Uitslagen en standen na 13e ronde Intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Herman de MunnikHendrik van Buren0-1 (Interne Beker)
André de GrootConstant Nieuwenstein1-0 (Interne Beker)
Kees van KeulenJohn Bijlsma0-1 (Interne Beker)
Pieter VerhoefOtto Wilgenhof0-1 (Interne Beker)
Désiré FassaertRob Huberts½-½ (Interne Beker)
Theo van AmerongenChristian Simon1-0 (Interne Beker)
Peter BoelDirk Hoogland0-1
Bart de KortReinier Janssen1-0
Toon JanssenErik Wille½-½
Gerben HendriksBarth Plomp0-1
Ruud WilleHub Kusters½-½
Albert MarksSiert Huizinga0-1
Edwin PetersRonnie Eggink0-1
Wisse WitmansRob van Belle0-1
Lex van HattumBenjamin Brandt0-1
Jan VermeerKo Kooman1-0
Hans DerendorpGerrie Arends½-½
Hans MeijerLion de Kok0-1
Thijs StomphorstKazem Mollahosseini1-0
Theo van LotringenPim Rijmer½-½
Bram HamersJan Zuidema1-0
Wolter van den HamCesar Eisma0-1
Jan SandersFrans Berben1-0
Philip StibbeBob Hartogh Heijs0-1
Jan DiekemaSuzanne Verhaar1-0
Raymond HendriksBart van Etten0-1
Victor DroopJohn van Brink1-0

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22630,000,0 0,0   00
2Bob Beeke A22602,582,060,52WZ 0-73
3Eelco de Vries A22362,042,040,0   0-3
4Michiel Blok A22212,541,531,01W 114
5Jaap Vogel A22062,032,030,0   023
6Wouter van Rijn A21945,082,053,03WWZ 1-1
7Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
8Frank Schleipfenbauer A21662,032,030,0   012
9Dirk Hoogland A21565,092,053,04ZWZ-2-6
10Tom Bus A21475,5112,553,06ZZW 01
11Otto Wilgenhof A21445,0103,062,04ZZZ-2-6
12Pieter Verhoef A20982,081,550,53ZWW 1-47
13Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
14Peter Boel A20764,5120,554,07ZZW-1-59
15Ruben Hogenhout A20486,082,024,06WZW 058
16Sjoerd van Roosmalen A20453,053,050,0   04
17Jan van de Linde A20433,572,541,03ZWZ-1-21
18Linus Bohlsen A20393,042,031,01W 112
19Sander Berkhout A20394,082,541,54WZZ 0-13
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20250,000,0 0,0   00
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20221,541,540,0   0-6
24Jan Knuiman A20198,0132,046,09WWZ 130
25Koen Maassen van den Brink A20053,562,541,02WW 2-13
26Richard van der Wel A19992,542,540,0   0-7
27Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
28Murat Duman A19691,021,020,0   0-7
29Mick Van Randtwijk A19642,032,030,0   015
30Fred Reulink A19372,052,050,0   0-19
31Reinier Janssen A19270,520,0 0,52WZ 0-14
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Bent Schleipfenbauer A19120,520,520,0   0-2
34Anne Paul Taal A19053,563,560,0   09
35Bart de Kort A18988,0150,537,512ZZW 012
36Daan Holtackers A18971,041,040,0   0-23
37Toon Janssen A18877,5121,526,010ZWW 264
38Ruud Verhoef A18863,562,541,02ZW 033
39Barth Plomp A18866,0122,054,07ZWZ-119
40René van Alfen A18682,532,530,0   025
41Ruud Wille A18559,0172,546,513ZWW 1-8
42Rob Huberts A18500,510,0 0,51Z-1-4
43Gerben Hendriks A18496,0152,064,09WZW 1-67
44Coen Mekers A18470,010,010,0   0-22
45Paul de Freytas A18293,083,080,0   07
46Jeroen van Ginneken B18264,563,551,01Z-134
47Bert Duijker A18222,562,560,0   0-9
48Quirine Naber A18214,0102,561,54WZW 0-8
49Jeroen Kersten A18120,020,010,01Z-1-22
