Uitslagen en standen na 17e ronde intern en 4e ronde SOS + dubbelleden

De 4e ronde van de SOS-competitie zit er voor de meesten op. Alle ASV-teams hebben gespeeld, maar enkele spelers die bij ASV dubbellid zijn zullen vanavond nog aan de bak moeten. Een verrassende nederlaag was er voor ons dubbellid Ilya Razdolski.

In de interne competitie maakte Dirk Hoogland een halve misstap door te remiseren tegen Remco Gerlich. Er werden geen bekerpartijen gespeeld.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Dirk HooglandRemco Gerlich½-½
Ruud WilleToon Janssen½-½
Sander van VuchtDésiré Fassaert½-½
Edwin PetersRonnie Eggink½-½
Wisse WitmansTheo van Amerongen1-0
Jan VermeerHerman de Munnik1-0
Gerrie ArendsLex van Hattum0-1
Jan ZuidemaRob van Belle0-1
Horst EderCesar Eisma1-0
Hans MeijerMeindert Rudolphi1-0
Philip StibbeJan Sanders0-1
Guido BurgerRaymond Hendriks0-1
Suzanne VerhaarBob Hartogh Heijs1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
Coen Mekersextern½-½
Henk Schunckextern½-½
Wilfred Janszextern0-1
externRonnie Eggink0-1
externHendrik van Buren1-0
Lion de Kokextern0-1
externRuud Wille1-0
Peter Hamersextern½-½
externTheo van Lotringen1-0
externKo Kooman½-½
externJacques Boonstra1-0
externJan Vermeer½-½
Hans Derendorpextern0-1
Frans Berbenextern½-½
externKees van Keulen0-1
Kazem Mollahosseiniextern1-0 (ASV 7)
externJan Diekema1-0
Marco Braamextern½-½
Bert Maasextern0-1
Zekria Amaniextern1-0 (ASV 5)
externRobert Naasz1-0
Michiel Blokextern0-1
externHorst Eder½-½
Erik Gortextern1-0
Hans Rigterextern1-0
Jeroen Kerstenextern½-½
externTheo Koeweiden1-0
externTom Bus1-0
Danny Hagemanextern½-½
Roy Vinkextern½-½
externJohn Bijlsma½-½ (ASV 7)
externPeter van Deursen½-½ (ASV 5)
externTheo van Amerongen½-½
Dirk Hooglandextern½-½
Jan Zuidemaextern1-0
externHedser Dijkstra0-1
externRené van Alfen1-0
Edwin Petersextern1-0
externCesar Eisma1-0
externKoen Maassen van den Brink½-½
Gerben Hendriksextern1-0
Hans Meijerextern0-1
externAlbert Marks½-½
externNico Schoenmakers0-1
Wouter Abrahamseextern1-0
externJan Knuiman1-0
externBryan Hieltjes½-½ (ASV 7)
Rob van Belleextern1-0
Toon Janssenextern½-½
Thijs Stomphorstextern½-½
externWisse Witmans0-1
Remco Gerlichextern½-½
externKoen van Keulen1-0
Jan Groenextern0-1
externBarth Plomp0-1
externCor van der Jagt1-0
Bob Kooijextern1-0
externZekria Amani1-0 (ASV 6)
Peter van Deursenextern0-1 (ASV 6)
externJohn Bijlsma1-0 (ASV 8)
Bryan Hieltjesextern½-½ (ASV 8)
externKazem Mollahosseini0-1 (ASV 8)
Wouter van Rijnextern1-0 (dubbellid)
Vadim van Kuijkextern0-1 (dubbellid)
Hans van Capelleveenextern1-0 (dubbellid) VSV 1
externSjoerd van Roosmalen½-½ (dubbellid)
Steven Braunextern1-0 (dubbellid)
externFrank Schleipfenbauer0-1 (dubbellid)
externPatrick van Waardenburg0-1 (dubbellid)
Bert Duijkerextern0-1 (dubbellid)
Ilya Razdolskiextern0-1 (dubbellid)
Kevin Verfuerthextern1-0 (dubbellid)
externPascal Losekoot0-1 (dubbellid)
externHans Corbeel½-½ (dubbellid)
Hans van Capelleveenextern1-0 (dubbellid) VSV 2
André van Kuijkextern1-0 (dubbellid)
externDésiré Fassaert0-1 (dubbellid)
Paul de Freytasextern1-0 (dubbellid)

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Ilya Razdolski A22475,595,570,02ZW 0-35
3Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
4Eelco de Vries A22413,043,040,0   014
5Wouter van Rijn A222911,0155,585,57ZWW 143
6Michiel Blok A22036,0106,080,02ZZ-2-27
7Peter Boel A21978,5134,564,07ZWZ-1-15
8Dirk Hoogland A218910,0128,092,03ZWW 154
