Uitslagen en standen na 24e ronde intern

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelLaurens Storms1-0
Jan van de LindeKoen Maassen van den Brink1-0
Bart de KortGerben Hendriks½-½
Ruud WilleQuirine Naber1-0
Siert HuizingaDésiré Fassaert0-1
Benjamin BrandtRik de Lange1-0
Jacques BoonstraHub Kusters1-0
Rob van BellePiet de Mol½-½
Wisse WitmansWerner Passchier0-1
Jan VermeerHans Derendorp1-0
John BijlsmaTheo Koeweiden1-0
Kees van KeulenHenk Schunck0-1
Theo van LotringenHendrik van Buren0-1
Hans MeijerGerrie Arends½-½
Jan ZuidemaKazem Mollahosseini1-0
Jan SandersPim Rijmer1-0
Cesar EismaWolter van den Ham1-0
Ahmad SammanMeindert Rudolphi1-0
Bert MaasBob Hartogh Heijs0-1
Frans BerbenJan Diekema½-½
Philip StibbeWerner Gubbels½-½
Lex van HattumToon Janssen0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Bob Beeke A22786,0135,5110,52WZ 0-55
2Léon van Tol A22682,531,521,01Z-15
3Michiel Blok A22576,584,562,02WZ 050
4Eelco de Vries A22352,552,550,0   0-4
5Wouter van Rijn A221911,5175,5106,07ZWW 124
6Jaap Vogel A22002,552,550,0   017
7Frank Schleipfenbauer A21803,553,550,0   026
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Peter Boel A215310,5192,588,011ZZW-118
10Tom Bus A21476,5143,583,06ZZW 01
11Pieter Verhoef A21234,0103,570,53ZWW 1-22
12Dirk Hoogland A21198,5184,094,59ZZW-1-43
13Otto Wilgenhof A20926,5174,5112,06ZWZ-2-58
14Theo Jurrius A20900,000,0 0,0   00
15Sander Berkhout A20756,5114,062,55ZZW 123
16Jan van de Linde A20708,5154,564,09WZW-16
17Sjoerd van Roosmalen A20686,596,590,0   027
18Ruben Hogenhout A20508,0113,045,07ZWW 160
19Linus Bohlsen A20464,072,052,02WW 219
20Albert Janssen A20380,000,0 0,0   00
21Laurens Storms A20272,040,0 2,04ZWZ-22
22Johan Wolbers A20222,542,540,0   0-5
23Pascal Losekoot A20172,052,050,0   0-11
24Jan Knuiman A19928,5162,046,512ZWW 23
25Mick Van Randtwijk A19894,054,050,0   040
26Wouter Abrahamse A19871,031,030,0   0-18
27Richard van der Wel A19853,063,060,0   0-21
28Koen Maassen van den Brink A19788,5165,593,07WZZ-1-40
29Murat Duman A19551,031,030,0   0-21
30Reinier Janssen A19483,052,021,03WZW 17
31Bart de Kort A192213,0231,0412,019WZW-136
32Remco Gerlich A19220,000,0 0,0   00
33Daan Holtackers A19132,562,560,0   0-7
34Bent Schleipfenbauer A19061,041,040,0   0-8
35Anne Paul Taal A19065,0105,0100,0   010
36Fred Reulink A19023,092,570,52ZW 0-54
37Gerben Hendriks A189114,5284,51210,016ZWZ 0-25
38Ruud Verhoef A18894,583,561,02ZW 036
39René van Alfen A18794,564,560,0   036
40Toon Janssen A187814,0243,5710,517WZZ-155
41Barth Plomp A18638,5193,5105,09ZZW-1-4
42Jeroen van Ginneken B18539,0128,0101,02ZZ-261
43Coen Mekers A18510,520,520,0   0-18
44Ruud Wille A185016,5304,5612,024ZWW 0-13
45Rob Huberts A18461,020,0 1,02ZW 0-8
46Paul de Freytas A18374,5134,5130,0   015
47Bert Duijker A18264,5104,5100,0   0-5
48Jeroen Kersten A18222,052,040,01Z-1-12
49Quirine Naber A18205,0123,571,55ZWZ-1-9
50Ivo van der Gouw A18071,041,040,0   0-16
51Paul Schoenmakers A18020,010,0 0,01Z-1-7
52Hans van Capelleveen A17992,052,050,0   0-29
53Koen van Keulen A17984,5103,571,03ZWW 1-13