50Koen van Keulen A18103,072,041,03ZWW 1-1
51Hans van Capelleveen A18060,520,520,0   0-22
52Ivo van der Gouw A18050,520,520,0   0-18
53Siert Huizinga A18043,590,013,58WWZ 0-39
54Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
55Ronnie Eggink B18007,5122,025,510WZZ 040
56Erik Wille A17980,520,010,51Z-1-10
57Robert Naasz B17921,011,010,0   013
58Nico Schoenmakers B17862,022,020,0   021
59Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
60Jan Willem van Willigen B17723,082,550,53ZWZ-111
61Désiré Fassaert B17726,0132,054,08WZW 06
62Hans Rigter B17620,520,520,0   0-18
63Marco Braam B17610,510,510,0   0-2
64Piet de Mol B17534,5110,524,09ZZW 1-16
65Hub Kusters B17487,0121,026,010WZZ 013
66Steven Braun B17472,551,541,01Z-10
67Jacques Boonstra B17426,0122,064,06WZZ-2-6
68Hedser Dijkstra B17392,031,520,51Z-110
69Rik de Lange B17370,000,0 0,0   00
70Albert Marks B17294,582,032,55WZW 1-19
71Patrick van Waardenburg B17261,021,020,0   0-15
72Theo van Amerongen B17242,540,012,53ZWW 1-7
73Jan Groen B16941,021,020,0   06
74Edwin Peters B16917,0121,545,58ZWW 0-22
75Dick Vliek B16911,541,540,0   0-21
76Tijs van Dijk B16640,520,510,01Z-1-16
77Wisse Witmans B16571,550,521,03ZZW-1-36
78Werner Passchier B16548,0142,046,010ZWZ 024
79Zekria Amani B16311,031,030,0   0-22
80Vadim van Kuijk B16304,584,050,53ZZW-122
81Ron Brachten B16272,552,550,0   00
82Xadya van Bruxvoort B16220,520,520,0   0-10
83Rob van Belle B16196,5131,025,511WZZ-15
84Bob Kooij B16165,5101,024,58WZZ 0-11
85Benjamin Brandt B15953,540,0 3,54WWZ 045
86Jan Vermeer B15877,0151,046,011ZWW 1-16
87Horst Eder B15845,5102,533,07WZZ-119
88Lex van Hattum B15721,070,510,56WZW 0-83
89Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
90Wilfred Jansz B15591,031,030,0   0-4
91Theo Koeweiden B15544,0100,523,58WZW 0-31
92Oscar Mercan C15331,020,0 1,02ZW 00
93Danny Hageman C14953,033,030,0   049
94John Bijlsma C14938,0111,017,010WZZ-290
95Erik Gort C14854,082,032,05WZZ-17
96Hendrik van Buren C14855,5110,025,59WZZ-1-6
97Kees van Keulen C14808,5131,527,011WZW 158
98Hans Derendorp C14795,061,014,05ZZW 153
99Hans Corbeel C14741,021,020,0   010
100Ko Kooman C14709,0123,036,09WWZ 190
101Jonathan van der Krogt C14702,032,030,0   023
102Peter van Deursen C14482,580,022,56WWZ 0-37
103Gerrie Arends C14475,082,023,06ZWZ 034
104Henk Schunck C14385,0130,524,511ZZW 1-21
105Lion de Kok C14305,081,024,06WZZ 021
106Herman de Munnik C14251,541,010,53ZZW-1-9
107Andre van Kuijk C14044,093,051,04ZWW 0-1
108Christian Simon C13964,080,014,07WWZ 1-4
109Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
110Peter Hamers C13882,571,531,04WZW 0-29
111Clemens Wijman C13786,090,0 6,09WZW 115
112Bryan Hieltjes C13760,520,520,0   0-1
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Kazem Mollahosseini C13725,5131,014,512WZZ 0-20
115Theo van Lotringen C13637,5130,527,011WZW 119
116André de Groot C13471,540,531,01W 1-6
117Hans Meijer C13427,0110,017,010ZWW 237
118Bram Hamers C13311,080,031,05ZZW-1-64
119Jan Zuidema C13224,090,014,08WZZ-2-16
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Jelle Noordhuis C12760,020,020,0   0-21
