162,5816509,01511617
86Hans Derendorp C16018,51317153,0315675,5101751488
87Wisse Witmans B16005,01315051,5516603,58-931660
88Ko Kooman C160013,51916434,0515859,5142201489
89Bob Kooij B15867,51614951,5416166,012-411604
90Tijs van Dijk B15792,0417131,0214451,02-1011664
91Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
92Wilfred Jansz B15671,5415671,5415640,0 41564
93John Bijlsma C15579,51714601,0415868,5131541476
94Theo Koeweiden B15536,01414741,0315755,011-321567
95Christian Simon C15296,01017112,0314524,071291442
96Lion de Kok C15186,0913751,0215585,071091446
97Erik Gort C15097,01217113,0414084,08311502
98Oscar Mercan C15071,0215340,0 15071,02-261534
99Kees van Keulen C149610,52014632,5415058,016741448
100Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
101Gerrie Arends C14657,51416853,0314054,511521430
102Lex van Hattum B14635,01414081,0314784,011-1921579
103Henk Schunck C14118,01811650,5314607,515-481431
104Henk Jan Perebolte C14093,0310510,0 14093,034091051
105Hendrik van Buren C14016,51612271,0414595,512-901446
106Herman de Munnik C13982,5516832,0212070,53-361427
107Theo van Lotringen C139310,02014931,5413688,516491356
108Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
109Kazem Mollahosseini C138810,52114333,0513747,516-41388
110Andre van Kuijk C13875,01114874,0712111,04-181402
111Clemens Wijman C13828,01313670,0 13828,013191367
112Hans Corbeel C13811,0413811,0414500,0 -831450
113Jan Zuidema C13768,51515023,0413295,511381350
114Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
115Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
116Peter van Deursen C13576,01512911,5413814,511-1281427
117Christian Wendrich C13541,0111110,0 13541,012541111
118André de Groot C13474,51013221,5613843,04-61350
119Peter Hamers C13143,01213702,0712351,05-1031371
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Thijs Stomphorst C12928,01613662,5512585,511641255
122Hans Meijer C12908,51811291,0413367,514-151279
123Pim Rijmer C12738,01412470,0 12738,014641247
124Meindert Rudolphi C12671,0211200,0 12671,021601120
125Cor van der Jagt C124310,02013772,0412108,016431237
126Bram Hamers C12403,01212441,0612352,06-1551346
127Cesar Eisma C123212,02212431,54122910,518731195
128Wolter van den Ham C12113,0612060,0 12113,06111206
129Bert Maas C11867,01212141,5411725,581601085
130Jan Sanders C11766,01312731,0111685,012-551220
131Jelle Noordhuis C11600,5411600,5412770,0 -1371277
132Werner Gubbels C11466,01111280,0 11466,011291128
133Quoc My Tran C11221,579120,0212061,55-781176
134Bob Hartogh Heijs C11188,51911570,0 11188,519-901157
135Bart van Etten C11146,51210350,0 11146,5121431035
136Constant Nieuwenstein C11041,5511591,0310200,52-671163
137Ahmad Samman C10842,5511240,0 10842,55-471124
138Akim Yenets C10750,5110040,0 10750,51751004
139Jan Diekema C10745,5149560,0411225,510-131093
140Suzanne Verhaar C10656,51310230,0 10656,513651023
141Frans Berben C10237,01810720,0 10237,018-1161072
142Philip Stibbe C10198,02010420,0 10198,020-731042
143Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Raymond Hendriks C9515,5169800,0 9515,516-45980
148Hanna Wierts C9470,039330,029770,01-991034
149Martin Slanican C8971,049810,0 8971,04-103981
150John van Brink C8753,0119270,0 8753,011-87927
151Ramsay Dahn C8581,039840,0 8581,03-142984
152Rabea Haj Kasem C8130,019930,0 8130,01-187993
153Victor Droop C8051,099960,0 8051,09-270996
154Joost Gresnigt C7830,0111450,0 7830,01-3771145
155Guido Burger C6840,088480,0 6840,08-224848