54Nico Schoenmakers B17984,554,550,0   033
55Erik Wille A17931,030,520,51Z-1-15
56Désiré Fassaert B178910,5252,5108,015ZWZ-123
57Henny Haggeman A17860,540,540,0   0-73
58Marco Braam B17853,043,040,0   022
59Robert Naasz B17843,553,550,0   05
60Jan Willem van Willigen B17835,5135,0100,53ZWZ-122
61Benjamin Brandt B177210,0141,029,012WZW 072
62Ronnie Eggink B17719,5173,046,513WZZ-111
63Jacques Boonstra B177112,5215,0107,511ZWW-123
64Steven Braun B17676,0113,073,04WWZ 020
65Albert Marks B175910,0174,076,010ZWZ 011
66Hedser Dijkstra B17575,074,560,51Z-128
67Hans Rigter B17562,052,050,0   0-24
68Siert Huizinga A17488,0211,057,016ZWW 2-95
69Patrick van Waardenburg B17424,054,050,0   01
70Piet de Mol B17319,0203,555,515ZWZ 1-38
71Rik de Lange B17230,010,0 0,01Z-1-14
72Hub Kusters B171811,5223,568,016WZZ 0-17
73Theo van Amerongen B17124,080,024,06ZZW 0-19
74Edwin Peters B169713,5244,079,517ZZW 1-16
75Dick Vliek B16974,084,080,0   0-15
76Jan Groen B16863,562,551,01W 1-2
77Werner Passchier B167911,0192,059,014WWZ 049
78Ron Brachten B16434,074,070,0   016
79Vadim van Kuijk B16416,5126,090,53ZZW-133
80Wisse Witmans B16397,0182,574,511ZWW 1-54
81Xadya van Bruxvoort B16351,531,530,0   03
82Zekria Amani B16343,063,060,0   0-19
83Rob van Belle B162911,5252,069,519WZW 115
84Bob Kooij B16279,5192,557,014ZWZ 00
85Tijs van Dijk B16152,061,031,03ZZW-1-65
86Jan Vermeer B160413,5282,5911,019ZZW-11
87Wilfred Jansz B15802,552,550,0   017
88Lex van Hattum B15735,5171,044,513ZZW 1-82
89Horst Eder B157310,5204,576,013WZW 18
90Ruslan Bosch B15690,000,0 0,0   00
91Oscar Mercan C15341,020,0 1,02ZW 01
92Danny Hageman C15255,055,050,0   079
93Ivan Roberts C15151,010,0 1,01W 115
94Theo Koeweiden B15156,5181,045,514WZZ 0-70
95Erik Gort C15017,0123,044,08WWZ 023
96John Bijlsma C149711,5211,0510,516ZWW 294
97Henk Schunck C148111,0211,549,517WZZ-122
98Hans Derendorp C148011,0184,047,014WZZ 054
99Jonathan van der Krogt C14743,053,050,0   027
100Ko Kooman C147215,0234,5610,517ZZW 192
101Hendrik van Buren C146110,5212,058,516WWZ 0-30
102Hans Corbeel C14561,551,550,0   0-8
103Lion de Kok C14537,0102,035,07ZZW 144
104Peter van Deursen C14518,5182,556,013WWZ 1-34
105Kees van Keulen C144213,5253,5510,020ZWW 220
106Christian Simon C14326,0112,044,07WWZ 132
107Gerrie Arends C142710,0184,046,014WWZ 014
108Herman de Munnik C14272,552,020,53ZZW-1-7
109Andre van Kuijk C14056,0135,091,04ZWW 00
110Bryan Hieltjes C13931,541,540,0   016
111Bob Sanders C13900,000,0 0,0   00
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113Kazem Mollahosseini C136911,5254,077,518WZZ-2-23
114Jan Zuidema C136910,5183,047,514WZW 031
115Clemens Wijman C13688,0130,0 8,013WWZ 15
116Peter Hamers C13583,0142,091,05ZWW 1-59
117André de Groot C13455,5121,574,05ZZW-1-8
118Bram Hamers C13324,0152,082,07WWZ-1-63
119Theo van Lotringen C132711,0251,559,520WZW 0-17
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Hans Meijer C130310,5211,559,016ZWW 2-2
122Jelle Noordhuis C12700,550,550,0   0-27
123Jan Sanders C12599,0171,028,015WZW 128
124Cor van der Jagt C124511,0222,059,017WWZ-145
125Thijs Stomphorst C12268,5193,065,513ZZW-1-2