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Jaap Vogel A21490,540,540,0   0-44
11Pieter Verhoef A21485,075,070,0   028
12Frank Schleipfenbauer A21454,574,570,0   0-35
13Otto Wilgenhof A21419,5135,074,56WZW 037
14Sjoerd van Roosmalen A21216,086,080,0   032
15Tom Bus A21168,5144,574,07ZZW-1-18
16Sander Berkhout A20813,543,540,0   024
17William Shakhverdian A20753,033,030,0   033
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Linus Bohlsen A20541,011,010,0   012
21Richard van der Wel A20523,032,021,01W 146
22Pascal Losekoot A20385,075,070,0   011
23Jan van de Linde A20242,051,021,03WZZ-1-21
24Theo Jurrius A20241,541,530,01W 1-38
25Wouter Abrahamse A20217,0104,063,04ZWW 213
26Johan Wolbers A20141,021,020,0   0-4
27Mick Van Randtwijk A20132,542,540,0   06
28Kevin Verfuerth A20107,087,080,0   043
29Bart de Kort A19818,0151,526,513WZW 124
30Koen Maassen van den Brink A19785,5105,070,53ZWZ-1-5
31Remco Gerlich A19684,052,531,52WZ 032
32Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
33Jan Knuiman A19394,5111,033,58ZWZ 0-54
34Fred Reulink A19253,072,061,01W 1-2
35Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
36Daan Holtackers A19062,542,540,0   05
37Gerben Hendriks A190611,0194,586,511ZWW 147
38Toon Janssen A19058,0105,572,53ZWZ-167
39Anne Paul Taal A18941,551,550,0   0-9
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Paul de Freytas A18734,574,570,0   02
42Ruud Verhoef A18693,083,060,02WZ 0-28
43Jeroen van Ginneken A18682,551,541,01W 16
44Coen Mekers A18581,031,030,0   0-2
45Ruud Wille A185610,5223,577,015ZZW-1-7
46Jeroen Kersten A18522,552,540,01Z-116
47Henk Gerdsen A18503,581,522,06ZZW 0-21
48Barth Plomp A18465,5133,582,05ZZW 1-44
49Désiré Fassaert A18447,5134,063,57ZWZ-126
50Sander van Vucht A18434,0102,042,06WZW 0-19
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52René van Alfen A18252,072,070,0   0-38
53Koen van Keulen A18224,063,051,01Z-18
54Nico Schoenmakers A18202,032,030,0   018
55Bert Duijker A18102,572,570,0   0-15
56Hans van Capelleveen B18102,022,020,0   017
57Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
58Steven Braun B17986,585,061,52WW 251
59Jan Willem van Willigen B17955,583,562,02WW 25
60Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
61Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
62Ronnie Eggink B17767,5123,044,58WZZ 022
63Marco Braam B17753,571,542,03ZZZ-3-20
64Benjamin Brandt B17611,531,530,0   0-1
65Hans Rigter B17602,552,550,0   0-4
66Hedser Dijkstra B17592,532,530,0   05
67Vadim van Kuijk B175312,0186,0106,08ZZZ-297
68Ivo van der Gouw B17511,031,030,0   0-25
69Patrick van Waardenburg B17312,542,540,0   0-2
70Jacques Boonstra A17283,0142,590,55WZW 1-85
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Robert Naasz B16992,090,551,54WWZ 0-58
73Edwin Peters B169811,5196,095,510ZZW 08
74Roy Vink B16922,570,542,03WZW 1-8
75Albert Marks B16927,0113,064,05ZWZ 1-8
76Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
77Ron Brachten B16602,032,030,0   040
78Wisse Witmans B165912,0214,577,514ZWW 24
79Jan Groen B16571,031,030,0   0-20
80Theo van Amerongen B16573,090,532,56WWZ 0-52
81Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Zekria Amani B16222,552,550,0   015
84Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
85Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
86Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
87Jan Vermeer B160812,0233,099,014WZW 016
88Bob Kooij B16077,0112,035,08WZW 019
