KNSB-competitie: uitslagen 2e (1e) ronde

Na een hectische ochtend met ziekmeldingen zitten nu dan toch 56 ASV-ers achter de borden. In Arnhem spelen ASV 3, 5 en 7. De andere vier teams trokken het land in.

Eindhoven 1 – ASV 1 3-5
1. Bram Klapwijk (2263) – Mansur Gilmanov (2363) 1-0
2. Jos Sutmuller (2081) – Dirk Hoogland (2139) 1-0
3. Jan Vosselman (2085) – Eelco de Vries (2235) 0-1
4. Ludo Tolhuizen (1993) – William Shakhverdian (2129) 0-1
5. Jeroen van der Put (2021) – Jaap Vogel (2109) 0-1
6. René Moonen (2050) – Wouter van Rijn (2110) 1-0
7. Kiran Anginthaya (1833) – Peter Boel (2165) 0-1
8. Alessandro di Bucchianico (1960) – Saša Albers (2126) 0-1

Staunton 1 – ASV 2 1,5-6,5
1. Erwin van Pelt (1927) – Otto WIlgenhof (2125) 0,5-0,5
2. John Riksten (2036) – Tom Bus (2148) 0-1
3. Sander Wage (1883) – Rob van Helvoort (2112) 0-1
4. Hans Polee (1932) – Jan van de Linde (2064) 0-1
5. Piet Mulder (1870) – Sjoerd van Roosmalen (2119) 0-1
6. Edwin Zuiderweg (1897) – Bent Schleipfenbauer (1911) 0,5-0,5
7. Vincent Wolters (1878) – Theo Jurrius (2016) 0,5-0,5
8. Sono Folkers (1504) – Vadim van Kuijk (1973) 0-1

ASV 3 – HSG 1 5-3
1. Sander Berkhout (2087) – Vincent Spit (2095) 1-0
2. Ruben Hogenhout (2009) – Pascal Losekoot (2086) 0-1
3. Jan Knuiman (1975) – Willem Slikker (1774) 0,5-0,5
4. Richard van der Wel (2011) – Pablo Aguado Garcia (1862) 1-0
5. Toon Janssen (1919) – Mirko Lukacs (1788) 0,5-0,5
6. Koen Maassen van den Brink (1932) – Gabri van de Schootbrugge (1864) 0,5-0,5
7. Remco Gerlich (1948) – Michael de Vos (1920) 1-0
8. Fred Reulink (1979) – Dylan Meijer (1582) 0,5-0,5

Zevenaar 1 – ASV 4 3,5-4,5
1. Kevin Verfürth (2054) – Daan Holtackers (1884) 0-1
2. Guust Homs (2137) – Wouter Abrahamse (1955) 0,5-0,5
3. Justin Wilde (2030) – Philippe Friesen (1899) 1-0
4. Arie Huysman (2019) – Barth Plomp (1851) 0,5-0,5
5. Thomas Verfürth (2091) – Sander van Vucht (1830) 1-0
6. Vincent Pelgrom (1934) – Désiré Fassaert (1828) 0,5-0,5
7. Thorsten Brandt (1923) – Bram Zaalmink (1710) 0-1
8. Dennis Hoenselaar (1711) – Martin Weijsenfeld (1901) 0-1

ASV 5 – SG Max Euwe 4 3-5
1. Michel Hubert (1891) – Sjaak Piest (1849) 1-0
2. Ronnie Eggink (1810) – Rudie Hampsink (1849) 0,5-0,5
3. Paul Schoenmakers (1841) – Peter van Bart (1768) 0-1
4. Steven Braun (1697) – Daniël Rabbers (1728) 0-1
5. Roy Vink (1806) – Albert Vasse (1747) 0,5-0,5
6. Ruud Wille (1804) – Levi Nies (1679) 0-1
7. Ivo van der Gouw (1735) – Veronique Bogouslavskii (1600) 0-1
8. Jacques Boonstra (1669) – Bob Even (1629) 1-0

Vianen/DVP 2 – ASV 6 4,5-3,5
1. Luuk Saris (1901) – Marco Dorrestijn (1452) 0-1
2. Tiemen Dalhuisen (1879) – Ben Gussinklo (1795) 1-0
3. Jesús Jara (1825) – Edwin Peters (1758) 0-1
4. Tim Ariaans (1757) – Ron Brachten (1669) 0-1
5. Marcel Lever (1749) – Jan Vermeer (1604) 1-0
6. John Alblas (1711) – Theo Koeweiden (1499) 1-0
7. Marco van Loon (1661) – Maksym Zhezheria (1462) 0,5-0,5
8. Arno Janssen (1628) – André van Kuijk (1460) 1-0

ASV 7 – WSG Winterswijk 3 3-5
1. Gwénaël Paris (1536) – Reinhard Cvetkovic (1827) 1-0
2. Kazem Mollahosseini (1453) – Alfred Schley (1699) 0-1
3. Douwe Huijsmans (0) – Matthijs Hoens (1690) 1-0
4. Peter Hamers (1349) – Henk te Brinke (1524) 0-1
5. Richard van Duijvenbode (0) – Luc van Harxen (1568) 0-1
6. Nadiem Kamel (0) – Robin Hoens (1646) 0-1
7. Bader Hamadeh (0) – André Houwers (1428) 1-0
8. Samantha van Diggelen (1113) – Rob Voogd (1341) 0-1

Scroll naar top