126Pim Rijmer C12229,0180,0 9,018ZWZ 013
127Cesar Eisma C121815,0271,5513,522ZZW 059
128Wolter van den Ham C11903,070,0 3,07ZWZ-1-10
129Quoc My Tran C11741,580,031,55ZWW 1-26
130Ahmad Samman C11655,590,0 5,59WZW 134
131Constant Nieuwenstein C11591,561,040,52ZZ-2-12
132Bob Hartogh Heijs C115610,5230,0 10,523WWZ 1-52
133Joost Gresnigt C11310,020,0 0,02ZW 0-29
134Meindert Rudolphi C11253,060,0 3,06ZWZ 018
135Jan Diekema C11188,0180,058,013ZWZ-131
136Werner Gubbels C11107,5150,0 7,515WWZ-1-7
137Christian Wendrich C10961,020,0 1,02WW 2-4
138Frans Berben C10959,0210,518,520WZW 0-44
139Bert Maas C10547,0151,555,510ZWW 228
140Henk Jan Perebolte C10513,030,0 3,03ZZW-151
141Suzanne Verhaar C10367,5140,0 7,514ZWZ 036
142Hanna Wierts C10340,030,020,01Z-1-12
143Philip Stibbe C10329,5240,0 9,524ZZW 0-60
144Raymond Hendriks C10077,5180,0 7,518ZZW 011
145Bart van Etten C10056,5140,0 6,514ZWZ 034
146Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
147Berke Bulgurcu C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Peter van Bruxvoort C10000,000,0 0,0   00
150Victor Droop C9961,090,0 1,09ZWZ-1-79
151Akim Yemets C9940,520,0 0,52WZ 0-6
152Rabea Haj Kasem C9920,010,0 0,01W 1-8
153Ramsay Dahn C9841,030,0 1,03ZWW 1-16
154Martin Slanican C9681,050,0 1,05ZWW 1-32
155John van Brink C9454,0130,0 4,013WZZ-1-17
156Guido Burger C8380,090,0 0,09ZWW 1-70

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Michiel Blok A23806,5823734,5624012,021732257
2Léon van Tol A23112,5322411,5224511,01482268
3Frank Schleipfenbauer A22983,5522983,5521800,0 1442180
4Jaap Vogel A22802,5522802,5522000,0 972200
5Wouter van Rijn A223511,51722015,51022836,07402219
6Eelco de Vries A22192,5522192,5522350,0 -202235
7Bob Beeke A21806,01322255,51119340,52-1532278
8Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
9Mick Van Randtwijk A21644,0521644,0519890,0 2151989
10Ruben Hogenhout A21628,01122343,0421205,071722050
11Tom Bus A21576,51421473,5821713,06112147
12Peter Boel A213610,51920532,5821978,01112153
13Sjoerd van Roosmalen A21306,5921306,5920680,0 892068
14Linus Bohlsen A21004,0719812,0524002,02732046
15Dirk Hoogland A20998,51821884,0920104,59-632119
16Sander Berkhout A20996,51121554,0620322,55472075
17Theo Jurrius A20900,0020900,0 20900,0 02090
18Jan van de Linde A20658,51521964,5619784,0912070
19Pieter Verhoef A20624,01021443,5718690,53-832123
20Otto Wilgenhof A20506,51720854,51119862,06-1002092
21Albert Janssen A20380,0020380,0 20380,0 02038
22Jan Knuiman A20318,51619262,0420676,512421992
23Laurens Storms A20302,0420270,0 20302,0452027
24René van Alfen A20164,5620164,5618790,0 1731879
25Reinier Janssen A19973,0521852,0218721,03561948
26Johan Wolbers A19942,5419942,5420220,0 -332022
27Ruud Verhoef A19884,5819853,5619961,021351889
28Pascal Losekoot A19662,0519662,0520170,0 -622017
29Jeroen van Ginneken B19639,01219918,01018251,021711853
30Nico Schoenmakers B19454,5519454,5517980,0 1801798
31Koen Maassen van den Brink A19448,51619645,5919173,07-741978
32Anne Paul Taal A19305,01019305,01019060,0 341906
33Toon Janssen A192614,02417993,57197810,5171031878