89Lex van Hattum B15978,5143,045,510ZWZ 022
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Rob van Belle B15799,0182,047,014WZZ-2-38
92Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
93Horst Eder B15737,0142,554,59ZZW-1-27
94Wilfred Jansz B15680,540,540,0   0-32
95Erik Gort C15674,044,040,0   041
96Danny Hageman C15101,541,540,0   0-16
97Andre van Kuijk C14968,0132,555,58ZWZ 035
98Hendrik van Buren C14884,0140,044,010WZZ-2-51
99Herman de Munnik C14776,5111,025,59WWZ-168
100Christian Simon C14711,021,020,0   019
101Jonathan van der Krogt C14682,552,550,0   04
102Henk Schunck C14634,0120,563,56ZZZ-2-12
103Hans Corbeel C14630,510,510,0   0-10
104Kazem Mollahosseini C14578,5134,044,59ZWW 181
105Theo Koeweiden C14533,5131,062,57WWW 1-54
106Lion de Kok C14470,060,040,02ZW 0-50
107Peter van Deursen C14415,5122,063,56WZW 0-3
108Hans Derendorp C14147,0120,536,59WZW 123
109John Bijlsma C14066,0141,065,08ZWZ 0-8
110Gerrie Arends C13975,0130,524,511WZW 1-22
111Ko Kooman C13884,5150,544,011ZWZ-1-49
112Bryan Hieltjes C13864,091,532,56WZZ-2-10
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114André de Groot C13701,021,020,0   04
115Kees van Keulen C13685,5151,534,012WZW 0-63
116Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
117Jan Zuidema C13594,0142,042,010ZWW 0-46
118Bram Hamers C13565,5101,044,56ZWW 049
119Cesar Eisma C13238,0201,057,015WZZ-1-24
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Peter Hamers C13116,0103,552,55WZZ-151
122Theo van Lotringen C12767,0160,037,013ZWW 1-36
123Thijs Stomphorst C12555,0101,034,07WZW 120
124Hans Meijer C12373,0100,023,08ZZW 0-51
125Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
126Pim Rijmer C12235,5100,015,59WZW 125
127Jan Sanders C12165,5120,025,510WWZ 0-30
128Ahmad Samman C12063,040,0 3,04WZW 026
129Cor van der Jagt C11832,091,041,05ZWZ-1-53
130Constant Nieuwenstein C11690,030,020,01Z-1-6
131Meindert Rudolphi C11674,070,0 4,07ZWZ-114
132Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
133Raymond Hendriks C116010,0150,0110,014ZWZ 0106
134Jan Diekema C11196,5131,035,510WZW 022
135Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
136Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
137Bob Hartogh Heijs C11031,0100,0 1,010WZZ 0-97
138Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
139Werner Gubbels C10711,050,0 1,05WWZ 1-52
140Frans Berben C10560,530,520,01W 15
141Bert Maas C10433,580,033,55WZW 1-7
142Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
143Philip Stibbe C10025,0150,0 5,015ZZW 1-23
144Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
145Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
146John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
147Victor Droop C9712,560,0 2,56WZZ 08
148Guido Burger C7680,070,0 0,07WZW 1-32

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23983,0324842,0222271,013922052
3Rob Huberts A23561,0118750,0 23561,015011875
4Linus Bohlsen A23361,0123361,0120540,0 2942054
5William Shakhverdian A23303,0323303,0320750,0 2882075
6Eelco de Vries A23203,0423203,0422410,0 932241
7Dirk Hoogland A228110,01222878,0922632,031462189
8Wouter van Rijn A227711,01522365,5823245,57912229
9Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
10Pieter Verhoef A22195,0722195,0721480,0 992148
11Sander Berkhout A22193,5422193,5420810,0 1622081
12Ilya Razdolski A22045,5923095,5718370,02-782247
13Sjoerd van Roosmalen A22046,0822046,0821210,0 1152121
14Otto Wilgenhof A21979,51321565,0722454,56932141
15Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
16Peter Boel A21498,51321424,5621554,07-632197
17Michiel Blok A21476,01022396,0817760,02-832203
18Kevin Verfuerth A21317,0821317,0820100,0 1642010
19Remco Gerlich A21154,0520132,5322671,521791968
20Tom Bus A20928,51420694,5721164,07-422116
21Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
22Laurens Storms A20801,5320650,0 20801,53152065
23Pascal Losekoot A20665,0720665,0720380,0 392038
24Toon Janssen A20598,01020145,5721662,532211905
25Wouter Abrahamse A20387,01020204,0620653,04302021
26Mick Van Randtwijk A20352,5420352,5420130,0 282013
27Frank Schleipfenbauer A20294,5720294,5721450,0 -1512145
28Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
29Hans van Capelleveen B20132,0220132,0218100,0 2201810
30Bart de Kort A20118,01521271,5219936,513541981
31Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
32Ron Brachten B19722,0319722,0316600,0 3521660
33Johan Wolbers A19631,0219631,0220140,0 -552014
34Koen Maassen van den Brink A19605,51020805,0716800,53-231978
35Gerben Hendriks A195411,01919234,5819796,511951906
36Nico Schoenmakers A19542,0319542,0318200,0 1521820
37Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
38Daan Holtackers A19382,5419382,5419060,0 371906
39Jan van de Linde A19312,0520031,0218841,03-1142024
40Steven Braun B19246,5819755,0617721,521771798
41Fred Reulink A19193,0718702,0622181,01-81925
42Jeroen Kersten A19112,5520152,5414940,01751852
43Jaap Vogel A19010,5419010,5421490,0 -2922149
44Jeroen van Ginneken A18962,5518141,5422261,01341868
45Désiré Fassaert A18827,51319234,0618403,57641844
46Piet de Mol B18813,0417800,0 18813,041271780
47Paul de Freytas A18784,5718784,5718730,0 71873
48Anne Paul Taal A18591,5518591,5518940,0 -441894
49Jan Knuiman A18514,51116341,0319323,58-1421939
50Vadim van Kuijk B185012,01818146,01018956,081941753
51Koen van Keulen A18454,0617693,0522221,01311822
52Coen Mekers A18441,0318441,0318580,0 -161858
53Ruud Wille A184110,52218563,5718347,015-221856
54Jan Willem van Willigen B18145,5818083,5618332,02241795
55Sander van Vucht A18114,01018172,0418072,06-511843
56Ronnie Eggink B18097,51219003,0417634,58551776
57Theo Jurrius A18061,5418991,5315280,01-2562024
58Barth Plomp A18035,51317913,5818232,05-871846
59Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
60Erik Gort C18004,0418004,0415670,0 2741567
61Henk Gerdsen A17913,5818781,5217612,06-801850
62Hedser Dijkstra B17892,5317892,5317590,0 351759
63Ruud Verhoef A17863,0818383,0616270,02-1111869
64Bert Duijker A17642,5717642,5718100,0 -611810
65Benjamin Brandt B17471,5317471,5317610,0 -151761
66Hans Rigter B17402,5517402,5517600,0 -241760
67Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
68Patrick van Waardenburg B17162,5417162,5417310,0 -171731
69Edwin Peters B170311,51917616,0916495,510131698
70Marco Braam B17013,5716931,5417122,03-941775
71René van Alfen A17012,0717012,0718250,0 -1621825
72Albert Marks B16987,01115563,0618684,05-21692
73Zekria Amani B16912,5516912,5516220,0 841622
74Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
75Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
76Wisse Witmans B167612,02116674,5716817,514211659
77Ton van Eck B16742,5415890,0 16742,541031589
78Roy Vink B16722,5714830,5419242,03-281692
79Bob Kooij B16467,01116052,0316625,08581607
80Tijs van Dijk B16161,0216140,0 16161,0211614
81Jacques Boonstra A16153,01416602,5915340,55-1981728
82Volker Schleputz B16080,5115750,0 16080,51341575