122Thijs Stomphorst C12524,080,014,07WZW 124
123Cesar Eisma C12128,5151,527,013WWZ 153
124Jan Sanders C11932,070,0 2,07ZWW 1-38
125Cor van der Jagt C11926,0120,016,011ZWZ-1-8
126Bob Hartogh Heijs C11915,5120,0 5,512ZWZ 0-17
127Pim Rijmer C11904,0100,0 4,010ZWZ 0-19
128Quoc My Tran C11761,570,021,55ZWW 1-24
129Wolter van den Ham C11630,030,0 0,03ZWW 1-37
130Constant Nieuwenstein C11520,540,020,52ZZ-2-19
131Joost Gresnigt C11450,010,0 0,01Z-1-15
132Werner Gubbels C11404,060,0 4,06WWZ 023
133Ahmad Samman C11151,030,0 1,03WWZ 1-16
134Meindert Rudolphi C11070,000,0 0,0   00
135Frans Berben C10955,0130,0 5,013ZWZ-1-44
136Bert Maas C10826,090,525,57ZWW 156
137Jan Diekema C10763,590,023,57ZWW 1-11
138Philip Stibbe C10645,5130,0 5,513ZWW 1-28
139Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
140Hanna Wierts C10380,020,010,01Z-1-8
141Suzanne Verhaar C10215,5100,0 5,510ZWZ 021
142Victor Droop C10071,080,0 1,08ZZW 0-68
143Akim Yenets C10040,510,0 0,51W 14
144Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
145Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
146Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
147Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
148Martin Slanican C9931,030,0 1,03WZZ-1-7
149Bart van Etten C9924,090,0 4,09WWZ 121
150Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
151Raymond Hendriks C9793,590,0 3,59WZW 1-17
152John van Brink C9423,090,0 3,09WZZ-1-20
153Guido Burger C8630,040,0 0,04WWZ 0-45

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Jaap Vogel A23752,0323752,0322060,0 1922206
2Michiel Blok A22932,5422181,5325191,01862221
3Frank Schleipfenbauer A22692,0322692,0321660,0 1152166
4Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
5Eelco de Vries A22192,0422192,0422360,0 -202236
6Ruben Hogenhout A21966,0824842,0221004,062062048
7Wouter van Rijn A21915,0820892,0523623,03-42194
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Tom Bus A21445,51121432,5521453,06-22147
10Dirk Hoogland A21375,0921232,0521543,04-252156
11Otto Wilgenhof A21265,01021413,0621052,04-242144
12Robert Naasz B21041,0121041,0117920,0 3251792
13Linus Bohlsen A20973,0420622,0322001,01702039
14Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
15Jan Knuiman A20838,01319262,0421536,09942019
16Mick Van Randtwijk A20782,0320782,0319640,0 1291964
17Bob Beeke A20642,5821002,0619560,52-2692260
18René van Alfen A20632,5320632,5318680,0 2201868
19Sjoerd van Roosmalen A20623,0520623,0520450,0 212045
20Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
21Nico Schoenmakers B20262,0220262,0217860,0 2611786
22Laurens Storms A20250,0020250,0 20250,0 02025
23Ruud Verhoef A20043,5620172,5419781,021511886
24Toon Janssen A20037,51220151,5220006,0101801887
25Sander Berkhout A19994,0820862,5419121,54-532039
26Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
27Peter Boel A19884,51218650,5520774,07-1472076
28Pascal Losekoot A19841,5419841,5420220,0 -442022
29Pieter Verhoef A19782,0820241,5519010,53-1672098
30Jan van de Linde A19723,5720942,5418091,03-922043
31Jeroen van Ginneken B19584,5618973,5522631,011661826