34Remco Gerlich A19220,0019220,0 19220,0 01922
35Bart de Kort A191513,02316381,04197312,019291922
36Marco Braam B19063,0419063,0417850,0 1431785
37Richard van der Wel A19013,0619013,0619850,0 -1051985
38Daan Holtackers A18782,5618782,5619130,0 -421913
39Danny Hageman C18735,0518735,0515250,0 4271525
40Barth Plomp A18678,51918503,51018865,0901863
41Bent Schleipfenbauer A18641,0418641,0419060,0 -501906
42Wouter Abrahamse A18611,0318611,0319870,0 -1441987
43Paul de Freytas A18604,51318604,51318370,0 381837
44Gerben Hendriks A185714,52817434,512194210,016-591891
45Benjamin Brandt B185610,01416661,0218889,0121561772
46Hedser Dijkstra B18545,0719114,5615080,511251757
47Ivan Roberts C18531,0115150,0 18531,013531515
48Ruud Wille A183616,53020984,56177012,024-271850
49Jan Willem van Willigen B18125,51318355,01017360,53511783
50Bert Duijker A18114,51018114,51018260,0 -201826
51Robert Naasz B18083,5518083,5517840,0 291784
52Steven Braun B18066,01117833,0718463,04591767
53Ronnie Eggink B17959,51718713,0417726,513351771
54Fred Reulink A17923,0918212,5716890,52-1641902
55Murat Duman A17911,0317911,0319550,0 -1851955
56Quirine Naber A17905,01218473,5717101,55-391820
57Désiré Fassaert B179010,52516952,51018548,015241789
58Rob Huberts A17871,0218460,0 17871,02-671846
59Jacques Boonstra B178612,52117315,01018367,511381771
60Koen van Keulen A17824,51018183,5717001,03-291798
61Jeroen Kersten A17682,0517962,0416590,01-661822
62Albert Marks B175710,01717724,0717476,01091759
63Patrick van Waardenburg B17394,0517394,0517420,0 -21742
64Hub Kusters B171811,52216483,5617408,016-171718
65Piet de Mol B17139,02017833,5516905,515-561731
66Ivo van der Gouw A17081,0417081,0418070,0 -1151807
67Vadim van Kuijk B17016,51217856,0914490,53931641
68Edwin Peters B169513,52416764,0717049,517-181697
69Werner Passchier B169111,01915372,0517469,014611679
70Ron Brachten B16884,0716884,0716430,0 611643
71Jan Groen B16833,5616452,5518771,01-51686
72Hans van Capelleveen A16812,0516812,0517990,0 -1471799
73Siert Huizinga A16818,02115261,0517297,016-1621748
74Erik Wille A16671,0315610,5218810,51-1411793
75Dick Vliek B16584,0816584,0816970,0 -541697
76Theo van Amerongen B16574,0812700,0217864,06-741712
77Paul Schoenmakers A16570,0118020,0 16570,01-1521802
78Xadya van Bruxvoort B16561,5316561,5316350,0 241635
79Hans Rigter B16522,0516522,0517560,0 -1281756
80Wilfred Jansz B16472,5516472,5515800,0 841580
81Coen Mekers A16330,5216330,5218510,0 -2361851
82Bob Kooij B16279,51916142,5516317,01401627
83Rob van Belle B162011,52515382,0616469,51961629
84Jonathan van der Krogt C15983,0515983,0514740,0 1511474
85Jan Vermeer B159113,52814922,59163811,019-121604
86Horst Eder B158810,52016794,5715386,013231573
87Wisse Witmans B15787,01815042,5716244,511-1151639
88Ruslan Bosch B15690,0015690,0 15690,0 01569
89Zekria Amani B15683,0615683,0616340,0 -851634
90Hans Derendorp C156511,01816874,0415307,0141391480
91John Bijlsma C155911,52114191,05160310,5161561497
92Ko Kooman C155915,02316244,56153510,5171791472
93Lion de Kok C15267,01014512,0315585,071171453