83Lex van Hattum B15988,51417273,0415475,510231597
84Herman de Munnik C15896,51116431,0215765,591801477
85Jan Vermeer B158812,02315023,0916449,014-41608
86Robert Naasz B15722,0914630,5517081,54-1851699
87Ivo van der Gouw B15581,0315581,0317510,0 -2181751
88Kazem Mollahosseini C15558,51319034,0414014,591791457
89Theo van Amerongen B15543,0914280,5316172,56-1551657
90Rob van Belle B15509,01815112,0415617,014-671579
91Horst Eder B15487,01415122,5515684,59-521573
92Andre van Kuijk C15378,01314542,5515895,58761496
93Werner Passchier B15101,0316460,0 15101,03-1551646
94Jan Groen B15051,0315051,0316570,0 -1721657
95Jonathan van der Krogt C14822,5514822,5514680,0 181468
96Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
97Bram Hamers C14585,51013311,0415424,561511356
98Hans Derendorp C14497,01213120,5314956,59581414
99Peter van Deursen C14495,51213462,0615523,5651441
100Henk Schunck C14434,01213180,5615683,56-321463
101Hendrik van Buren C14274,01413400,0414624,010-1121488
102Danny Hageman C14171,5414171,5415100,0 -1091510
103John Bijlsma C14096,01412201,0615515,08-51406
104André de Groot C14071,0214071,0213700,0 411370
105Theo Koeweiden C13963,51312921,0614862,57-1111453
106Peter Hamers C13866,01014703,5513022,551261311
107Gerrie Arends C13835,01313130,5213954,511-361397
108Wilfred Jansz B13790,5413790,5415680,0 -2211568
109Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
110Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
111Bryan Hieltjes C13484,0915021,5312712,56-481386
112Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
113Ahmad Samman C13293,0412060,0 13293,041491206
114Ko Kooman C13174,51513130,5413184,011-1201388
115Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
116Jan Zuidema C13094,01415332,0412202,010-961359
117Cesar Eisma C12968,02012871,0512997,015-511323
118Kees van Keulen C12895,51514891,5312394,012-1421368
119Hub Kusters B12870,5416390,0 12870,54-4071639
120Raymond Hendriks C128210,01510770,01129710,0142281160
121Thijs Stomphorst C12805,01012901,0312754,07451255
122Pim Rijmer C12785,5106250,0113505,59801223
123Lion de Kok C12740,0612970,0412270,02-2231447
124Suzanne Verhaar C12493,5510800,0 12493,552061080
125Theo van Lotringen C12477,01610180,0312997,013-651276
126Hans Corbeel C12230,5112230,5114630,0 -2501463
127Jan Smallenbroek B12020,0116190,0 12020,01-4331619
128Meindert Rudolphi C11954,0711670,0 11954,07421167
129Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
130Jan Sanders C11625,5129230,0212105,510-841216
131Jan Diekema C11566,51310541,0311875,510591119
132Hans Meijer C11223,01010280,0211453,08-1661237
133Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
134Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
135Constant Nieuwenstein C11110,0310880,0211580,01-641169
136Frans Berben C10990,5311670,529620,01481056
137Cor van der Jagt C10742,0911901,049811,05-1621183
138Bert Maas C10313,588290,0311513,55-191043
139John van Brink C10030,519870,0 10030,5118987
140Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
141Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
142Victor Droop C9872,569710,0 9872,5624971
143Philip Stibbe C9865,01510020,0 9865,015-391002
144Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
145Bob Hartogh Heijs C9171,01011030,0 9171,010-2831103
146Werner Gubbels C8461,0510710,0 8461,05-2771071
147Marga Bles C7450,019890,0 7450,01-255989
148Guido Burger C6660,077680,0 6660,07-134768

Scroll naar top