32Richard van der Wel A19512,5419512,5419990,0 -551999
33Anne Paul Taal A19433,5619433,5619050,0 471905
34Koen Maassen van den Brink A19393,5618942,5420301,02-792005
35Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
36Barth Plomp A19176,01219242,0519114,07501886
37Bart de Kort A18918,01516260,5319577,51251898
38Bent Schleipfenbauer A18910,5218910,5219120,0 -231912
39Murat Duman A18801,0218801,0219690,0 -961969
40Danny Hageman C18673,0318673,0314950,0 4211495
41Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
42Fred Reulink A18572,0518572,0519370,0 -991937
43Ronnie Eggink B18557,51220612,0218145,510951800
44Paul de Freytas A18513,0818513,0818290,0 291829
45Ruud Wille A18439,01720452,5417816,513-201855
46Benjamin Brandt B18283,5415950,0 18283,542781595
47Hedser Dijkstra B18272,0320041,5214740,51981739
48Koen van Keulen A18103,0718792,0417181,03-11810
49Jan Willem van Willigen B18043,0818412,5517440,53431772
50Quirine Naber A17864,01017952,5617731,54-431821
51Bert Duijker A17822,5617822,5618220,0 -491822
52Désiré Fassaert B17826,01317262,0518174,08161772
53Reinier Janssen A17810,5219270,0 17810,52-1601927
54Gerben Hendriks A17746,01517162,0618134,09-1421849
55Jan Groen B17721,0217721,0216940,0 841694
56Rob Huberts A17690,5118500,0 17690,51-851850
57Daan Holtackers A17661,0417661,0418970,0 -1541897
58Hub Kusters B17567,01215281,0218016,010211748
59Steven Braun B17542,5516621,5421231,0171747
60Jacques Boonstra B17516,01216362,0618664,0631742
61Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
62Piet de Mol B17264,51114630,5217854,09-431753
63Siert Huizinga A17263,5914300,0117633,58-1171804
64Marco Braam B17050,5117050,5117610,0 -581761
65Hans Derendorp C16985,0617221,0116934,052721479
66Theo van Amerongen B16962,5411880,0118652,53-351724
67Vadim van Kuijk B16904,5818434,0514340,53821630
68Erik Wille A16770,5214640,0118900,51-1311798
69Albert Marks B16744,5816712,0316752,55-741729
70Werner Passchier B16628,01416102,0416836,010321654
71Edwin Peters B16587,01215211,5417275,58-551691
72Paul Schoenmakers A16560,0118020,0 16560,01-1531802
73John Bijlsma C16478,01119991,0116117,0102441493
74Jonathan van der Krogt C16432,0316432,0314700,0 1961470
75Ron Brachten B16312,5516312,5516270,0 41627
76Ko Kooman C16279,01218083,0315676,092471470
77Horst Eder B16175,51018732,5315083,07521584
78Rob van Belle B16126,51315801,0216175,511-21619
79Hans Corbeel C15941,0215941,0214740,0 1301474
80Ivo van der Gouw A15920,5215920,5218050,0 -2311805
81Bob Kooij B15905,51014661,0216204,58-371616
82Dick Vliek B15821,5415821,5416910,0 -1301691
83Kees van Keulen C15718,51316361,5215597,0111491480
84Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
85Jeroen Kersten A15630,0214750,0116510,01-2711812
86Hans Rigter B15590,5215590,5217620,0 -2211762
87Jan Vermeer B15577,01514361,0416016,011-461587
88Hans van Capelleveen A15560,5215560,5218060,0 -2721806
89Gerrie Arends C15495,0817872,0214703,061361447
90Patrick van Waardenburg B15341,0215341,0217260,0 -2071726
91Wilfred Jansz B15311,0315311,0315590,0 -321559
92Oscar Mercan C15161,0215330,0 15161,02-171533
93Wisse Witmans B15131,5515250,5215051,03-1801657