94Erik Gort C15187,01217113,0414214,08401501
95Christian Simon C14966,01115822,0414474,07961432
96Bryan Hieltjes C14841,5414841,5413930,0 1071393
97Kees van Keulen C148313,52514723,55148610,020611442
98Theo Koeweiden B14796,51813851,0415065,514-1061515
99Oscar Mercan C14771,0215340,0 14771,02-561534
100Henk Schunck C147611,02113511,5415059,517171481
101Lex van Hattum B14655,51714331,0414754,513-1901573
102Gerrie Arends C145410,01816234,0414066,014411427
103Hendrik van Buren C143310,52112812,0514808,516-581461
104Hans Corbeel C14251,5514251,5514560,0 -391456
105Peter van Deursen C14098,51813582,5514296,013-761451
106Herman de Munnik C14082,5516832,0212250,53-261427
107Henk Jan Perebolte C14033,0310510,0 14033,034031051
108Rik de Lange B13990,0117230,0 13990,01-3381723
109Jan Zuidema C139610,51815063,0413657,514581369
110Andre van Kuijk C13956,01314785,0912081,04-101405
111Bob Sanders C13900,0013900,0 13900,0 01390
112Tijs van Dijk B13852,0615311,0312401,03-2951615
113Clemens Wijman C13828,01313680,0 13828,013191368
114Kazem Mollahosseini C137511,52514624,0713407,518-171369
115Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
116Henny Haggeman A13690,5413690,5417860,0 -4901786
117Theo van Lotringen C135511,02514351,5513359,520111327
118André de Groot C13375,51213021,5713874,05-161345
119Hans Meijer C132010,52111701,5513679,016151303
120Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
121Peter Hamers C12953,01413312,0912311,05-1221358
122Thijs Stomphorst C12558,51913613,0612055,513271226
123Cor van der Jagt C125311,02212992,0512399,017531245
124Cesar Eisma C124615,02712141,55125313,522871218
125Jan Sanders C12419,01711791,0212498,015101259
126Bram Hamers C12364,01512792,0811872,07-1591332
127Pim Rijmer C12349,01812220,0 12349,018251222
128Ahmad Samman C12235,5911650,0 12235,59921165
129Meindert Rudolphi C11953,0611250,0 11953,06881125
130Wolter van den Ham C11663,0711900,0 11663,07-341190
131Jelle Noordhuis C11480,5511480,5512700,0 -1491270
132Bob Hartogh Heijs C112810,52311560,0 112810,523-801156
133Quoc My Tran C11201,589830,0312031,55-801174
134Jan Diekema C11198,0189760,0511738,013321118
135Werner Gubbels C11157,51511100,0 11157,515-21110
136Bert Maas C11117,01511651,5510845,510851054
137Constant Nieuwenstein C11001,5611351,0410290,52-711159
138Suzanne Verhaar C10877,51410360,0 10877,514871036
139Frans Berben C10669,02113920,5110498,520-731095
140Christian Wendrich C10651,0210960,0 10651,02-351096
141Bart van Etten C10486,51410050,0 10486,514771005
142Philip Stibbe C10149,52410320,0 10149,524-781032
143Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Raymond Hendriks C9927,51810070,0 9927,518-41007
148Hanna Wierts C9460,039330,029730,01-1001034
149Akim Yemets C9170,529940,0 9170,52-83994
150John van Brink C9164,0139450,0 9164,013-46945
151Ramsay Dahn C8701,039840,0 8701,03-130984
152Martin Slanican C8591,059680,0 8591,05-141968
153Rabea Haj Kasem C8310,019920,0 8310,01-169992
154Joost Gresnigt C8140,0211310,0 8140,02-3461131
155Victor Droop C8071,099960,0 8071,09-268996
156Guido Burger C6790,098380,0 6790,09-229838