Tom Bus prolongeert snelschaaktitel

Nr. Finalegroep A 1 2 3 4 5 6 7 8 punten plaats
1 Tom Bus X 0 1 0,5 1 1 1 1 5,5 1
2 Peter Boel 1 X 0 0 0,5 0 0,5 1 3 4-5
3 Jan van de Linde 0 1 X 0 1 1 1 1 5 2
4 Richard van der Wel 0,5 1 1 X 0 0 0 0 2,5 6-8
5 Sander Berkhout 0 0,5 0 1 X 0 1 0,5 3 4-5
6 Wouter van Rijn 0 1 0 1 1 X 1 0 4 3
7 Michiel Blok 0 0,5 0 1 0 0 X 1 2,5 6-8
8 Rob Huberts 0 0 0 1 0,5 1 0 X 2,5 6-8
Nr. Finalegroep B 1 2 3 4 5 6 7 8 punten plaats
1 Jan Vermeer X 1 0 0 1 1 0 0,5 3,5 5
2 Horst Eder 0 X 0 0 0 0 0 0 0 8
3 Otto Wilgenhof 1 1 X 0,5 0 1 1 1 5,5 1
4 Marco Braam 1 1 0,5 X 0 1 0 1 4,5 2-4
5 Ruud Wille 0 1 1 1 X 0,5 1 0 4,5 2-4
6 Jacques Boonstra 0 1 0 0 0,5 X 0 1 2,5 7
7 Hub Kusters 1 1 0 1 0 1 X 0,5 4,5 2-4
8 Vadim van Kuijk 0,5 1 0 0 1 0 0,5 X 3 6
Nr. Finalegroep C 1 2 3 4 5 6 7 8 punten plaats
1 André van Kuijk X 0 1 0 1 0 1 0 3 5
2 Jan Zuidema 1 X 0 0 0 0 0 0 1 8
3 Siert Huizinga 0 1 X 0 0 0 0,5 0 1,5 6-7
4 Koen van Keulen 1 1 1 X 0 1 1 1 6 1-2
5 Kazem Mollahosseini 0 1 1 1 X 1 1 1 6 1-2
6 Henk Schunck 1 1 1 0 0 X 1 1 5 3
7 Kees van Keulen 0 1 0,5 0 0 0 X 0 1,5 6-7
8 Edwin Peters 1 1 1 0 0 0 1 X 4 4
Nr. Voorrondegroep A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 punten plaats
1 Otto Wilgenhof X 1 1 1 1 1 0 0 1 6 3
2 Wisse Witmans 0 X 0 0 1 0,5 0 0 1 2,5 7
3 Barth Plomp 0 1 X 0 0 1 1 0 1 4 4
4 André van Kuijk 0 1 1 X 0 1 0 0 0 3 6
5 Rob van Belle 0 0 1 1 X 0 0 0 0 2 8-9
6 Jacques Boonstra 0 0,5 0 1 1 X 0 0 1 3,5 5
7 Michiel Blok 1 1 0 1 1 1 X 0,5 1 6,5 2
8 Richard van der Wel 1 1 1 1 1 1 0,5 X 1 7,5 1
9 Kazem Mollahosseini 0 0 0 1 1 0 0 0 X 2 8-9
Nr. Voorrondegroep B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 punten plaats
1 Henk Schunck X 0,5 0,5 0 1 0 0 0 0 0,5 2,5 9
2 Rob Huberts 0,5 X 0,5 1 0,5 0 0,5 0,5 1 1 5,5 3-4
3 Theo Jurrius 0,5 0,5 X 1 1 1 1 0 1 1 7 2
4 Jan Vermeer 1 0 0 X 0 0 1 1 0 1 4 6
5 Siert Huizinga 0 0,5 0 1 X 0 1 0 0,5 0 3 8
6 Wouter van Rijn 1 1 0 1 1 X 1 1 1 1 8 1
7 Lex van Hattum 1 0,5 0 0 0 0 X 0 0 0 1,5 10
8 Jan Knuiman 1 0,5 1 0 1 0 1 X 0 0 4,5 5
9 Quirine Naber 1 0 0 1 0,5 0 1 1 X 1 5,5 3-4
10 Ruud Wille 0,5 0 0 0 1 0 1 1 0 X 3,5 7
Nr. Voorrondegroep C 1 2 3 4 5 6 7 8 punten plaats
1 Horst Eder X 0 1 1 1 0 0 1 4 3
2 Sander Berkhout 1 X 1 1 1 0,5 1 1 6,5 1-2
3 Koen van Keulen 0 0 X 1 0 0 1 1 3 4-6
4 Kees van Keulen 0 0 0 X 0 0 0 0 0 8
5 Hub Kusters 0 0 1 1 X 0 1 0 3 4-6
6 Peter Boel 1 0,5 1 1 1 X 1 1 6,5 1-2
7 Koen Maassen van den Brink 1 0 0 1 0 0 X 1 3 4-6
8 Theo Koeweiden 0 0 0 1 1 0 0 X 2 7
Nr. Voorrondegroep D 1 2 3 4 5 6 7 8 punten plaats
1 Marco Braam X 0 1 0 1 1 1 0 4 3-4
2 Bob Kooij 1 X 1 0 0 0 1 0 3 5-6
3 Jan Zuidema 0 0 X 0 0 0 0 0 0 8
4 Jan van de Linde 1 1 1 X 1 1 1 0 6 2
5 Vadim van Kuijk 0 1 1 0 X 1 1 0 4 3-4
6 Ko Kooman 1 0 1 0 0 X 1 0 3 5-6
7 Anne Paul Taal 0 0 1 0 0 0 X 0 1 7
8 Tom Bus 1 1 1 1 1 1 1 X 7 1