94Xadya van Bruxvoort B15110,5215110,5216220,0 -1211622
95Theo Koeweiden B15064,01013930,5215343,58-791554
96Lion de Kok C14805,0813741,0215154,06711430
97Tijs van Dijk B14800,5217540,5112060,01-2001664
98Erik Gort C14644,0816442,0313562,05-141485
99Hendrik van Buren C14595,51110940,0215405,59-321485
100Zekria Amani B14541,0314541,0316310,0 -1991631
101Henk Schunck C14295,01313360,5214464,511-301438
102Henk Jan Perebolte C14113,0310510,0 14113,034111051
103Theo van Lotringen C14077,51313990,5214087,011631363
104Hans Meijer C14077,01110060,0114477,0101021342
105Christian Simon C14034,0811020,0114464,0731396
106Clemens Wijman C14026,0913780,0 14026,09391378
107Herman de Munnik C14011,5418841,0112400,53-331425
108Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
109Andre van Kuijk C13874,0915313,0512061,04-181404
110Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
111Peter van Deursen C13692,5811670,0214362,56-1161448
112Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
113Bryan Hieltjes C13660,5213660,5213760,0 -111376
114Kazem Mollahosseini C13655,51319071,0113194,512-271372
115Lex van Hattum B13321,0714340,5113150,56-3231572
116Peter Hamers C13182,5714591,5312121,04-991388
117Coen Mekers A13170,0113170,0118470,0 -5521847
118Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
119André de Groot C13111,5412370,5315331,01-421347
120Jan Zuidema C13044,099860,0113444,08-341322
121Thijs Stomphorst C12994,0810530,0113344,07711252
122Cesar Eisma C12758,51514391,5212507,0131161212
123Bert Maas C12126,0910590,5212555,571861082
124Werner Gubbels C12104,0611400,0 12104,06931140
125Cor van der Jagt C11626,01210280,0111746,011-381192
126Pim Rijmer C11604,01011900,0 11604,010-491190
127Bram Hamers C11531,0811060,0311811,05-2421331
128Bob Hartogh Heijs C11495,51211910,0 11495,512-591191
129Quoc My Tran C11161,579120,0211971,55-841176
130Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
131Akim Yenets C10980,5110040,0 10980,51981004
132Jan Sanders C10762,0711930,0 10762,07-1551193
133Suzanne Verhaar C10715,51010210,0 10715,510711021
134Frans Berben C10445,01310950,0 10445,013-951095
135Philip Stibbe C10365,51310640,0 10365,513-561064
136Constant Nieuwenstein C10340,5410380,0210290,52-1371152
137Jelle Noordhuis C10330,0210330,0212760,0 -2641276
138Jan Diekema C10323,598960,0210713,57-551076
139Bart van Etten C10294,099920,0 10294,0958992
140Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
141Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
142Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
143Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Ahmad Samman C9961,0311150,0 9961,03-1351115
145Martin Slanican C9561,039930,0 9561,03-44993
146Hanna Wierts C9410,029240,019590,01-1051038
147Raymond Hendriks C9243,599790,0 9243,59-72979
148John van Brink C9063,099420,0 9063,09-56942
149Wolter van den Ham C9040,0311630,0 9040,03-2961163
150Ramsay Dahn C8701,039840,0 8701,03-130984
151Victor Droop C8211,0810070,0 8211,08-2541007
152Joost Gresnigt C8180,0111450,0 8180,01-3421145
153Guido Burger C6100,048630,0 6100,04-298863